Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

tindra
4. pro 2008

Holky teď na 1 běží Rok ďábla,koukáte se?To je taková psina 😅 d
Zuzi to uteče!!!!Léto je za rohem,kup dětem plavky a za chvilku jdete s tátou na koupák 😉
Dani,to nás ale pěkně strašíš,ale všechno nám napiš ať víme co nás čeká,my na to pak budem připravené a vzdoru budem vzdorovat 😉

issaga
4. pro 2008

cau holky,
teda moc vas tu neni posledni dobou, to vsechny uklizite? 😉
ja jsem dnes umyla konecne jedny okna, kdyz holky spaly a zitra zkusim dalsi a o vikendu budu pokracovat...

Market musim pochvalit manzu - jel do makra a meli oranzovej nutrac, tak vsechen vykoupil 😀 😀 😀 (je to asi sest tech dvojkrabic) tak my mame jeste na cas zasobu - jinak teda holkam po par dnech sunar moc nejel, vzdycky jsem je musela premlouvat na dopiti 😖

jo holky, kdo nechavate ockovat priorix a mate to blizko na slovensko - manza dnes kupoval ve slovenske lekarne priorix za 340 SK (coz je cca 290 Kc) 😎

Zuzi neboj, utece to rychle... nas kamarad byl v afgh vloni, odjizdel taky nejak na zacatku prosince a kazdy den nam psal maily a zene i telefonoval... ubehlo to fakt rychle... tobe s detma urcite bude smutno, ale to zvladnes!

Marti jeste jednou, jak jsem psala do ip - gratulace k dobrymu kardiu... snad to u nas taky tak bude

halkac
autor
5. pro 2008

Ahojky, tak nám celé dva dny nešel internet !!! Jsem myslela, že to nedám a budu muset jet k manžovi do práce trochu zakoníkovat 😀 😀 😀 Ale nakonec jsem to zvládla 😉
Teď nemám čas, jen jsem chtěla říct, proč mám taaaakovou absenci...Ale přiběhnu se brzy ukázat !

gapka.h
5. pro 2008

jen vám chci popřát dobréé ránko....a valím za prckma 🙂

...každý se rozlozí na jinou stranu 😉 Včera Ondra svali květináč,ale prázdný...sám se smál 😉 😉

...dopol.vyrážíme poět na svoji klasickou prochajdu 😉

Jo a v pondělí s nima chci jít poprvé do čtyřlístku..je tam sezení s dětmi od 3-12 měsíců,tak uvidíme 😉

pa

daiquiri
5. pro 2008

Dani, nemám pocit, že neslyší, ale měli jsme doporučení z Krče, asi prevence. Jsou narozený 33tt, ale Pavlík měl 2730g, tak u toho to asi nehrozí.
Zuzi, taky gratulace k 11.měsícům 😉 A bude se moc manža aspoň jednou za toho půl roku podívat domů?

Tindra, já už to viděla kdysi, teď nemám šanci koukat na tv, chodím spát v osm 😀

Holky, já se na okna nechystám, bydlíme ve 12.patře, tak se bojím abych nevypadla 😅

halkac
autor
5. pro 2008

Zuzi, krásný na dlouho poslední den s manžou ☹ Ale máš nás a taky se ukáže, jak silná jsi ženská a my ti budeme nakonec závidět a říkat si, že tohle bychom nedaly....

egrzuz
5. pro 2008

Jste hodný holky všechny. Tak máme posledních 8h spolu ☹

Dai, právě, že domů nepřijede ☹ ☹ ☹ ☹ Když byl v Kuvaitu taky na půl roku, tak měli na půlce týden dovču doma, ale tentokrát ne ☹

Tak zítra už se vám ozvu jako smutná, tak pá 😀

gapka.h
5. pro 2008

Zuzi-drž se 😔 a kukni za náma,ju??? 😉
...já jsem teď sama...manža lyžuje a prcci jsou venku s tetou...je tu nezvykle klid 😕

....holky,kluci mi dnes poprvé nechtěli obědvat...nenutila jsem je,dala jsem prso...nevím,co se děje... ☹
..také se vám to někdy stává???A dnes máme pěkně vztekací den,bolí mě z nich hlava..už se těším na období vzdoru!!!! ☹ ☹

tak pěkný Mikulášský večer 🙂

tindra
5. pro 2008

Gabko,mě se to stalo tento týden taky,Luky byl protiva asi mu popolezly zoubky sem si tak říkala,protože teď když se směje,tak jak "velký chlap"zubama,dřív je měl nižší 😉 Taky jsem to moc neřešila.Nemohlo to být jen že jim to nechutnalo,když oba zaráz?My pak měli už sváču a večeři normálně,tak vy snad taky 😉
Manža šel zase kalit ☹ ani se nestavil doma a to jsme se včera koupali ve velké vaničce a dnes museli chudáčci zase do kýblíku ☹ Jim v tom dělám chaos.Ještě že krásně usli,něco tu počtu a valím za nima
tak bacha na čerty 😀

daiquiri
6. pro 2008

Zuzi,ono jde asi o prvnich par dni,ty budou hodne smutny,pak uz si tak nejak zvyknes a s detickama to utece jak voda🙂Kamaradky manzel ma praci pri ktere hodne cestuje,je doma max na vikendy a to ne vzdycky a ona uz je kolikrat z neho spis nervozni.Ma uz s detma zavedeny svuj rytmus a on jim ho vzdycky narusi😉
Jinak vsem dobre rano,ja jdu dneska s ex na obed a vecer s mamkou a kamaradkou do divadla na Cavemena.

tindra
6. pro 2008

Dai teda ty máš ale bohatý kulturní život,to se někdo má,když mu funguje manžel, u nás došel nad ránem a bude spát,no snad se vzbudí,ve 4 mají kluci první oslavu. Jsem zvědavá,jestli jim bude šmakovat ten Kuželčin dort 🙂 Máme svíčky,já se těším víc než oni,od rána jim o tom vykládám 😀
Zuzi a neplač,to by se přeneslo na děti a zlobily by.To mám vyzkoušené,takže hlavu vzhůru a už můžeš začít odpočítávat 😉

daiquiri
6. pro 2008

Máš pravdu, on to opravdu zvládá v pohodě a já jsem za to vděčná, jsem hrozně ráda mezi lidma, dřív jsem pořád někde lítala, tak aspoň jednou za čas potřebuju vypadnout a vyčistit si hlavu 😉
A jaktože máte oslavu? Vždyť tam máte 11 měsíců a dva týdny?? Slavíte dřív?

gapka.h
6. pro 2008

Ahojky,

Tindra-máš pravdu,asi jim ti nešmakovalo,dnes pojedli vše 😉 užijte si první oslavu 😉

Dai-přeji pěkný kulturní zážitek 😉 já také byla dřív pořád někde,tak jednou týdně musím vždy vypadnout 😉

...včera jsem to zvládla sama i s večerním uspáním,než se manža vrátil z lyžovačky-kluci už spali 😉

hezký den....zítra je u nás dopol.předvánoční jarmark,tak z plavka naložíme kluky do kočárku a vyrazíme kuknout 😉

jirule33
6. pro 2008

Ahojte maminy 🙂

Chtěla jsem se zeptat těch co jste měli plánovaného císaře jestli se dělá předoperační vyšetření? Nebo se určí jen den a ráno se jde na to?díky moc za odpov.

daiquiri
6. pro 2008

Tak ja uz jsem z divadla zpatky,hodne veci jsem si nepamatovala,tak jsem se zas nasmala.Tatka to doma zvladl na jednicku🙂
Jirule,mne ho delali a meli by snad vzdycky ne?Vzdyt je to operace.

egrzuz
7. pro 2008

Ahoj holky 😉

jsem tady konečně s 😀 Zatím zvládáme bez tatínka našeho.

Děti už sedí samotný ve vaně, tak se nemusím koupat s nima 😀 Jaroušek mi včera dělal společnost do 21h 😀

Jééé já nemusím vařit, má to svoje kladné stránky 😀

halkac
autor
7. pro 2008

Ahooooj, krásnou druhou adventní neděli !

Zuzanečko, tak co? Jak doletěl Jarda do Afg.? A jde to doma prozatím dobře ??? A jak jsi zvládla jeho odjezd, bulela jsi ???

Dai, ty jsi zase byla s ex přítelem na obědě 😉 ? To mně by teda manžel asi zabil, to máš tolerantního partnera 😵

Gapi, gratulujeme k lezení !!! A jdou kluci pěkně na čtyřech ? A manžel byl lyžovat někde v cizině (nějak jsem to nepostřehla☹ ???

No my jsme dnes sami doma ... David musel jet pracovně pryč, aby se mu práce nenakupila v týdnu před Vánocemi. Tak snad na nás pak bude mít čas. Včera jsme měli doma pohovor, že jsme na sebe poslední dobou trochu uštěpační...Shodli jsme se, že je to z únavy a přetažení. Ale i tak mě to hrozně štve, vždycky jsme s manželem byli k sobě ohleduplní a milí a teď po sobě pořád štěkáme 😒

Jo a vyřídilila jsem si rodičák, teprve 😀 Jsem to ale šikula, co ? Dala jsem si nakonec na 4 roky...to jsem zvědavá, jak budeme přežívat, až tu určitou dobu budu dostávat jen 3 800 ☹

gapka.h
7. pro 2008

Zuzi-to jste šikulky,že to zvládáte i bez táty... 😉 Jste u té mamky???

Kaci-ještě úpně na čtyři ne,ale moc k tomu nechybí.Nějak je nechává tak,oni na to dojdou 😉 Ale už jsou to zvědavky,chcou být všude 😉
Manža byl v Rakousku-myslím Semerin...nevím,jak se to píše!!! ☹

...zítra jdu na ten pohřeb...vůbec se mi nechce ☹ ☹ ☹

egrzuz
7. pro 2008

Kači, odjezd byl docela v pohodě, odcházel z domova v 1h v noci a já byla rozespalá, jel taxíkem do kasáren. Minule jsem ho jela doporvodit až tam a bylo to horší loučení. Ale to víš, bulila jsem 😒

Gapko, já nejsem u našich, jsem doma a k našim pojedu až 24 😀 No byla jsem tam v so a ne na obědě, paráda 😉 😀

Vůbec se ti nedivím, že se ti nechce na ten pohřeb, já to taky nemám ráda 😒

Jo a Jaroušek už se udržel chvilku na kolínkách, konečně 😀

geminis
8. pro 2008

Ahoj holky, a hlavně Zuzi,

Tebe najít byl pěkný oříšek!!!
"Pozvánku" jsi i poslala, ale kde Tě hledat, resp. vás, maminky dvojčátek, to už ne.
Tak jsem se aspoň zaháčkovala ve svých regionech, mám jich víc! Všude chvíli doma...

Doufám, že sem mezi vás můžu.

Koukám, Zuzi, že už jsi bez manži. Vůbec nezávidím, ale to víš, psaly jsme si o tom. Tak se drž, dětičky ať spolupracují a spolu to zvládnete! Budu na Tebe moc myslet...

Všem krásný klidný a pohodový týden.

simonac
8. pro 2008

ahojky holky,

tak počítač je pokažený a já ležím opět na zemi a píšu na notebooku, už jsem psala nekolikrát, ale vždy si to vymažu - holka šikovná ☹

včera jsme byli na jarmarku a na ježíškově dílně - peta si tam dělala nejaké ván,ozdobyy, manža s petou pojedou 18.12 na 4 dny lyžovat do rakouska, tak nevím co s prckama sama napeču asi nic ☹

daniellka
8. pro 2008

Čauec babule!
jaký jste měly víkend? Já dost na houby.. Jdu vás dočíst 😉

daniellka
8. pro 2008

zuzi - ¨supr,že to dobře zvládáš! s tím vařením jsem se musela smát 😀 já si totiž taky vždycky oddychnu a mám mnohem mín práce,když mám manžu na pár dní pryč. a k tomu takovej klídek.. 😉

geminis - ahoj,vítej mezi námi!!!
Já jsem obzvláště ráda,že je tu KONEČNĚ někdo se staršími dvojčátky.. 😀 😀 Odkud jsi,jestli se můžu zeptat??

kaci - že se s manžou "hašteříte"?? to kdyby jsi vidšěla co se děje u nás,no..blbý..totál krizůvka,chjo chjo 😔

simi - at si mě manža s petou sbalí do batůžku,já si chci taky zalyžovaaaaat 😀

halkac
autor
8. pro 2008

Ahojky, zase začíná pracovní týden, tak se tu opět scházíme, co 😀 ?

My si víkend užili, teda spíše sobotu: byli jsme u našich, potkala se tam s bráchou a jeho přítelkyní. Neděli jsem s dětmi přečkala doma, manžel se mi vrátil až kolem šesté - byl pracovně mimo Valmez. Celý den se mi tu průběžně sáčkovala tchýně, já prostě nevím, jak slušně naznačit, že pětihodinová návštěva je až až. Sotva děti vstaly a ona je slyšela (bydlí pod námi), zase naběhla - výmluvou jí bylo, že Davča nebyl doma, tak ať na děti nejsem sama. Bohužel já bych klidně na děti sama byla... 😠 😠 😠 Večer jsme měli ale nakonec příjemný - povídali jsme si s Davidem u adventního věnce, ani TV nehrála 🙂

Simi - jarmark v UH musí být nádherný, tradice se na J Moravě poměrně drží . U nás je teď prvním rokem a semotamo připomíná spíš pouť 😝

Dančo - co bylo, že se víkend nepodařil 😒 ?

Holky, tak já už skutečně naprosto přestávám s odsáváním - už odstříkávám jen dvakrát denně a to mléko je chytré; jde do háje samo. Chci vydržet aspoň do Vánoc, abych si mohla říkat, že jsem vydržela přesně rok 😀 Jinak jsem k mému mléku začala dávat Hami 2 a maximálně jsem spokojená - děti nemají sebemenší problém. Jen tedy musím říct, že smrdí (stejně jako obyč Nutrilon☹ To má takovou pachuť i Beba či Sunar? Nevíte některá?

simonac
8. pro 2008

kačko - ted byl jarmark ve starém městě, ted v so začne v UH a ten je fakt super, nesmí tam prodávat vitnamci, ani jiné hadry, jen rukodělné práce a je to pěkné 😉

marrha
8. pro 2008

Ahoj holky..

u nás víkend klasika...včera pšelo, tak jsme se nedostali ani ven 😝 , já aspon udělala pořádek ve skříních...se nezdá kolik se toho nasbírá 😝

Kačko..tchýni bych to asi slušně polopaticky vysvětlila 😀 😀 😀 ona to asi nemyslí špatně, ale není nad chvilku klidu pro sebe 🙂

Dani...neboj to přejde...my doma máme krizovky na střídačku s dobrým obdobím co se narodila Nikolka...ted po narození dvojek je to někdy děs....oba toho máme hodně, nemáme na sebe čas....a prostě tak jedno k druhému..jak psala kačka, pořád na sebe vrčíme..já si pořád říkám, že časem bude líp...

Zuzi super, že to takhle bereš... 😵 😀

daiquiri
8. pro 2008

Dobré ráno 🙂

Kačko, já už to tu psala, s mým ex jsme spolu byli 8 let, to se nedá smazat, občas spolu zajdeme na oběd, zůstali jsme kamarádi 😉 Jinak z toho hašteření si nic nedělej, to je u nás taky, holt už nemáme tolik času pro sebe, všechno se točí kolem dětí. Ale jednou je hůř, pak zase líp, někdy si uděláme "hezký" večer, dáme si skleničku, nebo taky někdy hlídá děti mamka a mi vyrazíme na chvilku sami ven a hned se to trochu zlepší 🙂

Zuzi, fakt tě obdivuju! Ale uvidíš, jsi statečná holka a určitě to zvládneš. Jen chudák taťka, neuvidí ty pokroky u děti, to by mě asi hodně mrzelo.

Dani, já v sobotu byla na tom obědě, večer v divadle, v neděli jsme naložili děti do auta, kočár do kufru a vyrazili jsme do nákupního centra, to byla výprava, měli jsme takhle premiéru 😀

Jo a Kačko, já už taky odsáváním flákám, ale toho mlíka už poslední dobu bylo hrozně málo i přes pravidelné odsávání, tak si říkám, že vydržím do konce roku a pak se uvidí, spíš mě to kolikrát zdržuje, když chci jít ven...

halkac
autor
8. pro 2008

Tak a je to tady - máme v misce čokoládové maškrtky na stromek - děti se k nim dostaly (pořád nechápu jak 😨 a v poklídku se k nim probojovaly. Máme teď nejen sladké děti, ale i podlahy a oblečky 😖 A to jim tady pořád vysvětluju, které potraviny patří k alergenům 😀 😀 😀

halkac
autor
8. pro 2008

Holky, ale s tím manželským "haštěřením" je to opravdu děsné, co 😔 ? Víte co...já si pořád říkám, že na cizí se usmíváme, chováme se k nim slušně, to se ovládnout umíme....ale na toho, koho milujeme nejvíc, nám nezbývá sil ...to je fakt děs. Nehledě na to, že jednou zase zůstaneme s manželem sami, měli bychom zůstat kamarády a ne konkurenty...Prostě mám předsevzetí do nového roku: krom hubnutí i snažit se zase oživit manželský život 😎

marrha
8. pro 2008

Kačko 😀 😀 😀
jsou to šikulky, ví co je dobré 😀

já včera vybalovala Mikuláše od dětí co všude dostaly a dávala jsem to do misky....a krista za mnou jedla křupku....a ted jsme s eotočila pak zpátky k misce...a říkám si ona měla něco zlatého v puse to přece není křupka, tak jsme se rychle otočila zpátky a ona v puse čtvreček ledové čokolády a krásně si z toho obalu tu čokoládku vycucávala 😀 😀 mi muslea někdě spadnout 😝 😀 😀