Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

simonac
28. črc 2008

dobrou holky, snad už se nám to pěkně uřvalo a bude chvilku klid,doufám, že nezačnou znova, byla tu tchýně, ale radši utekla, když slyšela ten skoro hodinový řev 😉

dvojmama
28. črc 2008

kacko: je to děsný 😒 😔

market: u nás ohrádka zatím jde, ale jsou v ní max 10 minut týdně, takže to neberou jako vězení 😉

simon: já bych řekla, že u nás utíkají i sousedi, když slyší naše skoro celodení řvy 😉 Bude líp, neboj

marrha
28. črc 2008

Sylvi..oni tam právě moc nejsou..tak nevím jestli nejsou zvyklí a vadí jim to omezení...nechávám je volně po bytě..ohrádku mám jen když třeba zazvoní pošta ajá musím dolů...nebo když jsme sama a jednoho koupu..tak aby se mi ten druhý nepletl pod nohy,tak ho tam šoupnu...

dvojmama
28. črc 2008

market: to je taky možnost, že tam nejsou zvyklí. Já je tam taky právě dávám jen když přijde pošťačka, jinak skoro ne, protože kam je dám, tam je i najdu 🙂

egrzuz
28. črc 2008

Sylvi děkuji za obdiv 😉 , no nic jiného mi nezbývá, ale většinou jsou děti hodné, když není tatínek doma 😀 😀 😀

Kačko, to je hnus, já mám úplnou husitu. To jsou kreténi. sama bych ho tam zavřela. 😠 😠 😠

Holky ty chodítka a hopsadla máme opravdu zakázané od neurologa i rehabilitační pracovnice. Dobré jsou ty před sebou tlačící: Active chicco nebo Fisher a jiné. Já jsem zavrhla ty klasické hned po tom , co mi řekli jaké z toho můžou být vady páteře. Je pravda, že jsme na nich také vyrostli , ale doba jde dál a já jsem zastánce těchto názorů

S tou ohradou ani nestrašte, mám jí přes celý obývák a vypadá konečně uklizeno, když je to všechno v ohradě 😀 😀 😀

dvojmama
28. črc 2008

zuzi: tak to je super, že děti vědí kdy být hodné. U nás to nerozdělují 😉

Jsem grogy, dobrou noc 🙂

halkac
autor
28. črc 2008

Dobrou noc! 😉

Tak já tu zase odstříkávám, naštěstí to dnes u nás vypadá na spánek. Na jídlo se vzbudil Jonášek, se zavřenýma očkama slupnul dávku a bylo 🙂 Ala Magdalí nechtěla ani mililitr - udělala to v tomto týdnu už podruhé, ještě dvakrát třikrát ji v noci nabídnu mlíčko, když se Jonda vzbudí, ale pak ji zkusím nechat spát a nakrmím jen Jondušku...Třebas se blýská na lepší časy a chce vynechat noční krmení 😀 😀 😀

Hmmm, zase mají být ta vedra, co? Holky mě dneska lákají na kočárkování na Vsácký Cáb, no je to asi pět kilometrů po cestě...takže na to kašlu. Mučit mimísky v hluboké korbičce v pravé poledne teda rozhodně nebudu - asi by to nebyl relax ani pro mě, ani pro ně🙂

Jééé, jak jste psaly o tom koupáku, tak já se hrozně těším, až s dětmi vyrazíme! Zatím jezdíme do těch Hustopeč - maminka se okoupe, chata je hned u vody (cca 40 m), lidí poskrovnu. Jen tam je jenom jedna příjezdová cesta po lesní cestě (cca 1 km), takže procházkování mě tam už nebaví, je to furt stejné 😀 Ale aspoň tam jsou hrbolky a je to ve stínu...

No jednou tam uděláme dvojčecí sraz, ne? Skoro všechny jste Moravandy....A Zuzanka k nám přijede na celý týden na dovču 😉 Jen nevím, odkud je Sylvinka?

halkac
autor
29. črc 2008

Tu máme pár fotek, ať víte, kde se kdykoliv můžeme setkat...vážně, kdybyste se nudily a chtěly si udělat výlet, není problém jet sem, ráda vás uvítám.

http://halastovi.rajce.idnes.cz/08--5.mesic_24....
http://halastovi.rajce.idnes.cz/08--5.mesic_24....

Tak a teď už přeju jen DOBROU KLIDNOU DLOUHOU!!!

marrha
29. črc 2008

Ahoj holky,

Jééé Kačko to je vaše chatička???tam to vypadá super 😵 😵

já se včera nějak zasekla u nás v dskuzi září...a šla spát až kolem 1..do toho se vzbudil David...a od 5.30 hýkala Krista...takže se cítím..jako bych včera někde pařila 😝 😝 😀
ale aspoň jsme se pobavila... 😅

simonac
29. črc 2008

Dobré ránko holky, u nás noc super, usnuli sice až kolem půl 10 a to spořádným řevem, ale kojila jsemaž ve 3 a pak o půl 7, jéééé to byla noc 🙂

zato ted mi dají určitě zabrat ☹

Kačko super fotky, chata nádherná....
kde sis nechala fotit ty tzv. umělecké fotky, jsou super 😉

halkac
autor
29. črc 2008

Dobré ránko 🙂

Markét, Markét...ty jedna ukecaná babo! To ti to ty děti vrátily, co? 😀 Já mám taky pocit, že když si jdu lehnout v devět, jsou hodní, ale jakmile zapluju v jedenáct, naschvál vstávají co dvě hodinky... Hele a v kolik chodí manžel do práce, tzn. v kolik přebíráš kristýnku?

Simi, vidíš!!! Aspoň jsi odpočatá!! !A den zase v pohodě zvládneš, neboj! No jak sjem spala snad třikrát, tohle období kolem tří měsíců bylo i u nás šíleně uřvaný, ale te´d je to den ode dne lepší...

Holky, co ty dárky na 1. narozeniny???????????????????????????????????????????

Holky, a kdy přestanou děti řvát "jen tak", že se nudí? Mně připadá, že kolem 12. měsíce začínají plakat, jen když se bouchnou apod., anebo ne???????????????????????????????????????????

Marti=Tindro, jak jdou vám příkrmy?
Sylvi, vy už s příkrmy začínáte nebo ještě ne?
Simi, na jakém patře jsi ležela ve Zlíně 😀 ?

daniellka
29. črc 2008

Krásnéránečko!!

Kaci - krásnýfotečky!! CHatička super! Taky jsme mrkla na ostatní fotky,neva? Ty "umělecké" jsou perfektní, hezká rodinka.
Já jsem párkrát byla s manžou plavat v zatop. štěrkovně u Břeclavi. Není to to samé? Bylo to když sjedeš z dálnice z Brna na Břeclav a dáš se na stranu k Hustopečím,tak po chlivce už se zatáčelok té vodě.. 😉
Jaká je tam ted voda na koupání? O víkendu nemáme co dělat,chata bude obsazená, tak bych manžu možná vytáhla na plavčo.

A chatičku chválím, se srazíkem jsem pro 😉

Jak se mají marodi? U nás lepší, ale budem ještě doma. Zaplavat si skočím na otočku v podvečer, má na chvilku přijít tchýňka, tak ji tu nechám a skočím si smočit tělo 😀

halkac
autor
29. črc 2008

Simi - ty fotky jsem si nechala dělat tady u profi fotogorafky, která sídlí ve Viganticích (3 km od Rožnova)...Jsem maximálně spokojená. Ještě tam určo půjdeme se sedícími dětmi 😉

Dani - to nejsou ty Hustopeče, my tady máme takové pidi Hustopeče (mezi Hranicemi na Moravě a Valašským Meziříčím)...A to plavání zááááááávidím! Ale já budu chodit od toho srpna, nemůžu nadšením, dospat🙂

simonac
29. črc 2008

Kačko...já ležela na 5 patře, pokoj č. 1, celých 34 dní, pak na 4 patře pokoj č. 4 už jen 5dní i s prckama, tys tam rodila taky,???

daniellka
29. črc 2008

kaci - ahááá 😀 Já si v duchu řekla, že je to zajímavé, že někdo z Beskyd má chatu na JM. 😀 😀

halkac
autor
29. črc 2008

Simi, rodila jsem ve Zlíně, ty taky, viď? Tak to já ležela ještě níž - na 3.patře...Ale víš co? Vždycky jsem si dělala srandu, že postupujeme: z přízemní porodnice šly děti do 1.patra na JIPku, pak do 2.patra na intermediál a pak ke mně na 3.patro 😀

Dančo, ale na JM bych měla chatu hrozně ráda! Chtěli jsme tam jet letos na dovču - kvůli rovinkám, že budeme jezdit na kolech s croozrem...No nakonec jedeme na Vysočinu do kopců...no ale proč, to já nevím 🤐 Nějak jsme tam rychleji nakonec našli ubytování...

tindra
29. črc 2008

čao kočky,uf uf to jste se zase rozkecaly 😀 já jsem taky pro srazík,ale manža by jel jen kdyby se tam daly chytat ryby 😠 je to morous protivný,ať už má hotové to co má rozdělané,páč jsem na nervy z mrňousů a pak večer i z něho 🙂 teď mi Luky spinká na klíně,výmluva,že musím sedět na netu 😀 aspoň je 15min zticha.jinak pořád řvou,Máťa asi hlady,ale nic nechce jíst,jen kaši,a jen občas,tak furt vytahuju prso,míchám mlíčka,ohřívám cuketu s mrkvičkou,a mezi tím sundávám Lukyho ze šprušlí,nechce si hrát v ohrádce,ani lozit venku,prostě chce stát...už má na prstíkách stržené mozoly,asi mu budu muset dát rukavice.On už stojí u ohrádky i z venku!Pomoc!
Kači já taky myslela Hustopeče u nás🙂)
Dani a dá se v té štěrkovně koupat?já vůbec nevím co myslíš za vodu 😕 .Do břeclavi to máme kousek 😉 my zatím ale s dětma vyrážíme jen do Lednice,jezdí se tam v poho s kočárem,ty naše rovinky....mě by do kopců asi nikdo nedostal 😀
hezký a snad ne moc tropický den

halkac
autor
29. črc 2008

Marti, ryby se tam chytat dají 😀 No ale srážet se asi budeme, až děcka povyrostou, ať si vyhrajou spolu....

tindra
29. črc 2008

Luky už si s dětma hraje...všem vyleze na břicho a bere jim hračky 🙂

daniellka
29. črc 2008

kači na Vysočině je náádherně.Kam tam jedete?

marrha
29. črc 2008

Kačko..ty fotečky jsou vážně nádherné 😵 😵

Marti..můj manža je taky rybář....i když teď už moc možností na ně chodit nemá 😀

Dani..krista už je v poho 🙂 ,ale David už druhý den řve jako by ho na nože brali 😝

halkac
autor
29. črc 2008

Dani, jedeme nedaleko Bystřice nad Pernštejnem do obce Sejřek...jedou s námi mí rodiče a brácha s přítelkyní...Budeme sice tři nezávislé jednotky, ale doufám, že sem tam si někdo mimina půjčí 😀 No a hrozně se těším - já vím, že to bude stejná zabíračka jak doma (možná větší, bo tady to máme už zavedené), ale na druhou stranu "život je změna", bude nás víc hlídačů a hlavně s námi bude 24 hodin denně manžel....A na Vysočině jsem ještě nikdy nebyla, tak se moooc těším 😵 😵 😵 Bereme kola a nosítko, tak uvidíme...

Markét, manžel teď taky nemá na rybaření moc času, ale když jsme na chatě, tak chytává...Nebo vlastně nahazuje, málokdy něco chytí 😀 Možná Davča chytne tu nemoc, ne? Když je protivný...Ale je fakt, že Jonášek v těch vedrech taky řádí, nepoznávám ho 😔

dvojmama
29. črc 2008

Pěkný dopoledne 🙂
uf uf nestíhám dočítat, musim uklízet, vařit a do toho se mi vzbudila dvojčata, venku je vedro na padnutí, to zas bude den.
Křiklounci už kříčí, tak musim jít vyndávat z kočárku 😉 Pa a pěkný den

simonac
29. črc 2008

ted si mimča na chvili vzala tchyně, uvidíme jak s něma v tomto horku pochodí , jak dlouho ji venku vydrží, tak já honem do obchodu, požehlit co stihnu a navařit nějakou rychlovku, mám toho tolik, že by s něma venku mohla být celý den.... 😉

tindra
29. črc 2008

Kači,to bude určo bezva dovča,záhul máme stejně pořád 😉 výlety na kole,chození,slepá závis,manža s mrňousama nikam nechce ☹
teď si stěžujeme na vedro a v zimě to bude na oblíkání,nám se nic nezavděčí 🙂
můj manža taky byl naposledy na rybách tak předloni,ale teď o tom už měsíc mluvil a vylezlo z něj nakonec,že příští víkend jede na celý na ryby.takže buďto pracuje,nebo jede pryč.ani už nemám sílu něco vyčítat....kluci si už hrají 7 minut v ohrádce bez řevu,jdu slavit vysáváním 😀
Dani,zabaví se kluci sami,když jste celé dny doma s marůdkama?Co tak dělají?

halkac
autor
29. črc 2008

Tfuj, u nás právě proběhl dvojitý hysterák 😠 😠 😠 Děcka strašně řvaly a kdykoliv spustil jeden, začal hystericky ječet i druhý. Moje nervy....

Jdu jim nachystat oběd a pak je strčím spát, křiklounky moje milované...

dvojmama
29. črc 2008

kacko: křiklounky milované 😀 To je hezké spojení 😉
Už mám uvaříno, ale do úklidu jsem se ještě nepustila 😝 Teď jdeme obědvat 🙂

marrha
29. črc 2008

Kačko Ty jsi byla celé dopoledne u nás???

takhle to bylo u nás celé dopoledne..řvali a řvali..věšeli se po mně 😝 Krista spala pouze 40 min...a zas řev...takže je protivná nadále...a David se musí hned přidat 😲

tindra
29. črc 2008

holky u nás se už zase spí a já se nudím 🙂 dokonce v klidu obědvám 😀 ale asi to znamená.že návštěva bude mít smůlu a venku v kočárku pojedeme s muzikou,páč budou vyspaní dopředu 😀 no já jsem zvyklá,jen mé kamarádky to těžce nesou,když Luky huláká a Máťa řve 😀
Nejsou dnes nějaký erupce na slunci?

halkac
autor
29. črc 2008

No to teda jsou pořádná erupčiska na slunci!!! Řev pokračoval i nadále, až teď usnuli...Uffff.