Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

issaga
31. srp 2008

ahoj holky,

marrho dodatecne vsechno nejlepsi! toto letiii... 🙂

dvojmamo to zvladnes a pekne si to uzijte! 😎

jinak my choditko nemame, stale zvazuju zo aktivni, ale asi nez se rozhodnu, tak holky budou behat 😀 ohradku mame, ale jen jako nouzovy zadrzny system, jinak kolem ni chodi holky zvenku...

simonac
31. srp 2008

holky mám problé, esem tam chodím do diskuze čekáme dvojčátka, dnes dopo se tam nějak dostal můj peta a napsal nic-neříkající úříspěvek - neumí ještě psát a odeslal to, chtěla jsem to tam uvést na pravou míru, jako že to psal on atd, ale už mě to tam nepustí, myslíte, že tam mám zablokovaný přístup? co dělat? díky ☹ ☹ ☹

zatím dobrou noc, jsem k.o ☹

daniellka
31. srp 2008

čus babulky!!

marrha - kluci jsou draci!! 😀 Venku všechno prozkoumávají,dneska jsme byli my a moji rodiče na zahradnír estauraci, pořád jsme někdo za nimi běhali. Ale je s nimi legrace 😀 .Co tvoji broučci?? 😉

simi - taky jsem slyšela,že chodítka (ty sedící) ne.
do porodnice mi vozila kamarádka guláš 😀 a máti bramborový salát a řízky 😀 (byla jsem tam i přes Vánoce) 😔

tindra - nic si z toho nedělej,můj manža bude to samý v bleděmodrým 😎

simi - u každého tématu dole je napsaný admin, nebo jestli se dovnitř nedostaneš vůbec,tak hlavní admin je žirafka-napiš jí 😉

tindra
31. srp 2008

Krásný večer, šmírovala jsem u slovenských duomaminek a měli tam tohle,sem si to dovolila zkopčit:
Mother of Twins Prayer
There's 2 to wash,
There's 2 to dry;
There's 2 who argue,
There's 2 who cry.
One's in the mud,
Having a ball;
The other holds a crayon...
Another marked wall.
Some days seem endless,
My patience grows thin.
Why did God choose me
To be a mother of twins?
The answer comes clear
At the end of the day,
As I tuck them in bed
And to myself I say...
There's 2 to kiss,
There's 2 to hug;
And best of all,
Thank You God, for two to LOVE.
Až mi ukápla slza....
Vycházka byla super,už se těším na další 😉 Co máte dětičky ve školce,ať se jim tam zítra líbí 😉

daniellka
31. srp 2008

moc pěkný 🙂 😵

egrzuz
1. zář 2008

Ahoj holky 😀

Simi, přesně, jak říkají holky, ty chodítka jsou špatné na záda. Stejně tak hopsadla.

Tindro, moc hezkýýý 😀

Issago, chtějí být holky v té ohrádce?

Sylvi, užívej na chatě, bude to určitě fajn, záááávidím. 😉 😀

simonac
1. zář 2008

dobré ránko maminky 🙂

dani..dík za radu zkusím to,

tak petřík je ve školce, co já dnes budu dělat? 🙂

kafíčko už mám uvařené a asi se vrhnu na nafocení všech věciček na prodej a hodím je na MMB tak zatím ahojky písnu jak mi to šlo 🙂

gapka.h
1. zář 2008

Ahojky,
tak jsem tu 2dny nebyla ☹ ,ale už vás má dočtený.Nějak mi nebylo dobře-zřejmě přetažená 😝
Tindra-jezdím po cyklostez.,ale i mimo ni-než k ní dorazíme. 😀
Marki-fotečky z oslavy super i ty dorty 🙂 Letí to,my budeme mít v lednu.
Teď je vozí mamka,tak jim musím jít něco uvařit.Jsou fikaní-nejlíp jim jedou přesnídávky,pak zelenina a kaše.Začíná s nima být sranda.Holky ani jedna jste se mi neozvala na to plavání-chodily jste tam někdo?? 😉
Jestli jo,tak písněte dojmy.
zatím papa

issaga
1. zář 2008

zuzi nebyvaji tam moc casto, takze rekneme, ze to vzdycky prezijou 🙂 nevim co bych jinak delala treba kdyz mi zazvoni postacka a musim si jit prevzit treba balicek, lozit po celem byte je samotne nechat nemuzu, ohradka je u nas nutnost

gapko ja bych s nima na plavani chodila moc rada, ale nema kdo chodit se mnou... 😒 zatim jsem u nas videla same lekce co jsou jen dopoledne

daniellka
1. zář 2008

gapka - my jsme nechodili plavat.. 🙂

marrha
1. zář 2008

Ahoj holky..

Gabko..my taky nechodili...neměl by ani s emnou kdo jít..a hlavní důvod??? já se prostě nesvleču do plavek 😝

já už mám Niky taky ve školce..., ale trošku mi tu chybí....s dětma si vyhraje a já můžu aspoˇv klidu dělat jinou činnost...jako vařit, uklízet , sedět na koníkovi apod 😀 😀

halkac
autor
1. zář 2008

Ahojky holky, hlásím se do stavu 🙂 Víkend jsme strávili na chatě ---vlastně jsme tam ani moc nebyli; v sobotu jsme si užívali na Hustopečských dnech (krámky, koncerty apod.) a pak jeli za našima...no a v neděli jsme se promenádovali na promenádě lázeňského městečka Teplic nad Bečvou🙂

Plavání taky zvažuju, ale nevím nevím (cena + někoho otravovat, aby chodil se mnou + já v plavkách), na druhou stranu ale proargumenty mají velikou váhu (psychomotorický vývoj + nějaká aktivita pro děti, aby se nenudily🙂

Markét, tak jaká byla oslava? A co děti dostaly????

Zuziiii, posílám pusu 🙂 Ráno se u nás spalo do půl sedmé (pak následovala hodinka hraní) a pak se chrnělo do půl desáté 😲 Tak jsem tě na ICQ nezastihla. Jo a Jonda se nám poprvé sesunul z postele na peřinu dolů - tak máme za sebou první pád a taky poučení: děti svazovat v kočárku do kšírů a v žádném případě nenechávat na vyvýšeném místě.

Holky, zvažuju, že bych děckám koupila na zem hrací matraci, že by tam jako spávaly přes den a odpočívaly by🙂 a hrály si a tak. nemáte to některá?

Tak mějte se krásně, jdu pouklízet...vždycky, když se vrátíme domů, odhodím tašky, věci, balíčky...a letím krmit děti ...pak to tu vypadá jak po výbuchu!

gapka.h
1. zář 2008

Tak díky.....My to plavání půjdem zkusit v neděli,tak pak písnu 😉 jinak jsme se vrátili z venku,už ať vydrží delší dobu dma!!!Pořád venku už mě nebaví,co budeme dělat v zimě tada nevím.... 😝 😝
já v plavkách taky nevypadám nejlíp 😀 😀 ,ale chci to zkusit kvůli dětem!
Hezky večer,snad bude nebo tato noc-pořád kojení ☹ ☹

simonac
1. zář 2008

holky nevěřte gabči má skvělou postavu tak v plavkách to určitě nebude žádná hrůza!!!! co máme říkat my, co nám po porodu pořád něco zůstalo!!!!! já bych do plavek ted taky jestě nešla ani bych do nich nevlezla!!!! 😠

egrzuz
1. zář 2008

Ahoj holky, u nás dneska hrůza hrůza 😒 😒 😒 děti strašně zlobily, ale už spí 😀

Já bych taky chodila plavat, ale do plavek se mi taky nechce, sice už mám všechno dole(23kg), ale ta postava je nějaká rozkydlá a břicho mám stále taky, tak to nechápu. Váhově mám jako před porodem, ale postava se tomu teda neblíží ☹ A není, kdo by chodil se mnou to je další věc 😔

Kačí, chudinka Jonášek, snad je v pořádku. já už taky nemůžu nechávat Kristýnku samotnou a budu jí muset přivazovat. Včera na sebe převrátila květináč s Fíkusem, ale naštěstí to bylo vše ok 😀 😀 😀

Holky zítra jdu s Kristýnkou na tu velikou kontrolu, nevím jestli nám jí udělají 😒 doufám, že jo, že tam nejdu zbytečně. ( Má totiž nález v moči, kterou jsem tak pracně chytala, prý nic hrozného, ale musí to být úplně čisté) Chudinka nesmí od 24h jíst a jdeme tam v 8 a vyšetření je na hodinu, to bude protivná

Držte mi prosím PALEČKY díky

simonac
1. zář 2008

zuzi...držíme pěstičky, 😉

dobrou jsem hotová, jdu spát s prckama 😉

simonac
2. zář 2008

dobré ránko holky, tak vidí,. že si sama popřeju dobrou noc i dobré ránko 😉

gapka.h
2. zář 2008

Dobré ráno,holky nebo teda Simi
🙂 já včera také vytuhla s prckama,bylo nějak 20.20h-brzo,ale budíček v 6.30h.Oblečeme se a vyrazíme na kafíčko do města 😉
Zuzi-držím také palečky,ať vše dobře dopadne
pa

kuzelka
2. zář 2008

Hezké ráno,
tak jsem Vás dočetla 😉
já bych taky chodila plavat kdybych měla s kým, plavky bych si klidně oblíkla, vypadám jak před porodem a všechny kila jsem nechala na porodním sále,(10 kg 😅 )akorát mám ošklivý křečáky 😒 takže moje nohy hrůza

ohrádku nemáme ale taky jsem o ní uvažovala

jo a naušničky jsme zvládli, sice řvala hrozně ale jen co jí je nastřelil tak byla v poho 😉

tindra
2. zář 2008

Ahojky, Kuželko tak šup fotečku slečny-ať máme co závidět, já bych tak pletla copánky a dávála sponečky do vlasů....píšu to tajně,aby se nějaký klučina na to nechytil 😀
Moji raubíři mi to zase dávají slíznout,ale naštěstí jen křikem,nikam nepadají,doufám...teď je nemám na očích 😉
Zuzi snad bude všechno dobré.Držíme pěstičky
Kači naši kluci si hrají na duchně z Jisku za 100,-,mají to povlečené starým povlečením,co už nepoužívám,místo matrace,tu bych tu asi nesložila,tohle vždy položím kam potřebuju a taky to furt peru,jak si na to někdo ublinkne,jak hned po jídle začnou lašovat,nevím co je to popadlo,dřív si krásně brkli a teď si ublinknou,ale jen trošku,ale lepší jak to mít jak na koberci 😉

kuzelka
2. zář 2008

Tak jsem tedy přidala 2 fotečky naušniček.

tindra
2. zář 2008

Jů rozkošná Baruška 😉 🙂 😀
Prosím potvrďte mi,že jsou dnes na slunci nějaké erupce, Luky řve od rána a já jsu z nich tak nervní,že jsem si vylila celý talíř horké polívky na nohy.....ještě že na moje.No ještě že za chilku vyrazíme ven.jdu si najít na oběd něco jiného

elis.1
2. zář 2008

🙂 ahojky holky, prosím nemáte odkaz na puzzle jako koberec, ale se zvířátkovými motivy? aby tam nebyly jen auta 😒 díky moc Ali, Terka a Lucka
dnes jdeme poprvé do bazénu, tak jsem na holky zvědavá

kuzelka
2. zář 2008

u nás dnes erupce nejsou naštěstí (zatím) 😀

tindra
3. zář 2008

Tak já nevím,že by nikde nešla elektrika,nebo dětičky dávají tak zabrat,že se nestíhá koník? 😎 U nás mě kluci po strašidelném dnu odměnili super nocí,dokonce jsem je musela budit na pití...
v pátek dorazí jídelní židliča,už se těším jak budeme jíst jako velcí 🙂

marrha
3. zář 2008

Ahoj holky...

děti si daly mlíčko..a je tam ticho....se mi nechce nějak věřit, že to ještě zalomily... 😕

Tindro...u nás mi mmentálně děti dávájí zabrat... 😀 David ten se všude vyšplhá a vyleze...tak ho pořád od někud sundávám..., aby zase nespad....on j mrštný...to teda netuším po kom 😝 😀
a kristě s evčera udělala v pusince afta...tak byla celý den uplakaná...a pořád chtěla chovat.....

jakou jídelní židličku máš objednanou?? 🙂

marrha
3. zář 2008

Kačko...oslava byla super...dětičky si to užily...

dostaly toho požehnaně..
odrážedla, mluvícího pejska, velké hasičské auto s kostakma, knížky...skládací kelímky, ještě různé autíčka...,bazén s kuličkama (ten má největší úspěch..jak oni v něm blbnou), a ještě nějaké drobnosti....no dárků tu bylo jak na vánoce 😀 😀

je fajn, že jste si to na chatě užili 😉 taky bych hned někam jela 😵

egrzuz
3. zář 2008

Ahoj holky, díky za držení palečků. Fakt to bylo potřeba. Vyšetření bylo šílený, chudinka strašně brečela, když jí cévkovali ☹ Výsledky , zda to zasáhlo ledviny, budou až za týden , tak musíme čekat. Navíc má nějakýho bacila, tak léčíme ☹ ☹ ☹

Jinak aktuální váhy a míry ze včerejší poradny jsou: 😀 😀 😀 Jaroušek 70cm a 9,15 a Kristýnka 69cm a 8,40. Máme doma tlouštíky 😀

U nás se zlobilo strašně v pondělí, tak to ze severu došlu k vám v úterý 😀

Taky jsem Tindro zvědavá, jaké židličky🙂

marrha
3. zář 2008

Zuzi...tak to je mi líto, že máte bacila, ale ledvinky budou v pořádku....držíme moc, moc palečky 🙂 😉

Téda..máš doma macíky...já se schválně koukala kolik jsme měli ve vašem věku a kRISTA měla 9,60kg a David 9,10kg 😀 😀 , ale byli jste menší při porodu..takže to vyjde možná nastejno 😀

Krista už je vzhůru..., zatím si přepíná TV....áááá dala si tam zrnění a to ji neba 😀 😀

marrha
3. zář 2008

Zuzi...koukám do albíčka....na ten bryndák..

já přestala dávat bryndáky Kristě úplně...dělá mi tohle s každým bryndákem...a přesně takhle to má vždycky podřené....tahala to tak, že jsem myslela, že s eudusí...na to se nemůžu dívat....tak nemá nic...