Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

egrzuz
3. zář 2008

Markét čteš mi myšlenky, zrovna jdu psát o bryndákách 😉 😀

Reklamace vyřízená, tak , že mi vrátili peníze a ani se k tomu nevyjádřili. Je to firmy KIKKA, tak pozor na ně! 😠

To se ti nedivím, taky bych jí je nedávala. Já myslele, že bude mít Jaroušek trauma z bryndáku a naštěstí si ho nechá dát 😉

egrzuz
3. zář 2008

já to popletla firma KIKKO

marrha
3. zář 2008

Zuzi...to ona trauma taky nemá, ale prostě nic an sobě nesnese... 😝

i když ji dám bryndák navlékací přes hlavu...tak ho taky tahá různými směry, jen aby ho dostala dolů....

ale to je fakn, že Ti vrátili peníze...to docela koukám...já , když jdu něco reklamovat tak většinou se tma musím zhádat 😀 , aby pochopili, že prostě neodejdu dokud to nevyřídí 😀

simonac
3. zář 2008

dobré ránko holky, vzůru jsme od 6, ale není času psát, ted se chystáme na plicní- zkontrolovat pichaneček na ramínku, naše dětská nám to nějak zapomněla ve 3. měsících říct, já si vzpoměla v noci, dnes jsem to vytelefonovala a valíme tam 😉

egrzuz
3. zář 2008

Tak mi to nedalo a volala jsem přímo výrobci bryndáků, jaké bolestné mi dají a pošle mi deku v hodnotě 800kč 🙂

Markét, já mám štěstí s reklamacema, zatím všechno bylo uznáno a vrácené peníze nebo opravené k mojí spokojenosti. Nesmíš se dát.

Simi, držím palečky. Holky já ještě nebyla na kontrole s píchancem, měli mi volat a stále nic. Musím to zjistit

tindra
3. zář 2008

jednu židličku máme starší,tak jsem´objednala je jednu-Pintu, rozhodovala jsem mezi Fábulou a touto,ale tahle se mi líbila víc barevně,tak snad jsem neprohloupila.Uvidíme.Máte některá takovou tu ochranu ńa video,aby tam neśtrkali zvědavci prstíky?Nebo to nemá cenu shánět?
a ještě něco praktického-jak jíte?máte dvě lžičky a krmíte i levou nebo dětem stačí rychlost jedna vpravo,jedna vlevo? 😉 mě to levou nejde ale než je prostřídám,máme ruce v puse a kříčíme 😠
mar zrnění je pro slepičky,říkával vždycky náš bratránek na prázdninách a přepl nám to tam(mám ještě dvě sestry) 😀 a myslel si jak je vtipný........
jo a my máme 5,60 a 6,40 😢

tindra
3. zář 2008

zuzi ty máš asi pěkně prořízlou pusinku 😀

kuzelka
3. zář 2008

Ahoj 🙂
tak já krmím děti na oběd radši nahaté 😀 ruce v puse a pak si to matlali po bodýčku po kalhotkách takže my papáme oběd nahatí.
A co se týče krmení lžičkou - tak krmím dvěma lžičkama a většinou praktikuju 2x vlevo a 2x vpravo, děti už si na to tak i zvykli 😉

marrha
3. zář 2008

Ahojky..

Zuzi...tak já se taky nedám 😀 ale že bych někam voalla to zas ne 😀

jsi super....až něco budu chtít vyreklamovat pošlu to Tobě 😀 😀
já krmím jednou lžičkou oba..od začátku....a jednou dávám tomu a jednou tomu... 🙂

aarenka
3. zář 2008

ahoj dvojmaminy, moc Vás všechny zdravím, já jsem tu jen na skok, už přes týden zápasím s totálně zavirovaným počítačem, ach jo, snad to brzy dám do kupy, teď děti čeká návštěva zubaře, oční, kožní atd, to zas bude řevu 🙂 Pa pa Renča

elis.1
3. zář 2008

🙂 ahojky děvčátka a mimískové, doplnili jsme album ze svatby, tak mrkněte i na berušky, papa a všem posíláme pusinky Ali, Terezka a Lucinka
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

gapka.h
3. zář 2008

Ahoj holky,
Elis-fotečky super-šikovné berušky 😀 😀 .Jaký byl ten bazén,my jdeme v neděli 😉
Zuzi-chudinka Kristýnka-cévkování a tak malá ☹ Já bych byla nervózní 😝
Tindra-já krmím ještě v lehačkách a mám jednu misku a jednu lžičku-dávám jednou vpravo a pak vlevo,klukom to tak vyhovuje.Musím je pochválit-nemáme s jídlem zatím problém
Holky také bych chtěla to puzzle na zem se zvířátky,máte někdo nějaké stránky?? 🙂
Tak jdu krmit,pokud možno hezký večer 🙂 🙂

egrzuz
3. zář 2008

Ahoj holky čekám až se usne 😀

Tindro, já jsem hrozná, manžel se taky ptal " to tě jako napadlo jen tak tam zavolat?" 😀 😀 😀
Už mám záda jako čarodějka kulatý, jak tahám ty naše špekouny, tak nebuď smutná. Doženete to a nebudeš mít bolevé záda 😀

Já dávám každému svojí lžičkou, protože byl Jaroušek nemosný, když jsem začala s příkrmama a už nám to zůstalo. Dávám pravou rukou 2tam 2tam jako Kuzelka. Když mám čas , raději je krmím každého zvlášť, to potom nejsou zpatlaný vůbec

Aarenko, hodně štěstíčku u zubaře, budeme držet pěstičky 😉

Elis, fotečky úžasný, jste všichni jako modelové, fakt krásný 😎

Gapko, já byla úplně šílená, musela jsem čekat za dveřma a jen jsem poslouchala tenm její strašný pláč ☹ , no už nás to snad nečeká.
Jak jdeš na plavání sama? 😲

daniellka
3. zář 2008

čau babule!jak se máte,coděláte,co nového?? 😀
Já vás,už tradičně, nestíhám..Tak snad minic důležitéhoneuniklo 😉

elis-prostě nááádhera!! 😀 😀

aarenka
3. zář 2008

Elís, koukám tu právě na doplněné svatební album a musím napsat, že holčičky byly kouzelné a máš opravdu fešáka ženicha 😀 😀 😀 😀

gapka.h
4. zář 2008

Tak dnes jsem tu první ráno,není možnéééé 🙂
My dnes budíček v 6h.Usnou totiž hned po osmé.Holky,co máte zhruba stejně staré děti,spí vám dopol.i odpol.??Mně jo a to si dáchnou ještě chvíli odpol.v kočárku.
Zuzi-jdeme s tatínkem plavat-ten má radost-asi jak všichni chlapi 😀 😀
Snažím je po obědě učit spávat doma-jsou to někdy boje,ale pořád se mi nechce drnkat 😉

hezký den

halkac
autor
4. zář 2008

Hojdááá,

no holky, to dnes byla noc! Nééé kvůli dětem, ale kvůli mamince. Probudila jsem se v půl jedné a do půl čtvrté nemohla zabrat 😖 No tak se mnou...

Jinak dnes jdu zase kočárkovat s kámoškou, Matýsek je živé dítě, tak asi raději budeme jen jezdit, ať si vůbec stihneme něco říct.

Gapko - jo, u nás se spí dopoledne, po obědě a navečer - třikrát denně, ale hrozně krátce.
Elis - no fakt nádhera, to se jen tak nevidí taková maminka se dvěma beruškama🙂

simonac
4. zář 2008

Ahojky holky, u nás v noci dnes taky nic moc - ale taky kvůli mamince- bylo mi celou noc nějak divně od žaludku- už je to trochu lepší, tak to jdu zkusit rozchodit s dětičkama ven ☹

odpoledne bude vozit tchýně a já se vrhnu na tu kráááááááásnou hromadu prádla, fuj ☹

všem přeji krásný pohodový den,

u nás bude šrumec přes víken - peta bude mít v po 6 let, tak v so i ne budou u nás oslavy, paráda 😉

issaga
4. zář 2008

bre skoropoledne,
jak to tak ctu, tak ta noc stala za houby u vsech... u nas jsme se budily vsechny navzajem, jsme jakesi nemocne... snad to prejde, pac je to narocne 😖
nejak tu chybi nocni prispevky 😉 ale to je dobre, teda pokud se spi
elis - jednim slovem nadhera 😉

gapka.h
4. zář 2008

Tady nikdo není,co děláte všichni??? 🙂 🙂
Já jdu koupat a pak uspávat děti 😉
hezký večer

egrzuz
4. zář 2008

Ahoj holky, vykoupáno, uspáno 😀 😀 😀

U nás noc taky šílená, děti se budily na přeskáčku ☹
Kači, co to s tebou bylo, že jsi nechtěla spinkat??? 😲

Gapko nás se spí, dopoledne tak hodinku a potom po obědě kolem 14h tak asi 1-2h jak kdy 😀 Jinak se nespí 😢

Holky dneska jsme byla v Německu nakoupit další zásoby jídla pro děti 😀 mám toho snad do vánoc 😀 , jo a, když mluvím o těch svátcích, tak mám první dárek pro děti, skákající zvířátka-koníka modrého a červeného, koupila jsem na MMB 😀 😀 😀

Hezký večer a pohodovou noc

tindra
5. zář 2008

Tak u nás pohodová jen do 4kdy vstávali všichni i táta,že je vyspaný,ale místo toho aby si hrál s dětma,šal si do obýváku pracovat,tak to bylo zase na mamince....ach jo.ještě že dovezli do Evropy kafe 😀
U nás se většinou spí po snídni 20 min,po svačince 30,po o.hodinu a pak na vycházce podle toho kudy jdeme 🙂

tindra
5. zář 2008

jo a s nákupama- nevíte v Rakousku nebo na slovensku je to taky levnější?já jen že to mám kousek 😀 ale jsem nepojízdná,takže tohleto nemám pozjišťované

halkac
autor
5. zář 2008

Jééé, ahojdá!!!

No Zuzi, zrovna včera jsem si říkala, že je nejvyšší čas nakupovat dárky na narozky a Vánoce, náš seznam je hooodně dlouhej (ještě jsem doplnila bazének s plastovými míčky - díky Markét🙂

A trochu postěžováníčka: včera jsem tu měla na návštěvě dvojčata narozená 6.1. - pravda, jsou donošená, takže defacto o šest týdnů starší než my. Ale ony už sedí, lezou, stojí u opory. Já vím --- nesrovnávat! Ale nedalo mi to, abych jedním očkem nemrkla na naše děti, kteréé furt jen leží na břiše a točí se na místě. Za chvíli budou mít skončený korigovaný sedmý měsíc a ani se nepokouší plazit , o poloze na 4 si můžeme nechat jen zdát - nemám začít být little nervous?

gapka.h
5. zář 2008

Dobré ránko,
tak u nás to v noci celkem šlo-co si nastěžuju,že??? 🙂
Kaci-nebudˇ nervózní,já to také pořád srovnávám a vím,že nesmím.My budeme mít za chvíli korig.šestý měsíc a zatím se jen přetáčíme na boky a bříško .Když se moc zadaří,tak začnou krátce válet sudy. 😉 To já bych už chtěla at´sedí-nevím,kdy se dočkám 😉 A vy už sedíte-aspoň s oporou?Neboj vše to doženou,pak nebudeme vědět,kam dřív skočit???Já pořád hledám zoubky a nic 😝 V úterý jdem na neurol.,tak jsem zvědavá,jesti budem s Kubou chodit cvičit,ale doma trénujem-ani by nemusel-ty nervy ☹
Tak je jdu nakrmit a vyrážíme na procházku 😀
zatím papa

egrzuz
5. zář 2008

Ahoj holky 🙂

Kači, ty dostaneš na zadnici, nesrovnávej ty dětičky 😕 Co bych měla říkat já na našeho Jarouška, když stále leží a občas se přetočí a bylo mu včera 8měsíců 😀 Času dost , neboj. Vždyť máme čas, né? 😉 😀

Dárečky už začínám pomalinku , vždycky to nechám až na prosinec a to je šílený, tak budu mít po dlouhé době první dáreček už v září, hurááááááá 😀

Gapko, cvičíte stále? My zatím jo s Jarýnem. Kristýnka už nemusí. Včera jsme zrovna byla na rehabilitaci a, jak se díval vyčítevě,hrůza, připadá mi to horší než , když byl menší. 😒

tindra
5. zář 2008

teda holky já se přiznám,že cvičení s Máťou pěkně flákám,dokonce ani nevím,jeslti mám teď jeden cvik dobře,páč jsem si dávala pauzu 🤐 Co zjistili tu srdeční vadu vadí mi všechno -moje doktorka,že to nepoznala,rehabka,prostě všechno.A buďte rády že leží-Luky furt po M.šlape,leze mu přes bříško,sebere mu hračku a uteče s ní,hrůza,jaká to byla pohodička když jen válel sudy 😀
Kači a kamoščiny donošedí kluci toho umí zase míň jak my 😉 já zase srovnávám váhy 🙂

gapka.h
5. zář 2008

Tak konečně mám siestičku-kluci spí 🙂
Zuzi-máme cvičit jen doma a to s Kubou-Ondra je vpoho.Právě mám srach,aby nás neposlali do nemocnice.Ale už se lepší-no jsem zvědavá,jak dopadnem v úterý 😝
Simca-už mám ten CALGEL-je to fakt na recept a doplácela jsem 81Kč-to je síla!! 😉
Jdu si chvíli odpočinout,pa navečer 😉

kuzelka
5. zář 2008

Ahoj holky
teda u nás máme asi opačný problém, děti jsou vývojově napřed (i když jsou o měsíc dřív) a tím pádem zbrklé a určité věci dělají špatně (jsou strašně hrr). Takže co je lepší? 🙄
Já už taky nesmím srovnávat!!
No pohodička to byla jak se jenom váleli na zemi 😀