Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

gapka.h
3. říj 2008

dai-byli jsme na kontrolu železa,tak jsem zvědavá 😉
také jsem dnes K.O.,jdu hajat pa

daiquiri
3. říj 2008

Simi,to by bylo super🙂A kde za Prahou?
Gabi,a oni jim to berou z hlavy?!Nasim berou z ruky,udelaji krevni obraz a je to.

egrzuz
4. říj 2008

Dobré ráno 🙂

Holky nám žadnou krev nebrali za celou dobu. Musím se na to zeptat. Kapky železo bereme stále, ale o odběru ani slovo 😲

Sylvi, tak manža prošel na psychotesty, ale neprošel na krev, ale má čas, ještě jde za 3 týdny znova. 😕 tak uvidíme.

Kačko, co je s tebou, kde tě máme??? 😲 😉

simonac
4. říj 2008

Dobré ránko,

manža právě odvezl Petříka ke švagrové na víkend - paráda, trochu odpočinek,
jen jsem už po ránu njaká nevrlá, všechno mě rožčiluje...na petu křičím zbytečně, už fakt nemůžu ☹ ☹

o půl 10 vyrážíme s gabčou do města na kafíčko - jsem zvědavá kolikrát mi to bude vyčteno, jdeme totož bez dětí a už něco takového jako že tam nemusím chodit u nás proběhlo 😠
tak snad se mi tam zlepší nálada

jinak všem přeji krááááásný den

dai...ve Svárově, to je někde u letiště, její manža je totiž pilot u ČSA, už jsme tam byli , ale to jsme se my dvě ještě neznaly 😉

egrzuz
4. říj 2008

Simi, kafíčko si užijte, je to potřeba 😉 😀 😀 😀

Pilota v rodině , to je super. 😉 🙂

dvojmama
4. říj 2008

Pěkný dopolko🙂
zuzi: tak třeba krev neprojde znovu a budeš ho mít doma 😉

simi: pořádně si užij kafčo....hezky relaxuj, nemysli na děti, prostě vypni 😉

simonac
4. říj 2008

ahojky, tak kafčo bylo super, už jsem to fakt potřebovala

a ted zase zpět do reality - pověsit prádlo, vyskládat myčku, vyžehlit, nakojit , vytřít........ 😉

zdravím všechny a valím k tchyni na obed, je Františka , tak se jmenuje můj manža i tchán, tak jsme pozvaní 😉

gapka.h
4. říj 2008

Dobréé poledne,tak opravdu-kafíčko super a ještě bez dětí 🙂 🙂
musím to doma zavést jako rituál!! 😉
Dai-ano,berou to z hlavičky-lépe najdou žilku ☹
Odpol. jdeme k ségře-malý slaví 5let-takže zase změna... 🙂 🙂
Konečně přestalo pršet-to jsem si vyslehcla,že musí jít manža s dětma na prochajdu i v dešti!!!to,že chodím já,za každého počasí,to se nic neděje...
Tak je jdu zkusit uspat,pa

daiquiri
4. říj 2008

Holky,taky jsem dala kafco a obed s kamaradkou,super relax.Manzel se o deti postaral,jeste,ze ho mam🙂
Gabco,fakt?To musi bolet ne?Nam brali z rucicky.

egrzuz
4. říj 2008

Dai, Kristýnce taky dávali v nemocnici do hlavičky kapačku, byla jako "Teletabís" s anténkou 😀 😀 😀

Holky kafíčko bych taky dala, budu muset vyrazit. 😉

Dai, gratulace k 2 měsícům 😉 😀 😀 😀

Sylvi, no nevím, uvidíme. Do prosince má čas to srovnat ☹

daiquiri
4. říj 2008

Zuzi: dekujeme🙂
A co ma s krvi?Tak muzes jen doufat,ze v prosince zase neprojde,ale aby ho to neohrozilo na zdravi.

dvojmama
4. říj 2008

Ahojky
holky - gapko, simi a dai: super že jste si to užili...tiše závidím 😒 potřebovala bych taky vypadnout, ale nějak to nejde 😒 ☹

dai: všechno nej k 2 měsícům 😵 Jéé kdy nám byly 2 měsíce...strašně to letí 😒

zuzi: na jednu stranu přeju, ať zase neprojde, ale jak psala dai, aby ho to neohrozilo na zdraví...Každopádně na vás budu moc myslet!

jdu do hajan, jsem nějaká KO, krásnou dobrou noc a pusky všem dvojčátkům 🙂

simonac
5. říj 2008

dobré ránko holky,

tak až ted se u nás vstává, parádička.... 🙂

jdu udělat snídanku, vypravím manžu s dětmi a budu vařit a žehlit, převlékat...odpoledne jedeme do Zlína za prarodiči, ukázat dvojky, ještě je neviděli a pak se jistě stavíme v mekáči - mnam, mnam, mnam 😀 😀 😀

jinak tady svítí sluníčko, tak všem kráááááááásný den 🙂

daiquiri
5. říj 2008

Děkujeme za přání, ale slavit asi nebudeme 😀
Simi, takhle pozdě? Teda, závidím 😔

Tady je taky krásně, ale my uklízíme, přijede kamarádka a bude tu spát, tak aby se nezhrozila.
Akorát, že Pavlík má uječenou náladu, tak ho te´d mám chvíli na klíně a luxuje manžel 😀

simonac
5. říj 2008

dobrou noc holky, kde jste všechny?? ☹ ☹ ☹

my dnes měli docela perný den, ale mimča to zvládla na 1 - několikm návštěv, mekáč.... až ted už jsou přetažená, tak je musím jít uspat, dobrou noc 😉

gapka.h
5. říj 2008

Dobrý večer,já su tůuuu....
Tak my si to dnes také užili 🙂 🙂
ráno plavání,kluci jsou ve vodě spokojení 😉 Pak si doma zdřímli a my vyrazili celá rodinka na 3,5h ven-bylo krááásně 🙂
zítra jdu ráno vyřídit ten slavný rodičák,tak jsem zvědavá-nesnáším úřady...
tak hezký večer 😉

daniellka
5. říj 2008

čau babulenky!!

My jsme dnes taky dali megaprochajdu,myslela jsem ,že už nedojdu zpátky. Naštěstí byla v půlce trasy hospoda 😀 . Hoši pěkně zlobí,v kočáru je tonebaví,mrčí,chtějí ven, jak jsou venku tak ujdeme 5metrů za půl hodiny, katastrofa. Samozřejmě,že mi proběhli několik kaluží,bláto maj na riflích,bundě,kočárek je jak ze žurnálu.Zlatý léto a suchý cesty 😀 😀 No,lítgali jsme za nima 3 lidi.
Byla s námi právě kamarádka,zírala, a pořád se mě ptala "proboha jakto děláš když jdeš s nimi sama??" 😀
😀

Jejda už aby měloi trošku rozum,uličníčci malinkatí 😎

halkac
autor
6. říj 2008

Dobré ránko po víkendu! 🙂

My oslavili kulatiny mojí mamky - oslava byla velkolepá a děti ji zvládly v pohodě. No bodejť ne - všeci je na rukou nosili🙂🙂🙂 Jen jsem musela už v sedm domů, ale na druhou stranu já bývám tak unavená, že jsem nakonec byla ráda. Stejně všichni byli už dost připití, takže jsem se začala ztrácet v konverzaci 😀 Neděle byla úklidová☹
Dneska jdeme poprvé do mateřského centra - jsem zvědavá, jak to zvládneme. Přidá se k nám ještě moje druhá kamarádka s dvojčaty, tak zase asi budeme atrakce🙂 Jo a vpodvečer jdu na spinning, ufff 😝

Holky, řeší se něco v práci, když se končí mateřská a nastupuje se na rodičák?

Dančo, to je prča!!! Úplně si to živě představuju🙂🙂🙂 Jak se začala tahle diskuse, tak jsi psala, že si kluci dávají s chozením načas...no rychle ti to vynahrazují 😀

Gapko, s kým chodíte plavčit? S manželem?

Holky a v kolik chodí vaše děti spát a kdy ráno vstávají? Já dnes zjistila, že když jsem je uložila v sedml, spali do půl šesté. Jinak chodí spát v osm a spí do šesti. Takže výhodnější je první varianta 😀

Jo a nevím jestli jsem to tu psala, ale spíš ne: máme nějakého koka a dostali jsme na něj ATB. Zapříčinil dětem ten průjmík a ten následně ty hnusné opruzeniny...Chytili ho z kuřecího masa 😲 Prý stačí, abych si dobře neumyla ruce po manipulaci s ním a koka přenesu na dítě...Tak jen abych vás varovala...Já nejprve myslela, že jsme měli smůli, ale pak jsem se dozvěděla, že i kamarádčin syn ho před měsícem léčil. Tak to asi tak neběžné nebude...

Krásný den s usměvavými dítky!

marrha
6. říj 2008

Dobré ráno,

Kačko...téda tak to je teda síla s tím kokem, ale myslím, že to enní až tak ojedinělé..nejsem doktor, ale myslím, že jsme už taky měli něco velmi podobného....ale po 14 dnesch to ustalo samo, asi to z těch střev dostali..z těch kuřat je toho víc....NIky měla ve 2 letech Campylobakterii (nevím jak s eto řesně píše), projevuje s eto jako Salmonela....skončila v nemocnici dehydrovaná 😔
tak at jsou dětičky brzo..bez toho hnusáka...fuj, fuj....

My jsme byli včera od 14-18 hod v ZOO odcházeli jsme až hlásili rozhlasem, že se ZOO zavírá 😀 , no byli jsme utahaní všichni...a děti asi taky..prottože snad po několika měsících usli i v kočárku...a to je co říct....tay ylo krásně, ale jka zalezlo sluníčko...tak už byla pěkná kosa....
dětičky jsme taky chytali.....oni prostě vedle nás nepůjdou 😀 😀 😀

Zuzi..uvidíš jak to s manžou dopadne.třeba budet mít, štěstí, že neprojde, ale nebude ohroženo zdraví manžela 😉

halkac
autor
6. říj 2008

Markét, oni nám taky původně říkali, že se to vyloučí samo, ale já mám moc poctivou doktorku, tak mi pak ještě volala domů, že raději nasadíme ATB, ať manža přijede pro recept☹ Nejpre jsem byla proti, ale Jondovi ten kok hrozně zhoršoval tu opruzeninu. Tak jsem souhlasila a hned po první dávce se ta opruzenina výrazně zlepšila!!!

Jééé a ZOO...no museli jste si užít, byl nádherný den! Já tam akorát hrozně mlsám - cukrovou vatu, zmrzku, hranolky...no děs. Musím myslet na spinning🙂

simonac
6. říj 2008

dobré ránko holky,

tak tu máme další týden a další kolotoč - přebalit, nakrmit, prochajda..., ale nestěžuju si někdy si to fakt užívám , hlavně když jsme na prochajdě a oni spí jak andílci 😀 😀

ted si chvíli hrají na dece, musím za níma at je klidek, pak dám kafíčko a vyrázím někam ven, ještě, že tu dne s neprší 😉

všem přejem krásný den 🙂 🙂 🙂

marrha
6. říj 2008

Kači já s tím nikde nebyla..snad jsem nic nezanedbala..., ale v poslední době, pořád některé dítko marodí...a já mám fakt doktorů plné zuby....

navíc v pátek přišly výsledky od NIky..žádného streptokoka neměla 😠 , takže ty ATB valila do sebe úplně zbytečně...mám pocit, že ta nová doktorka je fakt píše na všechno....ani by mě to tak neštvalo, kdyby jí ej zbytečně nenapsala už v srpnu..a po měsíci a půl znova ATB mi přijde teda dost brzo...jenže já se k mudr nedostanu...jezdí s ní manža a já jsme se zbytkem osazenstva doma...ale už jsme mu říkala, at jí řekne, že příště žádné ATB...že se první zkusí něco jiného...a ATB jen v nejnutnějším případě...

tak to mě laskominy nelákají..cukr. vatu nemusím, zmrzku jen v létě...a hranolky bych si dala, ale včera na to nějak nebyl čas 😀 😀 bylo tam dost lidí...byl tam nějaký den zvířat...všude fronty...do toho zdrhající dětičky...až v autě jsme zjistila,že s emi chce na WC...a to jsem nějak nestihla taky 😀 😀

marrha
6. říj 2008

Kači psala jsem Ti vpátek do IP ohledně kočárku...řekni si, kdy se Ti to hodí 😉

halkac
autor
6. říj 2008

Simi, jako kdy si dáš kafíčko 😀 ???

Markét, já myslím, že nezanedbala...Mně taky jako první doktorka řekla, že se to vyloučí samo, ale ona je na nás hrozně úzkostlivá: asi kvůli té nedonošenosti☹ My taky už máme druhá ATB (vlastně Madí ještě měla v porodnici v inkubátoru...takže ta má třetí)..Taky nic moc, ale na druhou stranu hlavně a´t jsou v pořádku!

gapka.h
6. říj 2008

Dobré ránko,tak u nás se usne kolem osmé a vstaváme jak kdy-někdy v sedm-to je vyjímka,většinou kolem šesté a půl sedmé-žádná sláva ☹ ☹
Tak už chytáme rýmu taky-to je počasím ☹
Kaci-chodíme plavat s manžou-pěkně si to užívá,nechtěl chodit,ale teď vidí výsledky-tak je nadšený,dokonce je i chválený.Obě děti už byli i pod vodou 🙂 Na spinning jsem chodila také,ale teď nemám sílu... 😉 Užij si ti 🙂
hezký den

halkac
autor
6. říj 2008

Gapi, tak to nám děti spí stejně...A kolikrát se ti vzbudí v noci??? To plavčo závidím! U nás to s manžou nehrozí, ale hlavně proto, že by to byla akce - museli bychom dojíždět do 15 km vzdáleného Rožnova. Kdyby bylo plavání ve Valmezu, možná by se nechal přesvědčit. A jak se cítí jako samotný chlap mezi samýma babama? Je tam samotný, ne?
Já na spinning už taky chodila, ale teď jdu po roce a půl. Bojím bojím...no pojedu opatrně🙂

daniellka
6. říj 2008

nazdáár babuleny,tady to tepe po ránu,hezký! 😀

U nás to taky platí,ta úměra, čím později jde dítě spát,tímdřívse vzbudí. Zrovna dneska mi topředvedli.
Normálně je dávám mezi půl 7 a 7,do sedmi jsouťuhíci a budíček v 6-6,30. Včera se to protáhlo a taky nemohli hned usnout,plní dojmů a zážitků,budfíček Alex v 5 -halekal jak na lesy, Erik o půl 6,dostali mlíko, nakonec mi sami ještě usnuli,spíme-krása,a zazvonil zespodu soused. Takže všichni řev,včetně mě 😠 ,toje na zabití.

simonac
6. říj 2008

hal...kafíčko už mám uvařené, kristýnka je šikulka a skoro vždy se jí podaří aspon na 20 min usnout v postýlce, zato Martínek je fakt partizán - houpám ho nohou v lehátku, píšu na počítači a on stejně ne a ne usnout, pak se mi a ni nechytne na pití, je unavený, naštvaný a chce spát, tak mám strach s něma vyrazit někam dál ☹

dan...to fakt pořádně naštve, když to konečně všechno usne a nkdo zazvoní 😠 😠

tady se nějak moooooooooooc mračí , jestli zase pojedeme s pláštěnkou tak potěš!!!! 😒

halkac
autor
6. říj 2008

Hele a teď mi volali z hygieny Konečně vím, že máme Campylobactera (nevím, jak se to píše)...No a říkali mi, že to je od nedokonale uvařeného masa, nebo od kontaktu dítěte s masem (přímým či nepřímým přes někoho) nebo přes psa či kočku...Ufff. Ptali se, jak se děti cítí, co průjem a tak. To je péče 😀

Tak holky, a já už jdu do toho MC!!!Čauky!!!

simonac
6. říj 2008

hal...tak si to tam užij a pak písni jak tam bylo
a z čeho myslíš že toho Campylo.....máte?? maso, pes, nebo kočka, nebo nemáš potuchy? ☹