Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

simonac
1. srp 2008

hoky, mrkla jsem atm a je to sna dvše s krátkým rukávem, nevíte o nějakých dobrých bodýčkách s dlouhým rukávem, díky

marrha
1. srp 2008

Simon..já kupovala v Tescu.buď ty tesco nebo Cherokee,ale mají to sezonově..takže a dlouhý rukáv tam tteď narazíš jen náhodou..až zase koncem léta navezou nové...

simonac
1. srp 2008

mar..díky, budu teda vyčkávat v neděli jedem di C&A, třeba tam něco najdeme 🙂

daniellka
1. srp 2008

nazdárek babulenky!!

v CaA měli bodynka s dlouhým ve slevě za 65,-,tak snad nebudou ještě vyprodaný..
Ty tesco jsou taky dobrý, ty taky občas kupuju..

Já se těšila jak si počtu a vy nikde 😀 ,no jo, to je to sluníčko 🙂 .
My jsme taky strávili celej den na chatě, borci byli skoro nonstop ve vodě..Erik se i trošku přismahl,to se prostě nedá ohlídat,jak lítají 🙂

halkac
autor
2. srp 2008

Hojdááá, tak dnes je to tu!

Celý den budeme bez dětí - v deset máme být nastoupeni u tety, kde budeme sledovat příchod krásné panny nevěsty🙂 🙂 🙂 Návrat předpokládám kolem osmé večer, bo musím být zítra čilá - ráno budu balit na dovču a kolem poledne vyjíždíme na Vysočinu (a já budu řídit 😲

Takže vše ohledně dětí jsem tchýni vysvětlila - co, kdy, kde...
Oblečení na svatbu visí vyžehlené
Svatební dar načančaný
Věci nutné pro příjemné prožití svatby nachystány (odsávačka, chladicí taška na mléko a mobil)

Jééé, jak mně se bude po dětech stýskat 😀 😀 😀 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobrou klidnou noc a příjemnou sobotu!

simonac
2. srp 2008

dobré ránko holky, vidím, že Kačka nezklamala - užij si to na svatbě a pak písni jaké to bylo, jinak všem pěkný né snad mooooc parný den 😉

daniellka
2. srp 2008

ahoj holky 🙂 hezkou sobotupřeji 🙂

kači,užijte sipěkný den! jaký máte svatební dar? 😀

tindra
2. srp 2008

ahojky,tak si představte,mám babičku v důchodu,taťka ještě chodí do práce a tento víkend zrovna pracuje,tak volám mamce,ať na chvilku dojde,že se skočím podívat do města jestli někde nemají golfáče pro dvojky,páč než nám opraví Herqulesa,v hlubokém je asi upeču a stejně Luky jezdí ve stoje,takže já v předklonu tlačím břichem a držím ho, no a ona mi žekla,že dnes ne,že pere!Tak jsem si pobrečela.....Ach jo,ona se mi nabízí vždycky,když se mi to nehodí,když tu mám třeba nějakou návštěvu,že je půjde povozit,abych si povykládala,jenže za mnou teď jezdí návštěvy hlavně kvůli klukům,tak je přece nemůžu poslat ven s babičkou.No a když něco potřebuju já,tak pere!Já se asi zblázním,kdyby bydlela někde daleko,tak si nás asi víc váží a kluky hýčká, nemůžu si stěžovat,pomáhají mi a horké dny trávím u nich na baráku,protože v bytě se nedá vydržet,ale tohle mě fakt dojalo.Aspoň,že si mám kde postěžovat.Ach jo.S kočárkem se do dětských obchodů u nás vjet nedá ☹
Kači krásnou svatbu,už vidím,jak někde při obřadu vrčíš s odsávačkou 😀 😀
Dani myslíš CaA na Vaňkovce,nebo v Olympii?Já se byla dívat v té O.minule jak jsem byla v Brně a tam žádné slevy nebyly 😒 ,no jedem zase ve čt do rizikovky na Obilňák,tak se asi někde stavíme.Jo a držte mi palce,vždycky mi tam za něco nadají.Po druhé jak jsme tam byli,tak nadali manžovi,že špatně zdvihá kluky,že musí klubíčkem.A celkem drsně na něj spustila....a on jen chtěl sundat Máťu ze stolu do autosedačky,která stála vedle něho.Už jsem z těch dr.na nervy dopředu.Ale zase nás pořádně okouknou,což je fajn.
Sem se nějak rozepsala,soráč 🙂

simonac
2. srp 2008

tindro...to já znám, mamimku nemám ta mi umřela před třemi lety, tak zbývá jen tchýně, taky si nemůžu stěžovat, vozí skoro každé dopoledne, ale když to nejvíc potřebuju tak třeba vytírá....a mamka je mamka, fakt mi šíleně chybí, kor ted!!!! ☹

daniellka
2. srp 2008

tindra - tak to máme taky.. To je všude,vydržaj 😉 . V Olympii měli prd, nakoupila jsem dost ve Vaňkovce,ale už je to14 dní, nevím jestli už nebude po slevách..

simi - to je blbý,že jsi bez mamky..Je to smutný. Jsi šikulka,že to zvládáš 😉

daniellka
2. srp 2008

halo halo,to je docházka to je docházka! Samý áčka!! 😀 😀

tindra
2. srp 2008

Simi to je fakt smutný,ty zvládáš tři prcky a já si stěžuju,promiň 😔
zítra jdeme na hody,vůbec nevím jak to zvládnu,jsme tam pozvaní na oběd ale já chci jet až později,chci dávat příkrm doma na oběd,nedokážu si to tam představit,sice by mi kamarádka pomohla,ale oni jsou teď takový mamánci a když je chová někdo skoro cizí,řvou jak tuři.Manža jet nechce,no snad si to ale rozmyslí.Snad budou kluci hodní a prospinkají celé odpoledne.Já s nima na návštěvy nechodím,ještě nevím jak 🙂 jedině k našim,tam to znají.Jak to máte vy?zvykali jste dětičky na cizí prostředí od malinka?já to asi prošvihla,jak jsme někde kde je to "cizí" je zle,visí na mě oba 😀

tindra
2. srp 2008

Dani to tu potáhnem samy,manža ještě pracuje,v telce romantika a válka-nic pro mě.
Ještě mám dotaz ohledně příkrmů-dávali jste tam nějaké koření jako třeba kmín a tak?A taky jak dlouho jste mixovaly?Zítra jim to zkusím jen propasírovat přes sítko,snad se Máťa zase nepoblinká,když mu tam nechám kousek,dívá se dost škaredě 🙂

daniellka
2. srp 2008

tindra - jj, od malička je zvykám..Jezdíme různě po návštěvách,kamarádkách, prostě různě. Neboj,to zvládneš, nakrmíš je v kočáru a pak budou chrnět. a když ne, má být krásně,vytáhneš někde ve stínu děku, kluky na ni a bude pohodičkaa,ááách 🙂 🙂

daniellka
2. srp 2008

kmín bylo jediný koření co jsem dávala,jinak nic..Přesně do kdy jsme mixovaly ti už neřeknu, to už si nepamatuju. Ale taky se jim ze začátku navalovalo,když měli kousek nerozmixovanej..Nějak postupně,napřed mixovaný,pak jen mačkaný..

dvojmama
2. srp 2008

Ahojky 🙂
Čekám na kačku 😀 Né jenom můj milovaný největší prudič se rozhodl pro bezesnou noc a já už rezignovala, takže ho mám na ruce a čekám až vytuhne, abych ho mohla uložit. No očka má jak tenisové míčky, takže to na spaní fakt nevypadá.

Sběžně jsem se snažila přes den dočítat, ale už je to dlouho, takže si stejně nic nepamatuju 😎

simon: v Tescu už mají podzimní kolekci. Zrovna dneska jsem tam nechala skoro 3 litry 😝 Bodyčka s dlouhým rukávem mají taky 😉
S maminkou je to smutné, ale jsi šikulka, zvládneš všechno levou zadní 🙂 Kdyžtak i tchýně se hodí. Já mám mamku i tchýni i rodiny mé i manžovy přes 100 km daleko, to není taky žádná sláva ☹

kačko: jak jste si užili svatbu? Jé den bez dětí 😵 to by se mi taky líbilo, ale asi bych se zbláznila strachy 😒

dani: ty jsi měla noc bez klukánků? Taky super vid? To pospáníčko, jé už se těším až budou velcí a budou spinkat celou noc 😵

tindro: já taky Vikoušky zvykám odmalinka. Cizí prostředí už naštěstí není problém.

Achjo achjo, mě se chce spát. Viktorek vypadá že zabral, ale radši ho ještě chvilku nechám a pak hurá spinkat. Stejně za chvilku je zas krmení 😒 To je noc toto.

Doufám že máte lepší. Krásnou noc a užijte si neděli 🙂

halkac
autor
3. srp 2008

Ahojky a hezké ránko 🙂 Tak Sylvinka mě v noci zastoupila, tfuj, to jsem si oddechla 😀

Sylvi, tak co Vikoušci? Jak to spaní-nespaní dále probíhalo? Tyhle bezesné probdělé noci jsou děsné, co?

Marti, přesně tak je to i u nás - jak děti najdou v příkrmu nerozmixovaný kousek, nadáví je to. Budu nemixované dávat až později, však se nic neděje. A návštěvu zvládneš, neboj. My taky hodně odmala pendlujeme do neznámých prostor...dokonce mi je zase vyčítáno (tchánovci), že je furt někde vláčím a děti pak nemají klid a mají spoustu zážitků, a proto pak zlobí. No ale trpajzlíčci jsou v cizím prostředí hodní, zajímají se o vše kolem...zatímco doma se vztekají a nudí. Tož tak, já ty návštěvy vlastně dělám kvůli sobě 😉

Zuzi, kdepak jsme měli tebe včera? Že by manželská romantika?

Tak a teď hlášení ze svatby: děti jsme předali na hlídání v devět ráno a vrátili se domů ve 20,30..takže dámy, byla jsem bez nich celých 11,5 hodiny a zvládla jsem jen jednou napsat SMS tchánovcům, jak to zvládají...jinak jsem se držela a neotravovala je 😵 😵 😵 My se perfektně odreagovali, najedli, napili, zatancovali a zavzpomínali na bezdětná léta 😀 😀 😀 Musím uznat, že to do sebe něco má strávit den bez dětí...ale jak hrozně se mi stýskalo!!! Dokonce jsem se ani nezlobila, když děcka dnes vstala v pět...hned jsem si je přenesla do postele a ňuchňala s nimi...No teď zase spinkají,tak to jdu ještě zalomit taky🙂
Nevěsta byla nádherná, nikdo se nepopral, já si dala i přes kojení dvě štamprle...no den jak má být🙂

No a až vstanu, jdu balit 😠 😠 😠 Kolem poledne chceme vyrazit na dovolenou! Holky, týden tu nebudu, ale budu si moc a moc stýskat!!! Pěkně tu všechno probírejte, ať mám co číst, až se vrátíme...

Tak a teď jedna svatební: zleva - můj manžel+ nevěsta + já + můj brácha: http://halastovi.rajce.idnes.cz/12--bonus_-_sva...

Jo a ještě požalováníčko: na svatbě se mi na dvě hodiny ztratil manžel se dvěma strýci...hádejte, kde byli...no šli se koupat do přehrady, která byla hned u restaurace, kde se konala hostina. No plavky sebou samo neměli, tak pak byl David i ti dva druzí celou dobu bez trenek, které měli mokré...prdlouši 😵

egrzuz
3. srp 2008

Ahoj holky to mám teda áčko 😀 😀 😀 už jsme vás, ale dočetla. 😉

Včera hrozný hektický den ani na pc jsem neměla čas ☹ ale byla jsme nakupovat - bodýčka s dlouhým rukávem za 65kč v C&A 😀 😀 😀

Kači, to je pěkné fotka, jen davča tam vypadá jako ženich 😀 , holky to není ženich, to je Kačenky manžel. 😀
Zvládla jsi to naprosto úžasně jsi šikovná mamina, je fajn, že jste si oddechli. A doma to taky asi zvládli viď? No moooc si užijte dovolenou a těším se na fotečky a na vyprávění zážitků 😀 😀 😀 dětičky budou určitě hodný.

Jinak u nás se probudily oba ve 4h a oči úplně dokořán, to tady zase jsou nějaké přenosné vlny, že opět děti nespí, že? 😉 😀 Sylvi? 😀

Simi, jsi fakt dobrá, že to zvládáš bez mamky. 😕

Holky, Kristýna teď staršně ječí, to je šílený, včera mi to dělala celou cestu v Globusu. To je hrozný zvuk, já nevím , jak jí to odnaučit. 😠

simonac
3. srp 2008

Doré ránko holky, jdu Vás dočíst
manža hraje tenis, já vařím nedělní oběd, žehlím, hlídám prcky, prostě nedělní siestička.......... ☹
odpoledne jedem nakupovat do C&A tak pak dám vědět, co jsem pořídila 😉

dvojmama
3. srp 2008

Pěkný ráno 🙂
Noc byla příšerná, Vikouš to zalomil v tu 1, Vikinka vstávala ve 2, naštěstí po chvilce usnula a oba před 4 na mlíko. Uspávání do půl 5 a od půl 8 jsme vzhůru 😝 Já ciii spáááát !!

kacko: fotka krásná 😵 Taky jsem si říkala, že TM vypadá jako ženich.
Super, že jste si den užili, děti to taky zvládli, svatba se povedla, co víc si přát 😉 😵
Moc a moc si užijte dovču, to nám tu budou chybět tvé noční příspěvky, já teda už zastupovat nechci 😀

zuzi: vlny byly asi děsný 😝
U nás ječí hlavně Viktorek, Vikinka je taková moje prdelinka hodná 😵 Ale taky nevim jak ho to odnaučit.

Jdu si udělat kaféé a uložit děti 🙂 Pěkný den

simonac
3. srp 2008

halo holky, kde jste všechny???

daniellka
3. srp 2008

já jsem zde!! no docházka mizerná, já vím..Zítra to snad bude lepší 😀 😀

simonac
3. srp 2008

no opravdu dnes to byl děs, u nás se konečně spí tak honem honem do postýlky, všem dobrou a snad dlouhou noc 😉

tindra
4. srp 2008

ahojky,to ponocování nezávidím...snad dneska byl klid,když tu není žádný příspěvek 🙂 Musím se pochlubit,že hody jsme zvládli na 1,i když bez manžy,kluci byli vzorní,na návštěvě si moc hezky hráli,žádný rykot,asi to začnu praktikovat,u kolotočůspali v kuse 2,5hod,což nechápu,opravdu tam byl strašidelný rámus,ta hudba,řvoucí kolotočáři-nechápu,proč s nima jezdím po parku,aby měli klid,když vyvádí,když v tom hluku spali oba zaráz,což nedělají 😀 no a narušila jsem si o hodinu režim,místo v 7 jsem dorazila až v 8 🤐 ,bála sem se pak noci ,ale pohoda,jen jsme necvičili vojtovku,ale pro jednou se nic nestane,že jo.
jo a ječení a pískání neodnaučíte,musíš počkat,až si vymyslí něco nového,jezdila jsem takhle s kamarádkou 14dní,její chlapeček se rozhodl výskat a dělal to v kuse,asi se mu líbila ta frekvence 😀

egrzuz
4. srp 2008

Ahoj holky, 😀
tak jsem taky tady. Snad se dneska spalo všude dobře, u nás to bylo naštěstí v klidu i to večerní usínání prošlo tak nějak v pohodě. Ještě jsem vyžehlila tu hromadu prádla , no a dneska jdu prát další 😠

Simi, tak co jsi koupila? Povídej, nakupovací maniaci jsou zvědavci 😀 😀 😀

Tindro, kluci jsou vzorní, chtěli , aby měla maminka klídek a užila si to 🙂 Naše děti včera taky spaly na terase dopoledne 2h a soused řezal dřevo, no zase pro změnu jiný než ten co řeže zásadně večer 😀

Dani a holky co máte starší dětičky, prosím o radu. Od kterého věku jste dali ty větší sedačky do auta místo vajíček? Děkuju 😉

simonac
4. srp 2008

dobré ránko holky,
včera jsem si nakoupila a uděla jsem si radost, teda nakoupila jsemvšem svým dětem, sobě nic ---sobě až shodím ještě těch 8 kg co mám navíc jako za odměnu - jen abych se toho někdy dočkala ☹

nakoupila jsem každému 4 bodýčka s dlouhým rukávem - jedno stálo 65kč - to v C&A, měli tam i super zimmní kominézky , ale ty jsem si den pře tím objednala naMMB, pak jsme byli v CHEEROKE a tam jsem koupilakaždému asi 6 triček s dlouhým rukávkem a krásný kabátek na podzim, jeden růžový a jeden modrý, jsou super 😉 a tomu nejstaršímu svetr, trička do školky, kšiltovku, řemen...prostě jsem si to užila, můj manža sicetak moooc ne, ale aby si zpravil náladu tak si koupil nový foták a skype...

simonac
4. srp 2008

jo a holky, dnes to vypadá, že bychom mohli koupit ten pozemek, na stavbu nového domečku, tak držte pěsti dám vědět 😉

tindra
4. srp 2008

no simi to je bezva,sice stavba jsou nervy,ale musíš vidět jen tu nádheru,jak si pak dáš kafíčko v novém obýváku 😉 😀

simonac
4. srp 2008

a hlavně v nové pergole na zahradě.....

egrzuz
4. srp 2008

Simi, schválně jaké ty bodýčka jsi koupila?🙂 Ty pruhované barevné viď? 😉

Držíme pěstičky,ať koupě výjde a hurááá do stavění. No my to máme za sebou,byl to sice občas nerv, ale bylo to fajn 😀
Teď si dávám už jen to kafíčko na terásce 🙂