Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

simonac
16. čer 2009

veru - nejde mi to otevřít ☹

daiquiri
16. čer 2009

Marti, ten recept jsem taky někde četla, myslím na Mimibazaru? Můžeš mi prosím poslat recept?
Ty jo, tak to je super ne? Že by obrat k lepšímu? 😉 My na tom byli minulý týden, taky se nám to moc líbilo, já to i četla, i knížka je skvělá!

egrzuz
16. čer 2009

Ahojky 😉

Simi, já mám tu tříkolku 🙂 Děti jí mají fakt oblíbenou, hned jak jí vidí, už na ní sedí 😀
Jen jediné co je špatně řešené, ten přední nedosáhne na šlapky a nemá si kam dát nohy, taky nemá madlo, tak ho přivazuju kšírama do kočárku 🙂 U tebe by mohl šlapat Péťa, ten by to zvládl a dvojky se střídat 😉 🙂

Veru, taky mi to nejde otevřít.
Já měla pro dvojky piškotový od kámošky, aby ho mohly taky jíst, no moc tomu nedaly. 😒

Tindra , tak super relax , že? Naše babi, nechtějí hlídat taky na noc a už vůbec né obě děti. 😔

Dneska byla zase solná jeskyně a super. Holky, děti fakt dva měsíce nemarodily, co tam chodíme.Asi to má opravdu nějaký efekt 🙂

simonac
16. čer 2009

veru ted už to šlo, vypadá super už ho mám v oblíbených 😉

zuzu - no právě, já se na to dívala a pro to první dítko je to dost nebezpečné - zatím ☹ a peta , ten by s něma jel jak závodník, tak to nee 😝 , asi koupim dvě s tou vodící tyčí a uvidíme, bud to nejak vychytám a naučím se je řídit obě naráz a saam, nebo budu muset najít nějakého černocha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daniellka
16. čer 2009

ahoj babulky!!

hlásím se zpět z výletu! včera večer jsme dorazily, bylo to super,nádherně jsme si odpočly, tak jsem nabitá novou energií 😀
ani nevím,jesti jsem vám vůbec stihla napsat,že odjíždím 😉 .

copak je tady nového??

jen jsem zběžně mrkla na stránku zpět - u nás kousance probíhají,dětičky se mezi sebou čas od času řežou a někdy to fakt není sranda. normálně férová bitka mezi chlapama 😀 😎

nad tou solnou jeskyní uvažuji, zkusím se objednat. ale možná to nechám až na podzim,to je stejně škaredě a není co dělat 🙂

egrzuz
16. čer 2009

No Simi, nevím nevím obě tříkolky najednou 😀 to bude asi makačka 😀

Dani, myslím, že jsi nenapsala, že odjíždíš 😕 kde pak jsi byla? 😉
Nabití energií moc přeju i závidím 😀

simonac
16. čer 2009

holky, kristýnka mi dnes vypadla z postýlky na hlavu, stalo se vám to někumu? jsemz toho pěkně špatná ☹

daniellka
16. čer 2009

zuzi - byly jsme 3 kamarádky všechny maminy bez dětí a bez chlapů na 3 dny v Chorvatsku na Krku.nááádhera! 🙂 největší relax od porodu 😉

simi - z postýlky ne,jen z postele mi jeden žuchl. nemá dno postýlky ještě dole nebo jak se jí to povedlo?? 😅
věřím že jsi špatná,já taky byla,to se stane,no.. Asi ji sleduj,jestli je dobrá,nezvrací,neteplotuje,ty děti jsou na ty pády odolný,kolikrát to vypdá hrůzostrašně a nic..Ale podcenit se to nemůže,že jo. Držím palečky at je v poho 🙂

halkac
autor
17. čer 2009

Dobré ránko,

Dani - já normálně zááávidím ! A jak jste jely?

Simi - tak co Kristýnka? Mně teď děti taky fest padávaly (ale ne na hlavu, i když jednou spadl Jonda na roh stolu), hlídala jsem ty příznaky, jak říkala Daniellka, a dobrý. Byli jste na pohotovosti?

simonac
17. čer 2009

ahojky holky¨

na pohotovosti jsme nebyli, volalal jsem mojí doktorce, a byla jsem večer u ní doma ☹ , říkal, že se jí zdá že to nic nebude, ale jestli chcu pošle nás na sono, ted jsem jí volala, v noci kristý vypila 2 sunary, tak říkala, že je fakt asi ok, protože ty by jinak šavlovala, kolem oběda se tam máme ještě ukázat, tak držte pěsti prosím 😒

egrzuz
18. čer 2009

Dani, to je super odpočinek viď? Jééééé to závidím. Taky bych mohla něco takového vymyslet 😀
Kdo hlídal, tatínek nebo babičky? 😉 🙂

Simi, tak jak? Je to dobrý?
Naše Kristýn spadla z velké postele, ale ta není tak vysoko. Pozorovala jsem jí a byla ok.

Kači, mám tam fotky, koukala jsi? 😀

tindra
19. čer 2009

Zuzi i my chceme fotečky🙂
Včera jsem se přecenila a jela na bruslích asi 8km,na to že nemám žádnou fyzičku,jsem sice nedojela s vyplazeným jazykem,ale zato dneska necítím záda a ramena,teda vlastně cítím.Ještě že jsem kluky zapřáhla za sestru za kolo, s nima bych to asi neujela,to jsem teda zvědavá,jeslti se mi někdy vrátí,že si nebudu po každém sportovním výkonu připadat jak lazar.
Dani to muselo být bezva, my jezdívaly s holkama vždycky před sezonou na aerobic k moři na týden bez chlapů,bezva relax,opálit se,když tady bylo hnusně a týden nemuset vařit a poslouchat je 🙂)ale s dětma to už bude jiný,určo ale taky hezký 😉
Simi jak je Kristýnce?Myslím,že se to stalo Marky,ale protože už na nás nechodí,tak ti asi neporadí ☹

egrzuz
19. čer 2009

Marti, tady jsou: http://picasaweb.google.com/egrzuz 😀 😀 😀

To jsi šikulka, já bych byla mrtvá už po 4km 🙂

Holky Jarýn má od večera 39 a víc. To je děsný. Snad to budou zuby. Měl ve středu klíště, tak to nemůže být tím, že?
Nemáme tam svého pediatra, tak počkám do zítřka a zajdu na pohotovost, když bude stále teplotovat, jinak je ok, nic mu není.

Já byla dneska na vstupní prohlídce kvůli změně pojišťovny a doktorka mi oznámila, že mám pupeční kýlu a měla bych jít na operaci ☹ To je tak, když člověk chodí po doktorech, kdyby mi tam alespoň odebrali ten špek 😀

daniellka
19. čer 2009

čus babule!

déšt nás vyhnal z chatu,tak jsem zase tu 😀

zuzi - to je pech. jinak já to taky říkám - dokud nejde člověk k doktorovi,tak je zdravej 😀
břicho mě asi taky čeká,ale až zap ár let. vždycky jsme měla vysvalovaný placatý,ted mám postavu celou v poho,ale ten vytahanej a vystrčenej pupek mě dost štve. tak si to asi nechám spravit.

kaci,zuzi,marti - jely jsme autem, bylo tam fakt nádherně. právě všechny jsme tam lehce tesknily po našich dětech a koukaly tam na jiné,ale vždycky jsme si zase uvědomily,jak by jsme kolem nich musely lítat,na pivko nebo na véču se s nima nedá moc sednout,3 dny bez nich se dá vydržet a byla to fakt pohodička,relax,jediná práce,co jsem tam dělala bylo umýt si po sobě hrnek od kafe 😀 😀
a tak jsem se na ty moje sígříky natěšila,že si je ted zase mnohem víc užívám. 😀

daniellka
19. čer 2009

jo a hlídal manža 2 dny (z toho jeden den jel k našim na chatu) a jeden den u nás moje rodiče. 😉

gapka.h
19. čer 2009

ahojky,
...hlásím,že žiju 😉 Vůbec vás nestíhám ☹ ☹

My pořád soplíme ☹ ☹ Do toho mi Ondra-ten druhý spadl také z gauče-naštěstí bez nemocnice-ale krve plná plénka-jsou to divočáci!!!Jinak vegetíme pořád venku,ale když jsem na ně sama,tak mám vrtulu někde.....

Dani-to ti také závidím,já dnes ležela,jak hoši spali a nějak to mě vše padlo 😝 😝

Zuzi-pěkné fotečky....To já nejsem schopna dojít k zubaři,už mám asi 2měsíce ulomený zub 😠

daniellka
19. čer 2009

zuzi téééda ti zase povyrostli! jsou oba krásní!!! 🙂

gabi - zkus povolat pomoc a odpočni si. není to sranda,at třeba nezkolabuješ. s tím kojením už jste se nějak pohli nebo ještě furt nespíš?

přidala jsem do alba III. pár foteček z našeho výletku 😉

egrzuz
19. čer 2009

Holky dnes jsem zažila nejhorší den v životě. Jarýn nám zkolaboval a je na Jipu, je mi strašně, nemůžu být u něj. Do rána to snad nevydžím a ani není jistý, že budou mít místo pro matku a dítě, tak budu sedět u postýlky celý den a hotovo ☹

Až budu vědět víc písnu. Bylo to stašný 😔

tindra
20. čer 2009

Zuzi to je hrůza,úplně mě polél pot a naskákala husí kůže.Snad to nebude nic vážného jen třeba dehydratace?To je fakt děsný pocit když je něco dětem,trošku vím jak ti je,snad bude brzo OK,moc na vás budem myslet!

gapka.h
20. čer 2009

..jéjda,co to čtu ☹ ☹ Zuzi-hned dej vědět,co se stalo??????Snad budeš moct být u něho 😔

Dani- jo už jsme se trochu hejbli.Tento týden jsem zrušila poslední kojení přes den.takže dostanou ráno,večer a pak nějak po prvním probuzení-to je mezi 3-5h ranní.Tak se mi to snad do konce prázdnin podaří odbourat celé.musím říct,že to je náročné-pořád se po mně plazí a vyžadují více pozornosti...

Já teď kukla na ty fotky-a hned bych se k vám přidala,muselo to být super.A musím říct,že ti to v těch palvkách sluší-šikovná mamča 😉

Tak konečně je namontovaná další zábrana na schody-jsou mazaní,vylezli už na 7.schodek....

tetes1
20. čer 2009

Zuzi:držím palce ať je Jarýnovi brzy lépe. Snad to nebude nakonec nic vážného. Drž se.

Byly doby,kdy jsem dala na bruslích 20 km a pak šla hrát beach volejbal, teď mi přijde, že už na tohle nikdy nebudu fyzicky mít, takže i těch 8 km je podle mě velký úspěch.

daniellka
20. čer 2009

jejda zuzi,to je hrozný,doufám,že bude brzo v pořádku. Moc držím palce!! 🙂

gabi - díík, já se sama sobě vůbec nelíbím, tak to potěší 😀
A neboj, za chvilku už bude líp. Já pořád říkám,že v těch dvou letech přišel zlom, kdy je to s klukama mnohem mnohem lepší. Za chvíli dokojíš a to už pak půjde dát si trošku oraz,odpočinek. Já to obdivuju,takhle dlouho vydržet, padala bych únavou na hubu 😎 .

tetes - tak tak,když si vzpomenu jakou jsem měla fízu, za léto jsme dali na horalech jen po hřebenech Beskyd 900 km, vyšlápla jsem si Soláň ja pár minut. Na beachi jsem zvládla celodenní turnaj a pak pohodička. Dneska - mám natrénovaný akorát výšlap našich schodů, jinak katastrofa. 😒

egrzuz
20. čer 2009

Ahoj holky, děkuju moc za podporu

Jsem u něho na nadstandartu od 11h , ale ta noc bez něj byla šílená. Vloni v červnu jsem to stejný zažila s Kristýnkou, to je děsný.
Už jsem se trochu uklidnila, tak doufám, že to, co napíšu, bude dávat hlavu a patu 🙂
Večer kolem 19h jsem přijela od našich , chci vyndat Jarýna z auta a najednou začal modrat,měl pěnu u pusinky a celou fialovou, vytáhla jsem ho rychle ze sedačky a on o sobě vůbec nevěděl. Já nevěděla co mám dělat, naštěstí Jarda hned přiběhl a Jaroušek začal pomalu vnímat, sedli jsme do auta a jeli na pohotovost, měl 39,7 a bylo mi řečeno, že je to u malinkých dětí normální, že je to nějaký šok z teploty a to dítko se nedokáže vyrovnat s takovou zátěží a tohle se stane.
Má se dávat studený zábal už od 38,5 to jsem teda fakt nevěděla. ☹

Holky bylo to fakt strašný, já myslela, že fakt umírá 😔 😔 😔

daniellka
20. čer 2009

zuzi to věřím, že to bylo strašný ☹ Hlavně,že se už lepší a snad už tě nic podobnýho nepotká 😔

gapka.h
20. čer 2009

zuzi-tak se držte a doufám,že už bude líp 😉 Nám se teda zatím nic takového nestalo,ale nikdy nevíš....Držím palečky,papa 😉 😉

U nás ve Staráku je Zahrada Moravy-kluci nadšení z koní,traktorů,hasících aut...příští rok se snad už i povozí na poníkovi 😉 Aspoň jsme na chvíli vypadli nebo to počasí mě štve...Já, která miluji sluníčko 😉

Večer mě kámoška nalákala na kafčo,tak to doma uložím a na chvíli půjdu.....

simonac
20. čer 2009

ahoj holky,

zuzi až ted jsem si to přečetla, jejda to je děs, držím pěsti at jste co nejdřív ok a doma 😉

u nás kristý snad po tom pádu ok, i když dnes se poblula v autě, ale to už stím snad nesouvisí 😒

jirule33
21. čer 2009

Ahojte,

zse jsem tu pro rady 😕

jaké prosím máte golfky a jak jste spokojení? Pokud si najdete chviličku, písněte prosím 😉 měla jsem vyhlídlé Aria twin Peg-Perego a reference mě odradily nemáte někdo Maclaren, Chipoliny nebo Cossato?

Egrzuz: to je hrozný!! chudáček malej, hlavně že už je to OK, to jsou ty Febrilní křeče?

tindra
21. čer 2009

Zuzi snad už je to dobrý,ale řeknu ti já bych panikařila,že bych nemohla ani řídit!!!!Máš můj obdiv!!!!Jste na kapačkách?A u vašich byl dobrý?
Gabi jen si užívej pozornosti,za chvilku nám kluci utečou za holkama 😉 😀
Dani myslím,že výšlap vašich schodů s klukama se dá ocenit jako 100% fizička!!!(kde se toulá paní učitelka,mámtam dobře I?už blbnu🙂 )
Jirule, já Peg perego moc chtěla,jen mi na něj nezbyly finance,mám kluky prťavý,takže kočárek pro nás ideální....JInak máme http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=498493... řídit jednou rukou se nedá,má malý koše,jediný velký + je,že se dá snad jako jediný položit do úplného lehu,takže ho používáme už od miminek
😉 jinak kolečka jsou myslím,všude stejně blbý

tetes1
21. čer 2009

Zuzi, tak snad to bude už jenom lepší. Musel to být opravdu strašný zážitek. Tak ať je Jarýskovi lépe a lépe.