Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

egrzuz
16. lis 2008

Simi, tak u nás bylo taky kuře 😉 😀 a to jsem ani nečetla , že bude i u vás 😀

Kuzelko, mrkvová polívka? Jaká je? Máš receptíka
? 😉 😀

gapka.h
16. lis 2008

Tak holky...kočárkovala jsem sama..laté na stojáka 😉 Ale vydrželi jsme do šesti venku 😉

Teď jdu klukům na MMB objednat župánky do plavča 😉

klidnou noc.... 😉

egrzuz
16. lis 2008

Holky, Jaroušek už je zubák zubatý. Dneska jsem našla další 2ks nahoře. Tak už má 4horní a 2dolní. 😀 😀 😀

simonac
17. lis 2008

Dobré ránko holky,

zuzu - gratuluju, tak to jste šilulky

tak, dnes dopo nevařím jdem k tchýni na obídek, tak upeču buchtu c o pekla danielka, snad se mi taky podaří 😉

gapka.h
17. lis 2008

Dobré ránko,

Zuzi-gratuluji..to mi máme stéle jen jeden a to u Kubíka 😉 😉

holky,vyrážím do té zimy na prochajdu,ale ještě fusaky nemáme....dnes jim dám španělské deky 😉 😉
...noc v normě,ale budíček 5.30h-kdyby ty potvůrky vydrželi aspoň do 6.30h ☹ ☹

...my nevaříme také..dojíme,to co zbylo... 😉 😉

daniellka
17. lis 2008

krásné ránečko!! klídeček,svátek,to by mělo být každý druhý týden 😀

gap - prosím tě nezmrzněte tam! 🙂 Mě by ven nevyhnali,jen tak na prochajdu,já jsem ráno lenoch línej. Já budu v pyžamu určo až do oběda 😀

simonac
17. lis 2008

já jsem taky ještě v pyžamu, ale už chystá jablíčka na buchtu, Kristýnka spí, jak se probudí, dám jím kašua šup šup s tatínkem na prochajdu, já upeču a vytřu zem- taková krásná idylka, ještě. že je ten svátek 😉

daiquiri
17. lis 2008

Ahoj holky, tady je taky šílená zima ☹ Asi ven nepůjdeme, oba trochu pokašlávají. Ráno jsem našla Barču v postýlce úplně vysunutou z peřinky, ležela nepřikrytá ☹

Jinak já budu vařit jen pro sebe kapra a brambory, manžel ryby nejí, ale mám od včerejška maso se šlehačkou, jen udělám hranolky a je to.

marrha
17. lis 2008

Ahoj holky...

u nás prší..tak to bude dlouhý den...

Gábi..Ty jsi fakt borka tak brzo ven 😅

já už včera dala fusaky...a byla jsem ráda..fučel úplně ledový vítr..dětem bylo fajn, ale já to odnesla a škrábe mě v krku....
tady byly ráno 4 st....brr...

daniellka
17. lis 2008

marr - hlavně nám to vaše počásko nepošli!! tady zatím vykukuje sluníčko,tak at to vydrží a můžem odpo vypadnout ven 🙂

dai - já kvůli tomu odkopávání pořídila dětem spací pytle a máme je doted. nedám na ně dopustit. Tuto zimu dáme ještě v pytlích pak už opřejdou na normál peřiny nebo deky. U nás v baráku se v noci vypíná topení, aby se ušetřilo,a je docela kosa. klukoši se mi v postelích vrtí o 180st.otáčí,takhle mám klídek,že josu v teple. Máte taky tak neposedný děti? dám je spát hlavou ke zdi,najdu hlavou k oknu apod. Točí se jak v ostýlkách jak křeček v kleci 😀

marrha
17. lis 2008

Dani..my pytle používali do té doby, než se začali více hýbat..pka v nich řvali 😝 , takže jsou pod peřinou...a věčně odkopaní....a o tom jak cestujou mi ani nemluv...

tady taky vylezlo slunko..sice nevím odkud, ale je tu 😀

daniellka
17. lis 2008

naši hošani se v tom hýbou v pohodě,stoupnou si,dokonce udělají krok dva po posteli,jsou na to zvyklí 😉

už tam máte sluníčko? to jsme vám tam poslali od nás z jihomoravské floridy 😀 😀

marrha
17. lis 2008

jj děkujem 😀 😀

a jestli tam máte kolem 20 st. tak nebu´dte škrti a pošlete něco i tady 😀 😀

simonac
17. lis 2008

tak holky, buchta je super, už jsem si i dva kousky dala 😉 za minutku valím ke tchýni na oběd, tak jsem zvědavá kolik toho sním jsem plná z buchty, ach jo 😒

tindra
17. lis 2008

jejda a já si ten odkaz na buchtu neuložila,že nemám čas péct,ale když ji tak vychvalujete,že bych to zkusila,hodíš ho sem ještě jednou,Dani?
Jinak tady teda teda sluníčko nesvítí,nevím na které jižní moravě si 😀 😀 Venku zima jak v psírni,br 😎

daiquiri
17. lis 2008

Dani,uz jsem nad tema pytlema premyslela,uvidim jestli to nebylo vyjimecne.Driv spis pod tu perinu zapadala dolu,ted zas naopak😀

simonac
17. lis 2008

tindra --gratulace k 11 měsícům 😀

egrzuz
17. lis 2008

Ahoj holky, u nás byl 1st ☹ jezdila jsem 3h odpoledne venku a myslela jsem, že umrznu 😉 😀 brrrrrrr 😀

Tindro, vy už máte 11M, tak se přidávám ke gratulaci 😀

simonac
17. lis 2008

no nic, jsem moc unavená jdu spinkat, teda nejdřív uspat divou zvěř a pak sebe ☹ dobrou

daniellka
17. lis 2008

tady je koláček:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=27690

tindra - taky gratulujeme,za cvhilku bude velká oslavička. my jsme zrovna v sobotu byli na oslavě 1.ročku,krásný to bylo..
Sluníčko tu fakt svítilo,tak po jedné hod.se schovalo..

zu - já dnes poprvý vytáhla rukavice sobě i dětem. dobře jsem udělala. a taky jsem zjistila,že musím dětem koupit rukavky,ony jsou jim malý ☹

gapka.h
17. lis 2008

...holky ven tak brzo vyrážím,protože by mi doma dvakrát po sobě nespali ☹ ale dnes se fakt ochladilo..také jsem měla rukavice

..a myslím,že brzo půjdem do sporťáku...s fusakem nemáme šanci v hlubokém 😉

Dani-my máme také spací pytle...fakt super.Oni ti kluci v tom vydrží,ikdyž budou mít už 2 roky???To jsou šikovní 😉

tindra-gratulace 🙂

Zuzi-tak já 3h nevydržela...jen 2,5h,,,byla mi kosa!!! ☹ To je děs s tím oblékáním,že jo???

..tak jdu uspát dravou zvěř 😉

daniellka
17. lis 2008

gapka - jj,vydrží,v pohodě...já jsem s těma pytlama nadmíru spokojená,oni jsou fakt raubíři,než usnou,klidně i stoupají v postýlkách a halekají na sebe navzájem,musela bych tam chodit 100x a zakrývat je. To stejný ráno.Někdy vstanou moc brzo,já každýmu šupnu do postýlky bednu s hračkama,oni jsou v pytli,tzn. že si hezky sedí a vím že jsou v teple,klído si ještě hodinku pospím. 😉

s tou zimou to bude horší a horší,co? já právě řeším,co s klukama v golfáčích. mám každý místečko oddělený,jsou tam v zimní bundě na knap. fusaky se tam nevlezou ani náhodou,snad jim dát aspon deku přes nožičky. přece jen,než s nimi někam dojdu,tak jen sedí,v té kose je to blbý... 😒

kuzelka
17. lis 2008

Ahoj
zuzi tady je odkaz na tu mrkvovou polívku, je to naše oblíbená akorát dávám místo 1litru 2litry vývaru(kostka) s tím 1litrem to bylo strašně hustý, ale jinak je mňam 😉

http://www.apetitonline.cz/recept/1016/pikantni...

dani my máme taky pytle- ještě že něco takovýho existuje, jinak by mi děti asi zmrzli 😀 točí se v těch postýlkám neskutečně, bych se upřikrývala 😝 😀

a taky jsem našla zub, teda zuby, 2 vrchní u Barči 😀

halkac
autor
18. lis 2008

Hojky, dobré ránko po prodlouženém víkendu🙂 My byli za našima na chalupě a cpali jsme se svatomartinskou husičkou🙂 No a tchyně pak v pondělí dělala domácí kachnu 😀 😀 😀

Jinak holky, jdu si stěžovat! Ty noci jsou tedy u nás fakt děsné! Nevím, co se děje, nikdy to nebývalo...že by ty zuby??? Nám se děti vzbudí s křikem a totálně se proberou, uspávám i hodinu...nakonec v náručí, aby se dítě uklidnilo. Teprve pak ho můžu položit do postýlky. Každou noc stěhujeme nějakou postýlku s batoletem do ložnice; Dnes to byla Magdalénka - uklidněnou jsem ji dala do postýlky a pak jsem jak šus musela z postele vykládat pohádku o Červené Karkulce (mimochodem se značnými problémy, nějaK jsem pozapomínala dějovou linii), jinak vřeštěla, když mě neslyšelo. Co to jako jeeee????

gapka.h
18. lis 2008

dobré ránko,

tak u nás budíček v 6.30h... 😉

Kaci- u nás pro změnu ...ty noci jdou...zatím... 😉 Pěkně usínají,dáme je do postýlky a max. v 20.00h jsou tvrdí.Ale kdyba vydrželi ráno dél...no nedá se nic dělat!!!

Kuzelka-gratulace k zoubkům 😀 😀

Holky,už jste začaly umývat okna a atd....,já vůbec ..,nevím kdy to mám dělat!!! 😠 😠 😠

Tak zase v 8.30h na prochajdu...ale dnes je opravdu mínus ☹ ☹ Jak já to budu dělat...to nevím... ☹ ☹

marrha
18. lis 2008

Ahoj holky,

Gábi zrovna na Tebe myslím...tady je -4... no já bych je naučila spát dopol. doma a vyrazila až odpol ven.. 😝
já jsme je taky musela přeučovat na doma..to bylo o nervy..krista by totiž venku spala i 3 hodiny, ale pan Davídos ne..15 min. a řev....tím pak vzbudil i Kristu, takže prochajdy za trest...naučila jsem je spávat doma...a je klid...usínají oba krásně a hlavně najednou 😵 😅

Kačko to je mi líto , že máte takové noci... 😔 a jak Ti spinkají přes den???

tindra
18. lis 2008

Ahojky,moc děkuju za gratulace 😉 ´dneska jsem konečně objednala první dárky,mluvícího pejska,dětskou sprchu do vany(ne že by se koupali ve vaně 😀 😉 ale jednou to přijít musí,ne?)DOma už máme puzzle na zem,abych pomalu objednávala i dort,nemáte někdo někde nějaký odkazy na typy?Tady paní nazdobí jak budu chtít,jen teda nevím jak mám chtít,nějak napůl?Nebo každému jeden menší?Jak to bylo u vás starších????? 😅 😉
Kači neboj,utěšuj se,že bude líp,až vyrostou....u nás to samý,Martínek nakonec u mě v posteli a v 5 jsem ho prohodila s Lukym,naštěstí po mlíku ještě zabral,už jsem se děsila,že taky budu od 5 pohádková babička.
Dani a jaké máš ty pytle?Musím se taky jít podívat,jsou furt odkopaní.Myslím,že mají i v Tescu,že?
Gapko,my jsme v 7.patře,okna řeším zvenku 1x ročně+ v létě,v zimě jen zevnitř utřu,stejně jsou tam žaluzie 😀 😝 Ještě jsem vás chtěla upozornit,jak jsem tu psala o těch cesťácích k dr.do jiného města,opravdu to stojí za to,sem včera hleděla na účet,kde se mi tam vzalo těch 2500!!!!!!!!Takže jak vás z menších měst někam pošlou,hned se na to ptejte!!!!!!Já hloupá,že jsem to nevěděla dřív,ale teď si to nechám vypisovat i do Brna

simonac
18. lis 2008

dobré ránko holky, tak u nás už se spí - teda dřimká, dají so max. 20 minut a taky musíme ven, ☹ naštěstí dnes dopo jde tchýně já valím za nejstarším zase na bruslák, pak udělat nákup a kolem 12 být doma, bo tchýně dojede.

holky, máte už fusaky?? tady je zatím nebylo potřeba, ale dnes už asi dám?

mar--a jak dlouho ti spí přes den doma??

kačko - nestraš, já čekám, kdy budou ty noci lepší a lepší a t napíšeše, že v noci řvete 😠

daiquiri
18. lis 2008

Ahoj holky, tady je taky šílená kosa. Ráno jsem šla venčit a jeden ze psů ne a ne vykonat potřebu, málem jsem umrzla. Tak teda nevím co na sebe nabalím až půjdeme ven.
Hlavně mám vždycky dilema jak oblíct děti, máme dost teplý fusaky, tak zase aby se nezapařili 😒

marrha
18. lis 2008

Simi kdž spí 2x, tak dopol. 1,5-2 hod. a odpoledne 1,5 hod...
a když spí jednou tak 2-3 hod. v kuse...záleží vkolik ráno vstávají...když brzo..chodí ještě 2x 🙂