Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

daniellka
20. lis 2008

čau babulenky! 😀

lehký depky a chmury ze stereotypu na mě taky padaj. Takovej rozmanitej život jsem vedla,s manžou pořád nějaký akcičky,cestování,nightlife, je to velká změna.. Ani mi nechybí to chození někam po večerech,občas si zajdem na véču nebo na pivko,to se člověk asi přeporgramuje,ale ten stereotyp,domácnot,děti,pořád doma,to je na palici. Ale nestěžuju si,protože mateřská uteče jak voda, a pak b udem kromě toho co máme ted ještě stíhat zaměstnání (vůbec si to ted nedovedu představit) a budem těžce vzpomínat na krásnou mateřskou dovolenou. Mně ke štěstí stačí,kdyby bylo krásný léto,koupání,chatička,grilčo,pohoda jazz 😀

Simi - snad bude Peťa oukej. Tohle nesnáším,když má někdo nevychovaný psy. I když ten pes skočí na člověka třeba v dobrým,z radosti,tak se ten člověk může tak stršně polekat a u dětí ani nemluvě. Můj b rácha má labradora a to je sice hrozný dobračisko,ale hroozně obrovskej a hrozně hloupej. A to skákání dělá naprosto běžne, najednou se rozběhne a na někoho skočí,klidně toho člověka i povalí,to je na zabití. Furt bráchovi říkám,že musí aspon chodit na cvičák,tohle přece nejde,ale nějak nemá čas a chuť.. 😒

egrzuz
20. lis 2008

Ahoj holky, u nás dneska šílený řev celý den. Spalo se jen dopoledne hodinu a ještě půlka nespí 😉 😀 Samo ta zlobivější-Kristýnka 🙂

Depky mám taky poseldní dobou z toho Jardovýho odjezdu. Já to tady nedám. Vždycky , když děti zlobí, tak jako dneska , tak si myslím, že si to tady hodím. Na druhou stranu, když jsou hodný, tak si říkám, že to dám v pohodě 😕

Simi, minule taky nějaký pes letěl k dětem k sedačkám, já to nesnáším, snad bude Péťa v pohodě, jen se asi lekl.

Kači, snad to bude dneska večer u vás lepší, držíme všichni pěstičky i ty malinký. Dej vědět, ja k to dopadlo

daniellka
20. lis 2008

u nás dneska taky řev celý odpo,Erik..řval úplně kvůli všemu,asi mu lezou druhý stoličky..no děs. manža fuč,sama jsem naštěstí nebyla,měla jsem tu máti,pak elektrikáře a instalatéra,tak mi to uteklo. Jo a řeknu vám,že ten instalatér,teda,tak jsem po dlouhý době viděla fakt pěknýho,příjemnýho,charizmatic kýho chlapa 😎

simonac
20. lis 2008

ahojky holky, tak peta je ok, jen se lekl 😉 , jdu uspat drobky, mějte se hezky a zítra papa 😀 😀 😀 😀

egrzuz
20. lis 2008

Daniellko, měla jsi ho nenápadně vyfotit a taky nám ukázat 😀 😀 😀

daniellka
20. lis 2008

to jsem teda měla.. Dala bych si to do velkýho formátu a tajně na to chodila koukat 😀 😀

gapka.h
20. lis 2008

...no teda Danielko...já chci také vidět pěknýho chlapa 😀 😀 😀

...kluci návštěvu zvládli,byla to pro ně změna a pak jsme drnkali do 17.45h...teď to zalomili...no a já jdu kuknout na TV... 😉

marrha
20. lis 2008

ahoj holky

tak jsem se dočkali a i Davídek už má první zoubek 😵 a začal spořádaně jedničkou dole 😀 😀

Simi to je teda síla, chudák Péťa...taky tohle nesnáším a jsme schopná i vraždit za tohle 😠 , někteří majitelé psů se la etváří jako by náhubek a vodítko mělo nosit to dítě a né jeho pes 😠

Dani tééda 😀 , nebyl to MIke delfíno ze Zoufalek? 😀 😀 taky pohledný instalatér 😀

a tyhle depky mívám taky...má to asi každá a kdo nemá, tak kecá 😉 já je mám docela často 😝 😅

daniellka
20. lis 2008

marrha - něco takovýho,ale hezčího 😀

gratulace k zubu,konečně! 😀 ti si dali na čas..ale říká se,že čím později zuby narostou,jsou pak zdravěšjší.nevím jestli je to prav da nebo pověra 😀

daiquiri
20. lis 2008

Teda Dani,asi si taky pozvu nejakyho remeslnika😉 Ja videla peknyho chlapa naposled v porodnici jednoho doktora.Teda kdyz nepocitam manzu😀
Sama mam dva psy,oba na voditku,jeden ma kosika a nechapu nektery panicky,kteri si mysli,ze z toho jejich pejska bude kazdej na vetvi.Spousta deti i dospelych se psu boji.
Potesily jste me,ze ty depky nemam jen ja a Dani ma pravdu,bude hur az budeme chodit do prace☹

daniellka
20. lis 2008

já jsem taky skoro celej život měla psy. Velký i malý,tohle bych nikdy nedovolila,aby skákal na ulici na lidi,to je fakt dost na houby..

nejede mi telka,nemám tu manžela,děti spí,venku úplná vichřice a hroznej liják,ještě aby vypli proud já si tu připadám jak v něšjkaým krytu za války,to ticho,jen ten vítr 😕 😕

marrha
20. lis 2008

Dani, asi na tom něco je...NIky měla prvná zub v 18 měsících a má krásné perličky...děti už ve školkáxh mají kazy nebo zubky vykotlané a vypadané...

už jsme s etu ptala asi jsi to přehlídla, kdy Ti kluci začali chodit spořádaně u kočárku nebo za ruku??? 🙂

Verun..to víš, že nejsi sama....já si někdy myslím, že skončím tady ze všeho v blázinci 😀 😀

daniellka
20. lis 2008

to jsem si nějak nevšimla.. ani bych neřekla,že už vůbec zašli SPOŘÁDANĚ chodit 😀 Ale jo,ted jsme ve stadiu,že chodí a drží každej z jedné strany kočárek. (katastrofa,nedá se s tím skoro jet,šouráme se jak soplíci a ještě oba zakopávají 😀 ). Za ruku jak kdy,někdy jdou,spíš nechtějí..Takže kočár vozím všude,jak jsou kolem auta tak alou do kočáru,protože oni maj takový to zdrahcí období. A jak je honím tak se ještě rozchechtají a přidají na rychlosti,pacholíci 😎 Asi fakt vytáhnu ty kšíry nebo co. Zas ale budou vypadat jak ťulpasi,no nevím.. 😅

marrha
20. lis 2008

no to jsi mě moc nepotěšila 😀 , krom toho, že se u nás nedrží kočáru každý z jedné strany, to je u nás to samé 😀
a zdrhají pořád 😠 😀 😀 😀

mě se právě ty vodítka tááák moc nelíbí...a myslím, že by v nich ani nebyli 😝 nemají rádi omezování 😅

kuzelka
20. lis 2008

Ahoj
holky děkujme za gratulace 😵 😵
pak přidám nové fotky - dort budu dělat takový aby ho mohli i děti, takže to nebude žádný načančaný krasavec 😀
hal - ona Barča taky jakože klečí a tak si i hraje 😀 místo aby si sedla - jak si psala není ji to nějak pohodlné 😅
manža má tento týden noční tak jsem zas skoro celý den nastěhovaná u našich

klidnou noc 😉

gapka.h
21. lis 2008

Dobrééé ránko,...opět první ☹ ☹

Mar-gratulace k zoubku 😀 😀 😀

Danielka-ale už ti aspoň závidím,že si řeknou co chcou...a můžu se zeptat..bude to horší nebo lepší???? 🙂

...tak mi dopol.opět prochajda a odpol. je dám na vození 😉

...no jsem zvědavá,kdy se extra ochladí,jak to hlásí...prý dnes odpol. 😉

Nás v po.čeká ještě neurolog.a poradna ☹ a pak nám snad dají zase na delší dobu pokoj 😉

hezký den 🙂

egrzuz
21. lis 2008

Gapko hodně štěstí na neuru 😉 🙂

Markét a Daniellko, to busí být šílené je honit, to se máme teda n acoi těšit. Vodítka
se mi také nelíbí a myslím, že ani dětem, ale třeba kdo bydlí ve městě, tak jinou možnost ani nemá 😒

Kuzelko, co dělá manža , že má noční?? 😕

Jo holky nám dneska příjde taky řemeslním-truhlář, ale smrdí a je ošklivec 😠

simonac
21. lis 2008

dobré ránko holky, už mi to tu zase řve tak jen pozdravím a valím za nima, ach jo ☹

daniellka
21. lis 2008

Krásné ránkjo!!

tak jste měly včera večer takovej čšílenej lijavec s vichrem?

gapka - je to pořád lepší a lepší,měsíc po měsíci. Kluci sice ještě nemluví,zatím jen minimum,jako pusu nezavřou,ale mluví si svou čínštinou. Ale ukážou co chtějí,nebo jim už dost často člověk rozumí co asi chtějí. Těším se,až budou umět mluvit a odstraníme ten řev,kdy se něco děje a člověk tápe co..

daiquiri
21. lis 2008

Kuželka, taky moc moc gratuluju k prvnímu výročí 🙂

U nás byl vichr včera, teď od rána lije, tak snad se to odpoledne protrhá, jdeme s kamarádkou na kafe.

simonac
21. lis 2008

dai a na kafíčko i s prckama nebo bez nich??

ach jo, tady taky prší, to bude dloooouhý den ☹

gapka.h
21. lis 2008

Danielka-tak to jsi mě potěšila 🙂 U nás včera večer pěkně pršelo..aspoň jsem slyšela kapat na střešní okna ☹ ☹

...my prochajdu zvládli tak tak...pak začalo pršet a je tu nechutně vlezle ☹ ☹

...stihla jsem dát laté na stojáka...v UH dělají v jedné kavárně do kelímku a móooc dobré 😉 to je má záchrana 😉

gapka.h
21. lis 2008

...holky, co děláte v tomto počasí???že tu ani jedna nejste??? ☹

simonac
21. lis 2008

já tu jsem, holky od kdy se může dávat jogurt a jaký? díky 🙂 🙂

daniellka
21. lis 2008

ja tu som a ty tu niesi 😀

já jsem si chvilku bucla s klukama a ted tu sedím,borci řádí,sundávají mi pověšený prádlo ze věšáku,no paráda. Věší si to na hlavy a lítají tu a dělaj bezhlavýho rytíře,takže tak u nás,v takovým marastu. Musíme dožít večera,dám je spinkat,přijde hlídání a jdem s manžouna pivo a tataráček.

simonac
21. lis 2008

dani - jééééééééé to to závidím 😉 , my s manžou nebyli spolu nikde ani nepamatuju a ani dlouho nepudeme ☹

daniellka
21. lis 2008

tak právě proběhla bitka o houpacího koníka,to je řeeeeeeeeeeeeeeeeeev!!! tohle mě fakt neba!! 😝

simonac
21. lis 2008

holky, kdy můžu začít dávat jogurty a jaké???????????, 😉

daniellka
21. lis 2008

od toho půl roku můžeš začít. začni bílou Holandií,to všichni nejvíc doporučujou,moc kvalitní. 😉

simonac
21. lis 2008

ok, zkusíme a co bílá activie?