Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

kuzelka
25. zář 2008

aha myslela jsem že jsou jednovaječné 😅

gapka.h
25. zář 2008

Elis-berušky móooc šikovné.Prosím,kde jsi koupila tak velké tvary toho puzzle -na čem leží-také bych to chtěla.dáš mi odkaz-díky.

elis.1
25. zář 2008

🙂 gapka - přes net objednali jsme od firmy malý génius jsou to tyhle, jen jsme k nim ještě objednali 6 kostek bez brozu jsou mezi těma zvířátkovýma, ale manža to má u sebe na PC, pošlu přesný odkaz
http://spagetka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=20...

simonac
25. zář 2008

hokky, nějak to tu upadá, zase bylo naše téme až na druhé stránce ☹

právě jsme se vrátili z opékání, bylo to fakt super, užili jsme si to a prcci to zvládli, jdeme koupat, uspávat..... 😉

všem pěknou a dlouhou dobrou noc 🙂

simonac
26. zář 2008

tak jo, holky, popřeju si sama dobré ránko 😉 , doufám, že si tu nebudu celý den vykládat sama ☹

daiquiri
26. zář 2008

Ahoj Simonac,taky preju hezky den😉Pavlik rano blinkal,mam pocit,ze je prekrmenej.Ale jinak je musim pochvalit,v noci spinkaj,budej se az po ctyrech hodinach,snad jim to vydrzi.A co chystate se ven?My asi az po odpolednim krmeni.

simonac
26. zář 2008

veru..my ted chvilkusnad zadřímneme doma - asi 20 min, Kristýnka už spinká, já se v rychlosti namaluju, vypiju kafíčko a povalíme nejmín na 2 hodky ven, dnes tu svítí sluníčko tak tam snad bude dobře 😉
není jak vám, že nemusíte ven 😉

kuzelka
26. zář 2008

Ahojek

hezké ranko, u nás se ted usíná 🙂 tak se jdu najíst a zkulturnit 😀

vypádá to na pěkný slunečný den - zatím

simonac
26. zář 2008

tak mi už jsem i vzhůru, jdeme ven , jdu nakoupit nějaké zákusky, jsou tu hody, tak at máme aspon něco doma 😉

daiquiri
26. zář 2008

Tak koukám, že můžu být ráda, že mi zatím od krmení do krmení spinkaj, ale i když Pavlík teda kouká 🙂
Simi: a chodíte každý den ven?

Jo na hodech jsem u Hradiště byla, je to paráda, ale myslím, že jsem ti to už jednou psala 😀

simonac
26. zář 2008

veru..my chodíme ven i když prší, oni doma nevydrží a hrozně řvou, né že by v kočárku byli jen hodní, ale tam musíme vydržet, tam je na ruce neberu, když se vztekají a řvou jak tuři,
tak, už je mám oblečené, ještě bundy a pudem, 😉

jo myslím, že psala - o těch hodech - ale to bylo ještě v čekáme dvojčátka, nee? a kde jsi přesně byla??
stejně te obdivuju jak to zvládáte i s těma psama

tindra
26. zář 2008

Holky, Martínek už má po operaci,zatím za něj dýchá přístroj,ale dneska ho budou zkoušet už odpojovat, Luky to zvládl doma s babi na 1,tak doufám,že i když ho teď vemu do Prahy do hotelu kousek od Motole,taky to zvládne,Musí!.
To je sranda,jak člověk neumí vařit jen pro jedno mimčo, svačinku jsem dojídala já a oběd máme taky asi na 3 dny 🙂
Tak prosím držte palečky dál,ať je Marťulka brzo na normálním pokoji....

egrzuz
26. zář 2008

Ahojky Tindro, to je super, že to má Martínek za sebou. Je to šikulka statečný 🙂
Držíme palčky dál. Jsme s váma! Luky to taky zvládne, neboj. Máš přeci šikovný a statečný chlapáky
Posíláme moc moc síly a pusu na uzdravení
Pa a budeme rád,i až napíšeš další pokroky

daiquiri
26. zář 2008

Simi:asi taky budu muset casteji,ale teda nedovedu si to predstavit az budou tezsi.V tech taskach se pekne pronesou.
Myslim,ze Brezolupy,pokud me pamet neklape.Byla to parada,spousta slivovice a sladkosti🙂
Tindra: neboj,vsechno bude dobry,uz abyste byli doma.Ten strach o prcka musi byt hrozny.Vy jste v Motole?Proc ne u vas?

simonac
26. zář 2008

tindra...myslíme na vás ve dne v noci a moooooooooooooooc držíme pěstičky

dai...Březolupy jsou tady kousek asi 6 km od nás 😉

daiquiri
26. zář 2008

Fakt? No vidíš 🙂 A jak se chystáte na hody? Budete mít super počasí co? Mně se hrozně líbila celkově ta atmosféra a ten průvod. No holt my v Praze jsme o tyhle tradice ochuzený 😢

My se vrátili z procházky, je tam fakt nádherně. Škoda, že než je oblíbknu a než vyrazíme, tak nám pak na procházku zbyde max hodina a půl 😠

halkac
autor
26. zář 2008

Ahoj holky, my jsme taky zpět z prochajdy!!! Venku je fakt nádherně, ta naše breberka se konečně prospala, doma prostě usne na dvacet minut a je vyspaná 😠

Tindro, to je super, že je to za vámi a že je Martík takový šikulínek!!!! Pořád držíme pěsti, dej vědět co a jak!!! A Luky to zvládne v poho, neboj!

Dai, jak pokračuješ s odsáváním a kojením?

dankar
26. zář 2008

tak ahoj dou mamky,dnes jsem tu poprvé,tak napíšu něco o mě-nebo spíše o nás:kluci se narodili ve 37+2,plánovaným císařem 11,8,2008,davídek a tomášek-byli to pěkný kousci skoro 2900g každý...jinak celé těhu proběhlo docela v pohodě.Nemáte tu některá stejně starý mimísky?

halkac
autor
26. zář 2008

Hlášení z puzzlí, na kterém si hrají Halkáčci:

1. Madí se dostala do Rybilky, kterou začala pojídat. Umazala sebe, bráchu, plovoučku (samo že dnes umytou), puzzlíky a kousek peřiny. Když jsem se snažila dítěti krém odebrat, začala pištět a vztekat se. Smrdí to tu jak v rybárně☹
2. Počůrané puzzlíky (a to prosím na čtyřikrát!!!), bo větráme prcky kvůli zmiňované opruzenině.
3. Ukořistěné ovládače naházeli za topení.
4. Vytahali celé balení ubrousků.

Potřebuji uklidnit,
a) že bude mnohem mnohem hůře
b) že rybilka nic neudělá s útlým dívčím tělíčkem.

daiquiri
26. zář 2008

Ahoj Halkac, my teda zatím problémy se spaním nemáme. Když jsme přišli z procházky, dětičky dospávaly ještě ve fusacích, na krmení jsem je musela po čtyřech hodinách budit. Ale vím, že je to jenom dočasný 😖
Jinak pořád poctivě odsávám, kojení už jsem dávno vzdala. Nemělo to cenu.

Ahoj Dankar: asi já mám dětičky tady z holek nejmladší, vlastně skoro stejně starý jako ty 😉 Já rodila 4.8., ale Barča měla 1490g a Pavlík 2730g. Teda tvoji kluci měli krásné váhy. Ale já rodila brzo, ve 34 tt, podle doktora na nedonošeňátkách jsem byla ve 33tt. A jsou kluci hodný? U nás to zatím jde. V noci naštěstí spinkaj, budí se po čtyřech hodinách, ve dne jak kdy, někdy po třech, někdy probrečí od krmení do krmení. Ale celkem to jde.

daiquiri
26. zář 2008

Halkac, nevím jestli se mám smát nebo tě litovat 😀 😀
Neboj, Rybilka nemůže být závadná a určitě jí nesnědla celou ne? 😉 Čůrání se utře, smrad vyvětrá.

daniellka
26. zář 2008

ahoj holky,jdu vás pozdravit,jsme zpátky!! 😀

copak se stalo nového?? 🙂

halkac - neboj,bude LÍÍÍÍÍÍP!!!!! 😀 😀
rybilka fuj.ale dětem krémy chutnaj,moji kluci jsou vysazení na opalovací 😎 .
Já nesnáším smrad z ryb.Jednou jsem dle rad koupila rybilku,natřela zadky ,za hodinu jsem vešla do dětskýho pokoje a málem jsem se pozvracela. Byla tuhá zima,moc větrat se nedalo, tak rybilka letěla,adios do koše 😀

egrzuz
26. zář 2008

Kači, fakt jsi nás pobavila s Jardou 😀 😀 😀

teplota není, tak jsme ráda 😀

Daniellko, to jsi zlatá, že píšeš, že bude líp, doufám v to 😉 😀

Dankar, ahoj další chlapáci 😎 😀 Jsou dvojvaječný? Hoď nějaký fotky 😀

halkac
autor
26. zář 2008

Dančo, tak co dovolená??? Nic moc počasí, ale určitě jste si užívali, ne?

Dai, a hned je o kousek lépe, viď? Když kojení nejde, tak je to hrozný stres! Jo a k tomu spaní...taky jsem je budívala na kojení🙂

Dankar, vítej! Jak píše Dai, vaše děti jsou od sebe jen týden - takže jste nejmladší tady🙂 Ale určitě brzy přibudou další a další ze sekce Čekáme dvojčata...

daniellka
26. zář 2008

halkac - počásko bylo blbý tady,my jsme zdrhli do tepla. Měli jsme jen asi dva dny pod mrakem,ale to se hodilo,páč obrci začali soplit,tak mi to nevadilo. Jinak bylo krásně teploučko,28 stupnů. Hrozně moc jsem si odpočla, bomba. 3 baby na 2 děti,všechno tak odsýpalo, fakt pohoda. Ted jsem už zpět v realitě,zase jsem na ty raubíře sama 😉

daniellka
26. zář 2008

já nedočítala,jen jsem ted jukla nahoru..
Tindra - tak už to máte za sebou. Posílám rychlouzdravovací pusinku ,dobře to zvládněte,mocmoc držím palčáky!!

Dankar- ahoj 🙂

issaga
26. zář 2008

ahoj holky,

ja na vas posledni dobou vubec nemam cas. 😒

dnes jsme oslavili prvni narozky, tak to bylo narocne (ale skvele) ... takze povalim uz do perin. snad budu mit cas o vikendu docist co jste za posledni dny psaly a taky neco napsat

vsem pekny vikend a dobrou noc!

halkac
autor
26. zář 2008

Jééé, Iss, přejeme k prvninkám princezen vše nej nej nej - hlavně zdravíčko!!!

Musíš nám pak napsat, jak proběhla oslava, co holčičky dostaly...no jsme zvědavé až na půdu!!!

Dani, a kde jste tedy byly? Snad někde u moře??? Jak kluci zvládali změnu???

daiquiri
27. zář 2008

Halkac: to teda jo,hned jsem vic v pohode.
Iss:ja uz se taky tesim az budeme slavit rok,ono to utece jak voda.
Holky,ja se predtim ptala jestli se ten Sabsimplex musi davat do kazdyho jidla,ale nikdo mi neodpovedel:-/

egrzuz
27. zář 2008

Ahoj holky 😀

Daniellko, že ty jsi byla u moříčka? 😉 😀 Jééé závidím, ale přeju ti to 😀 😀 😀

Iss, kde ty se touláš, vše nej nej k narozeninkám a taky jsme zvědavá , jak to věše proběhlo a nějakou inspiraci na dárek k prvním narozeninkám se bude taky hodit, blíží se nám to 😀

Kači a co já, žádná zprávička pro nás 😲 😀

Dai, asi jsi to přehlédla odpovídala jsem ti já i Markét 😉 Sab se nemusí dávat do každého jídla, ale nám zabral, až když jsem ho dávala do každého jídla. Bylo to i na doporučení pediatra, nic tím nepokazíš.

Dneska bude krásně, nemusím vařit mám od mamky v kastrůlku 😉 🙂 , odpoledne dám děti do kočárku a musím si konečně uklidit autíčko, budu ho prodávat, tak ať vypadá. Je tam strašný bordel 😒 😀