Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

gapka.h
21. lis 2008

Dani-...máte jen jednoho koníka??To právě doma řešíme,nechcou se ☹ nám dva pořizovat!!!Ale to budou hračky plačky,že???

...tadz prší... ☹ ale já musím na poštu,takže vyrážíme ven ☹ ☹

marrha
21. lis 2008

ahoj holky..

tak davídos má už i druhý zub venku 😀

tady taky prší a je zataženo..hnus....

já začala dávat jogurty až v 8 měsících...

Gábi..já už vzdala kupovat všechno 2x...i když něco mají 2x...vhtějí stejně zrovna to co má ten druhý v ruce...takže boje jsou na denním pořádku 😝 😀

daiquiri
21. lis 2008

Simi,i s detma.Chytli jsme paradni krupobiti,promokla jsem na kost☹ Do toho mi zatvrdlo prso a boli to jak cert.Jdu si udelat caj a roztat.

daniellka
21. lis 2008

simi - klidně i activie,ale ta holandia je prý nejkvalitnější. Jde o to,začít prostě bílým jogurtem,ne ovocným.

gapka - koníka máme jen jednoho,někdy se střídají v pohodě,někdy boje. Jak říká marrha,něco mají dvojmo,ale většinou každej jde po tom,co zrovna dělá ten druhej,takže bitky na denním pořádku.

dai - 😕 ajajaj ☹

gapka.h
21. lis 2008

Tak mi dnes byli i odpol. na prochajdě-naštěstí přestalo pršet.
..a pak došla vzácná návštěva 🙂 🙂 Simča s dvojkama 🙂 Děti byly hodné..manža nachystal jednohubky a přivezl pizzu..takže servis až do domu..také trošku vínečka bylo a manža trošku slivovičky....byla to opět změna 😉
Tak hezký večer 😉

marrha
21. lis 2008

Ahojky..

Gábi, Ty pěkně provokuješ 😀 😀 , tady blednu závistí 🤐 😀 😀

holky je to vůbec možní..tady začalo sněžit s děštěm..takový ten mokrý sníh a do toho jsou blesky a buří 😲 😝 , ta příroda se fakt zbláznila

simonac
21. lis 2008

ahojky holky, tak návštěva u gabči byla fakt super, děti to zvládly na 1* - všechny 4

dobrou i peta se chce podepsat tak mu to musím předat --- petr

simonac
22. lis 2008

dobré ránko holky, zase první ☹

tady sněží, malý je nadšený my už mín, jdu udělat snídani a nachystat petu na hokej, dopo se chystám vařit a dělat ten Míšův řez, tak pak písnu jaký byl 🙂

halkac
autor
22. lis 2008

Čauky, u nás je taky snížek...sice jen naoko, ale je!!! Děti na něj koukaly jak na zjevení🙂

Jé, náhodou já se těším, až děti začnou běhat!!! Přijde mi to den ode dne lepší...sice je více hlídání, ale taky víc srandy 😉
Jé, Simi, Míšův řez je skvělej, mňam 😝

Bílé jogurtíky jsem začala dávat v 7 měsících a doposud dávám jen bílou Holandii, sem tam bílou Activii.

gapka.h
22. lis 2008

dobré ránko,
..tak tady je také poprašek sněhu a začíná padat znova 😉

Ještě,že mě mine prochajda...jde manža.Já jedu do města...nakoupit ještě nějaký ten dárek a chvíli sednout u kafíčka 😉

Zítra bych chtěla jít na Dívčí válku..u nás ve Staráku hostuje ochotnické divadlo...má to být pojato moderně...
tak uvidím,zda to klapne...a ještě nevím,kdo bude hlídat 😉

tak hezkouzasněženou sobotu 🙂

tindra
22. lis 2008

jé jak já vám závidím chození večer ven,babička tu večer být nechce a na manžu se spolehnout nemůžu,ten si pustí telku a za 10min ani neví,že vedle něho vrčíms odsávačkou 🙄
U nás je jen jinovatka na střechách,ale 1°brrrrr
já dávám BIO jogurt bílý od Olmy,sem tam activii u našich,od 8.měsíce kdy se přestali kojit ode mě
jo a na vánoce máme nachystanýho taky jen jednoho koníka,tak uvidíme ty boje 😅
chlapci mi zrušili připojení k netu a včera tu byl opravář,takový mladíček,samo že si sedli vedle něho a chtěli se mu hrabat v kufříku,do toho se Máťa vykakal,no chlapec to opravil a utekl a když jsem se ptala na placení,řekl,že jel jako náhodou kolem,že za to nic nechce 😀 😀 😀 A taky byl hezoučký,takový koloušek,jak říkaly jedny "lovkyně"když jsme jezdily na aerobic do chorvatska 😎

daiquiri
22. lis 2008

Ahoj holky!

Simi a Gabi, to máte fajn, že se můžete takhle navštěvovat 😀

Tindra, tak takhle se to dělá když budu chtít něco opravit zadarmo 😀 Koloušek je na nic, jak už máme děti, tak se jen tak někdo nechytí 😀 😀 😀

U nás taky sněží, je pěkná kosa, manžel jede za rodičema, pak se chceme vypravit do obchoďáku, tak bude hlídat mamka, aspoň se na chvíli odreaguju, snad tam nebude moc lidí.

egrzuz
22. lis 2008

Ahoj holky, u nás je dneska krásně. SICE NASNĚŽILO, ALE SVÍTÍ SLUNÍČKO,tak vám každý posíláme 😀

Já dávala jen bílé jogurty a přidávala jsme ovoce, teď už dávám i ovocné Activii a dneska jsmekoupila na vaše doporučení i Holandii.

Markét, gratulujeme k zoubku 🙂

simonac
22. lis 2008

zuzu a odky jsu je dávala??

holky, tak buchta upečena ted tuhne v ledničce už se na ti těším - to bude mnamka 😀

gapka.h
22. lis 2008

..tak po nákupech...koupila jsem si zimní bundu,ale úpně nečekaně.Takové nákupy mám nejraději 😉 😉

dětem ještě plastové kostky...a končím...stejně z toho ještě mít rozum nebudou.Přemýšlím nad tím koníkem,,,mám vyhléndutý na MMB 😉

...jo ještě jsem stihla dát ve městě pizzu a laté..takže jsem max. spokojena...hned mám lepší náladičku!!! 🙂 🙂

...půjdu zkusit uspát prcky 😉

gapka.h
22. lis 2008

...tak už mi 1,5h spí doma všichni 3 hoši 🙂 🙂 ..a já čučím z okna,jak venku chumelí 😉 😉

simonac
22. lis 2008

gabčo - není jak tobě 😀 😀 😀

egrzuz
22. lis 2008

Simi až po ovoci a ovocných přesnídávkách, tak nějak po 8měsíci.

Holky, Jarýn, který krásně usínal už druhý den brečí, když ho dám do postýlky a včera s náma seděl na televizi do 22H 😒 Teď tady taky je 😕

Všem krásnou a klidnou noc

daiquiri
23. lis 2008

Ahoj holky, přeju krásné ráno.
U nás je úplně bílo, jsem zvědavá jak dlouho to vydrží!
A představte si, že u nás se spalo od večera až do 6:45 a po jídle ještě vytuhli 😵

daniellka
23. lis 2008

Krásné ránko babulenky!!

u nás taky nasněženo,takhle se mi to fakt líbí.ale jak to začne tát,a všude ta šlinda,fuj. ale tedka,mám úplně sváteční pocit. Nebýt toho chaosu a bordýlku doma,skoro jak o Vánocích.

dai - krásně ti spí,dětičky. 😉

někdo tu psal,jak se těší až začnou děti běhat. Je to tak. od té doby,co chodí,je to fakt mnohem větší legrace a možnosti 🙂

emamamamu
23. lis 2008

halkac ted jsem se koukla na vase fotky na Rajceti, ti dva jsou super!😀
takove sidla, to se fakt nenudite... 😀 😀 nejvtipnejsi jsou fotky s Rybilkou..😀

gapka.h
23. lis 2008

Ahojky,
...tak mi vstávali také až v 7h 😉 pak plavčo a prochajda...dorazila jsem ve 12h 😝

..ale odpol.budu mít pro sebe...půjdu na to ochotnické divadlo...manža bude hlídat 😉 Tak pak písnu,jaké to bylo 😉

gapka.h
23. lis 2008

..holky přidala jsem něco málo z fotek...tak kukněte,ju??? 😉

simonac
23. lis 2008

gabčo -- tak to jsou teda macci 😀 , šikovní 😉 😉

daniellka
23. lis 2008

gabčo super fotečky,kluci jsou nááádherní!!! 🙂

egrzuz
23. lis 2008

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, jestli děti mažete nějakým krémem, když bude mráz. Kristýnka má dneska tváře jako Marfuša 😀

Gabi, fotky jsou super. Tři chlapci fešáci 😉 🙂

Danielko, Vánoce mají být prý na blátě 😒

hancas
23. lis 2008

AHOJ MAŽU DĚTEM,ŠKRANÍKY NORMÁLNÍ NIVEOU JE TUŽŠÍ A DÉLE VYDRŽÍ.

daniellka
23. lis 2008

nemažu, ale musím něco koupit a začít..

zuzi - já vím,to mě štve.. doufám,že aspon SIlvouš bude na sněhu,chceme jet na hory..

tindra
23. lis 2008

Dani a máte už lyžičky?? 😀
Já mažu Niveou proti větru a mrazu,je to celkem fajn si myslím.Zítra jdu na kožní tak se ještě pro jistotu zeptám,Luky má chudáček tak opruzené tvřičky,vždycky se mu to na dva dny zlepší a pak zase,jak furt slintá,ty zoubky ne a ne vylézt celé ☹
Gabko to jsou ale cvalíci...dneska na mě skočili oba zaráz a měla sem co dělat,aby mě neporazili,sem si říkala,ještě že jsou oba takové tintítka 😅

marrha
24. lis 2008

Ahoj holky...

tady bílo a mrazivo....

v sobotu jsme si výlet supr užili, i když cesty byly katastrofa..aspoň teda někde....jsem jeli do UH 3 hodiny 😝
a včera večer nám blbnul net...asi jim to po cestě někde zamrzlo 😅

Gábi supr fotečky 😵 😵 kluci jsou pěkní cvalíci 😵 😵

já mažu pusinky krémem proti větru a mrazu od Bubchenu 🙂