Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

daniellka
8. dub 2009

jejda mane,tak tfuj tfuj at jsou dětičky v pořádku. To je vždycky hrozně smutný,když ty dětičky marodí a tyhle vysokánský horečky já nemám ráda,to ty dětičky vypadaj hrozně smutně. tak poslíláme brzké uzdraveníííí!!! 😀

issaga
8. dub 2009

ahoj holky,
zase nakukuju brzo, co? 😀 no jo, fakt to jindy nestiham

jen jsem ted zaregistrovala, ze resite klistata... my jsme meli vloni dost problem, na holky silene lezly klistata - klidne i 15 za hodinu! a to na vlastni zahradce ve meste a jen na dece - do travy holky vubec nechodily! ...tak jsem se radila s doktorkou co s tim, jestli je naockovat... a protoze byly holky jeste male, tak nam doporucila bud drtit tabletky b-complexu - ze po tom klistatum clovek "smrdi" a nebo dat kuru sirupku Nutrolin-B ... dali jsme sirupek (a ja jsem jedla b-complex) - a od te doby na holky nic nelezlo!

...tak to taky zkuste, ja uz mam ted dalsi davku nutrolinu-b koupenou (je to dobre i po antibiotikach na upraveni strevni mikroflory, pri prujmech, pri zacpe a tak...) - mudra doporucovala tuhle kuru jednou za pul roku... jo a lahvicka stoji kolem 80 korun, takze zadna velika palka 😉

halkac
autor
9. dub 2009

Ahoj holčiny!

Hlásím, že dnes jedeme na výlet do Olomouce (takže zase koukám kolem, Iss 🙂 🙂 🙂

Také hlásím, že dnes asi snad koupíme první botky - ne že by se u nás chodilo, ale při tom ťapkání za jednu ruku nebo kolem nábytku nebo za chodítky prostě už na nožky botičky budu dávat 🙂

Kuzelko, bylo by to téměř legrační, kdyby nešlo o teploty...protože u nás zase to samé jak u vás! Předevčírem Mája v noci 38,7 (přes den klid a nalezeno 6 klubajících se zoubků) a následovaly dvě noci po sobě, kdy jsem Jonáškovi naměřila 39 stupňů (přes den je veselý, usměvavý, byť se zvýšenou teplotkou)...tak ti nevím. Jonda mi ještě do pusinky nedovolil nahlédnout, to je plán dneška🙂

Iss, tos mě potěšila s tím Nutolinem B...já ho dávám dětem dlouhodobě, tak třebas budeme mít štěstí.

Jo a děvčata, už máme zaplacenou zálohu na štěňátko !!! Takže dovča asi nebude, chi chi chi. Bo jsme nakonec vzali papíráka a já už se nemůžu dočkat.

krásný den!!!!

egrzuz
9. dub 2009

Ahoj holky,

Tak nejdřív všem marodům ať jsou brzo fit. Já jsme vždycky staršně vystrašená , když mají vysoké horečky. Mám to spojené s létem, kdy si nechali Kristýnku v nemocnici ☹
Tak snad se ty zoubky brzo vyklubají a bude to fajn 🙂

Kačí, to je super, budou botky a jaké???
Jinak jsi se ptala na to chození za jednu ruku, ona rehabilitační je proti všem pomocným "krokům" ať už je to vodění za ruce nebo chodítka, ale já jsme s K taky chodila a s Jarýnem taky chodím, baví ho to 😀
U Kristýnky jsme dělala to, že jsem jí dala hračku do ručičky a ona zapomněla na to, že se nedrží. Nebo jsem dala svoje ruce před ní a ona se chtěla chytit a upalovala za nima 😀
Jakýho budeš mít pejska? Já vím jen o koliích, žen jsou hodné a kl dětem ok.

Nutolin B jsme taky dávala a jen jsme byla upozorněná v lékárně, že je po něm větší chuť k jídlu. Kristýnka ho přímo zbožňovala 🙂

Tříkolka už je doma a je úžasná, děti chtějí stále jezdit. Fakt super 🙂

daiquiri
9. dub 2009

Ahoj holky, mám jen dotaz. Dneska jsem poprvé zkusila jogurt Holandia, ale katastrofa. Pavlík ještě jakž takž, ale Baru vůbec. Ksichtila se jak kdybych ji snad chtěla otrávit! 😢 A to jsem zkusila s nastrouhaným jablíčkem, pak s přesnídávkou....Jakýma jogurtama jste začínaly?

kuzelka
9. dub 2009

Ahoj
Kaci tak taky teplotujete 😒 no ona Barů posledních pár dnů ani nechce moc čistit zoubky a ani mě nenechá pořádně kuknout tak taky nevím.... jarní botky taky musíme koupit, sandálky mám pěkné jako nové po sestřence 😉

ten Nutolin B asi prubnu, sice jsme jěště žádné klíště nechytli ale co není může být!!

Veru u nás holandii milujeme, čistou i s ovocem , ale ona Barů moc není na sladké takže holandii miluje a Kuba ten sní skoro vše

daiquiri
9. dub 2009

Karin a jedli jí hned od začátku nebo byla potřeba víc pokusů? 🙂 Říkám si jestli teda nejde jen o zvyk. I když Barča má ráda sladký ovoce, zeleninku sní, ale žádná hitparáda to není.

kuzelka
9. dub 2009

Veru Bára ji cpala od začátku a Kuba si musel trošku zvykat 😀 😀

issaga
9. dub 2009

bry vecer,
dnes nakukuju driv, tesim se, ze tu nekdo bude a? nic?

Veru ja jsem holkam Holandii bilou davala, ale moc jim nesmakovala, byl to boj, je strasne kysela - takze jsem ji "prislazovala ovocem"... a pozdeji jsem zacala davat smetanove jogurty bile chocenske a ty mi holky bastily krasne... postupne jsem jim do nich pridavala cerstve ovoce a doted jime nejcasteji chocenske ovocne

Kaci jak myslis to dlouhodobe s nutrolinem? jakoze ne jen ten jeden tyden? nebo tu kuru opakujes casteji nez 1x za pul roku?

Marti moc diky za fotky, tak uz si to dovedu predstavit... no - popravde receno, fakt to neni tak hrozne, na klukovi zvlast to je asi pohoda, i kdyz na holcicce... doufam, ze to bude jeste min videt, az vyroste

halkac
autor
10. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

tindra
10. dub 2009

Čauky,teplotkám přeju ať zmizá a zoubky ať nebolí!!!!U nás je pohodočka!!!spinká se před obídkem a pak šup ven,je bezva,že venku zvládnem i sváču a vracíme se večer unavení a spíme už skoro celou noc!!!!
pro ujasnění,Lence jsem posílala fota jizvičky co má Máťa na hrudníčku,aby se nebála,že do půl roku bude Kačka taky v poho a výstřihy jak vyroste bude moct v klidu nosit 😉
my máme nejraději BIO jogurty a teď vedou i pribiňáky,nej je domácí 😉 to zbyde i pro mě,tak ho dělám nejraději(tvaroh+trochu12%smetany+vanilkový cukr)
budete výletovat přes velikonoce?já jsem chtěla,manža zase nechce,jako obvykle.....aspoň pojedu s klukama do Lednice nebo někam,ale je to divný,vždycky na mě lidi koukaj,všichni chodí jako rodinky,jen já s klukama sama....ale už si zvykám.
vajíčka nebarvíme,my vždycky odjížděly pryč na dámské jízdy zamlada(samo že kluci jezdili za náma 🙂)kde je těm časům konec?no a myslím,že mi děti nějaké přinesou,co s tím pak budem dělat?já vajíčka na tvrdo nemusím.....
Kači já bych dr.aspoň zavolala,jsem panikářka-jo to s tou naší bouličkou prej to nic není,že to může být jak měl otevřený hrudníček při operaci,ale 20.4 jedem do rizikovky do Brna,tak se raději zeptám i tam,bo tam nás tenkrát porvé poslali na kardio,naše dr.nic.

simonac
10. dub 2009

ahoj holky

o těch probiotykých co se bavíte to je ten růžový sirup - nutrilon B???

marti - toho tatku fakt nezávidím, ale ty jsi šikula, když to tak pěkně zvládáš 😉 , taky dělám domácí lipánek - a složení je to samé co u tebe, jen tam dávám 2 van. cukry a pro dospělé jsou k tomu prý super piškoty máčené v kávě, tak až budu mít o trochu víc času tak zkusím 😉

kuzelka
10. dub 2009

ahoj

Kaci já dneska s Barů u dokyho radši byla, včera večer zase měla 39,7, takže jsem opět dělala studené zábaly 😒 a už jsem z toho byla nervozní, jinak přes den měla teplotu taky ale ne takovou šílenou, ale jinak taky nekašle, nemá rýmů, papá kadí, hraje si, vše v pořádku.... sebou jsem vzala moč no a doky jí vzal radši krev (ta je v pořádku) a má trošku zarudlý krk, zoubky se taky nějaké klubou.... říkal že to může být nějaká viroza a že nejsme první s takovýma vykokýma teplotama, a pravděpodobně to má po víkendu i Kuba, toš marně doufám že to nechytne 😢

Marti to je fajn nápad někam si o velikonocích zajet na výlet 😉 ale my s těma teplotama ☹
já vajca taky nebarvím 😅 😀

egrzuz
10. dub 2009

ahoj holky,

ten tip s domácím lipánkem zní dobře, vyzkouším. Ta smetana je kysaná?

Karin, to je děs ty teploty, chudinky malinký. Ján bych taky hned šla, vůbec když jsou teď tři dny volna. Tak ať se brzo uzdraví všechny dětičky.

Tindro, to je dobrý tip výlet, já chci do ZOO do města, ale nevím, jestli tam tátu vytáhnu. Tak půjdeme spolu jo? 😉 🙂

Simi, on je to myslím buď sirup nebo hranulky, z kterých si děláš sirup. Já měla ty granulky.
Asi to nasadím Kristýnce, kaká třikrát denně

Vajíčka jsem dneska držela v Kauflandu nabarvené, ale nevzala je a barvit nebudu. Sousedi jsou všichni pryč a já taky uteču k našim na barák. Jezdím krmit zvěř, naši jsou už 3týdny pryč 😝

Kači, my jdeme na neuro s Jarýnem taky nějak kolem 20.4 😉 🙂

tindra
10. dub 2009

tak dneska jsem oblíkla Máťovi ven triko s krátkým(teprve jsem dala vyprat ty nové 😉 )velikost 3-6měsíců a bylo mu to dobře,já se z toho picnu.Pak jsem jim dala červenou mikinu s kapucí a ještě že naši pokosili trávník,bo jinak by vypadali jako trpaslík co ho tam mají(ten kýč co se prodával na hranicích,ale klukům se moc líbí).mám pocit,že jak jsou malí tak jsou rychlí.když jdou holky se stejně starýma dětma po městě tak jdou všichni vzorně u kočárků,nikdo nikam neběhá.....(teda ti co chodí 🙂)a naši nechtějí když je chytím zaruku,furt se vzekají že sami.Chodí vyše děti za ručky?nebo jste si pořídily kšíry?
zuzi já dávám smetanu 12%,na Kauflandu ve žlutém kelímku 😉

simonac
11. dub 2009

ahoj holky,

zuzi - asi ho dvojkám taky ansadím, líp se tom prý papá tak uvidíme 😉

dnes jsme bylli v hradišti na velikonočním jarmarku a bylo to tam super 😉

halkac
autor
13. dub 2009

Krásné Velikonoce přeje Kačka a Magdalénka a Jonášek (který je zrovna teď na šmigrustu) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Holky, tak Mája už nám chodí - sice se pořád bojí, ale mezi mnou a Davidem ujde poměrně hezký kousek cesty. Jonda se taky zlepšil, ale chodíme s ním za ruku a i tak často ztrácí balanc a rovnováhu. Nicméně za ty tři dny, co jsme odstranili vše, co se dá tlačit, se výrazně polepšil. Už neodmítá chodit za ruku, neděsí se sám stát,, dokonce to semtam i sám zkusí, a už tolik "neplápolá" - prostě už nám tolik za ruku nevisí.-)

Jinak teplotkuje zase Magdalénka - běžně má v noci už kolem 39,7 stupnů, po Panadolu to spadne tak na 37,5...jinak stále v pohodě, usměvavá, spokojená. Každopádně zítra volám doktorce, tedy spíš tam s ní skočím...

A co? Kolik štamprlí už jste dnes rozlily? Já poměrně dost, nejhorší je to těm výrostkům...ale bydlíme na dědině, kde je to prostě normální...myslím to, že se půlečka slivovice naleje i patnáctiletému...No už se těším za 14 roků, jak se Jonda vrátí z pomlízky a pozvrací mi celou noc 😀

egrzuz
13. dub 2009

Ahojky,

Kačulí to je super, že už chodíte- Mája bude chodit do týdne úplně v pohodě uvidíš.
No náš Jarýn vytušil, že se u Halaštíků lepší a začal dělat pokroky, včera lítal za chodítkem a stál úplně sám asi 20vteřin několikrát. Tak já myslím, že brzo Janáška dožene.🙂
Myslíš, že to má Magdí zuby? Asi jo viď? prdelka malá, hlavně, že je jí dobře

Já ti závidím, že se u vás drží tradice, tady na severu je to trochu smutnější☹

Budí se Jarýn, spal jen hodinu, ach jo.

Dělala jsem ten domácí lipánek a fakt je to super, díky za receptík. Nemáte ještě něco takového???

simonac
14. dub 2009

ahoj holky, tak jak jste přežily velikonoce??

my si to užili, jezdili jsme po rodině, do 12 pil můj manža pak jsem si dala já něco malého 😀 😀 😀 , děti byly hodné, peta vyšlahal kokin a kokin, ted to uklízím a budu rozdávat dál - něco sestřence, něco do školky, nebo bysme to jedli do vánoc 😉

zuzu - domácí lipánek je fakt super, chutná mně i mému manžovi 😉

halkac
autor
14. dub 2009

Holčiny ahojky, tož tohle je tedy síla - začne jaro a vy na několik měsíců zmizíte od počítačů 😀 😀 😀

Zuzanko, dnes konečně horečka není...díkybohu., Chtěla jsem už k doktorce a je to klasika...jakmile začnu vyhrožovat, že za mudrou skočíme, příznaky nemocí vymizí. A děkujeme za gratulace k chození. No ona ještě chvíli chodit nebude, bo se sama nepostaví v prostoru (na to se moc bojí), ale mně ke štěstí stačí, že to umí...trochu mě děsí Jonášek, jak plandá ☹

Jak se dělá domácí lipánek? nechtěla jsem hned otravovat, tak jsem hledala na netu a našla jsem dva recepty...Který je lepšejší?

a) tvaroh + dva vanilkové cukry + smetana
b) tvaroh + uvařený vanilkový puding + trochu mléka a vanilkového cukru

gapka.h
14. dub 2009

ahojky,
..to je fakt,co vylezlo sluníčko,tak tu nejsem... 😀 😀

Jinak u nás se z těch otravných dětí a zvýšené teploty vyklubaly zoubky 😉
Kuba-zatím 4 naráz a z toho 2 stoličky
Ondra-dnes teplotka a nenechá si vidět do pusy,ale určitě zoubky,ba jsme pěkně pos.... 😝

Kaci-tak to jste šikulky s chozením.U nás jen za ruky,postaví se a stojí.Max. tak 3kroky,ale zato lození na sedačku -to je síla!!!Jak jste to s nima řešili???To se jich bojím nechat sama.Např.dnes jsem ohřívala oběd a dojdu do obýváku a Kuba vylezený na sedačce-mám sreach,že narazí na skleněný stůl!!!

Jinak maródům přeji uzdravení 😉 My soplíme ☹ ☹

Hoši dorazili ze šlahajdy brzo,ale té nadílky-nevím kdo to bude jíst 😀 😀 😀

My s jídlem problémy zatím nemáme-mají dobrý apetit-za chvíli mě sežerou 😀 😀 😀

...mějte se papa

sorbona13
14. dub 2009

Ahoj, omlouvám se, že vám sem lezu, chtěla jsem se zeptat, jestli u některé z vás hrozilo riziko předčasného porodu z důvodu zkracování děložního čípku? Jsem v 22+5 a čípek je 1,5cm, měkký, uzavřený, hrozně se bojím, abych to dotáhla aspoň do 25tt, kdy můžou prcky zachránit.

tindra
15. dub 2009

¨Sorbona hlavně buď v klidu!!!To hrozilo hodně z dvojmaminek,já ležela přes 2měs v nemocnici,pěkná nuda ti řeknu,ale co bych neudělala pro mrňata 😉 nic pokud možno nedělej,jen lež a odpočívej,pak na to budeš vzpomínat 😀 😀
Kači pribiňáček děláme ten první-tu smetanu jen 12% a polotuč.tvaroh,cukru podle chuti 😉 ,
to druhé ale taky nevypadá špatně(jen víc práce 🙂 )
Včera mi paní ve zdravé výživě vnutila místo cukru bio rýžový sirup,je to konzistence medu a sladký,fuj,ale klukům to moc chutnalo na lžičce a kaši snědli bez řečí až do dna,tak jim to asi budu cpát do všeho 😀 včetně masa
my byli o víkendu na bruslích(bez táty 😒 )v tom vozíku za kolo,bylo to bezva!!!!Jen jsem koupila ten nejlevnější vozík(3000,-)a na to kolo se dává celkem těžko,no to asi u Croozeru za desítku nehrozí,ale na těch našich pár výletů....Luky v tom i zaspal,Máťa zvědavec jen koukal kolem a všechno komentoval,lidi z něj měli haló 🙂 už se těším jak zase vyrazíme.Byli jsme u ségry na dědině a tam mají super cyklostezku,nic moc lidí,prostě ideál.
Jo a taky máme konečně sandálky,Baťovky,tak snad budou kvalitní,za ty prachy aby nebyly,že jo.Běháme jak divoši,takže vy co nechodíte,klídek,ono je to možná lepší,bo oba je zaráz vytáhnout z kočárku prostě nejde,každý hned běží na jinou stranu....asi si pořídím ty kšíry a budu aspoň jednoho uvazovat ☹

halkac
autor
15. dub 2009

Ahojky, spí se, uffff. To je jedna z nejkrásnějších částí dne...pak teda mám ráda probuzení, dětem trvá, než se proberou, tak se jen tak mazlíčkujeme, lenošíme, koukáme do blba - resp. na TV...no pohádka.

Sorbona, to máš těžko. U někoho to může znamenat problém a jiná s krátkým čípkem děti skoro přenáší. Každopádně většina duomaminek si tímhle prošla. Já měla tvrdnutí břicha, čípek se nezkracoval a stejně jsem porodila 33+1. Čípek pak zmizel během dne a už jsem rodila. Ale chápu, že se bojíš; mám v živé paměti strach o děti a neustálé počítání týdnů. Ale věř! Většina maminek porodí sice dříve, ale ne tak podstatně dřív. Tak tam budeš určitě patřit i ty. Jo a mimochodem - mně se čípek prodlužoval a trochu zkracoval na přrskáčku 🙂

Marti, ten rýžový sirup půjdu vyzkoušet !!! Díky za tip. A sandálky od bati budou určo super. My koupili od Essi a od Fare a velikááááááááánská spokojenost. A vozíček je bomba, vid? Aspoň si zasportuješ a nemusíš shánět hlídání 🙂 To neva, že je to ten levnější, podle mě základní rozdíl bude ve váze, ale jinak to bude stejné. Croozer se taky blbě skládá...

Gapi, kluci se ti postaví v prostoru? Nebo jen u nějaké opory? Hele a chodíte ještě na tu neurologii? Potřebuju refence na zlínačky!

Zuzi, co máš chlapa doma, tě nemůžu potkat. A mně se táááááááááááák stýská. Dáme si někdy rande u ICQ, se sklenkou vína?

kuzelka
15. dub 2009

Nazdárek 😀
taky se spí 😀

Sorbona já ležela doma od 22tt a pak už od 25tt až do 36tt v nemocnici, je to sice na palici, ale bohužel nic jiného mi nezbylo a pořád jsem vděčná že jsem vydržela tak dlouho!! Takže ti moc držím palečky at všechno dobře dopadne a hlavně jenom odpočívej!!!

Taky bysme potřebovali koupit nějaký ty botky ještě....

gapka.h
15. dub 2009

Ahojky,
..tak u nás už se nespí 😉 Za to si dáchli 2,5h v kuse-to se mi líbilo...teď šli s babí ven 😉

O víkendu chceme také zkusit vozík,ale chci i sedátka na kolo...

Holky,vy jste mi neporadily!!!!Co děláte,když pořád lozí na ten gauč???Já je dnes jen pořád chytala 😝 😝

Kaci-jo postaví se v prostoru,dokonce včera tak každý 3kroky sám 😉 Botečky mám také vyhlídlé-od Essi aFare.Jo a ve Zlíně je Kači nová prodejna s atestovanýma botkama.My už tam byli,ale hrůza lidí,pojedem tam v týdnu....ty to máš také kousek,zajeď tam kuknout 😉 My už na neurol. nechodíme od února-prý není potřeba.Ale v květnu půjdeme ještě naposled do neonatol.do UH.

issaga
15. dub 2009

cau holky,
ja jdu jen na skok... drzte nam prosim pesti, ted odpoledne mi volali, ze mame zitra nastup na prijem a pozitri ta operace... pekny soky, meli nam dat vedet dopredu 2 tydny... je fakt, ze takhle ten stres nebude tak dlouho - i kdyz jsem si jista, ze je o to intenzivnejsi ☹

daniellka
15. dub 2009

issa - moc moc držím palečky!! musí to být nerv,ale neboooj,všechno bude dobrý a budete to mít za sebou 😉 🙂

toho lipánka asi taky zkusím,vyrobily jste mi chutě 🙂 akorát kluky bude určo mrzet,že to nemaj v origobalení 😀

sandálky taky ještě musím koupit,zatím jsme na teniskách 🙂

Sorbona - já to měla taky,hodně zkrácený čípek, pořád lež,nic nedělej. je to sice nuda,ale furt lepší než ležet ve špitále. ten tě ale stejně asi nemine. já jsem ležela pak ve špitále 6 týdnů a pak už mě pustili domů,prý abych si vyšlápla schody a rozrodila se,což se stalo 😀

jirule33
15. dub 2009

Iss, taky držíme palečky, všechny co máme 😉 😉 😉 😉 Ať je to brzo za váma

sorbona13
15. dub 2009

Ahoj holky, moc díky všem za rady. Ve špitále jsem už víc jak týden a dnes naměřili 2,3cm, takže se o 0,8cm čípek protáhl. Snad mě pustí domů aspoň na víkend, je mi jasný, že nezbývá, než ležet, i břicho mi tvrdne daleko míň, takže to opravdu má smysl.