Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

gapka.h
25. lis 2008

Dobrééé ránko,

Kaci-tak to je mi líto,zrovna teď před svátky.Ale uvidíš,že to vše dobře dopadne. 😉 Přeji Ti hodně sil 😉 😉

Máš to dva zdravé drobky..a ty tě podrží!!!Chodíme do UH 😉

Kuzelka-děti šikulky,jsou už velcí a opravdu,jak jim září oči!!!Ten dortík je super výroba,hned opisuji!!!Už se také na to těším 😉

Holky,já včera poprvé...musela jet domů navečer z prochajdy s Ondrou..neustále hučel,manža musel jezdit s Kubou 😉 Doma jsem Ondru vyslékla ,dala do sedačky a křupky,dostal vařaju do ruky-jako hračku!!!a kukal,jak vyrábím pomazánku z krabích tyčinek-byl max.spokojen-asi nechtěl být potvůrka v kočárku a viděl tmu 😉

hezký den...dnes jsme sami celý den..manža je v Praze ☹

tindra
25. lis 2008

Kuželko děkuju 😉 nakoupím ingredience a doufám,že si taky pošmáknou
Tvoji drobečci jsou úžasní!!! 😅 Ty kukadla,to je prostě krásný,jak se umí děti radovat 😀
Zuzi jojo Martina,Tindra vznikla v době IVF,kdy sem se bála o to,jak to vyjde,a vůbec jsem neměla zkušenosti s takovouhle diskusí,došla jsem sem náhodou a už mi to zůstalo a stala se závislost 😀
Jsem ostuda,dárky nikde(snad ale dojdou,už jsem je zaplatila 😠 )svíčky nemám....
Kači neboj se!DOktoři jsou šikovní,musíš věřit,že to bude dobré.Moje sestra dělá na dětské onkologii v Brně,kdybys potřebovala třeba něco vysvětlit a tak,můžu ti na ni dát kontakt.Drž se!

halkac
autor
25. lis 2008

Marti a kolikátého jsou drobci přesně narozeni? A co jsi koupila nakonec za dárečky?

A možná o tě o ten kontakt pak požádám, uvidím, jaká bude komunikace s lékaři a hlavně taťkou...nebude mě chtít nervovat 😒

Holky, co kupujete manžílkům na Vánoce????????????????????????,

egrzuz
25. lis 2008

Ahojky

Kači, neboj jsem tady s tebou a držíme pěstičky stále neboj. 😔 Bude to dobré uvidíš.

tindra
25. lis 2008

jsou 17.12.,ale slavit to chci už od 6.protože náš byt je opravdu miniaturní,takže musím všechny zvát postupně,když se mi sem nahrnuli od manži děda s babi a jeho bráchou a jejich dvěma holčičkama,tak tu nebylo k hnutí a navíc tu máme teď trpaslíky,takže by se ani nepohli a oni potřebují trošku odstup ze začátku od lidí,co neznají 😒 Jak jsem tu psala včera o rodičích manži,že k nám nechodí,zapomněla jsem podotknout,že to mají cca 7min pomalé chůze...
Kuželko,musí se ten dort sníst zrovna,nebo vyrží i do druhého dne?Asi ne,to by asi zčernaly ty banány,že jo.
Manžovi koupím jen samé praktické věci,tepláky na doma,aby se mohl víc válet s klukama na dece,krém,nějaké DVD možná ještě nanopodložku do auta,http://nadlani.mimishop.cz/katalog.php?typ=4259

daiquiri
25. lis 2008

Ahoj holky.
Kačko, co to čtu, to je mi moc líto! Přeju teď hlavně moc štěstí v léčbě, jak píše Tindra doktoři už teď dokáží takřka nemožné, tak držím palce i celé pěsti!

Kuželka, fotečky jsou parádní a ta dětská radost, to je nádhera. Už se těším na srpen až taky budeme takhle slavit.

Já teď krmila, Barča nevypila ani kapku ☹ Tak snad vydrží do dalšího krmení a pak už bude pít, jinak se nám to všechno rozhodí 😠

simonac
25. lis 2008

ahojky holky, ted jsem Výs dočetala 😉

Kačko - atky moc držím pěstičky, mi si tím prošli , i když néé onkologii mamka měla nemocné ledviny, tak vím o čem mluvím ☹

ráno jsem byla s kristýnkou na rehabce - byla pochválena ona i maminka, že dobře cvičíme, pak jsem valila za nejstarším dítkem na zimák - bruslí fakt super a ted je nakrmím a valím do poradny, už jsem k.o

hplky, martínek mi moc nechce mléčné kaše, čím to nahradit, díky??

gapka.h
25. lis 2008

Tindra-to je dobrý typ na dárek..musím na to kuknout 😉

Simi-já byla K.O.včera ☹ ☹

..tak já si dnes koupila nazdobené prníčky aperníkovou chaloupku..aspoň nějaká vánoční atmosféra 😉
...drnkala jsem 3h ☹ ☹ ,ale né sama ,tak to uteklo 😉

Kaci-já nemám pro manžu pořád nic 😉 Prý jen chce to,abych já byla vpoho a nestresovala se 😉 což je levný dárek,ne??? 🙂

simonac
25. lis 2008

ahoj, holky, tak kde jste všechny?? co děláte?

tak já jsem dnes fakt grogy - rehabka - bruslení - poradna -- už fakt stačilo, tak prcci mají Martínek 6.500 a Kristýnka 6.100g ,

jdu je okupkat, uspat, já budu spát asi dřív jak oni ☹

daiquiri
25. lis 2008

Holky,u nas parada.Manzel jel vcera na skoleni,vecer hrali bowling a dostal kouli do obliceje☹Dopoledne se vratil do Prahy a od ty doby beha po doktorech.Ma zlomenou kost pod okem+sili mu oko.Zitra rano jde na operaci a bude tam asi tyden:-/

simonac
25. lis 2008

dai - atk to je fakt děs, držím pěstičky at je brzo fit

gapka.h
25. lis 2008

Simi-také jste šikulky 😉

Dai-to je pech ☹ Držím palečky,ať vše dobře dopadne.To máš teda pěkný dárek,že???

daiquiri
25. lis 2008

To teda jo.Hlavne aby byl v poradku.Bude si muset vzit dovolenou,neschopenka kvuli penezum nehrozi.

tindra
25. lis 2008

Dai,tak to je sila.No hlavně ať je v pořádku.
Taky dnes KO,počkám až doběhne sterilizátor a mizím do pelechu taky

gapka.h
26. lis 2008

Dobré ránko,

tak mi dnes v noci ...co 2h vzhůru ☹ ☹ ☹

Holky,já dostala ještě jednu pozvánku z práce na večírek-od výrobního ředitele 😉 Takže jdu na akci 12.12. a 19.12. 😉 Udělali mi radost,že si na mě vzpomněli-vypadnu z toho stereotypu 😉 Už se těším 🙂 🙂

hezký den 😉

simonac
26. lis 2008

ahojky holky, u nás v noci taky nic moc a hlavně v 6 se u nás vstávalo, ted už jsou hotoví, tak je budu muset jít uspat ☹

dopo mám jet ke kamošce na kafíčko, tak snad to klapne, zatím ahoj - všem pěkný den

tindra
26. lis 2008

ahojky,no asi nějaké erupce,ne?U nás se taky celou noc nespalo,já su grogy!Dneska si jdu nechat zvážit kluky,snad v poradně nikdo nebude nemocný,jinak budu muset čekat zase venku,aby Martínek něco nechytil.
Gapko ty se máš,já sice na večírek jsem zvaná pořád,ale je to moc daleko...a hlavně moji mamánci mě večer nikam nepustí,sem si to špatně zařídila 😠

daiquiri
26. lis 2008

Ahoj holky, já jsem vzhůru od půl šestý, děti kupodivu ještě usly, což se tak často nestává. Tak jsem aspoň stihla rozloučení s manželem, vyžehlit a v klidu se nasnídat 😀

Gabi, já jdu taky 12.12. na vánoční párty od firmy 😀 Jdeme i s manželem, oba jsme pracovali ve stejný firmě 😉

halkac
autor
26. lis 2008

Ahojky, ano, ano...i u nás noc blbec. Spali jsme nasáčkovaní všichni v manželské posteli, protože jsem už neměla sílu na to furt lítat vedle do pokojíčku. Ufffff.

Jinak holky, musím chválit, Jonda leze - po dvou měsících plazení na to přišel! Tedy je pravda, že jsem ho k tomu tak trochu donutila soustavným mučením a tréninkem 😀

Marti, to musíš malého tak hlídat kvůli operaci? Jsem zvědavá, jak přibíráte, dej vědět...A co kojení? Ani nevím, jak to dopadlo po té nemocnici. Pamatuju si, že jsi říkala, že kluci bojkotují prso. Musela jsi s ním přestat?

Simi, kafíčko s kámoškou závidím. Já se teď bojím vyjet autem, máme tu ledovici na cestě☹ Takže už třetí den jsem sama s dětmi zavřená v bytě..to je lahůdka, fakt...I když včera jsem se osmělila a vyjela k našim.

Gapi, ty se teda máš! Toilik večírků! Kde jsi vůbec pracovala a co jsi dělala?

Dai, co manža? Jak zvládá zranění?

simonac
26. lis 2008

holky, já sice 12.12 žádný večírek nemám, ale musím se pochlubit - mám svátek, tak snad bude taky aspon nějaká malá oslavička 😉

daiquiri
26. lis 2008

Kačko, mně je ho na jednu stranu hrozně líto, na druhou chlapi opravdu prd vydrží 😅 Toho hekání a naříkání co jsem si vyslechla! A jak se bojí na tu operaci! Chlap jak hora, má přes 180 cm, 100 kilo a hroutí se z toho. Co jsme měly říkat my s císařem + já ještě s tou nohou a pobytem v nemocnici.

halkac
autor
26. lis 2008

Dai, přesně 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

halkac
autor
26. lis 2008

Dai a co Barča, už pije? A co dáváš za mlíčko?

daiquiri
26. lis 2008

Jojo, včera nevypila nic jen ráno, pak už dobrý. Nejhorší je boj večer, to má prdíky a narvat do ní lahvičku - to je na půl hodiny 😖 Dávám Bebu 1HA.

daiquiri
26. lis 2008

Holky, mám dva dotazy...
jaký jste používaly lahvičky? My máme Avent, ale normálně tečou ☹ Koupila jsem MAM, ale zas blbá koupě, nevejdou se mi do ohřívače 🙄

A jaký máte golfky? Já se zatím jen tak rozhlížím,abych věděla na co máme pak šetřit 🙂

gapka.h
26. lis 2008

kaci-pracovala jsem jako technolog i laborantka v COLORLAKU-výroba barev 😉

Tindra-moji jsou také mamánci-hlavně Kuba 😉 Já ty večírky mám od 15h a do 20h musím být doma-to by u nás neprošlo,večer chcou prso ☹ Ale aspoň na chvíli vypadnu 😉

gapka.h
26. lis 2008

holky,co děláte,spíte s prckama??? 😉

simonac
26. lis 2008

nespíme, u mě to na těch 15 min. ani nestojí za to!!!

gapka.h
26. lis 2008

..tak mně teď spali 1,5h po obědě 😉

simonac
26. lis 2008

tak to jsou šikovní, u nás ted dřimká Kristýnka, marta peklí ☹