Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

dvojmama
18. srp 2008

Ahojky, jsem tu jenom naskok..

Dneska jsem celý den balila a balila, mám totální cestovní horečku, pořád šílim a mám pocit, že ani do tranzitu se nevejdem 😔

Tak já se loučím, musím ještě dobalit a potom spinkat, mám toho za dnešek plný vinty 😝 Tak se tu mějte krásně, užívejte zbytek léta a já se snad zase v neděli ozvu 😉 Papapa a pusky mimískům 😵

aarenka
18. srp 2008

tindro neplakej, určitě nebude žádná operace potřeba 😉
My dneska vyrazili na menší odpolední výletík na hrad na Lipnici nad Sázavou a bylo to super, sice bylo zavřeno, ale my bysme stejně na prohlídku nešli, stačilo nám si to objet, dát si zmrzku, očíhnout dovolenkový resort pro naše polsance, opálit se a jet dom 😀 😀

halkac
autor
18. srp 2008

Marti, já to dočetla až teď 😒 Neboj, to bude ok, přinejhorším půjde brouček na operaci - ta čeká taky holčinku od Issagy, taky má něco se srdíčkem ☹ Ale děti jsou nesmírně šikovné, nemáš se čeho bát!

Zuzíku, to je mi jasné, že jsi krásná, melírovaná, viď? Já závidím🙂 Už nechci být červená, zase se pomalu vracím taky k blonďatému melírku. Musím postupně, aby to na těch červených vlasech nebyl takový šok.J é a sportovní duokámoška!!! Já jsem dnes byla se dvěma svýma známýma a hádej kde...ano, seděly jsme v hospůdce a pak se na půlhodiny prošly, abychom si daly zmrzlinku...no děs. A pak si tu stěžuju na kila🙂 . Jdu mrknout na video, se těším!!!

Aarenko, výlety jsou vždycky bezva! A na prohlídku bych se taky s capartama nehnala, bych se celou dobu bála, že něco vyvedou🙂🙂

simonac
19. srp 2008

Dobré ránko holky, u nás to dnes budr fakt zajímavé - Martínek ještě soí, Kristýnka je už hodinu vzhůru - budou to mí rozhozené celý den, paráda 😉
Manžu s petou musím nabalit do Chorvatska, tak večer jestli ještě budu mít sílu tak na Vás mrknu, všem přeji hezký den, miminkům posílám pusinky 😉

kuzelka
19. srp 2008

Dobré dopoledne, 🙂
egrzuz zkoukla jsem video - moc pěkné, kolik měli ti tvoji drobečci jak se narodili?

simonac
19. srp 2008

holky, tak sedátka do vany už máme doma, ještě bych chtěla pořídit jídelní židličky, chtěla bych takové, které není problém hodit do auta, převážet, rychle znovu postavit, nezabraly moc místa, docela se mi líbí ty co má kačka, nebo zuzka ? Ted už nevím jsou to ty rain forest od Fisher price 😉

marrha
19. srp 2008

Ahojky...

dneska nějak nestíhám...

Zuzi video je bomba 😵 😵 až jsme zamáčkla slzu....

Simon...já mám ty od FP...jsou skladné...,ale vím,že i holky u nás psaly,že ty Ikeácké jsou složené jedna dvě...braly je i na dovolenou.. 😉

Simon...balení mi nepřipomínej...minulý týden jsme se málem nevešli do auta 😀 a ještě horší je to vybalování 😝 to přímo nesnáším...už je po dovolené..člověk se nemá na co těšit 😀 a teď to všecko vyskladávat a prát...

tindra
19. srp 2008

zuzi,prosím,řekni své kamáradce s e-shopem,že kočárek s medvídkem pů už mám e doma 🤐 nemohla jsem to vydržet,musela jsem klukům a sobě trošku zvednout náladu.Objednám u ní asi jen tu pláštěnku,tu neměli
Dani,takže pokud jsi dneska dopol na Tomkově nám viděla někoho kojícího,tak to byla já.Jen se ten kočárek nevejde do kufru krátké fabie,takže smolík,babička bude muset bývat doma,kočárek se poveze na místě vedle řidiče.Zuzi,kde ho vozíš ty?Jo a video je krááásné.

simonac
19. srp 2008

zuzu....asi jsem neschopná, ale jak se to pouští, díky ☹

gapka.h
19. srp 2008

Ahoj holky,
vůbec vás nestíhám,co je s náma táta doma 😉
....musím vás dočíst...
Tak my jsme v pondělí navážili 5,85kg a 64cm.to jsme šikovní,že? 🙂
Máme třetí hexavak.ze sebou, ve čt. nás čeká neonatolog.poradna-tak pak napíšu.

mějte se hezky 😉

gapka.h
19. srp 2008

Zuzi- video super 😉 ,manžu pochval 😀 😀
-to není ani pravda,jací to byli drobečci,je to dojemnéééé 🙂 🙂 ,vžila jsem se do situace,jak jsem chodila za svýma drobkama do inkub.Opravdu móooc pěkné

egrzuz
19. srp 2008

Holky díky moc za pochvalu, manža už se ptal, jaké jsou vaše názory, je na to hrdý 😉 😀 😀 😀

Simi, nejedeš na to a ono se ti to spustí, mělo by to tak být. Snad se ti to povede. 😎

Tindro, tobě se to nevejde do kufru, to je divný musí 😲 já mám Cordobu Seata a má šílený kufr, kam nic nedám a golfky v pohodě i s nákupem. Do fábie to musíš nacpat, jestli máš ty stejné. Já se ti nedivím, že sis je koupila , když jsi je viděla v krámě, já bych je taky hned koupila 😀 😀 😀 Kolik jsi za ně dala, jestli to není tajné? 😉

Gapka, jste šikulky nejšikovnější. To mají oba stejně? 😲

simonac
19. srp 2008

tak holky už jsme s prckama sami, hoši nám odjeli do Chorvatska, tak jsem zvedavá jak budeme zvládat, držte nám prosím pěstičky, zatím dobrou 😉

tindra
19. srp 2008

Zuzi 4212,-, Fabia je hrozně úzká ☹ museli jsme trošku pošoupnout zadní sedadlo.Dneska valím spát za klukama,jsem grogy.Sladké sny

tindra
19. srp 2008

ještě jsem jukla na pláštěnku,Zuzi,fakt stojí 570,-???????To je trošku přehnané,ne?Nepasuje tam i nějaká univerzální,tý jo, to je mazec

aarenka
19. srp 2008

egrzuz. Zuzi, video je fakt bomba, krásně udělané 😵 😵 😵

egrzuz
20. srp 2008

Simi, držíme pěstičky, jsi holka šikovná a zvládneš to. Naše děti jsou docela hodný, když není taťka doma, tak snad to bude u tebe stejné 😉 🙂

Tindro, to je super cena, to bych ho raději taky koupila v obchodě. U nás by vyšel 4900kč 😒 Pláštěnka fakt stojí tolik, ale já budu mít univerzální asi za 150kč, nevím přesně a nánožníky(taky univerzální) kolem 500-600kč. Ještě to nemám doma, tak nevím ceny přesně. 😉

aarenko díky 😀

simonac
20. srp 2008

dobré ránko holky, noc jsme zvládli na 1 😉

kluci se nám ještě neozvali, tak snad jsou taky v pořádku, dnes se chystám na nákup plenek a čistících ubrousků, tak snad mi je tchyně přechytne........ 😒

ten kočárek co se oněm bavíte je super i ten druhý růžovo modrý,ale mi se asi bez golfáču budeme muset obejí, neměla jsem ho ani u prvního a vůbec mi to nevadilo, ted máme kočár - easy walker - je vyfocený i v albu a na něho se pak dá sporták, ten budeme mít oranžový, tak aspon nejaká změna 😉

Kristýnka už zase placče, zatím ahojky 🙂

marrha
20. srp 2008

Ahoj holky..

Simon no vidíš...bude to v pohodě 😉

já mám spíš pocit,že když je tatínek doma..narušuje mi to takový ten řád 😀 😀 😀 a děti cítí,že je doma,tak hůře usínají přes den...jsou takoví protivnější... 😀

když jsme sami,všechno jde jak po másle 😀

a máme novinku..u nás už chodí i Davídek 😵 takže to do toho ročku taky stihl 😅

simonac
20. srp 2008

mar....tak to jste šikovní, gratulujeme, vyrážím nakoupit plenky, nějak nám došly 😉

elis.1
20. srp 2008

🙂 ahojky všem, to je něco se mnou, mám 7-měsíční dvojčátka a teprve teď jsem se dostala na diskusi založenou vyloženě pro dvojčátka, tak občas juknu, jestli neva 😀
všechny moc zdravím, s někým se i známe, že?
dvojmama - ahooojky 😀 😀 😀
egrzuz - máte stejný kočárek jako my jsem koukala do albíka 😉
jinak všechny svoje krásný miminka pozdravujte od Terezky a Lucinky
papa a dobrou, někdy zkusím zavítat přes den, papa Elis

halkac
autor
21. srp 2008

Ahojky holky,

Elis, vítej! Tedy holky jsou nádherný! A je neuvěřitelný, jak jsou si podobný a přitom je každá úplně jiná!
Já jsem teď nějak na roztrhání - nejsem tak do 18 hodiny celý den doma, a když už jsem, přijde mi tu návštěva. Tož ani koníkovat pořádně nestíhám 😲 😲 😲

Holky, byli jsme na ty golfky. Dopadli jsme zase jak sedláci u Chlumce. Šla jsem téměř najisto po Hauckách, vyzkoušela je s dětma a super! Ale pak tam přišla nějaká dvojčecí maminka a řekla mi, že pro Valmez jsou golfáče šílené (máme všude kočičí hlavy a výmoly). No tak jsem to začala probírat a nakonec jsem odešla skoro přesvědčená s tím, že bychom měli koupit raději větší sporťák. My máme sice Bertiniho (ten jde na sporťák přestavět), ale přijde mi, že je spíše pro malá mimča (rozměrově i obecně konstrukčně). Tak jsem zas teď strávila čas hledáním informací na dvpjčecích diskusích o sporťáčcích - výborně mi z nich vyšla Zekiwa. Nemáte náhodou vy nějakou osobní zkušenost?

Tak přeji dobrou a klidnou noc, utíkám zase do hajan.

Jo a ještě k jídelním židličkám - už mám objednané. Nakonec jsem vzala polohovací plastové. Chtěla jsem sice původně z Ikey, ale vadilo mi, že nemají opěrky pro nohy....Mmch, Ikea má nový katalog, kdybyste neměly co dělat 😀 😀 Já už tam virtuálně zařizuju dětem pokojíček.

simonac
21. srp 2008

dobré ránko holky,

elis vítej!

dnes jsme vzhůru od 7 , to zase bude dlouhatánský den, všem přeji krásný sluníčkový den bez pláče a vztekání 😉

egrzuz
21. srp 2008

Ahoj holky🙂))

Markét, Davídek je šikulka 😀 veliká gratulace 😎

Elis, taky tě srdečně vítám 😉 😀 a jsi s kočárkem spokojená?

Kači, to je zase dilema viď 😉 🙂 a jaký máš teda ty židličky?

Simi, my už tady taky bdíme 😀

Jo a musím se pochlubit, náš veliký peciválek a tlouštík se konečně přetočil na bříško 😀 😀 😀

kuzelka
21. srp 2008

Ahojky holky 🙂

marrha - taky mám pocit že tatínek narušuje řád, když má ranní tak je to v poho, ale jak má odpolední a je do oběda doma, dětem se hůř usíná, budí se, řvou atd...

elis - já se dostala na koňa pomalu s 9-ti měsíčníma dětma 😅 😝 😀

my jsme koupily židlička s Ikey a jsem s nima moc spokojená 😉

a moji prcci vstávají každý den mezi půl šestou a šestou 🙄 😀

halkac
autor
21. srp 2008

Markét, díky za IP🙂 My parkujeme kočárek v garáži, takže projet 80 cm dveřmi nepotřebuju, tak snad...jo a nová verze Zekiwi už má taky otočné kolečko, huráá. Podle mě to hodně usnadní práci🙂

Kuželko, a nevadí dětem, že tam nejsou opěrky nohou? Toho jsem se totiž já zalekla...

Jo a u nás se vstává v šest...to tady zvoní kaplička a děcka se tím vzbudí.

marrha
21. srp 2008

Ahoj holky..

tak jak to tak čtu..tak u nás se spinká krásně....do 7-8 určitě..někdy i déle 🙂

Kačko...no ta nová verze je úplně jiná od pohledu...a mě osobně se teda vůbec nelíbí 😔 nechápu proč nenechali starou a udělali jen to otočné kolo... 😠

Elis vítej...párkrát už jsem koukala na Tvoje albíčko 😵

kuzelka
21. srp 2008

myslím že jim to vůbec neva 😉 (mám k nim jsem ještě ty pultíky, sedí v židlice a třískají do nich vším možným 😀 😀 )

kuzelka
21. srp 2008

ještě jsem chtěla napsat že nožičkama mrskají a kopou jak o život 😀 😀 takže opěrky nám nechybí

elis.1
21. srp 2008

🙂 🙂 ahojky všem maminkám a mimískům, koukám, že vás tady pár přeci jenom znám, už jsme si s már dvojmamkama dopisovaly, že ? jak rostou kulíšci? koukala jsem vám všem do albíček, stejně je to sranda s dvojčátkama, je to prostě úplně jiný, viďte? nevím, jak vaše děti, ty naše jsou živlové a fakt jsem skoro pořád u nich, to jsem si nadrobila, že jsem je pořád tahalka z postýlky, teď mě víc vyžadujou, hlavně Luckia - tam je asi pupeční šňůra - jak poznamenala naše pediatrička 😉
jen mi připomeňte, kdo má tady asi nejstarší dvojčátka?
egrzuz - my jsme spokojenýs kočárkem, sice je těžší, ale bytelnej, jen bydlíme v šíleným kopci, tak jsem ráda, že mýme zahradu a každej den tak nekočárkuju, ale v zimě to bude horší, chodit asi ještě nebudeme a zabavit je čím dál horší, teď máme blbý období - kdy se snaží lézt, ale nejde to, tak se pak vztekají, do toho nám naběhly dásně jako blázen, no asi si budeme užívat