Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

simonac
18. lis 2008

mar - atk to jsou šikulky 😉 , my si dáe dvacet dopo a dvacet odpo a hotovo

veru - a kdo ti hlídá prcky, když venčíš pejsky??

jinak já jim dnes taky už dala fusaky, oblíkla jsem je stejně jako bez fusaku a dal jsem jim tenčí dečku, tak snad jim je dobře 😉

tak, utíkám, jedme s manžou někam na meníčko, honem, honem, než se tchýně vrátí, jinak ted jsem dorazila z bruslení - malý je šikula - po tatínkovi, fakt už mu to jde 😀

halkac
autor
18. lis 2008

Tý jo, tak je tam fakt zima. Vůbec se mi ven nechce, tak dnes zkusím uspat děti doma...to mi tedy držte palce!!! Ale na druhou stranu je nádherně jasno a zítra prý už má pršet a mrholit...

daiquiri
18. lis 2008

Simi,manzel rano vyspava,nemusi byt tak brzo v praci,tak ja vyvencim.Pres den jak kdy.Nekdy dorazi tatka,jindy kdyz tu mam nejakou kamaradku,tak mi pocka s detma a ja vybehnu🙂

marrha
18. lis 2008

Simi , to spí až ted tak snad od 10měsíců..předtím to bylo jak u Tebe..20 min. a hotovo 😝 😀
konečně se ustálili...

tady je pořád pod 0.....ať už je jaro 😀 😀 😀 😀

gapka.h
18. lis 2008

Marki-..oni mi dopol. doma usnou..,ale pak hned po obědě mi by asi neusnuli ☹ ☹ Spí po obědě slušně...
..jsem zvyklá vyrazit dopol....nebo ráno ven ☹ ,ale nevím,jak to dlouho vydržím ☹ ☹

...tobě usnou hned po sobě dvakrát doma???Jezdili jsme od 8.30h do 11h..a kolem jedné mi usnou doma 😉

tindra-já ty spací pytle koupila v Tescu,ale mají slušné prý i v Kikku...nic drahého 😉

Odpol. má dojít kolegyně z práce..kuknout na prcky 😉

Jo,zítra mi držte palečky,jdeme na 9h do neonatolog. poradny 😉

simonac
18. lis 2008

holky, tak jsem doma z obídku - dala jsemsi rajsou, ted nakojím prcky a uvařím si kafíčko a dám k němu nějaké kokinko 😉

marrha
18. lis 2008

Gábi..jj, venku už nespí.jen , když třeba vyrazím hned po obědě ven a protáhnem to do večera, tak to na chvilku zalomí...ale tak na půl hodky dýl ne...ale to musí být hodně unaveni..jinak vydrží i bez spaní...včera jsme byli odpoledne pryč a nespali vůbec, jen dopol...sice kolem 18 hod. už jsou protivní, ale za to pak hned krásně usnou 🙂

budem držet palečky 😵 😵

halkac
autor
18. lis 2008

No u nás se spí pořád třikrát! Vstanou v šest, pak poprvé spíme doma (od devíti do desíti), pak spí podruhé (tak od půl jedné do půl druhé)- nejlépe v kočárku, ale dnes jsem to zkusila doma a spali taky pěkně ...asi o 15 minut méně než v kočáře, ale kvůli tomu nebudu mrznout, že🙂 No a podvečerní spaní je nejděsnější...usnou JEN v kočárku (tak od půl páté do pěti), doma ani náhodou. Takže když s nimi nejdu ven, je tu navečer veselo, bo jsou unavení...padnou už v sedm do postýlek a o trochu dřív i ráno vstanou☹

tindra
18. lis 2008

Kači já to měla jako ty,ale to večerní spaní jsem zrušila,zchrupnou si jen když vylím od našich domů tak cca 15 min v kočáře,víc jim nedovolím,aby spinkali večer,bo jindy nic neudělám 😀 ale když jsme odpol doma,tak nic i když je pravda,že sami od sebe dělají na dece hají (jen jako 😉 )

daniellka
18. lis 2008

tak tohle fakt ne! já se s tou zimou kamarádit nebudu a NEBUDUUU!!! ted jsme došli domů,jsem zmrzlá až na p..eli,hnedka jsem do sebe musela kopnout štmaprdličku,páč jsem totálně vymrzla. Až tedcítím,jak se začínám rozpouštět 😝
jdu vás dočíst (jestli mě teda borci nechaj,jsou nějací protivní dneska..)

simonac
18. lis 2008

taky jsem teprv ted dorazila z venku, je tam fakt zima ☹ , štamprličku bych si taky daal, ale piji jen slivku a ještě nemáme vypáleno, tak budu muset vydržet ☹ nevím, nevím jestli dnes roznrznu 😒

daiquiri
18. lis 2008

Holky,ja taky vydrzela venku jen hodinu a ctvrt☹ A to jsem mela tlusty ponozky a rukavice.Ja tu zimu nesnasim,uz chci teplo,to se da jit nekam na kafe na zahradku.

egrzuz
18. lis 2008

Díky za odkazy na receptíky 😉 🙂

Kači, u nás se spí taky jen dvakrát. Někdy dokonce jen jednou, třeba včera Jarýn spal 1,5h dopoledne a potom už né, ale večer pěkně usnul a spal až do rána.
Tak jim dej nurofen a potři dásničky a uvidíš, co to udělá. Já to dětem dávala, když se budily a většinou to pomohlo.Lituju tě holky, moc dobře to znám, co to je večer k nim stále chodit.

Tindro, to je super 2500kč-bude na dárky viď 😉
Já nechám udělat dva dorty menší, aby měl každý svůj.

Ta zima je fakt šílená 😢

Holky nevíte, jestli mají už v tescu bodýčka s dlouhým rukávem? 😕

gapka.h
18. lis 2008

....tak ta zima je fakt hnusná...byla jsem pěkně promrzlá ☹ ☹

Kaci- u nás se spí také třikrát,akorát,že z toho dvakrát venku..no,ale budu to muset také někdy vyzkoušet doma,protože zima bude čím dál víc 😉 Opravdu i čas máme skoro stejný!!!

..jdu je uspát...a já spočnout....pa pa 😉

marrha
18. lis 2008

Ahojky...

no ta zima to je opravdu děs...co budem dělat až budě -10 😝

Zuzi..u nás v Tescu nemají...mají jen ty čostě bílé a malé velikosti.jinak vše krátký rukáv...ale ted tam měli výprodej těch balení s krátkým rukávem, tak už konečně možná něco navezou 🙂

daniellka
18. lis 2008

tak samozřejmě,že jsem vás dočíst nemohla,borci dneska fakt měli svůj den..
tak jsem to prolítla jen v rychlosti,každej pátej řádek 😉 ..

kuzelka - gratulace k zubům,to snad bude na šatičky dvoje 😀

tindra - už mám třetí druh pytlůmjak rostou a taky jsem ted kupovala zimní,mám z MMB,nové,jsou dobrý.
tenhle:

http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=3463...

tak zas utíkám,mám tu ještě nějakou práci, baj baj 😀

simonac
19. lis 2008

Dibré ránko holky, tak tady je dnes zamračeno , ale trochu tepleji než včera - máme 2 stupně ☹ , dnes dopo jdu na prochajdu já, bo tchýně chce být krásná a jde k holiči 😀

tak jdu dát ranní domácí kafíčko....................všem přejeme pěkný den 😀 😀 😀 😀

gapka.h
19. lis 2008

...jééé jsem tu první 😀 😀 😀

dobré ránko,

tak je musím nachystat,jdeme do té poradny,pak dám vědět
...a venku pěkný hnus..,už když se probudím a podívám ven,tak je mi.... ☹ ☹

jinak v noci jsem Ondru kojila jen dvakrát...,ale Kuba...proč nemůžou jíst stejně!!! ☹ ☹ ☹

hezký pochmurný den 🙂 🙂

marrha
19. lis 2008

Ahojky...
tak u nás jsou taky 2st. a prší..takže nic moc..., ale dneska mi to neva aspoň mám důvod nejít ven...jsem nachlazená a musím se dát do soboty do kupy 😉 🙂

simonac
19. lis 2008

mar . a to doma celý den vydržíte, co dělají prcci ☹

halkac
autor
19. lis 2008

?Dobré ránko 🙂

Tak u nás první sníh 🙂 🙂 🙂 Včera vpodvečer jsme byli ve městě na prochajdě a už na mě dýchá ta adventní náladička! Jsem tu asi jediná, která má zimu ráda, co? Ale fakt...já zase moc nemusím horka...Nejvíc si užiju podzim a jaro, ale zimu zbožňuju taky. No není nad svařáček!

Přiznávám, že já bych celý den s dětmi tedy doma taky nevydržela...ony by se moc nudily a zlobily by. A mě by pravděpodobně bolela hlava - jednak z nich a jednak by mi chyběl čerstvý vzduch...

Markét, a co máš v sobotu za akcičku 😀

marrha
19. lis 2008

Holky oni už si krásně hrajou..já si s něma sednu na zem...sem tam se přijdou přitulit poskákat si na mé pneumatice 😀 😀 a pak s hrajem...
ale to se všechno změnilo, až když začali lítat....

u nás fakt pláštěnka nehrozí..to je fakt jen v nouzi, když nás to chytne někde po cestě venku..ale jinak ne..ted zase řeším jný problém..dala jsme jim už fusaky, ale oni vnich nechtějí být, protože je do kočáru narvu, násilím...jinak nevlezou a nemůžou s etam moc hýbat, takže knuč i celou cestu a nezabírá ani jídlo....takže to fakt bude super zima...

Kačko u vás je už sníh??? 😕 téda....

jedu za kamarádkou do Uherského Hradiště...má stejne starého Filípka...tak to bude super... 😵

egrzuz
19. lis 2008

Dobré ráno 😀

Kači, přišly ti zprávy na ICQ? Já ti psala a ty nic 😢

U nás sněžilo už v pondělí, ale jen tak, aby se neřeklo 😀 😀 😀

Simi, ty máš tchýni v baráku, že tak často vozí? 😉

daiquiri
19. lis 2008

Ahoj holky!
Markét, na to se taky těším až si děti budou spolu hrát. Teď je to ještě takový o ničem, přes den tu mám děti v ohrádce, ale Pavlík pojekává, tak ho pořád musím chovat, je to takový mamánek 😀

Mně psal manžel, že v Trutnově nasněžilo. Dělá tam prezentaci pro děti první a druhý stupeň 😀

daniellka
19. lis 2008

nazdárek babuleny!

dneska mám odpočinkový den. DOma mi naši hlídají kluky a já musím sedět v mým malým bytě a chlapi tu spravujou sprcháč,tak aby tu někdo s nimi byl. Trošku nuda teda, ale zase ten klídeček.Nic neulízím,neumývám,nikdo tu neječí,žádný přebalování,celekm si to užívám. Akorát mě přepadl hlad!! 😀

halkac
autor
19. lis 2008

Dani, to si užij, to se zase dlouho nestane 😀

Dai, no já ti nevím...kolikrát si říkám, že větší pohoda byla, když děti ležely. Teď si sice vyhrají, ale taky vyžadují hooodně maminku. Takže sedím denně tak čtyři hodiny na koberci a hraju si s nimi....

Zuzi, neměla jsem ICQ puštěné, ale už jsem to napravila...Hnedle jsem psala zpátky🙂

Holky, teď jsem četla pěkný nápad. Na Štědrý den udělám dětem bramborový salát (samo nesolený a majonézu nahradím bílým jogurtem), namísto ryby dostanou kousek kuřecího ... no a ten salátek namixuju, vložím do velkého vykrajovátka ve tvarz stromku nebo ryby, nechám ztuhnout...pak vyklopím a naaranžuju🙂 A děti budou mít taky Vánoce.

Holky, slavíváte Vánoce jako úzká rodina nebo třeba s rodiči nebo tchánovci?

issaga
19. lis 2008

cau maminy, nejak vas zase nestiham...

Market hlasim, ze jsem vyzkouseli ten modry nutros - no... mne teda nesmrdi tolik jako ten oranzovy, takze to je pohoda. Holky ho vypijou, tak to je taky fajn, jenomze mam pocit, ze po nem maji hlad. 😠 Tak nevim, parkrat to zkusim a kdyztak prejdem na sunar. Zkusila jsem totiz koupit i sunar a ten jim taky jede, koupila jsem bananovy a vanilkovy.

u nas je taky hnusne... po ranu 2 stupne, ted asi 6 - brrr... ja teda zimu rada mam, ale snehovou. tady ten hnusik s destem a blatem, to nemusim, ja chci sniiiiiiih! 😀

u nas se spi jednou az dvakrat... a kdyz je takhle divnopocasove, tak se spi v kocarech na balkone. jsou na vzduchu, ale nezmoknem a ja mezitim muzu aspon trosicku pouklizet

no a s hranim je to jak kdy, nekdy si hrajou pekne i samy, ale vetsinou vyzaduji moji asistenci... ted posledni dny se zacinaji honit a ja je nestiham jistit, aby se nekde nenatloukly... a taky mame tulici obdobi, furt se chodi mazlit a i sobe navzajem davaji pusinky, je to sradna 🙂

issaga
19. lis 2008

Kaci my bydlime v rodinnym domku s nasima a Vanoce slavime spolecne...

u nas v Tescu maji taky s dlouhym rukavem jen ty bily bodycka, jiny zatim ne - to asi navezou az na jare 🙄 ... ale z ceho jsem mela radost jsou frote overalky na spani, ty jsem hned koupila.

marrha
19. lis 2008

Ahoj Isso,

musím zaklepat.u nás Sunar jedevypijou ho víc, než toho Nutrilonu 😀

u nás je to doma v pohodě..hůř je venku..když jdu s něma sama, tak nemám odvahu je z kočárku vypustit...okamžitě se rozběhnou každý na jinou stranu...a v kočárku moc dlouho nevydrží 😝 , se těším až budou chodit spořádaně za ruce...
Dani..kdy to bude??? 😀
kačko my slavíme sami a pak 25 a 26 chodíme k rodičům... 😉

já jim dám na 3tědrý den brambory s filetou...NIky taky nejí bramborový salát, tak stejně budu muset brambory vařit..., ale ji nak je to supr nápd 😵

simonac
19. lis 2008

tak holky, jsem doma, dnes jsem drnkala 2,5 hodky, docela se to tam dalo, ani moc velká zima nebyla

zuzu - tchýně bydlí ve vedlejší uličce, tak proto muže vozit denně 😉

tak, dnes prckové spapali celou lahvičkou - první lžička mrkvička, dala jsem jim to na půl a zbaštili všechno 😀 😀 😀 , já si jdu ohřát obídek, co mi manža dovezl - mám kungpao, mnam, mnam