Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

marrha
5. lis 2008

Iss....ale vynech OV, ju??? 😀
Tady to totiž hodlám vykoupit já 😀 😀 😀 😀

issaga
5. lis 2008

😀 😀 😀

simonac
5. lis 2008

marrh...a co ty moje mikinky? budou 😉

marrha
5. lis 2008

Simi budou..David ještě vychrapuje 😀 a mám je tam ve skříni...
dneska spí jen jednou 😝

myslím na to...opravdu!!!! 😉 😅

simonac
5. lis 2008

mar -- jo, jo díky 😀

marrha
5. lis 2008

Simi 😀 máš to v mailíku 🙂

a máš recht, ještě, že jsi se připomněla 😀 ..já na to vždycky myslím, pak mě děti odvolají...a už pak na to zapomenu 😝 😀

issaga
5. lis 2008

tak holky uz mam odpoved na ten nutrilon 3ku... ☹

zmena (z oranzoveho na modry) je kvuli novym pravidlum pro Evropske unie kojeneckou stravu - meni se vekove urceni, hodnoty mineralu a vitaminu a energeticka hodnota se snizuje (pry kvuli prevenci detske obezity) 😠 😠 😠
chut je dle vyrobce ovlivnena minimalne, coz je opak toho, co rikala marrha, takze - si budem hrat na sysliky a udelame si zasoby, co nam zbyva

marrha
5. lis 2008

Iss díky moc...

no chu´t je opravdu jiná, poznal to i můj manžel, který je jinak chu´tový antitalent 😅

no, když to je podle nových pravidel, tak by to měli měnit všichni výrobci, ne???
a zatím jsem to u jiného nezaznamenala 😕

gapka.h
5. lis 2008

Hóoolky...já našla první zoubek 😀 😀 u Kubíčka 😀 😀 náhodně po kojení odpoledne!!!

Takže nové šaty....jsem zvědavá,jestli to manžu trkne!! 😉 😉

daiquiri
5. lis 2008

Iss,gratuluju!
Proc nove saty?To se rika?Ja to neznam☹

simonac
5. lis 2008

dai -- to se říká, že kdo najde nový zoubek dostane na nové šaty 😉

egrzuz
5. lis 2008

Gapko, gartulace k zoubku 🙂 Já stále čekám na šaty už dlouho 😒

Kači, moč budu chytat v pondělí, protože má Kristýnka teplotu , tak musím. No stejně by nás to čekalo během listopadu musím každé 3měsíce.

😒 No je to šílenost do toho pytlíku, když už jsem to chytla, tak mi to zase vyteklo, jak se chrula ☹

Holky já dávám Nutrilon HA 2 a až dodělám krabici jdu na Nutrilon 2 klasický 😉 🙂

gapka.h
5. lis 2008

Dai-jo jo,jak říká Simča... 😉

zuzi-no já se asi také nedočkám!!! 😉 s tím odchytáváním moče-to musí být pěkná trpělivos,co??? ☹ ☹
nedovedu si to představit!!!

Holky,teď odbočím od Nutrilonu k Vánocům...Máte už něco pro svou drahou polovičku...ať se můžu inspirovat,prosím!!!! ☹ ☹

tak pokud možno klidnou noc-to u nás nehrozí ☹ ☹

egrzuz
5. lis 2008

Gapko, šílené 😒 když jsem to nechytla, tak jsme jí svlékla a číhala jsem se zkumavkou u pipky, no děsný 😉 Dočkala jsem se asi po 2h 😕

Dárky? Vůbec nevím holka, manžovi asi koupím pořádnou kancelářskou židličku do jeho kutlochu 😉 🙂

gapka.h
6. lis 2008

Jééé...kde jste??? ☹ ☹

tak Vám aspoň popřeji dobré ránko!!!! 🙂 🙂

U nás moc dobré není...já usnula až kolem půl noci...nemohla jsem zabrat a pak se budily děti...a v 5.30h budíček ☹ ☹

takže jsme po svačince a vyrážím do práce...ukázat prcky 😉 😉

hezký den 🙂 🙂

simonac
6. lis 2008

Dobré ránko holky, kde jste všechny?? 😉

mimča ted dřímají, já piju kafíčko , dopo si je bere tchýně, tak valím do tesca na plenky a ke kamošce na besedu 😉 , odpoledne vozím, ale na 6 mám nehty, tak bude hlídat manža 😉

všem přejeme kráááááásný den 😀

daiquiri
6. lis 2008

Ahoj holky, dobré ráno!
U nás teda moc dobré není, mží a je pěkná inverze. Tak ani nevím jestli mám jít pak s dětma ven 😝

Mě taky prcci teď spí, sice se jim nechtělo, ale už zabrali, tak jdu asi žehlit... 😠

Gabi, to teda nezávidím, budíček takhle brzo 😒

Simi, taky si ranní kafíčko neodpustím 🙂

tindra
6. lis 2008

holky prosím,hodíte mi do IP někdo adresu na paní na MMB co dělá ty kalendáře,abych to mohla porovnat s cenama tady?díky díky díky
u nás je dneska nějaká erupce ne slunci,noc šílená a kluci si tak vymýšlí.....nic je neba

gapka.h
6. lis 2008

Tak v práci to proběhlo v poho,ještě jsem jim každému koupila věneček se šlehačkou...tak jsem se zavděčila 🙂 🙂

Ondra to prospal a Kuba se pěkně předváděl...dokonce jim ukázal i zoubek 😉 No říkali,že mě obdivují,jak to zvládám 😉 Znáte to,ne ???

Tak tady je pěkně a svítí sluníčko 😀 😀 Klidně by tak mohl být celý listopad 😉

dai-musím se přiznat,že mi nebylo vůbec dobře...musela jsem se nastartovat také kávičkou 😉 A v šest už jsem do sebe valila rohlík,jaksi zle od žaludku....Začínám být přetažená!!! ☹ ☹

bzzz12
6. lis 2008

Ahoj,jsem tu dnes poprvé a jak to tady tak pročítám, koukám, že se mám na co těšit. Doma mám dnes 21měsíční holčičku a k ní očekáváme dvojčátka..I když to bude pěknej záhul hrozně se na ně těšíme....... A smekám klubouk před některýma maminkama, které rodily přirozeně a kojily až do roku. Taky bych to tak chtěla zvládnout, ale příroda si udělá nejspíš co sama bude chtít. Tak všem přeju krásný den a hodně zábavy s mimkama.

gapka.h
6. lis 2008

bzzz12-tak tě vítám mezi náma 🙂 🙂 já mám jen dvojčátka,
ale je tu více maminek,které mají k tomu ještě jedno dítko!!!
Ale mně to bohatě stačí.Já rodila císařem a stále kojím...

simonac
6. lis 2008

ahojky holky, tady snad dnes zase padne teplotní rekord je tu přes 20 stupnů 🙂 🙂 🙂

já jsem si dnes uděla radost - koupila jsem si kozajdy - byly docela drahé, aspon myslím, ale jsou super 😉 a dvojkám jsem koupila zimní čepičky - jedna stála 220,- Kč, ale jsou nádherné, nefunguje mi foták, jak bude v pořádku nafotím a dám do albíček 😉

už knourají jdu je uspat 😉

daniellka
6. lis 2008

čau babulky!!

BZZ12-VÍTEJ! 😀

ted se mi zapl caps,ale už se mi to nechce přepisovat 😀 😎

gap - já nevím co ty děcka tak blbnou,u nás taky budíček strašně brzo. Naštěstí jsme ale ještě všichni vytuhli,lehla jsem si k nim do pokoje(mám tam jednu dospěláckou postel) zahučela jsem na tě tichooo,je ještě nooc!! 😀 😎 a všichni jsme spali do půl 8. A tedka mi spí už přes 2hodky,což je u nich jednou za uherský rok,takhle dlouho,já si bucla s nima.Tak mám uplně svátečně naspáno.

Večer se to bude hodit,manža hlídá,já jdu s kolegama na pivo 😀

Simi - super!! nahod aspon popisk,když není foták.jaký kozajdy,jaký čepičky..
já mám vždycky z těch věcí pro prcky pomalu větší radost,než kdybych to koupila sobě 🙂
Ted netrpělivě čekám sadu čepky rukavic a šály z Nextu. Jsem se hecla a poprvý to koupila nový ze stránek. 😵

simonac
6. lis 2008

kozajdy jsou silně nepraktické ke čorárku - do špice a na podpadku, já sama měřím 177 + ty podpadky.... a čepičky jsou fakt boží - prý vypadají jak rusší kozáci, musím to vyfotit, popis není ono 😉 a taky mám z dětských věcí větší radost než, když něco kupuju sobě 🙂

no nic, řvou tam jak tuři, jdu je uspat ☹

gapka.h
6. lis 2008

danielka-tak mně dnes také spali 1,5h po obědě,tak jsem si aspoň chvili odpočinula 😉
hned bych šla večer s tebou,akorát nepiju pivo!!! 😉

simi-to aby jsi vyrazila někde do ulic,co???

tak jim jdu dát sváču a pak jdem na návštěvu...pa 🙂

simonac
6. lis 2008

tak u nás usnul jen Martínek, Kristýnka bude zase protivná jak p...l, ach jo!! 😉

kuzelka
6. lis 2008

Ahoj
tady už je tma jak v pr...., dneska mi kočárkuje mamka, tak je tu klid 😉
taky mi dnes přišly nové autosedačky, sice vajíčka mají ještě dobrý, ale už v nich nechcou být - potřebují už sedět, aby viděli konečně ven 😀 , tak jsem zvědavá až je dáme do auta 😉
holky taky mám z těch mimi oblečků radost víc než z věcí pro sebe

tindra
6. lis 2008

kuželko a jaký typ koupilas?taky to musm do vánoc pořešit,sice je ješě nepotřebujem,ale budou se na to skládat z rodinky,tak ať to pak vidí.
Vy můžete jezdit ještě teď?To s emáte,moje děti se po tmě venku bojí......jim to nejde a nejde vysvětlit,snad si zvyknou,když jedem třeba navečer od našich,vždy s muzikou

daniellka
6. lis 2008

gap - tak doraž 😀 .Já taky nejsem pivař,ale tam točí HOegaarden,to je výborný,chutný úplně jinak,imně,nepivařce,to moc chutná 🙂

simi - já si taky letos koupila kozajdy který obuju tak3x za zimu,vysoký kekolenům,vysokej štekl (mám 180cm,v nich budu jak Eifelovka 😀 ),prostě jak někam do šantánu..
A k tomu kočáru na zimu furt ještěpotřebuju,nějak to musím zpytlíkovat 😀

kuzelka
6. lis 2008

tindro koupili jsme tyhle jsou od 9 měsíců až do asi 12 let

http://www.zaparkacek.cz/product.php?productid=...

my je koupili k 1. narozeninám a taky na ně dostaneme něco přidáno

a co se týče kočárkování ve tmě, oni taky děsně vyváděli jak se setmělo ale už si trošku zvykli 😉