Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

daniellka
11. bře 2009

děvčátka já se jdu jen ukázat a zas mizím..chytla jsem to ok kluků,je mi šíleně zle,fuj,navaluje se,bolí mě každej cenťák tělíčka. jestli takhle bylo jim,tak to vypadali celkem dobře,já se úpln složila,mažu do postele.. 😔

tindra
11. bře 2009

Jejda Dani tak ať je ti brzo líp
no dneska teda docházka nic moc.já chytla někde rýmu,takže čekám kdy začnou kluci taky soplit....kdy už bude konečně to jaro??????

marrha
12. bře 2009

Dobré ráno..

holky tady nejde vidět na krok jak tu chumelí....už mě to fakt nebaví 😔

Karin super, že už to máš za sebou...a já jsme taky taková..když něco tkaového je..tka jsme nervozní, průjem apod. 😝

Dani..jé je....tak at je co nejdříve líp...děti vždycky snáší všecko líp než my...snad jsi měla aspon trošku klidnou noc 🙂

Zuzi..téda měsíc doma..., to je paráda...aspon , že tak...za ty 3 měsíce co jsi byla sama, by jsi zasložila stejně metál....fakt kloubouk dolů, že jsi tot ak krásn zvládla 😵

daiquiri
12. bře 2009

Ahoj holky!
No Marti, prý ještě příští týden má stát za prd 😖

Markét, u vás chumelí???? Tady je celkem slunečno, ale to se může rychle změnit. Tady včera ráno padal déšť se sněhem.

Dani, rychlé uzdravení! Dej si panáčka slivovice, nebo horkej svařák, ten ti bacily vyžene 😀

simonac
12. bře 2009

ahoj holky, jdu vás taky jen pozdravit, jsem marod - teče mi z nosu, kašel a bolest krku, Martínek to už asi chytl ode mě měl ráno 38,5 a pšiká a to jsme chtěli jet zítra na hory, ach jo ☹

daniellka
12. bře 2009

krásné ránečko!

marr - nestraš s chumelením!! tady zatímn taky slunko,ale je mi to jedno,stejně marodím. já mám pocit,že snad marodí skoro všichni,ne? 😀
jinak noc byla o.k.,snědla jsem půl prášku naspaní,abych všechno zaspala,pod postel pro jistotku lavurek,ale nic se nedělo. a dneska jemi už výrazně líp. 🙂

simi,tindra - taky držím palce at se brzo vyzdravíte. 🙂

daiquiri
12. bře 2009

Dani, nebálala ses, že kluky neuslyšíš? Nebo hlídkoval manžel?
Ach jo, přeju vám všem marodům brzké uzdravení!

kuzelka
12. bře 2009

ahoj
všem marodům přeju co nejrychlejší uzdravení 😉
no jo bohužel v Ostravě chumelí od rána 😠
děti měli včera poprvé v postýlce polštářek, Barů na něm prospala celou noc a Kubí si ustlal na opačné straně než polštářek měl 😀

daniellka
12. bře 2009

dai - kluky mám u našich. 😉 ale jinak nebála,už jsem někdy dala prášek na spaní, a když kluci pípnou,hned je slyším,prášek neprášek. já jsem na ně naprogramovaná 😀

gapka.h
12. bře 2009

Ahojky,
..tak všem marodům brzské uzdravení!!! 😉 😉

Byli jsme včera na tom očkování,teplotu neměli,jen pěkně protivní...oba stále u prsa!!!Už i paní doktorka říklala,že bych měla začít s odstavováním.Ale já si to nedovedu představit...Až k tomu dojde,tak budu muset asi někam nocovat ☹ ☹

egrzuz
12. bře 2009

holky, co to čtu, baciláci oškliváci, tak šup šup ať jsou fuč 😉 😀

Gabi, na jakým očkování? Zarděnky atd?

Markét, já budu už fakt namyšlená 😅 jsi hodná děkuju, děkuju všem za podporu i díky vám všem jsem to zvládala. Fakt, ono se to nezdá, ale hodně mi to pomohlo. 😵

Dobrou a klidnou noc všem 😉 🙂

tindra
13. bře 2009

Holky ti chodící rarášci jsou síla,když Martínek lezl,tak jsem ho slyšela jak capká ručičkama,ale co chodí,tak se mi pletou pod nohy oba,se furt musím rozhlížet,tak jsem dávala pozor jen na Lukyho 🙂
Kamoška mi vrátila půjčený věci co měla k těhu(kalhoty,podpůrné pásy a tak) no úlně se mi to zase vrátilo....bude to tak celý život,že se na to bude vzpomínat?

daiquiri
13. bře 2009

Ahoj holky...
Já si někdy stěžovala, že děti vstávají před šestou???? Tak dneska měl Pavlík budíček už ve 4 ☹
Ach jo, nevím proč, povídal si, vzala jsem si ho k sobě, to zas začal kňourat, takže už jsme neusli...

Mám dotaz, cca za jak dlouho po tom co se děti přetáčejí na bříško se začnou plazit?

Dani, to máš pravdu, mám to stejně. Posledně jsem usínala a měla jsem pocit, že si Pavlík povídá a on přitom chrněl, takže já je slyším i když jsou ticho 😀

simonac
13. bře 2009

ahoj holky,
tak já jsem pořád docel aslušně nakřapená , z nosu mi samovolně teče ☹ a děti to začínají pěkně chytat ode mne ☹
jejda, někdo zvoní, musím končit 😉

daniellka
13. bře 2009

krásný den všem!

dai - jak říkáš,já je slyším i když nejsou doma. dneska ráno slyším z postele,že děti už začínají vykládat,říkám si,že už jsou vzhůru,musím vstát a pak mi svitlo,že vlastně nejsou doma. teprve si ted pro ně jedu. tak nejsem já magor?? 😀

egrzuz
13. bře 2009

Dani a Veru, to je úplně normální, já když mám děti u babiček, tak je taky doma slyším. Minule jsem utíkala do kočárku na terase, že se probudil Jarýn a nikdo tam nebyl 😀

Veru, u nás noc šílená, Kristýnka se probudila ve 2h a nechtěla spát, tak šla k nám do ložnice a usnula až v 5, takže jsem jako praštěná palicí☹
U nás se plazily myslím do měsíce po přetočení.

daiquiri
13. bře 2009

Zuzi, tak koukám, že na tom pátku třináctého asi něco bude ☹ Ale byl kulatej měsíc, nevím jestli přesně úplněk, tak že by to bylo třeba tím?

Já jdu večer na třídní sraz se základkou, no ani se mi tam nechce, snad tam neusnu nad stolem 😝

Už takhle? Jen tak mapuju za jak dlouho to mám u Páji čekat. Baru má na všechno dost času, ta se ještě ani nepřetočila.

kuzelka
13. bře 2009

ahoj
no já tak trochu doufám že až se bude měnit čas na letní, že si děti potom přispí a budou vstávat později 😅 😀 ono přece jenom nebude světlo tak brzy 😕
Barů je jek naprogramovaná, každý den se vzbudí přesně v 6h

simonac
13. bře 2009

tak jsme zpět, zvonila babi přivezla děti z prochajdy, pak se tu stavila kamoška na kafíčko a za chvilku vyrážím s petou k mekovi na nějakou dobrotku 😀 😀 😀 😀

u nás leje, leje a zase leje ☹ snad to jaro někdy dojde 😒

egrzuz
13. bře 2009

Veru, jeslti byl dneska úplněk, tak je to jasné.

Simi, máš to, ale parádně zařízené 😉 🙂

kuzelka
13. bře 2009

simi takdy taky prší 😒 a celkově je teda hnusně 😠
jsem ráda že jsem ještě nevystrčila paty z domu 😉

kuzelka
13. bře 2009

tak jsem jukla do kalendáře a úplněk byl ve středu, mi to nedalo 😅 😀

juliet
13. bře 2009

ahoj 🙂

Doufám, že bacily už popošly o dům dál a vám je líp

U nás má úplněk vliv na spaní, Nelinka při něm nechce usínat, vždycky hrozně řve a spí neklidně.
Oba dva se mi budí mezi 6 a 6.20 (co bych za to dala pospat si tak do 9 😔 )

Dai, mě se malý přetáčí už 2 měsíce, ale plazit se zatím nezačal ... sice už tam nějaké náznaky jsou, ale pořád ještě nic. A ani se na to moc netěším, to je budu muset pořád hlídat. Oni totiž hned na sebe šahají a mám strach, aby si něco neudělali.

daniellka
13. bře 2009

zdar baby!

u nás bylo hezky.dvakrát na 5 min.sprchlo,ale do toho svítilio slunko,jinak celkem hezky. akorát strašnej fučák.

hošany už mám doma,cestou jsme se stavili tady v jednom dobrým obchůdku s certif. botkama pro děti a koupila jsem klukům super botky na jaro. dneska bylo 10st. ,to jim už, myslím, musí být v tom kožíšku teplo.

botky jsou super,dostali i titul boty roku na Kabu
http://www.obuv-konsorcium.cz/katalogy/img.php?...
tak maj jedny modrý jedny hnědý,at si je kluci nepletou 😀

marrha
13. bře 2009

ahoj holky...

´Dani ty bydlíš někde na Tahiti 😀 😀 , tady ráno úplně bílo i se stromama, jako by se tu prošel Mrazík 😝

Botičy jsou super...já bych brala ty hnědé a k nim ty růžovky 😵 😀

Marti na tohle budeš vzpomínat asi pořád...já vidím před sebou pořád i NIkolku jak s enarodila a to už má 6 😀 i když to trochu přebíjí ten druhý porod...ale pořád jsou ty vzpomínky hodeně živé...

tindra
13. bře 2009

Ahojky.Dani můžeš mi písnout adresu toho obchodu?A ceny? 😉 Klíďo do IP,myslím,že nikdo z hor zatím na jaro nemyslí-u nás bylo stejně jak u vás 🙂

daniellka
13. bře 2009
tindra
13. bře 2009

Dani díky,zase nostalgie,tam jsem studovala na stavárně 🙂 ale aspoň tam trefím a je to kousek od dětské 😉 díky
a nestrašte mě,že je uslyším i když tu nebudou 😠 už jsem se je chystala dát na spaní k našim,ale já mám prostě strach,že se něco zlomí a pak mě nebudou potřebovat-vím,že to není pravda,ale i tak....

daiquiri
14. bře 2009

Krásné slunečné ráno, aspoň teda u nás je 🙂

Karin, tak jsem byla těsně vedle ne? 😉

Juliet, u nás se přetáčí jen Pavlík, cca od šetého měsíce. Právě, že se toho bojím, pak už si asi opravdu nesednu. Ale to by nám asi mohly vyprávět tady holky co mají starší prcky 😅

simonac
14. bře 2009

ahoj holky 😀

já sice nevím, kdy přesně se začaly děti otáčet,ale Martínek se od 8. měsíce staví, ohrádku a postýlku si projde za jednu ruku, a když tlačí před sebou chodítko tak projde celý pokojík 😉, Kristýnka začala vše později, začala lozit až v 9 měsíci a od té doby je uhlídat je fakt děs, objednala jsem ty helmičky a musím říct, že si je nesundávají a já jsem aspon trošinku klidnější, nafotím a dám nějaké fotečky 🙂