Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

marrha
29. zář 2008

Ahoj holky..

Simi můžem si podat ruce..Niky v noci 40 horečky...ted už má 39...a fnuká, ž ejí bolí hlava...takže přijede tatínek...a maže k mudr...

Holky já vám zas závidím nechodící drobečky 😀 , není o co stát...zvlášť když se to rozprchne 😀 😀

Dani si mně pobavila těma gaunerama 😀 😀 nedávno jsme tu četal nějakou diskuzi o takových dětech....jak si amminy stěžovaly, že je to hrůza,. když tak někdo vyvádí v letadle atd....ani jsem radši nic nepsala...žádná z nás neví, jak s enaše ratolesti v danou chvíli zachovají..jsou to jen děti a ty mají svou hlavu 🙂

Zuzi super fotečky 😵

halkac
autor
29. zář 2008

Tak a jsem fakjt nasr...

Opruzenina u Jondy vyléčena (Imazolem) a hádejte co? Objevila se úplně stejná u Madí!!!! Pomóóóc! Zítra jdeme k doktorce, tak jí požádám, ať dětem udělá výtěr, bo já si myslím, že mají nějakého koka. Furt kakají, tak pětkrát denně, je to vodnatější, tím pádem agresivnější a leptá jim to zadeček. Chuděrátka moje.

Markét, chudák Nikolenka!!!Dej vědět, jak jste dopadli. To je děs s těmi dětmi, furt nějaké bolístky, viď??? A super fotečky z oslavy prvního roku, načerpala jsem inspiraci🙂

Zuzi, Egrťátka jsou božííí! Já je žeru!!!

daniellka
29. zář 2008

kaci - naši borci ted taky kadí jak o závod,já tomu zatím nepřikládala mocvelkouváhu,jsem si říkala,že asi zuby..Myslíš,že by to mohl být nějakej bacil?? 😕

daniellka
29. zář 2008

zuzi krásnýfotky, jsou to šikulky 😉

u nás se taky marodí. kluci soplili na dovolené,já taky ještě troškupochrchlávám a manža ted dostal angínu.tak doufám,že to od něho nechytnem 😒

kuzelka
29. zář 2008

fotečky moc hezký 😉

my jsme se teď vrátili z procházky, je tam nádherně 😵 a teploučko

ve dvě mi přijde tchyně a bude vozit, tak si snad chvilku odpočnu 😉

my jsme zatím naštěstí zdraví, vůbec vám to nemocným nezávidím, hlavně ty ucpaný nosíky 😢

simonac
29. zář 2008

holky, ted jsem se vrátila z prochajdy byli jsme venku od 10,00 jsem úplně K.O:
za chvíli mi přijede setrenice z Německa kuknout na mimča, takže žádný odpočinek 😉

všem marodům uzdravující pusinku at je co nejdřív líp 😉

daiquiri
29. zář 2008

Zuzi: fotečky nádherný a dětičky taky 😉

Ty jo, jak tady čtu tak nemoci řádí, modlím se ať na nás nic neskočí. Mě rozhodilo když měla Barča rýmu,
kdyby měly takovou horečku, tak se asi zblázním strachy 😖
My se taky teď vrátili z procházky, jenže my můžeme tak maximálně na hodinu a půl, to nám vychází přesně mezi krmením 🙄

Holky, kdy jste pořizovaly golfáče? Já počítám, že tak v šesti - sedmi měsících?
Jo a nemáte nějaký odkaz, kde se dá koupit ta klokanka, jak se v ní nosí děti?

daiquiri
29. zář 2008

A teda nevím jestli nemám děti moc velký otesánky, Barča mi už pije 120ml a Pvlík 130ml 😀

kuzelka
29. zář 2008

dai já mám klokanky na prodej - modrou a růžovou (stejné) jestli chceš tak je nafotím?

golfky jsem pořizovala jak měli malí asi 7 měsíců 😉

daiquiri
29. zář 2008

Kuzelka: nafot mi je prosim a pisni cenu.Dekuju moc

dvojmama
29. zář 2008

Pěkný podvečer 🙂
Koukám, že se tu taky marodí, tak posíláme uzdravovací pusinky! Chudáčci dětičky, Vikinka taky marodí, ale jen soplíkujeme, tak doufám, že z toho nebude nic víc a že to nechytne ještě Viktorek.

zuzi: fotečky nádherný!!!! 😵 😵 😵

marr: taky skvělý fotky! Hlavně jak tam utíkají každý jinam 😀 to si živě umím představit 😀 na to se tedy netěším, už teď mi stačí, když válí sudy po celém bytě a plazí se všude možně.

Holky, jak to děláte s oblíkáním teď, když je taková zima? Naši totiž naprosto nesnášejí oblíkání, takže výpravy na procházky zaberou klidně i 1 a půl hodiny a to nám na procházku zbyde ani ne hodinka ☹ A to ještě není úplně zima, co my budeme dělat v zimě teda netuším ☹ chodíme ven už jen 1 denně, ale ty jejich hysterický svény mě ničí, jenže zas nemůžu celý den s nima smrdět doma....chjo, je to nějaký složitý teď.

gapka.h
29. zář 2008

Tak se musíme pochlubit 🙂 🙂
Ondra má 6,2kg,66cm a Kuba- 6,4kg, 67cm-už začíná být mezi nima rozdíl 😉 Pěkně se rozjeli v jídle,ale mlíčko mají stále od mámy....Holky-dáváte i květák nebo pórek???písněte...
Marki-díky,bazének dnes došel 🙂 🙂
zuzi*-fotečky -pěkné-to jsou už macini 🙂 🙂
dvojmama- s oblékáním také havárie-to mi musíme ven dvakrát.Nejdřív obleču sebe,pak prcky,ale to je dílo 😉 😉 Vůbec se jim nelíbí dávání bundy a čepice-nevím,co budu dělat v zimě-ještě fusak-moje nervy!!!! 😠 😠
musím zaklepat-my jsme zatím zdraví-a tochodíme ještě s nima plavat...Moc se jim to líbí-Kuba -byl už dokonce pod vodou-jám z toho měla nervy,ale byl šikulka.I taťka to zvládá...Jsme tam jediná dojčátka,tak jsme středem pozornosti...Také musím říct,že to hodně pomáhá Kubovi-zlepšil se v poloze na bříšku-už je bez problémů....
Tak hezký večer a jdu je kupkat 🙂

egrzuz
29. zář 2008

Holky to je šílený, je tady vůbec nějaké zdravé dítko bez rýmy??? 😲 😲 😲

Děkuju za chválu foteček 😵

Dai, my taky tolik vypili a golfáče máme taky od 7měsíců jako kuzelka😀

Sylvi, u nás je oblékání taky s řevem, ale já je prostě rychle obleču a neptám se jich. Doma bych se zbláznila celý den. ☹ A to teprve až bude pořádná zima a rukavice a víc vrstev, to bude šílený 😲 🙂
Jedno obleču a šoupnu ho do auta nebo na chodbu, aby mu nebylo vedro a mezitím oblékám druhé.

Jo a ještě jedna chlubící zprávička: už mám autíčko doma. 😀 vyfotím a ukážu fotečky 😀

marrha
29. zář 2008

Ahoj holky...

Gábi, doufám, že s elíbí...více se mi nepodařilo sfouknout 😔 ..pokud ne..klidně ho pošli zpátk 😉

U nás musím zaklepat..oblíkání bez řevu,a le za to s gymnastikou.....pořád je musím odchytávat..nejraději by utekly 😀

Daiq...taky jsme tak pili.... 😉

u nás dvojky už rýmu nemají....za to Niky má streptokoka, takže dostala ATB....a já se budu modlit, aby to nedostaly dvojčata 😔

Gábi krásné váhy 😵 ...a já v téhle době už dávala i pórek i květák 🙂

marrha
29. zář 2008

Přidala jsem fotečku našeho Hurvínka 😀 😀 😀

egrzuz
29. zář 2008

Markét, to jsou tááák okatý dětičky 😀 😀 😀 , nádherný.
Jsou kudrnatý od narození? Já totiž doufám, že alespoň jedno dítko zdědí kudrnatý vlásky po tatínkovi a zatím to tak nevypadá ☹

Gabi, váhy super 😉 🙂

marrha
29. zář 2008

Zuzi..my jsme kudrnatí všichni 😀 😀

já to , ale žehlím....takže to nikdo nepozná...dokud jsme neobjevila žehličku..byl ajsem neětastná...a manžel ten je nakrátko, takže to nejde poznat...

a od narození ne..to nějak časem...., ale když mají třeba čepku..tak se jim to narovná, ale když jim umyju hlavu nebo se zpotí....tak vypadají takhle 😀

marrha
29. zář 2008

a NIky měla vlasy taky kudrnatější...., ale čím to má delší a doma to nosí do culíku...tak se jí to vždycky narovná...

gapka.h
29. zář 2008

Marki-opravdu pěkný kudrnáček-úplný hurvínek 🙂 🙂

egrzuz
29. zář 2008

jééé já bych chtěla kudrnáčky 😀 😀 😀
Sestřenky si taky narovnávají, no jo , co máme to nechceme , že? 😉 🙂
Jaroušek, když má mokrý vlásky, tak tam nějaký trochu náznak je, ale Kristýnka, ta je má jako hřebíky po mě 😒

halkac
autor
30. zář 2008

Dobré ránko 🙂

Holky, u nás je už 4. noc hrůza - Madí se vzbudí v půlnoci a začne hystericky ječet - nepomůže mlíčko, dudlík vztekle plive, chce jen k mamince do náruče a ještě abych s ní chodila 😠 😠 Teď jí to toleruju, protože nevím, jestli jí nebolí ta opruzená prdelka - teprve dnes ráno vypadá trochu lépe a zdravěji. Ale až bude mít prcku čisťounkou, zas jí nastolíme tvrdý režim, berušce naší. Nikdy takhle nevyváděla, jsme z toho opravdu unavení. Ona pak usne až po hodině...

Dai, my nakonec golfáče nepořizovali, bo tady na to nemáme cesty.

Sylvi, s oblékáním je to u nás taky katastrofa. Řve se a řve. Já je prostě do oblečení nasoukám, i když bulí jak želvy, přitom jim vysvětluju, že teď není ideální počásko na body s krátkým a pak jdeme. procedura nám trvá cca 10 minut.

Jdeme dnes k Mudře - dlouho jsme se neviděly, tak jí zahltím dotazy 😉

halkac
autor
30. zář 2008

Markét, no budete mít co dělat tak za 16 let: kudrnáčci okatí budou obletováni ze všech stran 😀

simonac
30. zář 2008

Dobré ránko holky,
dnes jsem se rozhodla, že zajedu do práce navštívit kolegyně - jsem vychovatelka na DDM, tak se pojedu mrknout jestli už něco dělají 😀 😀 😀

Petřík jel s babi a dědou na hřiby, tak se tam sna dnadýchá čerstvého vzdoušku a bude mu íp,v noci už nechrbla, jen je plný hlenů - po ránu, tak se toho musíme nějak zbavit ☹ ☹

prcci už jsou vzhůru poranním šlofíčkovi, tak se jdeme chystat, nemůžu je ani moc pusinkovat bo začalo bolet v krku mě!!! 😒 snad to přejde a nic to nebude, všem přeju krásný den 😉 😉 😉 😉 😉 😉

daiquiri
30. zář 2008

Markét, teda dětičky fakt nádherně okatý 🙂 Hlavně Davídek, ten bude mí ženskejch 😀

U nás taky žádná sláva, ráno plakala Barča, teď vyvádí Pavlík, tak ho má u sebe na klíně.

marrha
30. zář 2008

Ahoj holky...

Kačko..nerostou Majdí ttřeba zoubky? 😕

jj Davídek je okáč jak blázen 😀 ale maminka ho nedá 😀 😀 😀

ale to druhé dítě je asi fakt úchylné na papír....než jsem sundala prádlo, tak v židličce rozporcovala leporelo,a strhala z něho ty papíry a snědla je , já fakt nevím co s ní... je to normální????
No snad jí to přejde než půjde do školy 😀 , jinak mi ji ani nevezmou 😀 😀 jim tam všdchno sní..

Simi 😀 kontrola musí být 😀 😀

simonac
30. zář 2008

holky, tak jsem u Kristýnky objevila základ dalšíbho zoubku - už je zřetelně vidět - pravý špičák 😉 😉 😉

gapka.h
30. zář 2008

Ahojky holky,tak dnes vůbec nestíhám... 😉
A to začíná být venku na déšť,jáchci sluníčko!! 🙂 🙂 Ty procházky-dopol.i odpol.mě vycucávají-když to táhnu několik dní v kuse sama!! ☹ ☹ Také máte takový pocit??
ale zítra jdu ke kadeřnici*-bude hlídat švagrová 🙂
Máme dnes 8měsíců 🙂 🙂 🙂 -to to utíká!!!Teď lícu kolem mateřské-holky satčí jeden formulář na dvě děti???
Já je oba napsala na jeden list-snad mě s tím nevyhodí....
zatím pa

marrha
30. zář 2008

Gabi, všechno nejlepší k 8 měsícům 😵

nejsem si jistá, ale má se tam napsat jen jedno dítko...jestli teda mluvíš o rodičáku..mi řekli, že si mám vybrat koho tam napíšu...že rodičák budu brát jen jeden..takže je to druhé dítko více méně nezajímá 😠 😠

ale nechci psám mylné info..snad to holky vysvětlí líp 🙂

gapka.h
30. zář 2008

Marki-bazének je super 🙂 🙂 .Přesně tenhle jsem chtěla objednat-dáme jim ho na vánoce
s tím rodičákem uvidím...kdyžtak to budu muset vypsat znova,díky za info 😉

simonac
30. zář 2008

gabčo...vše nej, nej k dnešním 8. měsícům 😀 😀 😀 😀

byla jsem ted na obočí a paráada, připadám si jako znovuzrozená, hrozný relax na hodku bez dětí 😉