Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

issaga
21. pro 2008

cau holky, hezkou zlatou nedeli preju 🙂
nestiham vas cist, jen jsem vas prisla pozdravit...

Jaanjo neboj, vyrostou 🙂 my jsme sly z porodnice s cca 47 centrimetrama (nemerilo se presne, jen orientacne) a v pul roce mely holky 65 cm a v osmi 67cm a v deseti mesisich uz 71cm - pak se vytahuji straaaaasne rychle 😉

gapka.h
21. pro 2008

Ahojky,

...no holky,kde jste????já že aspoň s některou pokecám???

Já teda dnes aspoň upekla žloutkový řez!!!Nedalo mi to 😉

Jinak si opravdu užívám pohody a neuklízím...Ráno plavčo a pak jarmark v UH.Měli tam pěkné pásmo herci ze Slováckého divadla...já je mám ráda 😉 28.12. půjdu se synovcem na Vánoční pohádku-už se těším,až budu chodit s mojíma prckma 😉

..tak hezký zbytekzlaté neděle 😉

egrzuz
21. pro 2008

Jaanjo, no to jsem já 😀 😀 😀 😀 Ukecaná Kelišová u stánku 😀 😀 😀 😀

Neboj, my měli 74 taky na léto. Jak píše Iss to vyrostou
Tak se nějak domluvíme a vyrazíme všechny ven, to už se na ten chodník nevejdeme vůbec 😀 😀 😀

Gapko, vydržely mi spát až do rána, bála jsem se, ale jo, naštěstí.

Teď jsem uspávala, jedno usnulo v 8, druhé až teď 😒

Tak krásnou , klidnou noc

egrzuz
21. pro 2008

Jaanjo, nádherný kočičky máš. Jéééé, jak nám to uteklo, už je to rok, co jsme byly tááák malinkatý. 😀 😀 😀
Opravdu krásný fotečky

issaga
21. pro 2008

jani moc pekny fotky, slusi vam to 🙂

taky jsem dnes po dlouhe dobe obnovila album, nejak jsem to flakala

tak uz jen dva dny... ten cas leti, fakt sileny
strasne se tesim, jak uvidim holky jak jsou nadseny ze stromecku a darecku a vseho... dnes jsem doma delala trosku vyzdobu a ocicka jim zarily - no to bude neco, az bude svitit stromecek, to jim ty ocka snad vypadnou 😀

halkac
autor
22. pro 2008

Ahoooj,

hlásíme se po náročném víkendu🙂

Máme za sebou oslavu prvních narozenin 🙂 Všechno dopadlo výtečně, zčásti proto, že jsem si práci plánovala už od pondělka🙂 Děti byly spokojené, dostaly hromady dárků 😲 Nočníky, dřevěné židličky, kočárek, auto, odrážedla, plastové balonky, hrací stan s tunelem, knížky, jídelní mističky, dřevěné tahací hračky...No fakt se tady už skoro nevejdeme. A to jsem všechny žádala, aby se v nákupech mírnily 😀 Jsem zvědavá, co ještě můžou dostat na Vánoce...

Opravdu panovala spokojenost - hosté se příjemně opili, jídla bylo dost, dorty se povedly...A tak jsem tušila, že tak hladký průběh bude něčím vykompenzován: a opravdu - Magdalénka měla v noci horečku přes 39 stupňů☹ Včera se to s ní táhlo, ale jinak vypadala dobře, dnes už teplotka klesla...Ale i tak, dívat se na hořící dítě je děsné.

No a fotečky zde: http://halastovi.rajce.idnes.cz/18--12._mesic_2...

Jdu dočíst🙂🙂🙂🙂🙂

daiquiri
22. pro 2008

Jaanja, Iss, Kačko, fotečky i dětičky nádherný!!!!!
Jaanja: teda to už snad ani není možný, že ty naši byli taky takhle malinký! 😉
Iss, zimní výbavička super,ta by se líbila i mně na mě 😀
Kačko: to je tak krásný když dětem nad dárkama září očička 😉 Očividně měli krásnou oslavu. Jen teda chudák Magdalénka.... 🙄

kuzelka
22. pro 2008

Ahoj holky 😀
já dneska lítala dopoledne po doktorech 😒 tak jsem si na tebe Markét vzpoměla,
Kaci koukala jsem že oslava se hezky vydařila a že jste dostali stejné autíčka jako my, akorát je máme v růžové a modré barvě 😉
gabi děkuji za ten receptík, vyzkouším, včera jsem ještě zkusila udělat kokosové kuličky - rafaela a jsou moc dobrý akorát dost sladký ale co, musíme si ten život trochu osladit!!

gapka.h
22. pro 2008

ahojky,
..tak už jsem psala dvakrát...a neodešlo to ☹ ☹

Issage-pěkné fotečky,holky jsou jak jednovaječné 😉

Kaci-dortíčky super 😉 Jsem zvědavá,ale to je medovník,potažený marcipánem???To jsi tvořila sama???
...fotečky také pěkné,hlavně,že jste si to všichni užili!!!A co Magdí???

kuzelka- aco se děje,jste nemocní??Máme na to nárok si ten život oslavit,néeee!!!

gapka.h
22. pro 2008

...Kaci-já mám pro kluky taky tahací pejsky,co dostali vaši prcci k narozkám 🙂 Líbí se jim???

egrzuz
22. pro 2008

Kačenko, fotečky úžasný 😀 😀 😀 😀 To měla Madlenka teplotku třeba ze zoubků né? U nás to je taky většinou s teplotou.

Holky, co se mi dneska STALO. Nakládám děti do auta po obědě a že pojedeme k našim. Kristýnka měla klíče od baráku a Jaroušek klíče od auta. Když jsme se vypravila, zjistila jsem, že Jarýn zavřel klíčkama (centrálem auto) a já jsme byla v pasti. Nedostala jsem se ani domů ani do auta. Polil mě teda pot a volala Assistance , aby mi otevřeli auto, tak že prý jo a bude to stát 5000tis☹ mezitím přijel můj brácha a vlezl na střechu, bylo pootevřený střešní okno a domů se dostal , otevřel a vzala jsme si náhradní klíče od auta a děti odemkla. No seděly tam 40min a já dělala opičky za sklem, aby nebrečely. No šílený.
Večer volal Jarda, že si v Afgoši zabouchl dveře od pokoje, tak jsme mu přiznala i dnešní nedobrovolné vězení dětí a autě 😀 😀 😀 😀

simonac
22. pro 2008

ahoj holky, konečně jsem se sem dostala, 3 dny mi nešel internet, tchýně tady byla uklízet u manži v kanceláři zatímco byl an horácha vytírala tak vehementně, že vytáhla zásuvku od modemu a nešlo to ☹ , ach jo, ale zase má manža v kanclu čistou podlahu 😀 😀 😀

zuzu jen jsem přečetla co se stalo ato je teda nářez 😀 😀 😀 , hlavně, že vše dobře dopadlo, no nic jak bude chvilka dočtu vás, ted jdem s prckem zdobit stromek - normálně to děláme až 23.12, ale letos je toho nějak moc s dvojkama tak to uděláme už radši dnes 😉

egrzuz
22. pro 2008

Iss, já zapomněla napsat, že jsem koukala i na tvoje fotky a holčičky jsou úžasný, roztomilý princezny 😀 😀 😀 Moc pěkný fotečky , sluší jim to

U nás už se spí 😀 Nespalo se odpoledne, tak má teď odměnu 😀 Asi si to zasloužím s tím dnešním adrenalínem 😕

gapka.h
22. pro 2008

Zuzi-to si teda opravdu zasloužíš 😉 To musel být pěkný adrenalín 😀 😀 Hlavně,že vše dobře dopadlo 😉

..také chceme zdobit stromeček...jak hoši usnou 😉 😉

daniellka
22. pro 2008

čus babule! nějak to nestíhám,dočítám co pátej řádek 🙂

fotečky všem moooc chválím,krása!!

vítám nový malý budulínky!"! 😀

kaci - pěkná oslava-pohodička,dětičky zase povyrostly,teda..

zuzi - to by mě kleplo,bych asi pěkně nervačila a borci by řvali do minuty 😀

tak,i když se mi vůůbůec nechce,jdu teda balit ty dárky.. 😎

egrzuz
22. pro 2008

Dárky zabaleny. Taky jsem využila klidu, jinak bych to nezabalila 😕 😀

daniellka
22. pro 2008

já jsem jich zabalila 15,fuuuj,dneska se mi bude zdát o balícím papíře. zítra ještě 6 dárků a šlus,hotovo. Akorát průšvih. Já je tak důkladně schovala,že je nemůžu najít. no,mám na to celý zítřek 😎

tindra
23. pro 2008

Teda Kači,to musela být super oslava!!!Snad už je Magdí líp.Máme stejný stoleček od FP 😉
Já teda včera taky balila dárky a konečně se odpol mohla stavit u našich,už mají po měsíci doma dveře od řemeslníků šikovných ulhaných....to bylo bezva jen tak sedět na gauči a hráli si s dědou a babi,no však víte jaké to je po delší době si vypít CELÉ kafe v klidu 😀
Zuzi no to je teda něco!!!Já bych se zbláznila strachy!!!!Luky by taky řval během 2 minut,jak mě nemá metr od sebe...ale včera vydržel kočárkovat s dědou,bo maminka byla na kosmetice,aby byla krásná,sice ne pro tatínka,ale jen tak pro sebe 🙂 Ještě jsem stihla upéct marokánky,nabarvit si hlavu a jakš takš pouklízet,včera jsem prostě byla za supermatku,tak si říkám,když padám do postele a v půlce pádu už spím,prostě když to přeženu,ale jak se to má jinak stíhat,že jo,známe to.Snad budou kluci spát dopol i dneska,ještě něco douklízet a žehlit 😒 ,nachystat ozdoby na palmu,větvičky na balkon,no už abych začla,jen to dva raraši nespolupracují,už mají zase venku celý kredenc..
Dani.Marky,už si děti uklízí po sobě sami,teda jako myslím jestli už chápou,že něco někam patří?
Leni ty fotky moooc dobrý,můžete vyrazit na lyže 😀
Simi a u vás už nezdobí stromeček Ježíšek?Já si pamatuju že ještě na základce ho naši zdobili večer a my klíčovou dírkou špehovaly,ale dělali jsme jako že ráno jsme překvapené 😅 CHtěla bych to taky tak,jen našemu tátovi je to úplně jedno,tvrdí,že kluci si stejně nic pamatovat nebudou,a přitom to když jsou krásně překvapení je s jejich ijskřičkama v oku k nezaplacení 🙂
jdu je pacifikovat

daniellka
23. pro 2008

Krásné ránečko!!

Tak já se dnes taky pustím do závěrečného lehkého úklidu (snad to do zítra vydrží 😀 ),navařím, s taťkou usadíme strom a je to tady...Nemůžu si pomoct,ale stejně mě furt ta vánoční atmosféra nechytá,jsem nějaká divná nebo co..

tindra - já to mám s taťkou obdobné,taky furt v trapu 😎
hračky a úklid,ještě teda nic moc. když je večer sbírám do těch tubusů,co na to mají,tak mi pomůžou,ale že by byli sami nějak pořádkumilovní ,to ani náhodou. Naopak nejlepší zábava je pak vzít ten plnej nasbíranej koš hraček a vylopit to na zem 😀

marrha
23. pro 2008

Ahoj holky...

vůbec nestíhám....

krásné fotečky 😵 😵 😵 ty jse okrkla důkladně 😵 a ještě jsme omrkla album Smillers co čekala trojčátka....hoky jsou k sežrání 😵 😵 😵

Marti 😀 😀 s tím úklidem to je jak u Dani....jako sem tam nco strčí do poličky nebo bedny na hračky....., ale to asi jen omylem....nejlepší je, když to večer uřícená matka posbírá...a oni to célé vysypou znovu....strašná sranda...i když si teba těch hraček předtím nevšímali..najednou mají potřebu si hrát se všema 😀

já stromeček zdobím dneska....zdobím ho s Nikolkou moc se na to těším.....jak jsme byly malé, taky jsme ho zdobívaly s mamkou a moc jsme s ena to vždycky těšila.....je to asi podle toho jaké jsme měli zvyky jako malí 😵
já třeba nesnášela před rodáváním dárků, pouštění lodiček trvalo to vždycky hrozně dlouho a já s enemohla dočkat dárků..a trášně mě to nebavilo.....tak to třeba ted nedělám ani dětem 😀 😀

Kači....to musel abýt super oslava...dětičkám září úplně očička 😵
Zuzi....no já se znám.já jsme panikářka jak blázen...bych nevěděla co první dělat...a děti...to nevím jak bych je tam udržela 40 min. bez úplatku (piškotů a křupek), blbinky na ně moc nezabírají..navíc, když jsem zavřu dveře od Davidu a jdu si sednout dopředu...tak řev jak bázen...je to můj malý závisláček 😀

Kuzelko co pak máš za trápení, že lítáš po doktorech....

marrha
23. pro 2008

né okrkla 😀 😀 😀 ale okoukla jsem fotečky 😀 😀 😀

daniellka
23. pro 2008

taky jsem kukla na trojčátka,mazec. jsou nádherný. a velký,na trojčátka. prostě holky šikovný. 😀

simonac
23. pro 2008

ahojky holky, tak u nás stromek ozdobený, brambory na salát se vaří, zem vytřená, ještě trochu poklidím chodbu a ježíšek může přijít 😉 hlavně at jsou děti zdravé - dřív jsem nechápala jak moje mamka nechce nic pod stromek, ted už to chápu 🙂 hlavně to zdravíčko 😉 a to přeji všem 😀 😀 😀

gapka.h
23. pro 2008

ahojky,

..tak u nás byl stromeček pro prcky nachystaný už dnes ráno 😉 kukají na světýlky,ale ještě z toho opravdu nic nemají 😉
...jinak salát nachystaný,kapr obalený,zítra udělám jen polévku...uklizeno také...a už chybí jen ty dárečky 😉

Danielka-také nemám ještě ti vánoční náladu ☹ Teď odbočím bokem-prosím tě,pošleš mi ID paní,od které jsi kupavala ty větší spací pytle,,,díky moc 😉

přeji hezký zbytek večera 😉

daniellka
23. pro 2008

tak dárky zabalený,uklizeno,vytřeno,navařeno,zítra jen ryba,ted jdu zdobit.
a manža už bude za pár hodin doma,tak to hezky vyšlo 🙂

egrzuz
23. pro 2008

Holky u nás se usnulo až teď a to spaly dneska jen 1,5h 😒

Danielko, kde máš manžela? Ten můj jde zítra večer na party, taky půjdu někam na party 😀 😀 😀

Tak krásnou klidnou noc

gapka.h
24. pro 2008

Jé...na Štědrý den opět první!!! 😀

Přeji Vám všem příjemně prožitý Štědrý den a bohatého Ježíška 😉

..tak my klukům dali už ráno bazének s míčkama...měl úspěch 😉 A zbytek večer,ať si toho aspoň užijí 😉

daniellka
24. pro 2008

Druhá! 😀

Já Vám všem taky přeji krásné Vánoce, hodně zdraví,štěstí,pohodičky, hodné dětičky, šikovné mužíčky atd. atd. 😀

zuzi - byl pracovně v Německu.. Ale včera večer už dorazil. Ted dospává 😔

egrzuz
24. pro 2008

Třetí 😀

Holky krásné Vánoce, hlavně zdravíčko pro všechny a "někdy" hodné děti, prostě pohodu a štěstí.

Jsem ráda, že Vás mám

simonac
24. pro 2008

tak já čtvrtá

taky přejme pěkné vánoce, hodně zdravíčka a štěstíčka 😀

my máme doma maroda, martínek měl včera 38,3 dnes 37,5 tak snad to nebude nic vážného, ach jo holky, já ty nemoci nějak nezvládám ☹