Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

daiquiri
7. únor 2009

Simi, gratulujeme 🙂 Je dobře, že jsi aspoň s dvojkama doma, budeš moct Péťu doprovázet a vyzvedávat ze školy co? 😀
Já si pamatuju svůj zápis, dostala jsem jako dárek panenku udělanou z krabičky od sirek a hrozně se mi líbila 😀

Marti a Gabi, manžel byl taky včera v hospodě a to pořád brečí, že nemáme peníze 😠

daniellka
7. únor 2009

zdar babulky! jsme konečně zase doma.. Včera jsem si mákla,bordýlek jak po malování,ten poprašek úplně po celým bytě,i když byly igelity.. ale už je to hotový,sláva sláva 😀

marrha - slušná story!! to by mě taky nakrklo.. Já pamatuju,když jsem byla už hodně měsíců po porodu,ještě fakt dlouho jsem měla hodně vystrčený břicho, manža mě vyhnal s kamarádama do báru,at se jdu trochu pobavit, tak tam stojíme v klubu,já pivečko, cigárko, v mírně podroušeným stavu a došla holka a ptala se mě,jestli čekám miminko. 😠 tak to mě teda nasralo. 😎 Asi budu těhotná stát u piva s cigaretou 😠

tindra - příště to musíme dát i s kafíčkem,v klidu.. Škoda,že jsi se trefila zrovna do těch jejich vztekacích scének 😀 Příště to vyjde 😀

simi - gratuluji k prvňáčkovi 😀

marrha
7. únor 2009

Ahoj holky..

tady krásně svítí sluníčko....a teploměr ukazuje neuvěřitelných +15 st 😲 😲 😲 😀
až se dětí vypsí...zajdem se vyběhat do parku...třeba toho využít...

Dani....to Ti nezávidím ten úklid...mě stačilo, jka jsme byla těhu a vedle ve vchodě dělaly okna azateplení na baráku....měla jsme to doma i já...a štvalo mě to o to víc...že to nespravovali nám a stejně jsme to musela uklízet 😝 😀 😀
to je taky stry...někteří lidi jsou fakt střelení...je pravda, že to břicho mám fakt jak těhotná..ale co mám dělat...zatáhnout to nejde i když se o to snažím... 😝

daniellka
7. únor 2009

mně to taky právě nejde do plocha zatáhnout,no.. Bud si na to zvyknu nebo jedině operace,to se mně teda nechce..

kuzelka
7. únor 2009

ahoj
to já si připadám těhotná skoro vždycky jak se najím 😅
měla jsem jít v pondělí na tu hysteroskopii a jsem nemocná 🙄 tak jsem to zrušila 🙄 🙄

dani já ted furt zvažuju tu svoji operaci křečáků, buď klasickou v nem. (hrazenou pojištovnou) nebo placenou laserem.... zase nechci abych měla nohy samou jizvu, když už tam ty křečáky nebudou 🙄 ale zas laserem je to docela peněz.....

issaga
7. únor 2009

cau holky,

tak u nas dnes bylo rano azuro a slunko svitilo jak zblazneny 😎 odpoledne pak bylo trosku zatazeny, ale porad pekne, tak jsme vyrazili na prvni "bezkocarkovou" prochazku. no holky tapaly statecne, bylo to fajn, ale na nejaky dlouhy chozeni bez kocaru to jeste neni, v zimnich botach a po nasich uzasnych chodnicich z toho byly docela unavene

Market ja mam taky pupek jak tehotna 😠 a docela dost me to trapi ☹ ☹ ☹

Dani a co ze jste to doma delali? dvere? (nechce se mi to zpatky hledat 😅 )

jsem nastvana... od leta mam u Bati vyhlidnute pro holky na jaro botky... a oni uz je na netu vubec nemaji, je tam nova kolekce! 😖 doufam, ze v obchode je jeste mit budou!

egrzuz
8. únor 2009

Dobré ráno všem

dneska je tady hnusněěěěěěěěěěěěěě, pomoc. Já chci včerejší počasíčko, to byla paráda. Měla jsem hlídání, uklízela jsem, otevřené dveře a ten vzdoušek 🙂

Holky, to břicho mě taky trápí. Nepřemýšlíte někdo o plastické operaci?? Já ho mám jako těhotná, blééé a zatáhnout nejde vůbec ☹ Rovnou bych si nechala udělat prsa o tom taky přemýšlím už dlouho 🙂

Iss, jáké botičky? Teď dostali u bati zbožíčko, na jaro 😉 🙂

Holky, děti se hodní kolem stolu a chechtají se, to je fakt radost pozorovat. Musím to natočit tátovi 😵

daniellka
8. únor 2009

ahoj baby! 😀

hmm,dneska je venku fakt hnus,netuším co budem dělat,celý odpo doma s nimi nevydržím, mezi děti nebo hodně lidí nechci kvůli chřipce, tak nevím...

zuzi - já uvažuju,ale nejdřív tak za 2 roky. břicho mám fakt děsný,předkloním se,visí mi ta kůže a mám ho šíleně vystrčený, 3cm rozestup,vůbec nemám přímý břišní svaly.. Ale je to taky dost drahý a bolestivý. uvidím.. ale asi si to dám spravit. ted se chystám na jaře na ortopedii spravit ten kloubek na noze u palce,vylízá mi ,dost. vypadá to blbě..břicho ,kozy, pak možná i rovnou výměna obličeje 😀 😀 😀 počká pár let..

kuzelka - a co to stojí,tím laserem?

simonac
8. únor 2009

ahoj holky,

tak vidím, že tady řešíte bříška - teda spíš BŘUCHY, taj já než jsem tačala držet tu mou slavnou dietku tak jsem měla 3 pneumatiky, ted už mám jen jednu a pet kilo dole 😀 😀

jinak na zmenšení prsů bych taky šla , o tom uvažuju docela vážně, šla bych do toho i smoji segrou, tak uvidíme jestli to vyjde 😉

tady je dnes taky hnusne, můj šel do prácem já vařím u toho hraju s petou karty, ještě že ty prcky si vzal děda ven ☹

jinak marta měl dnes jeden z prvním větších karambolů - spadl na postel , jak se chtěk postavit vedle mě a má na čele docela dost velkou modřinu 😝

daniellka
8. únor 2009

já taky vařím,už mám vlastně uvařeno,akorát ppak ještě na rychlovku hodím kuřecí mašo na pánvičku. U toho sklízím hovna 😀 😀 protože dneska nechávám Erika chodit nahatýho a jedeme zas poksu o nočník. Čurání mu jde,ale ty bobany jaksi zatím ignoruje,no musím chvíli vydržet,snad to brzo pochopí. Alex nočník ignoruje komplet,tak jsem se rozhodla,že to zkusím s tím učením postupně, stejně i tak lítám s hadrem,kdyby mi tady čurali kadili dvojmo tak mě trefí 😝
Tak nám držte palce,nebo teda Erikovi.. 😀

egrzuz
8. únor 2009

Dani, já tě úplně vidím, jak za klukama utíkáš a uklízíš bobany 😉 😀 😀 😀

U nás se na nočníku řve, když je obleču a posadím na nočník, tak sedí , ale holou zadnicí řvou, takže taky nic moc nočníčkování 😝

Simi, já myslela na zvětšení prsou 😀 😀 😀 😀 😀 😀
To je super, že už máš 5 kg, jsi šikulka. Až nebudeš dietu, tak musíš jíst jak? Musíš se asi hlídat taky viď?

kuzelka
8. únor 2009

Ahojky
tady sněží 🙄
dani no koukala jsem zatím jen po netu a cena za ty křečáky se pohybuje mezi 500,- až 11 000,- 🙄
a jěště se chystáte na další děti? že až za 2 roky😀 😀 😀 😀

pro ty kdo máte zájem, tyhle stránky jsou přehlené, jsou tam střediska ve kterých zákroky provádějí i orientační ceny 😉
http://www.plasticka-chirurgie.info/zakroky

simonac
8. únor 2009

zuzu -- tak to já jednoznačně zmenšit 😉
po dietě nesmm tápat páté přes+ deváté a udržím si to, mám to už vyzkoušené 😉

kuzelko - na další děti se já 100% nechystám 😀 😀 😀

gapka.h
8. únor 2009

Ahojky,
..tak u nás něco řádí ☹ ☹ Nespali jsme,Kuba chytl přes 38-večer,nešel ani plavat,byla jsem s ním doma a manž ašel s Ondrou.Holky,to je takový vegáč s tím jedním dítětem 🙂 🙂
Pak prochajda v tom hnusu-málem nás to odfouklo,vydržela jsem jen něco přes hoďku a durch mokrá 😠 😠

...snad nechytáme tu chřipku,srážím to čípkama,uklidňuji se,že to jsou zuby-že jo,holky????

...jdu to zalomit,ať se aspoň chvíli vyspím 😉
Jinak s těma bříškama-já si ztěžovat nemůžu,ale je fakt,že už to není,to,co před porodem 😉

tindra
8. únor 2009

Holky,jdu si za váma poplakat,zase jsem dens klukům nadávala,já se prostě nemůžu udržet,oni prostě nechtějí jíst.Takhle mi nepřiberou.mizím za nima.mě se prsa zmenšily po kojení 😉

simonac
8. únor 2009

tindra - to já znájá si to užila s petou a dá se říct, že užívám dodnes - jídlo je náš velikýýýýýýýýýýýýý nepřítel 😝 ani čokoládky a jiné mlsy nemusí ☹

gabčo - tak at jste brzo fit, jo a stím břichem neprovokuj, nebo tě vyfotím a hodím to sem - takové jsem neměla ani před porodem 😖 - ach jo, to je jen závist 😉

kuzelka
8. únor 2009

simi to já se asi taky už nechystám 😀 😀 😀

gabi snad to nejsou bacilové 😠 nám už je skoro dobře......

tindro já bojuju taky s jídlem u Báry...... je to hrůza a taky nadávám 😒

issaga
8. únor 2009

cau holky, nocni sova se hlasi 😉

Zuzi no ty botky byly takove jednoduche, kotnickove, hladka kuze... dva druhy meli - v hnede barve nebo v ruzove... a super bylo, ze byly na tkanicky a zaroven na zip na boku (takze se to jednou utahlo jak je potreba a pak uz jen rychlovka se zipem 🙂 )
...no ale na webu uz je Bata v nabidce nema ☹ tak budu doufat, ze v obchodech jeste budou, az pujdu kupovat botky na jaro

Gabi vegac s jednim ditetem - taky to rikam porad, ze mit jedno, tak to bude silena nuda 😀 😀 😀 no jinak snad bude Kuba brzy fit!
a brisko zavidim - pred tehu jsem byla taky spokojena, ale ted ☹

Marti my jsme taky dost bojovali s jidlem u Kacenky... ale ted uz je to nastesti dobry, zlomilo se to nekdy ve 14 mesicich. tak drzime pesti at je to u vas taky tak nebo radeji driv

halkac
autor
9. únor 2009

Krásné pondělní ránko!

Holky, mám novinku: Madí dnes prospala celou noc! Vždycky jsme ji budili, když se na jídlo probudil Jonášek. Dneska jsme ji nechali a Madlenka se ozvala až v půl sedmé ráno. Huráááá. No i když - ona vždycky jen se zavřenýma očima vypila mlíčko a hned spala dál. Nicméně jsem ráda, že už se snad blýšská na lepší časy🙂

Já už jsem normálně ráda, že je pondělí - vžycky se těším na víkend, ale pak je to taková lítačka: návštěvy, úklid, dodělávky doma, vaření oběda...No není nad klasický den s dětmi🙂

Jo a máme tu sníh! Dnes vyrazíme na sáňky.

No a méně radostná věc: včera večer se vrátili tchánovci z dovolené z Mexika: zase se mi hned lehce sevřel žaludek. Nás sotva pozdravili, ale vrhli se na děti, čímž veškeré debaty skončily. Začali na ně šišlat a my se o Mexiku nedozvěděli nic🙂 Jak byli pryč, domluvili jsme se s manželem, že to naše soužití s tchánovci se pokusíme změnit (bydlíme s nimi v baráku - sice ve vlastním bytě v patře, ale i tak je to nic moc) - tak držte palce!

marrha
9. únor 2009

Dobré ráno holky...

u nás zase nasněžilo..přitom v sobotu už bylo skoro jaro 😔

Kačko..držím palečky, já jen..myslela jsme, že jste s tchánovcema v pohodě.........a že ti to tak vyhovuje...

Dani, Isso...kde nmáte jako ty jakoby těhu bříška??? si děláte srandu??? já na vás nic teda nevidím 🙂
Marti to je mi líto, že bojujete s jídlem....já to znám od dvou let u Nikolky to je hrůza...ale i když skoro nejí, je macatá..nevím jak by vypadala, kdyby jedla víc...

Leni...jeslti nejsou na netu...tak to bude asi oříšek sehnat..jestli je to lonská kolekce...tak měli na podzim výprodej..a bude víc než zázrak, jeslti s eti podaří sehnat dvoje a ještě v číslech ve kterých potřebuješ 😔 držím palečky, at se zadaří 😉

tindra
9. únor 2009

simi prosím tě,nejsou nějaké vitamínky po kterých roste chuť k jídlu?dneska jim dám jen masíčko s bramborem a mrkví,nic co by jim nechutnalo,ale jeslti to zase poletí do záchodu,tak mě z toho vážně omyjou.ach jo.
Leni a z Motole furt nic?Darebové.Dneska jsem na tebe ráno tak myslela,jak jsem masírovala jizvu,jsem ráda,že my už to máme za sebou VŠECHNO JE PRYČ,ale pořád budem s tebou a čekání uteče.
Kačko pokud se s nima bude dát mluvit,tak určo to zlepší vaše vztahy.U nás se mluvit nedá a tchánovci viděli děti o vánocích a když se náhodou někde potkáme,řeknou,že přijdou 😒
u nás je dnes zase jaro z aoknem,jinak O°,brrr

halkac
autor
9. únor 2009

No že jo...my v sobotu byli v Olomouci a bylo jak v dubnu ! A dnes vytahuju sáňky🙂

S tchánovcema to celkem šlape, jen je třeba doladit detaily 😀 Například přimět tchyni, aby u nás byla denně méně než dvě hodiny🙂 Ale na druhou stranu oni jsou tchánovci hrozně hodní, děti milují, kdykoliv pohlídají, pomáhají....ale znáte to: zlatá střední cesta je nejlepší. Superhodná babička leze stejně tak na nervy jako ta supernetečná. A já ráda soukromí a taky se ráda postarám o děti úplně sama. Když Davča jde ven, babi okamžitě přilítne, že mi jde pomáhat koupat, krmit, přežít s nimi podvečerní špatnou náladu. Ale mě třeba štve, že ihned dorazí...já bych si s dětmi ráda pobyla sama.

marrha
9. únor 2009

Kačko jasně to chápu.....a říkala jsi jí to?? 😀

já taky raději sama, než by mi tu někdo "vypomáhal", zvlášt, když to nepotřebuju 🙂

halkac
autor
9. únor 2009

Markét, já naznačuju, seč můžu, a ona nechápe a nechápe 😀 😀 😀 A přitom je to taaaaak chytrá baba🙂 Ale hrozně mě potěšilo, že sám můj velký manžel řekl, že je mu svobodněji, když jsou pryč a že by to chtěl změnit, aby takový pocit měl pořád - i když jsou jeho rodiče doma. Já myslím, že to v klidu půjde i bez nějaké nepříjemné promluvy. Prostě máme v plánu jen upřímně říct, že dneska na návštěvu není ta pravá chvíle a že třebas přijdeme my zítra. Taky se zkusíme domlouvat na pevných časech - např. zítra přijdeme v pět (doposud totiž oni i my chodili kdykoliv). A uvidíme...třebas to zabere.

daiquiri
9. únor 2009

Ahoj holky!
Dani, to bourání nezávidím, my před asi rokem a půl rekonstruovali původní byt, teda dělala se elektrika a nová kuchyň, no ten prach je šílenej, dostane se úplně všude a to nepočítám jak se mi tenkrát z tý špíny zhoršila pleť 😠

Zuzi, já si pořád říkám, že se mi to bříško ještě zatáhne 😉 Kolik stojí ta operace? Asi hodně ne?

Gabi, hlavně ať jste brzo zase jak rybičky! Je to pohodička jen s jedním co? Když manžel jel s Pájou na tuberu, tak jsem si tu hodinku s Barčou fakt užila 🙂

Kačko, gratulace, to je zlatá holčička🙂 No jo, to nikdy nedělá moc dobrotu mýt tchánovce pod jednou střechou, těžko se vysvětluje, že u vás nemusí být každou chvíli nakvartýrovaná...

Já se taky vždycky těším na víkend, že na ně jako nebudu sama, ale pak se těším na náš klasický denní režim, kdy si jdu v klidu ven. Ale zas sobota super, mamka mě pozvala na kafe a na oběd a koupila mi k svátku a k narozkám nějaký hadříky, tak jsem si to užila a zároveň vyčistila hlavu 😅

daiquiri
9. únor 2009

Jo a včera jsem dětem uvařila a rozmixovala rýži se skleničkou zahradní zeleniny. Bylo to trochu jak beton, ale Barča si pomlaskávala, s Pavlíkem to bylo horší...Asi je dobrý tam přidat trochu vody co?

lupka853
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
simonac
9. únor 2009

veru - já si vždy tu vodu co to v ní vařím sliju do hrnečku a jak to mixuju, tak podle potřeby přidávám

ach jo, holky, taky máme doma maroda - Martínek bluje jak šakal, včerejší večeře i dnešní oběd z něho letěly gejzírem ☹ , ted jsme mu dala jen banán, tak snad už to bude lepší

kde jste všechny?? co děláte?? 😉

daiquiri
9. únor 2009

Simi,diky!Jeste dotaz,kdyz detem varis,vazis to?
My byli dneska s kamaradkou na kafi,ale Paju proste musim mit porad na kline.
Ale ted to bylo hezky,deti mam na gauci a oni se na sebe smaly🙂To udelaly poprvy😀

simonac
9. únor 2009

né, anevážila jsem to ani při Petovi, uvařím toho vždy víc a pak to mají aspon na 2 dny 😉