Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

halkac
autor
15. zář 2009

Dani, já jsem taky kupovala z Tchiba kombinézky...jsem na ně zvědavá, mají dojít někdy v těchto dnech. Trochu se bojím velikosti, protože prcci teď mívají 86...a v nabídce byla jen 86/92 a pak až 98/104. Ale mám za to, že TCM má obecně o kousek větší věci, tak uvidíme...pro kluky je ta souprava super, ale holčičkám vyrobili růžové oteplovačky, což mi moc praktické nepřijde...no ale co už 😀

A díky za zkušenosti s kineziologií. Mně na to posílá naše dětská doktorka...protože Jonášek je opravdu bázlivý a dost uplakaný, hodně fixovaný.... Mudra mi říká, že za zkoušku to stojí, že je to přesně pro takové lidi (nedonošenost, odloučení po porodu apod.). Ale jak mi pak řekla, že se kinezioložka nějak přes mě napojí na dítě, tak jsem taky vyjeveně koukala, co je to za šarlatánství...

andrealiskova
15. zář 2009

egrzuz: já ještě přesně nevím, jak dlouho tu zůstaneme, ale ty 2-3 měsíce určitě.

daniellka
16. zář 2009

kaci já jsem brala našim klukům tu 98/104, mají to opravdu o něco větší,takže jsi určo vybrala dobře.

no, s tou kineziologií mi pak schválně napiš dojmy..Já jak chodím na masáže,tak tam vyhlášený vynikající masér dělá i kinezioologii. i v ní je jakože vyhlášený, má totálně plno. jednou se s ním jen tak dám do řeči o jejich psovi a o mým,říkám mu,že náš má epilepsii (což má v dnešní době každej druhej pes tady z těch malých ras) a on hned že svýmu psovi epilepsii vyléčil přes sebe kineziologií. no,už tehdy mi to přišlo blbý,léčit epilepsii nějakým odblokováváním,ale řekla jsem si Dám Pepovi (náš pes) šanci a půjdu na to. Tak mě pán různě odblokovával,energie,kváky kváky, pak ty řečičky o tom jaký prej stresy má náš pes,co ho trápí a z čeho to má,no už to tu nedokážu doslova reprodukovat,ale nasmála by ses. jsem si připadala jako že co tam proboha dělám za šaškárny. a ztráta času i peněz,epilepsii máme pořád 😀 😎

kuzelka
16. zář 2009

Ahoj 🙂
ty kombinézky vypadají moc pěkně a taky mi ta růžová nepřijde zrovna praktická 😅
zimní botky taky jěště nemám, budu taky kupovat pozdějc 😉 snad jěště nějaké budou 😕
jdu lenošit 😀

daiquiri
17. zář 2009

Ahoj holky, hlásím se po delší době.
Extra žádné novinky nemám, jen, že jsme byli na ukázkové hodině v mateřském centru. Mamka měla dovolenou, tak byla s náma - naštěstí, jinak bych to asi nezvládla to poskakování a tak 🙂 No ale chodit tam nebudu, dvě děti nezvládnu a taky je to pro už sedící děti.
U nás v tomhle žádný moc velký pokrok. Baru se pořád jen plazí, Pavlík nesedí. Ach jo, všichni mě utěšují, ale mě už to štve. Kamarádka má o 4 měsíce mladšího chlapečka, ten už se staví ☹

Na zimu nic moc nemáme, jen svetříky, asi budeme nakupovat až bude v Tescu nějaká akce.

egrzuz
17. zář 2009

Ahoj holky, kde se dají prosím sehnat ty tchibo kompletky? Vypadají fakt dobře a místo kombinézy je určitě pořídím. 🙂

Veru, fakt neřeš to, že jiné děti dělají už něco víc a vůbec né mono děti 😉 🙂 Počkej, až ti začnou zdrtah, tak ještě budeš vzpomínat na doby, kdy se nechodilo 😀 Ale já vím, taky občas srovnávám

Dani, fakt jsem se tady pobavila 🙂

Kači, náš Jarýn je hrozný ubulenec, mamámek a já nevím co ještě, snad to někdy přejde.
Kristýn chodí spát krásně sama a s Jarýn tam musím být, jinak je šílený řev. Po té nemocnici už v noci tolik nebrečí, naštěstí. Ale trvalo to fakt 3měsíce než se to zlepšilo. Co udělá jeden den bez maminky v nemocnici ☹

simonac
17. zář 2009

ahoj holky,

tak u nás je větší ubulenec kristýnka, je totiž od tchýně pěkně rozmazlená - je to její jediná vnučka, tak se není čemu divit,když vidí babi i maminka přestává existovat 😠

Veru - nesrovnávej, jsou šikulky, viděla jsem je na živo, tak můžu říct, že jim nic nechybí 😉

Peta už má ve škole 2 jedničky, ale už začíná chodit domů s úkoly, tak nic , moc, už opravdu nemám žádný volný čas, ted lítá někde venku s kámošema a já trnu, kdy dojde, nemám to moc ráda, ale už chce být taky někdy i beze mě tak si budu muset zvyknout,ach jo ☹

manža jel včera večer do Německa pro auto, tak snad se i dnes večer v pořádku navrátí 😉

gapka.h
17. zář 2009

Ahojky,

tak máme za sebou první návštěvu u zubaře-kluci dokonce otevřeli sami pusu-dostali zvířátka.Máme už všechny zuby-komě těch 4 pětek...

Dai-v tom centru to budeš určitě zvládat sama,ajk ti budou chodit 😉 já to teď tak dělám-ale je to někdy náročné,ba když se po mně oba žmolí ☹ Do toho Orla,chci,aby radši se mnou někdo chodil....

Jinak začínáme soplit-asi z toho plavání ☹

tak je jdu okupkat a valím cvičit....papa

daniellka
17. zář 2009

zuzi - na interentu jsou už vyprodané, být tebou tak si zkusím obvolat prodejny,jestli je ještě mají,je to totiž jen týdenní nabídka,končí zítra. vyjela jsem ti seznam prodejen v LIberci

😉
Interspar,Bydšínská,46001 Liberec

Globus
Růžodol I
46059 Liberec

Hypernova
Ceske Mladeze 456
46003 Liberec

dai - neboooj, asi to všechno dýl trvá, ale pak se to zlomí a dítka ti budou tak lítat,že budeš vzpomínat na zlatý časy

🙂

gabi - dětičky at jsou brzo fit 😉

tindra
18. zář 2009

Čau ženský 🙂 Gabi můžu se zeptat kolik u vás stojí sokol? teda orel,ono je to to samý. U nás 45,- za jednoho,což mi přijde moc, půjdu se podívat do jiných kroužků.Na to že hodinu běhají po velké tělocvičně mi to přijde zbytečný.
Dani není tza kineziologie něco jako homeopatika?že tomu musíš bezmezně věřit jinak nic?
Veru počkej.....jak budeš na nervy až budou zdrhat, Máťa se včera zase vydal na vycházku....já už jsem z něho na nervy, Lukyho nechám stát,ten začně řvát,protože si myslí,že od něj utíkám a já zatím zdrhám co můžu za M.snad už mi brzo dojdou ty vodítka,uvážu ho ke stromu a bude pokoj 😀 .Pak se vždycky usměje, obejme mě a kdo se na něj má zlobit?????Včera manža došel večer pozdě,kluci už v postýlkách a jak na ně tak koukl,tak říkal,že Máťa se mu zdá pobledlý, no já panikářka mu zase na noc zapla Nanny, asi se strachu nikdy nezbavím, je pravda,že je unavenější než Luky, ale brala jsem to normálně.dneska ho pořád pozoruju....ach jo.

gapka.h
18. zář 2009

tindra-je to směšná cena-na 1/2 roku 80Kč-pokud jsi členem.Já zatím platím na 1h na dítě 10Kč-je to za pusu...
můžu říct,že jeden z nejlevnějších kroužků.Za plavání platím za oba 4500Kč a za čtyřlístek - za nás 3-600Kč a o Ymaze-radši nemluvím.....stojí to vše peníze ☹ ☹

Jinak jsme dnes byli u doktorky-nedalo mně to-nic vážného,dostali jsme kapky do nosu a na vykašlávání.ale kluci se předvedli-pěkný řev,no horor......také to tak máte u doktora???? 😝

kuzelka
18. zář 2009

Hoj,
holky jak to teď máte se spaním??? U nás se dnes přes den vůbec nespalo ☹ 😠 a vypadá to, že se snad už moc přes den spát nebude ☹ ☹ ☹ večer jsem je proto dala i spát dřív, tak jsem zvědavá v kolik budou ráno vstávat!

Marti mě utíkaj venku oba pořád a jěště z toho mají srandu 😠 😠

Veru oni to všechno doženou, neboj 😉 🙂

egrzuz
18. zář 2009

Dani, ty jsi skvělá , děkuju moc. 🙂 Mrknu tam , jestli ještě něco seženu

Gabi, tedy vy máte činností, jste šikulky.
U doktora strašně huláká Kristýn, minule jen viděla doktora a už řvala 😀
Já taky vždycky raději jdu , aby si je doktor poslechl, hned jsem klidnější

Karin, u nás se ještě bez problémů usíná po obědě a spí se tak 1,5 až 2h. Doufám, že jim to ještě dlouho vydrží

Jinak u nás se stále taky utíká, nejvíc Kristýn, ta je zdrhací královna 😀

andrealiskova
19. zář 2009

No tak z plánovaných 2-3 měsíců nakonec není nic. Máma je na zhroucení a já nemám srdce jí nechat se trápit, takže v co nejbližší době letíme domů.
Takže problémy s Adelčinou školou jsou snad vyřešeny.
Ale musím říct, že se mi domů vůbec nechce.

tindra
20. zář 2009

Andri, třeba se to vyřešilo tak schválně. někdy si říkám,že je to osud,když se něco semele co zrovna neplánuju....
jo a holky, kdy teda začnou ty naše dítka poslouchat????????? 😀
Gabi, tý jo, pěkný palky,do té yamahy se taky chci kouknout, no to samo beru,že když tam něco děti dělají,někdo se jim věnuje,že se to musí zaplatit,ale za běhání v tělocvičně 90,- vyhazovat nebudu....jsem škrťa?třeba jak bude škaredá zima a bláto tak tam ještě ráda zajdu 🙂 😉 ale je tu víc možností,takže to zkusím i jinde.
zuzi viděla jsem ty soupravy tady v hypernově,kdybys to nesehnala,můžu se ti kouknout tady,teda jestli to ještě bude aktuální.

andrealiskova
20. zář 2009

Jo, místo dovolené nástup do práce ☹
Kdy začnou ty naše dítka poslouchat? To nemám tušení, ale mám pocit, že asi nikdy 😉 Mně bude 40 a mámu neposlouchám, tak nevím nakolik můžu chtít aby poslouchaly moje děti 😉

kuzelka
21. zář 2009

Ahoj
Zuzi u nás se taky právě usínalo a spalo krásně (Kuba si dal i 3h) ale naráz jak když utne 😠
Oba dva v postýlkách dělají kraviny, skáčou tam , všechno vyhazujou, řehtají se tam, ale když se na ně podíváš tak mají malilinkatý unavený očička. Ale když jdeme dopo ven a ulítají se tak usnou, jako např. dneska.
Gabi my taky hulákáme a hysterčíme u doktora 😉

andrealiskova
21. zář 2009

Dámy hlásím přílet domů. Cesta náročná, Chris to celé prořval, dvojčata nechtěla být připoutaná a Adce bylo špatně, takže hrůza.
Ale přežili jsme, Martin byl rád, že už jsme doma.

tindra
23. zář 2009

Andri tě obdivuju,já s klukama jedu sama nejdál do Brna(60km) a to mám co dělat a letadlem? snad někdy v budoucnu 🙂
Karin popisuješ naše usínání?
My máme zase rýmu, asi se půjdu do lékárny zeptat na nějaké vitamíny protože tohle mě už neba a to je teprve září.

kuzelka
23. zář 2009

Ahoj
Marti spíš neusínání 😠 dneska zas nic, řádí tu jak černý ruky!!!

egrzuz
23. zář 2009

Ahoj holky,
Marti jsi moc hodná. Já nakonec koupila jen oteplováky, máme zimní bundy dvoje. Ale děkuju 🙂

Kuzelko, já sěti musela rozdělit na usínání, jinak dělají taky kraviny a neusnou. I večer musejí spát asi od 18m každý zvlášť jinak řádí. Tak to vyzkoušej. 🙂

Andr, jsi fakt dobrá, s tak malinkýma dětma cestovat sama, já bych se zbláznila. Snad bude doma líp

Holky, Jarda mi oznámil, že v lednu nebude doma 5měsíců, teda jen na víkendy . Má napsaný kurz angličtiny v Hradci a domů se dostane tak jendou za 14 dní na víkend. Já už myslela, že nikam nepojede, vždyť ještě není doma ani rok v kuse ☹ Ach jo a teď je to zrovna s dětma tááák náročný. Není to tak dlouho, co jsem říkala, že kdyby odjel teď , tak to nedám 😒

Kači, kde jsi? Došla ti zpráva?

kuzelka
24. zář 2009

Ahoj holky, nějak moc to tu vázne...... 😒
Zuzi, bohužel rozdělit je nemůžu, není místo 😒 ale večer je to v poho, to usnou jak když je do vody hodí (bodejť ne, když jedou celý den nostop ☹ 😒 )
A s manžou je mi líto, že zas nebude doma, já si taky pěkně zvykám, zrovna před 14 dny byl manža na vyvedení celý týden...

daniellka
25. zář 2009

čau babulenky!!

jdu vás pozdravit,nějak to sem do dvojčátek nestíhám, stěží je k nám do únorovek 😉

zuzi to je naprd teda,s tím manžou. nemůže tu angl. odložit až budou děti trošku větší? u nás jak měli 2 roky, tak nastal výraznej zlom k lepšímu a tedka je to už nesrovnatelně lepší. 😉

tindra
26. zář 2009

Jo já taky vidím průlom k lepšímu,už si řeknou co nechtějí 😀
dneska mi Máťa vběhl do silnice a já ho pak zbila,teda dala jsem mu po plince a křičela jsem,no hysterka, kdyby něco jelo ani si to raději nepředstavuju,ještě že je sobota a nikde nikdo nechodí,určo by na mě zavolali sociálku...
Zuzi neboj,to dáš,když budeš muset, vždyť už jednou jsi to zvládla. Můj manža zase dělá,že děti nemá i když dojde domů,takže aspoň máš lepší,že jste někdy na ně dva 😉
ale já si nemám co stěžovat,kluci teď spí odpol skoro 3 hod a v noci se vzbudí ve 4 na mlíko,snad jim to vydrží.I když usínání je boj.musím něco vymyslet na odpoledne,jak je udržet v kočárku,jsou pořád nemocní a běhání na ten jejich kašel je nic moc.

andrealiskova
26. zář 2009

Chvíli jsem doma a už zase další průšvih ☹ Byla jsem obviněna z toho, že můj pes napadl cizí dítě´, takže místo klidu doma s Chrisem jsem 3 hodiny trčela s policajty a jednou hysterkou. Ach jo ☹

tindra
27. zář 2009

teda Andri,ty máš ale období, už aby se to očilo,za chvilku určo bude všechno obráceně a v pořádku 😉
my dneska jdeme na oslavu 18.narozek neteře tak od rána přemlouvám kluky,že musí být vzorní,aby se maminka mohla picnout z burčáku 😀 mňam,už se těším,snad budou zloduši hodní a bude hezky aby si hráli na zahradě 😀 😀

andrealiskova
27. zář 2009

Tindra: Kluci určitě budou vzorní.
Dneska už to je lepší, jen jsem málem dostala infarkt, protože Týna se mi málem přizabila na bruslích, tak si poleží v nemocnici- 1-2 dnya a pak hezky domů do ČR. Hlavní je, že je v pořádku, ale vyděsila mě pořádně 😒
Co jinak vy?

simonac
29. zář 2009

ahoj hoky, tady to fakt nějak vázne - byli jsme až na 3. straně uprostřed ☹ , je vidět, že nám ti prcci dávají pěkně zabrat 😉
já vás čtu tak nějak průběžně, ale na to psaní už moc času ani energie není

u nás nic nového, peta válčí ve škole, krisýnka je ted s teplotkama, snad zoubky ☹ a já nevím co dřív, tak jako všechny 😉

mějte se hezky a zase něco písněte at je co číst, ju??

andrealiskova
29. zář 2009

Simi, tak ať Péťa válku ve škole vyhraje a Kristýnku přejdou teplotky.
Týnu zítra pustí z nemocnice, Adelka přinesla ze školy tři 1*, tak je nadšená a Amber se všem chlubí, že spinkala ve školce, Alli je nastydlá, tak jsem jí nechala doma. A Chrise hlídala teď odpolko švagruše, tkaže kílídek.

egrzuz
29. zář 2009

Ahoj holky, Andre, je sranda než vypíšeš ty všechny děti máš to na tři strany 😀

My dneska byli v solné jeskyni, zase začneme pravidelně chodit.

Jinak u nás válčíme s nočníkem, je to boj 😒

Simi, Anrej ať se holky brzo uzdraví a jsou fit

Holky, které máte stejné děti, kdy jdete k zápisu do školky???? 😕