Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

juliet
18. led 2009

Ahoj holky 🙂

Halkac, díky za nabídku, pokud bude muset jít kočárek znovu na reklamaci, určitě se ozvu.

Nelinka byla také hrozně moc opruzená (až do krve) a pomohl nám Imazol a Pytiol. Ale zřejmě to nebyli kvasinky, tak doufám, že malá bude brzo OK.

Holky, na ten kašel je prý výborné ohřát trošku oleje na vaření, vymáchat v tom hadřík, dát na noc malému na prsa. A ono to pomůže. Několika holkám od nás ze srpna to už zabralo.

někdo se tady ptal na červená líčka, jestli to je exem. Malý to má taky, tak by mě to také zajímalo, jestli to je nebo není. Nemáte někdo zkušenost? (nebo jsem neviděla odpověď? to se pak omlouvám)

daiquiri
18. led 2009

Ahoj holky, tak jsem zpátky, na horách bylo fajn, užila jsem si to, ale taky se mi hrozně stýskalo ☹ Ale zase vím, že to tady zvládli i beze mě, tak to jsem ráda... 😉

Zuzi, co to čtu???? To musí být hrozný, když nic nevíš, jestli je v pořádku nebo ne a nic nemůžeš....Hlavně, že se ozval a ty víš, že je v pořádku! Moc ti přeju, ať tyhle stresující okamžiky už nemusíš zažívat!

gapka.h
18. led 2009

Ahojky,
..tak jsem sama,manža šel do divadla na Tenor na roztrhání...také bych šla 😉 Děti už spí 😉
..byla jsem dnes v Tescu a mají tam dobré výprodeje na děti 😉 Já opězt zabrousila na růžové,ikdyž nás se to netýká ☹ ☹ Jeďte tam kuknout,stojí to za to!!!

Zuzi-hlavně,že je vše vpořádku..chudáci děti tam..ještě,že jsme tady,že jo???Ať už to máš za sebou,jak píše Dai 😉Jsi šikulka,že to tak zvládáš 😉 Já teď ve středu byla na složení,nějak mě to vše unavuje 😝 😝

...hezký večer 🙂

gapka.h
18. led 2009

..jo dai..zalyžovala jsi??Muselo tam být pěkně,že jo???Manžu pochval,že to zvládl!!!

tindra
18. led 2009

Ahojky,Dai to je bezva,že se můžeš spolehnout na manžu...já nemít naše,tak nejdu ani na kosmetiku 😢
já když byla kdysi v mládí v Keni a viděla tam tu bídu,bylo mi do pláče,že si tam dovolenkuju a někdo je na tom tak špatně.Ještě,že bydlíme tady v Čechách.To si říkám i když vidím hurikány v americe apod.No,dneska mám nějakou depku,jdu raději spát.

daiquiri
19. led 2009

Nelyžovala jsem, raději...Nejsem tak dobrý lyžař a co kdybych si něco zlámala 😅 Ne, ale hlavně Martin pro mě přijel včera v půl dvanácté, takže ani nebylo moc času a na tu chvíli to nemělo moc cenu. Půlka lyžovala a s druhou půlkou jsem seděla na čaji ve stánku 🙂 A kamarádi mají dvě holčičky a té jedné zaplatili lyžařskou školičku, to bylo roztomilý 😉 Tak příští rok vyrazíme i s dětma, aspoň na sáňky a já bych si už mohla zalyžovat....
Manžel to zvládl, jsem ráda, že můžu i někam odejít a vím, že se postará, ale já si ho tak vychovala 😀 😀 😀 Nejsou to přeci jen moje děti, ale i jeho ne? 😀

Marti, já vím, že je to u vás trochu jinak, což je mi líto, ale nikdo z nás neví co bude za rok, třeba to taky u nás nebude tak růžový ☹ a u vás se asi nic nezlepšilo co?

simonac
19. led 2009

ahojky holky,

dai - závidím 😉 , to já bez prcků ještě nebyla dýl jak 4 hodky a asi ještě dloiho nebudu - holt kojení je kojení, ale na st si bere manža dovču a vyrážíme lyžovat všichni - je to tady kousek od nás do osvětiman - jen na půl dne, ale i tak dobré, už jsem 2 roky neviděl apetu lyžovat, tak se chci podívat, už mu prý nebudu ani stačit 😝

holky, možná z vás některé rozčílím, že o tom zase píšu. ale musím se podělit - dnes jsem zahájila 90 denní pročištovací dietu - uvidíme jak to pude a kolik shodím, když bude chtít vědět kolik jsem shodila, doufám teda, že něco určiě shodím, tak ráda napíšu - možná některé z vás řeknou co vyšiluju, ale dnes se mimo jiné i poměřila a mám - kolem pasu 80 - bývalo to 60, kolem hrudi 100 a kolem boků taky 100 - ta váha není nijak moc vysoká 67 kg, při mé výšce 177, ale doufám, že dietkou a cvičením se zase v létě vlezu do plavek 😉

daiquiri
19. led 2009

Simi, máš pravdu, tohle je snad jediná výhoda nekojení 😀
Ty musíš sama vědět nejlíp jak se cítíš, jestli ti teď není ve vlastním těle dobře, tak je jen fajn, že ze sebou chceš něco dělat ne? Ale zase abys to nepřehnala, ke všemu když teď ještě kojíš! A jak ta pročišťovací dieta vypadá? Co jako můžeš a co ne?

Holky, tak já najela na režim ukládání 😀 Šoupla jsme je v 11:00 do postýlek a v půl už spali 😀 Snad to takhle dobře půjde vždycky 😀 V kolik je vy dáváte tak spát? A odpoledne? Sice odpo chodím ven, ale kdyby bylo hnusně nebo tak.....

kuzelka
19. led 2009

Ahojky dai já dávám děti spát mezi 11:30 až 12h jak kdy a odpoledne už dlooouho nespime simi taky by mě zajímalo z čeho se skládá ta dieta holky já jsem teď v rodičů a odpo vozí babi, já se dnes mám!

simonac
19. led 2009

střídají se 4 dny - bílkoviny, uhlohydráty, sacharidy, a vitamíny a pořád tak dokola, dnes jsem měla na oběd kuře s lilkem vývar a krajíc tmavého chleba, na večeři poloviční porci, zíta bude asi rizotoa ve st špagety - vitamínový den - jen ovoce a zelenina 😉

kuzelka
19. led 2009

simi to nevypadá vůbec špatně na to že je to "dieta" 😉

my jsme byli dneska na očkování, a teda děti to pěkně zmohlo, Kuba měl ještě navíc odběry, chudáček, musela jsem je dát spinkat o hoďku dřív než obvykle, to jsem zvědavá v kolik budou vstávat 😕

tindra
19. led 2009

Dai u nás už to asi lepší nebude ☹
my v 5.měs spali 3x denně,po snídani 1/2hod(většinou jen Máťa,zmáhalo ho do operace všechno),po sváči kolem 10(vždy v postýlkách) a pak po obědě venku v kočárku ,do teď spíme před i po o, a v noci až na 2xmlíčko v poho.Ale asi jim to dopol spaní na jaře seberu,aby si odpočali víc po o a pak venku mohli řádit🙂
Simi pozor na mlíčko,ale jinak ta dieta nevypadá dietně,jak píše kuželka 😉 určitě se nám chlub,jak ti to jde,,hlavně dodržování,to byl u mě vždy kámen úrazu 😉

daiquiri
20. led 2009

Simi, to vypadá fakt rozumně, prostě odlehčená a zdravá strava 😉 Už jsem se lekla, že to bude něco ve stylu jedno vejce ke snídani, dvě k obědu, tři k večři 😀

Marti, to je mi líto ☹ A to tatínek ani nevymněkne, když má takový dva krásný kluky???? 😠

daiquiri
20. led 2009

Kam zmizela Markét a Kačka????

tindra
20. led 2009

Ale jo,když je doma,tak si s nima hraje,ale že by je přebalil nebo nakrmil....jenže doma je hooodně málo
dneska jsou asi erupce na slunci,chlapečci jsou nějací protiváci 🙂
Objednala jsem si na MMB starý monogolfky na ježdění výtahem ke kočárku a včera došly...do výtahu ok,ale musela jsem je celé vydrhnout-to nechápu,jak může ěńěkdo něco prodávat a ještě mi to poslat se sušenkama a pískem v košíku......

simonac
20. led 2009

ahojky holky,

dai - tak takovou dietu bych určitě nedržela 😝

tindra - tak to je mi líto, taková pěkná maminka, tak šikovní kluci a tatínek.... 😒

za chvíli si prcky bere babi a vyrážím nakoupit a za petou na bruslení, zatím ahoj, pak na vás zase mrknu 😉

marrha
20. led 2009

ahojky..
Verun jsme zde 😀 😀

já nemám absolutně vůli na diety..i když bych to z vás potřebovala nejvíc...ach jo...
už tka si říkám, že jsme dobrá, ž ejsme před dvěma lety sekla s kouřením...a vydržela to..ale nevím jestli bych to zvládla i s dietou..ale nejspíš ne...vždycky vydržím dva dny a konečná 😝 😀

holky já už chci jaro..tady je pořád sníh a zima..a mě už svrbí nohy a už bych chtěla jezdit s dětm ana nějaké výlety 😝 😀 😀

daniellka
20. led 2009

čau babule!

já vás ale zanedbávám,co? Je něco nového? 😀 všichni zdraví a hodní? 😀

jestli stihnu tak snad běhe dne dočtu.. mám tu furt nějaký řemeslníky,opraváře,do toho zlobiči,no prostě nestíhám..
tak krásnej den přeji! 🙂

daiquiri
20. led 2009

Marti, já to taky někdy nechápu, mně by bylo stydno 😕 Třeba i ten kočár co máme na převážení bych darovala zdarma za odvoz, neodvážila bych se to někomu prodat 😔

Markét, očividně vůli máš, když si přestala s kouřením, na to třeba nemám vůli já 🙄 A jestli se cítíš dobře s pár kilama navíc, tak to neřeš ne? Jde o tvůj pocit 😀 Třeba by ti to pak ani neslušelo 😀

Vidíš Dani, na tebe jsem málem zapomněla 😀

U nás lije jak z konve, tak asi procházka nebude, no co, aspoň uvařím a vyžehlím, děti teď chrní 😉

egrzuz
20. led 2009

Erupce na slunci hlásím i u nás. Jsou naprosto šílený od rána. Po obědě jedeme ke kámošce, tak doufám, že se předvedou 😀

Na diety taky nemám, zrovna mám chuť na to co nesmím 😒 a nevydržím to. Jediné co jsem dělala a nějak se zase chystám, že večeřím je saláty, mám knížku a každý den jsem dělala jiný, to bylo fajn.

Jarda už zhubnul 8kg a cvičí, tak se mi vrátí Rambo 😀 😀 😀

Dani, doufám, že nějaký pěkný řemeslníky a né smraďochy 😀

Marti, u nás taky moc nechtěl Jarda přebalovat a krmit, ale já mu vrazila dítě do ruky a flašku a bylo hotovo. Potom se vyškolil, když bal doma s Jarouškem sám týden doma a musel se postarat. Tak snad to bude u tebe lepší, držím pěsti 😉

kuzelka
20. led 2009

Ahoj holky
tak děti mají od toho včerejšího očkování pořád teplotku 😒

a epupce jsou u nás každý den ☹ ☹ ☹ já se z nich asi zblázním ☹ 😠

markét nemůžu se jara dočkat, nesnáším tohle období a nesnáším ty kamínky co s nima sypou chodníky, máme je doma snad všude.... navíc děti mi roznáší boty po celém bytě, budu je muset dávat na nějaké jiné místo

halkac
autor
20. led 2009

Ahoooj, já jsem taky zde 🙂 Manžel přeinstalovával počítač (pokolikáté už?) a navíc jsme zrušili notebook a dali si počík do obýváku, abych vás měla při ruce furt...takže zase jsem zde a jedeeeem 😀

Dietím taky, ale těch prohřešků mám až až☹ Ale musím vydržet, já teď tloustnu i ze vzduchu☹ Už jsem přemýšlela, že zajdu k doktorce a promluvím s ní o tom. Cvičím, nepřežírám se a za rok jsem nabrala 7 kg...

Dai, gratukuju k ukládání do postýlek🙂 Vidíš, hned v prvních dnech takové úspěchy !!!

Zuzi, jak se vede bez Jardy? Já, jak jsem byla sama v noci doma, jsem byla na vývrat. Několikrát jsem si musela připomínat, že ty zvládáš noci bez manžela denodenně...u nás to bylo hrozný. Řvalo se, hrálo se v noci...no moje nervy 😝

Marti, abych řekla pravdu, znám hodně tatínků, kteří nepřebalovali ani jednou (i když je pravda, že jsou to tatínci od jednoho dítka...)ale ti tatínci nejsou zas tak špatní. Když děti malinko vyrostly, začaly se jim věnovat až až. Snad tvůj manžel bude ten samej případ. A to, že má toulavý boty? To můj má taky, ale když jsem si ho brala, věděla jsem to o něm, takže moc nepyskuju 😀 Mně se takovej líbil, nebyla jsem jiná...a myslím, že jednou se budeme toulat všeci čtyři...Rodiče budou z tahu sbírat děti po diskotékách 😀

daiquiri
20. led 2009

Zuzi, takhle já zhubla neplánovaně na dovolený, byly tam hnusný večeře, tak jsem večeřela jen saláty a domů jsem přijela o 2 kg lehčí 😀

Marti, přesně jak píše Zuzi, já Martinovi taky děti strčím a je to! Děti jsou obou rodičů ne? A jak píše Kačka, ten můj taky chodí tak dvakrát týdně do hospody, ale na oplátku můžu jít zase já 🙂 Kolikrát jsem ráda, že jsem večer jen s dětma. Ono holt pro chlapy se toho narozením děti tolik nemění.... 😖

Kačko, zatím se daří druhý den, ještě nemám vyhráno 😀 Přemýšlím, kdy je uložit odpoledne, dneska nejdeme vyjímečně ven, jindy spí v kočárku ☹

halkac
autor
20. led 2009

Kuželko, neboj, já mám taky erupčáky 😀 😀 😀 A jaké !!! Mám dvě kamarádky s podobně starými dětmi a ty musí, chudiny, hledět. Prcci se po mně pořád šplhají, pořád blbnou, pofňukávají, vztekají se...zničeho nic se najednou řehtají jak diví, jsou veselí a samostatní. Prostě mě mučí nějak fikaně, broučci milovaní 😵

halkac
autor
20. led 2009

Dai, dej je spát do postýlek cca tak o půlhodiny - hodinu pozdějc, než by ti usnuly venku v kočárku...

kuzelka
20. led 2009

kaci jednu dobu jsem myslela že už to "období" máme za sebou, ale to jsem se pěkně spletla 😝 😀
nejhorší krom toho že furt řvou a ječí je, že si ubližují navzájem 😒

gapka.h
20. led 2009

Ahojkáá..
..také vás nestíhám...kluci jsou čím dál více v pohybu,Já říkám,že budeme v roce sedět,ale pomalu i chodit!!!
..je to den ode dne lepčí.no a také si navzájem ubližují,to je řevu!!! 😝 😝

Dnes jsem jim byla objednat dorty,už se nám to blíží 😉

marki-jaro chci také 😉 😉 to nekonečné oblékání!!!

zuzi-aby jsi manžu vůbec poznala,jo a jsi fakt borka,že to tak zvládáš-myslím děti i ty!!!

...já si byla dnes orazit -na pedikúře-mamča hlídala 🙂 🙂

simonac
20. led 2009

ahojky holky, tak mi po dnešní poradně - Martínek - 7.050g , 72 cm, Kristýnka 6.500g a 71 cm, jinak marta se od soboty staví a chce jen stá a stát a stát, za chvilku bude snad i chodit 😀 a Kristýnka má 2 zuby 😉

egrzuz
20. led 2009

No holky, dneska to byl teda den 😒 Ještě , že tady mám dvě pochvaly, vždycky mě to pomůže a jedu dál 😀 Takže děkuju 🙂 😉

Děti jsou dneska šílený, začalo to v 6 ráno, děsný. Jak píšeš Kači, pofňukávají, řvou, Kristýnka si lehne na břicho a začne se vztekat, berou si hračky a opět řvou. No fakt nebylo snad 5 min, aby jeden neřval.

Tak to náš táta do hospody moc nechodí, ale zase hraje hodně hry na počítači, holky to si nevyberete 😀

Dai, viď to já taky právě zhubla po salátech a bnavíc mi chutnají

Kači, doufám, že budeš častěji u počítače, máš teda pořádný Ačko. Nemáš třeba problém se štítnou žlázou?? Raději se na to zeptej.

jirule33
20. led 2009

ahojky,

já chci taky jaro 😉 zatím děti venčím jen u okna nebo na balkoně, vůbec se mi v té břečce nechce chodit ven ☹

teda já myslela, že nejhorší budou ti mimísci a vás "zlobí" už i "velké" děti 😕 Ty naše byly dnes moc hodný, tak se možná chystají na noc 😀