Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

kuzelka
5. zář 2008

Gabko - to je divný já jsem kupovala calgel u nás v lékarně bez receptu 😕
Mají v tom nepořádek ty lékárny naše 😠

gapka.h
5. zář 2008

Holky,kde jste všechny???Já u toho sedím i s prckama 😀 😀 Musíme vydržet do koupání 😉
Kuzelka-to máš pravdu,mají v tom pěkný čurbes 😉 Pomáhal vám aspoň ten gel?
Tak hezkou noc a zítra 🙂 🙂

daniellka
5. zář 2008

nazdárek babulky dvojčatovky!! 😀

dnes byl krááásnej den,ještě na nách dýchlo léto,užili jsme si celý odpo na koupáku. Už to teda taková pohodička není,protože hoši lítají každej jiným směrem,ještěže jsem tam měla kamärádku,jinak nevím nevím.
Všichni jsme se supr vyčochtali 😀

kaci-hlavně nesrovnáááávat! 😀 každý dítko má svý tempo a instinktivně si řekne,na co má tělíčko už připravený 🙂

jinak hlásím (doufám,že to nezakřiknu),že se hoši urovnali s tím spaním a už je klid,zase spíííím!!ulalááá!! 3 noci trápení,ale vydržela jsem a jsou bez mlíka.Taková jsem zlá matka 😎 ,nočníjídlo už jim nedopřeju 😀 😎

marrha
5. zář 2008

ahoj holky...

Dani tak to je super...

naši te´d měli něco v pusině..jestli aftu nebo co..máme všechno fialové 😝

v Ostravě se asi Calgel prodává bez receptu..já ho mám koupený normálně..a to hned 2X a v každé jiné lékárně...

tindra
5. zář 2008

Mar, neříkalas že nemáte zoubky?nebo to už pletu?a gel je na zoubky?my používáme kapky Babydent za 97,- ☹
Dani a tos jako když plakali jem řekla,že nedáš?A to se dá vydržet? 😲 koupaliště závidím,ale příští rok si to vynahradíme.
už máme židličku-z www.promimca.cz,a ještě mi ji dovezli až domů,sem ale čubrněla,že bych změnila názor na nakupování na netu?zkusím přidat fotky

issaga
5. zář 2008

bry vecer,
tak u nas se spi, tak jsem na chvili nakoukla, nez pujdu spat, jak se mate zjistit 🙂
u nas se ted spi hur, jak maji holky rymu, ale ani ja nespim dobre, protoze ja mam rymu nejvic - vunec netusim, kde jsme k tomu prisly a doufam, ze to bude po vikendu v pohode, protoze v pondeli me ceka vysetreni srdce, na ktere jsem objednana uz ctvrt roku a odkladat se mi to uz nechce... 😖
nam byl na zoubky doporuceny Mundisa gel, ale kdyz ho sel manzel koupit, tak ho nemeli a dali mu nejaky Kamistad - no ale jeste jsme ho nepouzili

marrha
5. zář 2008

Tindro nemáme..., ale mám ho doma..párkrát jsme jim natírala dásně, když jsme myslela, že by třeba zuby 😀 😀 ...a pak jsme ho vezla známé tady kousek na chatu.neměla tam nic..tak jsme jí ho tam nechala a koupila si pro jistotu domů nový...takže vím určo, že je bez receptu...

a ted mám i Kamistad...,ten mi doporučily v lékárně na aftu pro prcky..., ale nezabral, take stejně dávám fialku..

Isso Ty máš něco s esrdíčkem??? Já jdu příští týden po roce na endokronologii tak jsem zvědavá...

issaga
5. zář 2008

marrho ano... prave v kvetnu na kontrole na endokrinologii se me doktorka ptala, jestli mi nekdy delali echo srdce a jestli vim, ze mam nejaky selest... tak jsem na ni cucela jak tele - nikdy mi nikdo nic takovyho nerikal... a hned me objednala na kardiologii a tam mi pak rekli, ze mam zvetsenou pravou komoru a mozna nejakou diru v septu, ale to si nebyli jisti, tak si me prave objednali na dalsi vysetreni (hadici pres jicen 😝 😝 😝 )... no vzdycky jsem hodne sportovala a nebyl problem, tak nevim jestli se to nemohlo stat treba pretizenim srdce v tehotenstvi - musim se jich zeptat...

simonac
6. zář 2008

dobré ránko holky, atdy se zase večer kecalo 😉

u nás už je frmol od rána , celý víken jsou u nás oslavy - jedna návštěva za druhou, včetně obědů, malý má v po 6 tak bude veliká sláva, já už od rána, vařím, peču do toho peru...,že se na to ne.... znáte to nee, ale co bysme pro ty naše mrnusky neudělali, že??? 😉

všem, přeji kráááááásný pohodový den, miminkám pusinku 🙂

tindra
6. zář 2008

Simi tak to tě obdivuju....to všechno zvládáš sama???????????Vlastně ne,máš 3 pomocníky 😀

daniellka
6. zář 2008

ahoj babulky!

simi - tak to dobře zvládni,je to fuška.a malýmu vše nej 🙂

tindra - jo jo,pořád jsem jim vysvětlovala ,že mlíčko není,ne ne,odjelo pa pa,bude až ráno,každou hodinu,vždycky to vyslechli,lehli si a za hodinu znovu.ale to bylo jen tu první noc,další dvě se budili jen 2x-3x a ted užje naštěstí klid. 😉

issa -at ti to dobře dopadne 🙂

egrzuz
7. zář 2008

Dobré ráno holky 🙂

Sim,i gratuluce Petříkovi, jak jste to zvládli? 😉 😀

Já měla na calgel taky recept, ale dá se u nás koupit i bez receptu. Jinak používám Mudnisal gel a taky nám pomohl 😀

Issage, budu ti držet pěstičky, ať máš srdíčko v pořádku.

Daniellko, to se děti budí ještě v noci? Já se tady asi zblázním, až Jarda odjede 😒 Jinak je super, že jste bez nočního mlíčka, šikulkové 😀

Tindro, přidej fotečky židliček, jsem zvědavá, jak se tam prckům líbí 😉 😀

Markét, co aftíky, už je to dobré. Je to strašně nepříjemné. Nevíš, z čeho to můžou mít? 😲

Přeji všem krásný den. Já jdu dneska dělat inventuru a Jardu mám v práci až do rána, tak musím brát prcky s sebou, tak mi držte pěsti, aby byly hodný 😀

simonac
7. zář 2008

ahojky holky, jeden den oslav za náma a druhý před náma, včera jsem to jakštak zvládla uvidíme, co bude dnes.

Isso ...taky držím pěstičky at jsi v pořádku

Zuzu....a co děláš, že jdeš dělat inventuru? asi mi to nějak uniklo a to tvůj maža pojede na půl roku pryč? a už je to jasný?

tak nic jen jsem nakukla a znovu vyvařovat, dnes dojde tchyně a švagrová tak aby mě moc nepomluvily, a pak budu mít volno až do ledna , kdy má narozky manža, ☹

všem pěkný a jak to u nás vypadá zase sluníčkový den 🙂

daniellka
7. zář 2008

hezkou neděli přeji!

zuzi - kluci mi od 4 do asi 16 -ti měsíců spali celounoc bez krmení a pak,nevím kde se stala chybka nebo proč to začlo, zase chtěli v noci mlíko,kdaždej v jinou dobu.jinak hroznej řev. tak už jsem je to odnaučila,naštěstí. 😉

simi - nezávidím,tovelký vyvařování a chystání na oslavy. volno do ledna? a co Vánoce? to bude u nás taky frmol,samá návštěva 🙂

gapka.h
7. zář 2008

Ahoojky,
tak plavání máme za sebou 🙂 Kluci byli šikulky až ke konci troch křiku-byli už unavení-v tu dobu mi spí. 😉
Voda byla pro ně trošku studenší,ale pak si zvykli.Dokonce i mi s manžou byli unavení 😀 😀
Líbí se mi to-dělají různé věci a říkají se při tom básničky.Navíc si myslím,že to prospěje Kubíkovi na zádečka a posílí psychom.vývoj.
Zuzi-ten Mudnisal gel je také na recept?
Isso-ať vše dobře dopadne 😉
Danielka-stejně jsi šikovná,že jsi tak dlouho kojila!Já si říkám,že do roku-no uvidíme,abych také ještě tak dlouho nekojila!!Jsi dobrá,že jsi vydržela jim nedat,já nevím,jak je to pak budu odnaučovat ☹ My kojíme 3krát za noc,spíš mě chcou cítit*-potvůrky 😀 😀
Simi-ať už máš oslavy za sebou*-já to nesnáším 😝
To je zase vedro!!Hezký parný den

daniellka
7. zář 2008

gapka - já kojila krátce,jen párměsíců. tady jsem psala,že chtěli mlíčko ,ale z láhve,Hami 😀

egrzuz
7. zář 2008

Simi, máme malou kavárnu, teda, když se mi narodily dvojky, tak se pronajala ☹ Oni v tom moc neumí chodit, tak jsme jim šla pomoct 😉 😀 Děti byly ukázkový, koukaly v kočárku a povídaly si 😀

Gapko, já ho kupovala bez receptu, možná ale bude i na recept, to fakt nevím 😲
U vás je vedro, tady byla hnusná zima dneska.

Daniellko, tak to jsi šikulka , že jsi to kluky zase odnaučila. My se budíme každou noc, stále a nevím, jak dlouho to bude trvat ☹

Simi, je to tak na 99%, že pojede, musí projít zdravotníma testama, což projde 🙄 Nevím, jak to zvládnu. Bude to hrůza hrozná. Dneska není doma a jsem hotová, to jsem si zrovna říkala" holka počkej až odjede a budeš tady 4měsíce sama ☹ "

Tak už máte nějaký dárek některá? ? 😉 😀

Markét, co s tím pejskem , hrajou si dětičky?? 😀

egrzuz
7. zář 2008

Vložila jsem pár fotek, mrkněte🙂

daniellka
7. zář 2008

zuzi - no snad to zvládneš, takovou dobu sama,jsi odvážná 😉 Krásný fotky,krásný dětičky,krásný oblečky 😀

egrzuz
7. zář 2008

Daniellko, já nevím nevím, holka. Nic jiného mi nezbývá ☹ No já nevím, co mi dětičky přichystají až jim bude 1,5roku
Děkujeme za pochvalu 😵

daniellka
8. zář 2008

Krásné ránko!!Dneska jsem tu prvnííí!! 😀 😀
Zuzi - ty jsi šikulka,zvládneš to,neboj. A máš nás 😀

gapka.h
8. zář 2008

Ahojky,dobré ráno,
tak pro změnu u nás je dnes hnusně a ochladilo se ☹
Zuzi-pěkné dětičky-máš je nastrojené 🙂
Zítra jdem na neurol..,tak napíši co a jak 😉
Za chvili vyrazím s prckama ven....Včera byli po plavání móooc hodní 😀 😀

tindra
8. zář 2008

Ahojky,první jsem koukala dnes já, od 6,30 nám totiž před barákem rozbíjí zbíječkou chodník 😠 ,ale jak jsem napsala,tak Luky šikulka šup a kábl od netu ne a ne pustit,že si s ním bude hrát..... 🙂
Zuzi krásní obříci 😀 Já chci taky pár kilo 🙂 Pro kluky samo,ne pro mě.
Simi všechno nejlepší Petříkovi k narozeninám,Jak jste zvládli oslavy?
Mám fotky v židličkách,jeslti se chcete kuknout.

marrha
8. zář 2008

Ahoj holky..

nějak nestíhám..přes víkend jsme přestavovali Niky pokojík.... 😝 při dětech to byla síla.., ale nemáme je kam dát..takže musíme všechno při nich..

Isso držím palečky ať Ti to dobře dopadne 😉
Zuzi fotečky super...

u nás s tou aftou nevím co to je....po dvou dnech jim to zmizelo a už se mi zdá, že s ejim to objevuje znovu...oba chraptí, ale jinak nemocní nejsou..tak nevím co to je....jestli už NIky stihla přitáhnut ze školky nějakého bacila...pokud budou chraptit dál..tak zajdem k mudr...

tady dneska u nás prší...takže nejspíš budem sedět doma..pláštěnka u nás vůbec nehrozí..a začínám mít docela problém s prochajdama, když jdu sama.....v kočárku už moc nechtějí být, chtějí capkat.., ale oba nejednou nemůžu pustit..každý si nabere svůj směr a navíc David ještě nechodí jak profik..a každou chvilku padá.. a Krist..ta se otočí a zdrhá..... 😔

anta
8. zář 2008

Ahoj maminky, sice sem nepatřím, ale musím vám vyslovit můj veliký obdiv, někdy mám pocit, že nezvládám jednoho raubíře a vy máte hned dvě děti najednou. Moc vám fandím a držím palečky, ať jste spokojené a šťastné! 😉

kuzelka
8. zář 2008

Ahoj, tak u nás je taky ošklivo ☹ a ještě k tomu nad náma dělají rekonstrukci bytu 😠 , trvá to už měsíc a furt je tu kravál, jak by zrovna děti spaly tak je kravál 😠 😠 ale dneska mi usly i při kraválu 😕

simonac
8. zář 2008

ahojky holky, tak já jsem to přežila a ted to tu dávám trochu do kupy - uklízím, žehlím, .....tchýně má prcky tak honem, honem, jsem ale nějaká unavená tak si s něma snad zdřímnu po obídku 😉

jdu mrknou na nové fotky, co kdo vložil a zatím papa

jsem fakt nějaká přetažená ani to sedění u netu mě neba ☹ a to je co říct!!!!!!!!§

kuzelka
8. zář 2008

Já nevěřím děti už spí přes 2 hoďky a to mají obvykle v 10h přesnídávku 😕 😕

daniellka
8. zář 2008

kuzelka vyměním spáče za ty moje nespavce 😀

anta 🙂

daniellka
8. zář 2008

tindra -židličky supr,děti vypadají spokojeně 😉