Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

kuzelka
20. říj 2008

Gako třeba je to šestá nemoc my ji měli taky - nejdřív vysoké tepoloty (až 3 dny) a pak vyrážky
nijak se to neléčí, ale uvidíš jak se to bude dál vyvíjet 😉

kuzelka
20. říj 2008

zuzi 😀

halkac
autor
21. říj 2008

Dobrý večer,
tak opět se hlásí noční pracovní směna🙂 Já tu odstříkávám a dětičky vedle kvákají 😠 Snad brzy usnou, prosím prosím prosím.

Ke kočárkům - my máme Bertiniho a jsem opravdu nadmííííru spokojená. Ale doporučuji ho jen jako hluboký kočár, jako sporťák by měl řadu nevýhod. Až děti začnou samostatně sedět, jdeme do jiného kočárku (že Markét 😀 Nicméně moje kamarádky s dvojčátky byly taky naprosto Bertinim fascinované - má totiž unikátní systém natáčení, takže je neuvěřitelně jednoduchý na ovládání. Opravdu jej lze řídit jednou rukou, zatáčet a v druhé si psát SMS🙂🙂🙂

Gapi, dej vědět, jak jste dopadli u doktora. Jestli mají děcka vysoké teploty, tak to fakt asi bude ta 6. nemoc☹ Ale ta zase brzy zmizí...

Markét, vinný sklípek, týý jo. Co to je???? 😀 😀 😀

Zuzi, cože? Naproti ubytovny, kde teď zrovna spí tvůj manžel, je bordel s nahýma prsaticema na balkoně? Tý woe, to budou mít kluci místo telky 😉 Ale teď vážně, taky bych tedy nebyla dvakrát ráda 😠 😠 😠

Holky, už to tu začíná protestovat, jdu výchovně zasáhnout! Dobrou!

simonac
21. říj 2008

Dobré ránko holky

tak dnes to tu vypadá zase na sluníčový den 😀 😀 😀 😀

dnes jdeme do poradny, tak pak písnu jak jsme velcí a jak prospíváme, jinak noc zase nic moc, já se opravdu vyspím asi až v hrobě, jeneže tam už to neocením 😠 😠 😠

o půl 10 si prcky bere tchýně a já jedu za nejstarším mrknout na bruslení jak mu to jde, musím se tam ukázat ,očekává mě!! 😉

gabčo--tak co marodi,a jak se cítíš po masáži???l

issaga
21. říj 2008

cau holky, tak se zase hlasim po dlouhe dobe - nejak na vas vubec nemam cas 😠

co je u vas noveho? docitat zpatky nebudu, to bych si tu posedela par dnu 😝

u nas se zacalo chodit - Barunka kdyz chce, tak si tu pekne pochoduje... problem je kdyz chce bezet - tak to ji musim hned chytat, pac to ji fakt jeste nejde 😀 Kacenka uz taky udelala par krucku, ale na chozeni to jeste (nastesti!) nevypada.

simco - slunicko?? to jako vazne nebo si delas srandu? .. u nas je totiz paradni mlha, neni videt na vic nez na par metru 😠

simonac
21. říj 2008

iss---tady opravdu svítí sluníčko 😀 😀 😀 😀

tindra
21. říj 2008

Leni tady sluníčko 😀 zlatá jižní morava 😀 už kupujete papučky nebo boty,když už skorochodíte? 😅
Martínek se už začal plazit dopředu stylem partyzána ale s ohromnou rychlostí,to je skvělé,snad někdy dožene i brášku 😉 Už má sílu,jizvička taky už vypadá líp 😉
Taky bych měla jít k dr.,ale ona se mě bojí a mě se tam nechce,ale musím je nechat zvážit,naposledy jsme byli tak 14 dní před operací a to už je doba.Např.mi teď volala ať dojdu,že mi vypíše cesťák.Věděli jste,že když jedete do jiného města na special.vyšetření máte nárok na cestovné?Sice nevím kolik,ale každá kačka dobrá,ne?Takže to máme Hod-Praha,3x, každá cesta 300km,snad to tam bude aspoň na oběd 😉

issaga
21. říj 2008

tyjo holky, tak to fakt nechapu... ja kdyz kouknu z okna, tak je tam proste bilo 😕 myslela jsem ze s tim slunickem si delate srandu...

Marti, tak to taky nevim, ze je narok na nejake cestovne... jo a nas ta Praha (jen kontrola) ceka v prosinci. Uz se mi to zdalo dlouho, tak jsem tam volala - jestli se jim pozvanka nevratila jako vloni nebo neztratila - a rikali, ze jsme v planu na prosinec, ale jeste nevi kdy, ze nemaji plan sluzeb lekaru. No tak mam radost... vloni jsme tam jeli 20.12. - snad to letos bude trosku lepsi datum a ne patek, kdy je dalnice uplne v haji a navic skoro posledni pracovni den pred Vanocemi ... a i to prosincove pocasi... 😠 😠 😠

issaga
21. říj 2008

jo a boty uz mame davno - takove ty klasicke kozene capacky, co se nosily jako prvni boticky za nas... a ted uz jsem zacala davat i papucky 😎

daiquiri
21. říj 2008

Zuzi, to je teda radost ten bordel ☹ No jo, prostě chtěj vydělat, tak se předváděj 😠

Simi, teda ty to máš těžký, to se moc nevyspíš co? Máš aspoň šanci někdy si lehnout přes den?
To u nás se teda chrnělo, krmili jsme v devět a pak spali až skoro do pěti. Myslíte, že je to normální?

U nás je taky krásně slunečno, těším se ven. Jen nám nejede velký výtah, takže musím táhnout děti zase v taškách 😖

Issaga, gratulujeme k prvním krůčkům, to my si ještě počkáme - možná naštěstí 😉 Ke všemu v prosinci je to v Praze nejhorší 😒 Všichni spěchaj, nakupujou dárky, jsou nervózní.....Je to děs...

Tindra, fakt? A to vyplácí sociálka nebo kdo? To jsem vůbec neslyšela....

Holky, mám tady Ženu a život, píšou tam něco o císaři, prý když se rodí císařem, jsou děti klidnější....
Slyšely jste o tom někdy něco? Já teda rodila císařem a děti jsou relativně hodný, sice občas pláčou celý den, ale v noci jsou klidný.

tindra
21. říj 2008

Dai,to je blbost ne?Někde sem četla,že by děti právě měly projít normálně,aby byly Ok 😉 No asi co dr.to názor.
Vyplácí to zdr.pojišťovny,teda když ti to uznají,ale na operaci jsme si asi nemohli vybírat,ty máš trošku smůlu,že v Praze všichni doktoři jsou 🙂 nebo vlastně štěstí.....

daiquiri
21. říj 2008

Tindra, nevím, ono se taky nedá věřit všemu co napíšou v časopise, jen jsem se ptala na názor 🙂
Řekla bych spíš štěstí, těch doktorů co musíme navštívit, tak jsem ráda, že to nikde není daleko. To nás ještě čekají znovu kyčle, sono ledvin, neurologie a pak ORL. Vždycky musím vymýšlet kdo se mnou pojede a kdy děti nakrmit, pořád máme přes den mezi jídlem jen tři hodiny ☹
Představa, že bych musela někam daleko....Fakt nezávidím...

Jo a do alba jsem hodila ten kočárek na přejíždění do kočárkárny. Není vidět jak je to polstrování rozervaný, ale svému účelu slouží 😀

simonac
21. říj 2008

ahojky holky, ted jsem dovalila z brusláku - malý už krásně bruslí

ted jsem zapla žehličku a než se vrátí dvojky musím něco požehlit

dai -- jinak přes den si moc nelehnu, většinou vozím dopo abych mohla být odpoledne s tím nejstarším 😉

daiquiri
21. říj 2008

Simi,tak abys nezkolabovala☹
My vyrazime ven,tady je krasne,zitra se to ma zkazit☹

gapka.h
21. říj 2008

Ahojky,tak hlásím návrat od mudr.Fakt prodělal tu6 nemoc... ☹ Je chudák olezený...holky,za jak dlouho to zmízí..prý za 5dní.Ondra má teplotu také,tak očekávám....U vás to chytli obě děti... ☹ ☹

dai-já to mám v noci ještě horší než Simča,přes den musím fungovat,ale jsem K.O.Buď ráda,že ti pěkně spí!!! 😉
- o tom císaři,jsem nic takového neslyšela...
Simi-po masáži vše O.K.
Iss-vše nej k 1.narozeninám-kdy jste slavili??? 🙂 🙂

tak je jdu uložit...papa

kuzelka
21. říj 2008

Ahoj
Gabko Barča měla 6menoc v 6. měsíci a Kuba v 9. měsíci, měli teplotky asi 3 dny a osypaní byli myslím necelý týden (už si to moc dobe nepamatuju😅), mudr nám na to dal fenistil kapky 😉

gapka.h
21. říj 2008

Kuzelka-my ty kapky také dostali..A dávala jsi jim je nebo to odeznělo bez nich???Díky 😉

kuzelka
21. říj 2008

dávala ale odeznělo by to určo i bez nich

marrha
21. říj 2008

Ahojky..

Isso, takže si to už taky užíváš 🙂

Gábi, u nás 6 nemoc měla jen Krista a nic jsme na to nedostali....že prý se to ničím neléčí....vyrážky měla asi ten týden....a byla hrozně protivná....i pak nějaký čas..nějak jí to rozhodilo 😝

daniellka
21. říj 2008

čau babulenky!
nějak vás zase nestíhám..

tak jdu jen pozdravit..

issa -gratulace k chození!! 😀

simi - je mi těhorznělíto s tím spaním,já to strašně blbě snášela,ještě,žeužje to za námi..
Co třeba odstříkat a nechat jedno krmení na manžu,stříkačkou, toby nemělo vliv na odnaučení prsa..At se trošinku vyspíš. Šetři se,kočko! 🙂

egrzuz
21. říj 2008

Dai, buď ráda, že ti tak pěkně spí, u nás se spí teda taky šíleně a to mi říkala kámoška, že po roce se děti budí až 18krát za noc, mají hodně zážitků a tak. Říkala jí to pediatrička, tak nevím. Ještě jsem to neslyšela, já myslela, že si odpočinu alespn dýl, ale ono bude jen hůř 😲

Iss, gratulace k roku a chozeníčku 😀

Tindra, proč se tě bojí doktorka? 😕 S tím cesťákem je to super, to taky nevím 🙂 😉

Manža ještě dneska nevolal, tak snad není naproti v červeném baráčku 😲 😀

Holky od čt jezdím do toho Hradce na školení až do konce listopadu, vůbec se mi nechce. Vždycky čt, pá,so od 8,30-16,00. Děti budou rozdělené u babiček, to také radost nemám, ale nechtějí obě na celý den. ☹

marrha
21. říj 2008

Zuzi... 😀

Ty jsi jelito..to víš, že tam není..kdyby nechtěl, tak by Ti to ani neříkal, že tam něco takového je 😉 a Ty by jsi o tom ani nevěděla...

daiquiri
22. říj 2008

Zuzi,to ja jsem,jen porad cekam,kdy se to zmeni. A na jaky skoleni jedes?Taky by se mi nechtelo deti rozdelit,ale co muzes delat.
Market,musim se smat😉 Ale mas pravdu,kdyby se tam chystal,tak ani nerekne,ze tam neco takovyho je🙂

issaga
22. říj 2008

cau holky,
u nas nevidany stav - jeste se spi 🙂
a za oknem opet mlha jak mliko... 😝
ehm... no tak uz se nespi 😠

simonac
22. říj 2008

Dobré ránko holky,

issa -- tady je opět sluníčko 🙂

jinak noc žádná vellká změna, s manžou jsme se dohodli, že pod stromek budou chodítka tak jdu mrknout naMMB - jedno aktivní, druhé normál - dvě s aktivním bych asi neohlídala ☹

gapka.h
22. říj 2008

dobré nebo špatné ránko ☹ ☹
U nás v noci-Ondra chytl 39,takže oba se mnou v posteli,pláč,... ☹ ☹ Srazili jsme to...Tak snad to bude lepší,čekám kdy se osype 😉

ale já už jsem K.O. teď po ránu...Půjdeme na prochajdu,v kočárku je jim dobře 🙂 🙂
Holky pořád stejný kolotoč-také vám to tak připadne??? 😝 😝

Alev těším se na příští týden,manža si nahlásil na po. dovolenou,tak nám bude hned líp 😉 😉

svítí sluníčko-tak to tu snad dnes ještě vydrží,pa

daiquiri
22. říj 2008

Dobré ráno 🙂
U nás je taky mlha, vypadá to, že dneska už hezky nebude ☹

Simi, pošleš pak odkaz? Už tak nějak sbírám informace co do budoucna pořídit 😉

Gabi, vy si teda užíváte 😝 Už aby byli kluci zase fit co? A dáváš ten Nurofen nebo co?
Mně se taky zdá, že je to pořád dokola 😖 Ale zítra jdu ke kadeřnici tak se těším, půjdu se nechat zesvětlit, v tý tmavý si připadám stará.

My taky budeme čtyři dny jako rodinka, manžel má taky v pondělí dovolenou 😀

U nás se zase spalo od devíti a v pět už jsem je raději vzbudila...

simonac
22. říj 2008

dai -- to s tím spaním snad není možné, co jím do toho mléka přidáváš?? ☹ - jen závidím 😲

jinak máme další dvojčátka mrkněte do čekáme dvojčátka - můrečka má 2 holčičky 😉

daniellka
22. říj 2008

nazdárek babulenky!

tady užto žije od brzkéhorána!!

taky hlásím slunko,musí to vydržet,jedeme na výlet mimo Brno ke kamarádce 😉

Kolotoč to je furtto samý dokola,už mě to někdy fakt neba.hroznej stereotyp. A počkejte až budetetrávit veškerý vycházky s dětma na pískovišti na hřišti,to je teprv zábavička. Čas od času se tam objeví nějaká normál mamina,jinak tady u nás se tam většinou schází takové ty "eko matky". Nedá se s nima normálně bavit.. 😎

egrzuz
22. říj 2008

Dai, Markét, to máte pravdu asi by mi o tom ani neříkal 😉 🙂

Dai, je to školení pohřebnictví 😀 Nevím co se tam budeme učit, ale musím to mít. Po mateřské budu na pohřebce dělat víš, teda né vozit mrtvoly, ale sjednávat pohřby a tak 🙂

Kočárek je dobrej za 250kč 😀

Gapko, ať jset brzo fit
Svítí u vás sluníčko jo? 😲 tady prší hrozně moc ☹