Dvojčátka léto a podzim 2013

knysna
1. bře 2013

Ahoj, jsem v 11. tydnu s dvojcatky a mam uz 4-leteho kluka. TP 23.9. 🙂
Najde se tu jina cerstva tehulka? Vitame samozrejme i maminky dvojcatek, jenz se jiz narodily 🙂

maivana
11. kvě 2013

Ahoj. Čekám dvojčátka - páreček. Jsem ve 29.tt a doma mám tříletou princeznu. Těhotenství bylo plánované, ale dvojnásobné rozhodně né 🙂 Přibrala jsem zatím 11 kg. V prvním těhotenství to bylo 25 kg 😀
Už máme doma kočárek a příští týden nám dovezou nové auto aby se nám tam vlezli všichni tři prckové a hlavně kočár do kufru 🙂

37renca
11. zář 2013

Ahoj, taky čekám dvojčátka. Zatím nevím pohlaví, ale snad jsou ok. Přibrala jsem pouze 6kg, chutě žádné a pohyby taky ne ☹( a to už mám těhotenství třetí. Trošku se děsím ☹

37renca
11. zář 2013

@maivana Ahoj, tak to se máš. Já mám doma dceru 18let, 4 roky a teď dvojčata. Auto malé, na nové není. Jsem zvědavá jak to budeme dělat.

maivana
11. zář 2013

@37renca Ahoj. Tak dcera, ta 18-ti letá ti aspoň pomůže když bude potřeba. To ta moje malá prcina vyžaduje stále vetší pozornost. Dvojčátka už mají přesně dnes 2 měsíce. Je to docela fuška 🙂 Auto nemáme nové, je bazarové, ale pro nás nové 🙂 Bydlíme na vesnici, kočár velký jak kráva, nevím jak bych se rvala do autobusu 😀 jinak by sme auto neřešili. Přibrala jsem za celé těhotenství 18 kg a zatím mi ještě zůstává 5 ☹
Kdy máš termín?

terinka3
22. zář 2013

Ahoj! Já jsem ve 30.týdnu těhotenství a na podzim čekáme dvojčátka - holčičky. Doma už máme také 2 děti, takže to byl šok. Plánovali jsme ještě třetí dítko a nějak se nám to štěstí samo zdvojnásobilo. 🙂 . Takže i nás čeká kupování většího auta a hold jsme museli koupit i kočár pro dvojčátka. Nerada jsem se loučila s kočárkem po dětech, protože jsem s ním byla naprosto spokojená, ale nyní máme také suprový kočárek. Vypadá skvěle a hodně maminek ho chválí, tak snad i my budeme spokojení - je to Teutonia Team Cosmo.

michelle1
20. lis 2013

Ahoj, tak já mám již 3týdenní holčičku a kluka. Auto nám naštěstí zatím 3 sedačky pobralo (Fiat Stilo), tak jsem ráda, bo na nové (jeté) nejsou finance. Kočárek jsme koupili Bumbleride Indie Twin a je úžasný, lehoučce ovladatelný a už se těším, až děti sednou do sporťáku 🙂 Ty korbičky jsou malé a oni jsou tam pěkně ve fusacích napresovaní.....ale zas se jim tam dobře spí 😀
Jen to počasí je teď nanic, na procházky to rozhodně neláká.
Ad látkování - mám vše připraveno po starší dceři, jen čekám, až trochu ještě porostou, aby mi z toho nevypadli 🙂