Hračky PEPCO, kupujete je? Řešíte jejich původ?

radus90
7. pro 2015

Hezky den vsem, holky resite nejak puvod hracek?? Nikdy bych malemu nekoupila hracku od vietnamcu, kdo vi, co vsechno to obsahuje za sajrajty...ale co treba hracky z Pepca, kupujete nekdo? Syn je dostal k Mikulasi, vzhledem k tomu, ze ma 5m vsechno cpe do pusy, na vsech je psane made in China, tak nevim, jestli mu je vzit?? Nebo to v techto obchodech prochazi nejakou prisnou kontrolou? Nechci byt za hysterku 🙂 , ale taky mu nechci uskodit, ze...

Dekuji za vase nazory 🙂

victress
7. pro 2015

@radus90 v Pepcu nenakupuju, ale i když nakoupíš v kamenných seriozních obchodech, vše je z Číny nebo Polska nebo EU, čímž nevíme už vůbec, odkud to je 😝 já co můžu, umyju v teplé jarové/octové vodě, plyšáky pokud nejsou hrací, tak vyperu, ale dřevěné hračky se nedají čistit nijak 😝 😝 😝 vydrž, časem ty hračky cucat přestane, počkej až najedete na přesnídávky a normální jídlo, tak teprv budeš řešit původ a kolik je tam cukru, tuku atd. A oblečení neřešíš? to je taky mazec 😝 😝

alenavrisidivu
25. pro 2015
Uživatel alenavrisidivu je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od alenavrisidivu.

Já v Pepcu teda hodně kupuju oblečení a s tím sem moc spokojená. Hračky kupuju v Hrasu. Pracuje tam moje kamarádka a vždy mi poradí. Mají kamenou prodejnu v pasáži Rokoko a nebo internetový obchod www.hras.cz Hračky mají určitě ověřený původ, mají velké sortiment od francouzské firmy Djeco a nebo i třeba ALbi. A s těma si myslím, že je to OK

luci_eee
29. dub 2016

Hračky v pepcu, alespoň ty, které jsou pro nejmenší děti, dodává polská firma (název už si nepamatuju). Taky jsem to totiž už jednou zjišťovala. Koukala jsem přímo na stránky té firmy, mají různé testy platné v EU, v Polsku by to měla být poměrně známá firma. Tak snad je to ok. Hračky pro starší děti nevím.

luci_eee
30. dub 2016

Tak už jsem to našla, je to firma Canpolbabies, která hračky pro nejmenší do Pepca dodává. Nevím jestli je i v Polsku vyrábí, ale každopádně by měly být řádně otestované
http://canpolbabies.com/pl/bezpieczenstwo-produ...

paja.83
30. dub 2016

Hracky teto znacky prodavaji i u nas v lekarne.