Jak často by měli kopat dvojčátka?

dadanana
7. kvě 2015

Ahoj, prosím vás mám takový dotaz, dnes začínám 20tt, a pár dní citítm pohyby i přes ruku.. Jak často by měla dvojčátka kopat? Jak poznám že kopají víc než by měli? a co je zase málo? děkuji moc za odpovědi 🙂

madulinka
7. kvě 2015

Myslím, že nikde není dané, jak často by mělo miminko/miminka kopat.. Já, když jsem se na to nesoustředila, necítila jsem kopání celý den, jen, když jsem to chtěla vnímat, tak jsem si ty kopanečky uvědomovala.. Určitě bych měla obavu, kdyby třeba mimčo nekopalo celý den (já měla vždycky chvilku až večer před spaním, kdy jsem cítila kopání).. 🙂

hanyzka11
7. kvě 2015

@dadanana je to hodně individuální. hlavně já jsem třeba vůbec nevěděla, co mám cítit. ale jinak je fajn si v klidu lehnout a zkusit to vnímat. Myslím, že mi někde v nemocnici říkali, že i půl hodiny. Některý děti jsou lenošnější. Ale neboj, ještě ti dají o sobě hodně vědět. Buď ráda, že o nich zatím moc nevíš 🙂 všechno bude ok.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru