Jakého pohlaví čekáte nebo máte dvojčátka?

edicen
18. čer 2012

ahoj maminky,dělám menší průzkum 🙂 hodně mě zajímá,která z vás má dvojčátka ať už jedno nebo dvou-vaječné a jakého jsou pohlaví?anebo ty z vás,které jsou v očekávání a už vědí,co se uvnitř skrývá 🙂)četla jsem totiž na internetu statistiku že u dvojvaječných dvojčat se nejčastěji rodí holčičky,méně chlapečci a ve vzácnějších případech páreček.Chtěla bych se přesvědčit..děkuji za odpovědi 🙂

bureska
18. čer 2012

Ahoj, ja sice dvojcatka nemam, ale moje sestrenice ano. Dvouvajecny - chlapecka a holcicku

verysa
18. čer 2012

ahoj..tak já čekám dvojčátka....já a ani přítel je v rodině nemáme takže pro nás docela šok 😀 příjemný! 😉 ted jsem 22 týden.Můj dr mi řekl že tam vidí 2 chlapečky....ale zítra jedu do Brna na sceering takže tam to bude na 100%.už se těším až ty drobečky uvidím 🙂 🙂 🙂

safryy
18. čer 2012

Taky dvojcata nemam, ale moje kamaradka ano...dvouvajecne holcicky 🙂 Pak dva z mych spoluzaku dvouvajecne chlapce a sestrina kolegyne z prace take dvouvajecne holcicky 😀 A pokud bych zapatrala, jeste bych si povzpominala na nejake dalsi zname. Pro statistiku bys tady mela mit spise jen 3 odpovedi: chlapce, holcicky a mix a kdo ma ktere, tak by jen "lajknul" a vedela bys hned 🙂

gammaray
18. čer 2012

ahoj 😉 tak já mám doma teda ten " vzácnější případ" ....chlapce a dívku 😀 😀 😀

schnek
18. čer 2012

já nemám, ale známá má chlapce a děvča, ovšem netuším, jestli přirozeně nebo asistovaně - to bych řekla, že tvojí statistiku velmi ovlivní, zda jsou dvojčata počata přirozeně nebo asistovaně 😉

kami1984
18. čer 2012

Kamarádka, přirozeně dvouvaječní chlapečci, moje teta pochází z jednovaječných dvojčat a sousedka má přirozeně páreček.)

janca_dobi
18. čer 2012

Moje kamarádka má dvouvaječné chlapečky. 🙂

katcha21
18. čer 2012

Já nemám, ale kámoška měla mít přirozeně jednovaječný kluky, to bohužel nedopadlo 😔 a druhá má z IVF kluka a holku 😵

jasekd
18. čer 2012

Znama - 2vajecni kluci.
Moji spoluzaci - kluk a holka.

iira
18. čer 2012

mam 2 kamaradky co maji dvojcata ,obe prirozene a jedna ma 2 kluky a druha kluka a holku...

gilotek
18. čer 2012

přirozeně dvojvaječná a holka + kluk 😉

etinka
18. čer 2012

Moje sestra má přirozená dvojčátka, jednovaječná a holky 🙂

brisalek
18. čer 2012

ja jsem z dvojcat dvojvajecna, prirozene a jsme 2holky

alenadj
18. čer 2012

Mám dvojvaječná dvojčata - holka a kluk

bocinka
18. čer 2012

já znám samý přirozený....
dvojvaječné - tchýně a její sestra....
jednovaječné - 2x holky....

marton
20. čer 2012

Naši kluci jsou dvojvaječní:Dárečci od přírody 😉

leeela
20. čer 2012

Dvojvajecni chlapeček a holcicka -asistovane 🙂

crca
20. čer 2012

Po umělku a taky jsme teda ten vzácnější případ-kluk a holka,ale mám dvě kamarádky co mají přirozeně obě a jedna má dva kluky-jednovaječné a druhá kluk a holka 😉

carodejnice
21. čer 2012

Ahoj, mám dvojčátka - holku a kluka. Jsou z IVF, vlastně mražáci z KETu 🙂

eficenka
21. čer 2012

tak my jsme byli jako třída na VŠ extrém...
Měli jsme tam dvojčata - holky - dvojvaječné
další dvojčata holky - dvojvaječné
a pak dvojčata holku a kluka - dvojvaječné
v té době samozřejmě jsou všichni přirozeně...

betuse
21. čer 2012

Ahoj čekám dvoj. dvojčátka- kluky 😉

kathy.skal
21. čer 2012

ahojky, tak já dvojvaječné holky, počaté přirozeně 🙂

kargi
21. čer 2012

muj bratr ma chlapecka + holčičku🙂 počati přirozeně🙂

maminkazelvinka
21. čer 2012

My teda dvojčátka nemáme ,ale manžel je z dvojvačených (holka ,kluk)-přirozeně. Tchýně se prý u porodu pěkně divila,pupek sotva na jedno a prcci 2 😀 😀 😀

edicen
autor
22. čer 2012

@schnek já čekám dvojčata přirozenou cestou...Statistika není má 🙂 ale celková,uvádí se i na internetu.
Jestli je otěhotnění asistovaně anebo přirozeně,na tom nezáleží,co se týče pohlaví.
Jinak vám maminky děkuji za odpovědi a klidně pokračujte 🙂 jsem zvědavá..
máme holčičky tak teď tiše doufám,že to bude aspoň jeden chlapec i když nevím nevím.. 😵

romcovaklarka
22. čer 2012

@edicen No @schnek asi myslela, že to ovlivní ten tvůj průzkum 🙂
Jinak kamarádka čeká dva kluky přirozeně.

janakar
11. črc 2012

Dvouvaječní-holčička a chlapeček

ducky
11. črc 2012

Moje kamarádka má dvojvaječné a je to holka a kluk 😉 A jsou počaté přirozeně 😉

ivarei
11. črc 2012

Máme holčičku a chlapečka ;), podle ČSÚ je statistika taková: V roce 2008 u dvojčat převládalo pohlaví: 1 kluk, 1 holka - páreček se vyskytoval u 967 porodů. Následují dvojčata kluci (714 porodů) a v těsném závěsu jsou dvě holky (700 porodů.) Dvacet procent všech dvojčátkových porodů u nás připadá na jednovaječná dvojčata.

kacci
14. črc 2012

páreček...