Dvojčata chtějí být pořád u prsa, jak to řešit?

venuss
2. bře 2013

zdraví všechny mamnky a všem přeji zdravá mminka. Mám dvojčátka holčičky, jsou jim 3 týdny a zatím je plně kojím a mlíčka mám dost.Nekojím j současně,protože nám to tak nevyhovuje,tak je kojím po sobě.Holky krásně přibírají,ale problém je v tom, ze chtejí být pořád u prsa a dudlík mi odmítají.Mám ještě 3letého syna a nemohu celý dny a noci s holkama sedět a kojit. Máte nějakou radu, jak tohle řešit?všem moc děkuji za příspěvky...

jfd81
2. bře 2013

@venuss ahoj. Moje bábo jak bylo bez kozy, tak pištěl, ani vytento jsem se v klidu nemohla. Asi kolem čtvrtýho týdne tatino s nim seděl v náručí a dobrý čtyry hodiny mu držel v pusince ten nejmenší dudliček, co jsme sehnali, než to ten mrňous pobral. ty ostatní mu vypadávaly, neuměl je držet. strašně mě tim pomohl a zachránil od zbláznění se. Musiš je naučit na dudlik nebo čekat, až si začnou cucat paleček.
Nebo zkus toto
http://www.mamila.sk/

hamma
4. bře 2013

Co vyzkoušet kojit v šátku - máš miminko uvázané přímo na těle, ono se kojí a ty máš přitom volné ruce.
Podívej se na kojim.cz (je to česká varianta stránek z předchozí odpovědi). Je tam i kontakt na poradkyni, která také kojila dvojčata.