Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
21. bře 2009

jsem ráda,že ste všechny v pořádku a vaše miminka taky 😵
užijte si pohodový víkend a pěkně lenošte 😉

luzza
21. bře 2009

jinak... 😅
včera jak jsem byla na tom UTZ, byla jsem jako třetí... přede mnou 2 "romky"... i s manžílkama (nebo pasákama?? 😕 nevím...) Když otevřela sestřička dveře a rozhlídla se, vzala mě dovnitř jako první 😅 😅
asi se nade mnou slitovala 😀 Zpátky jsem vyšla radši bočním vchodem přímo z ordinace,aby mě v tý čekárně neukamenovali 😀 😀 😀

adrosek
21. bře 2009

-ahojík mamky,tak přeji všem hezký den
-teda luzza ty jsi ale ranní ptáče ti řeknu jako,no já se taky budím vnoci,ale pak se snažím usnout a ještě se mi to naštěstí vždy podaří
-tak ještě že tě vzala sestřička první 🙂

luzza
21. bře 2009

adrosku
jo jo,byla fakt hodná 😀 😀
já se snažila od 8 hod zkusit zase usnout,ale bohužel 😢 😢 jen se tam trápím,tak sem zase vylezla... půjdu žehlit a zapnu další pračku... zkusím to zas po obědě...
a přitom jsem unavená jak kotě...

adrosek
21. bře 2009

-to je strašný že když se chce člověku spát,ale nemůže usnout
-já taky zapnula pračku,vařím obídek a převlíkla sem peřiny
-manžílek montuje přebalovací pultík

hanulka3112
21. bře 2009

Ahoj holky konečně u nás vysvítlo sluníčko 🙂 hned je to venku veselejší 🙂
Myska, taky ještě musím dokoupit pár věcí, ale už spíše takové drobnosti nebo ty méně potřebné věci, dívala jsem se na ty hračky, jsou moc pěkné 🙂 😉

luzza
21. bře 2009

holky
já jsem celý den jak po flámu 😝
bolí mě hlava,mám napuchlý oči,když se snažím usnout nejde mi to 😖 a na nějakou aktivitu nemám náladu 😒
prostě je to dnes na prd 😝

jankatr
autor
21. bře 2009

ahojky - holčinky kdo ještě nemáte kočár a máte chvíli čas - zkuste vydržet - dneska jsem si psala s kamoškou co taky čeká dvojčátka a byli v Brně na tom veletrhu - a DorJan tam uvedl novej kočárek (měli by ho mít na stránkách tak cca za tři týdny) ale mělo by to vypadat přibližně takhle - akorát zdvojenej - co jsem pochopila http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport...
Cena cca 12000,- Což vůbec není špatný.

hanulka3112
21. bře 2009

Luzzi, co jsi dělala, že jsi tak hotová 😲 to já kdybych zavřela oči tak jsem hned tuhá 😀 ale zas v noci bych nespala.

adrosek
21. bře 2009

-tak zdravím a přeji hezký zbytek večera všem
-luzza to bude tím jak ráno brzo vstáváš co,tak už si unavěná ztoho všeho
-jankatr kukala som na něj,nevypadá zle,my už kočárek máme vybraný

artep26
22. bře 2009

Ahojda holky,
jdu vás pozdravit, nějak teď nestíhám, pořád někde lítám a když přijdu domů, tak jsem ráda že padnu na gauč nebo do postele a hodím nožky hore. Začaly mi potvory natékat když dlouho pošlapuji, tak se musím trošku omezit, je to nepříjemné.
Janko díky moc za upozornění. Kočík ještě nemáme a tenhle vypadá moc hezky. Stejně se chystáme pro kočárek až budeme mít konečně opravené auto, tak vydržíme o fous dýl a jukneme i na tenhle 🙂 🙂 🙂 Moc se mi líbí 😵 😵
A Zan moc gratuluji k holčičkám 🙂 🙂 🙂 Už jsem jí psala na jiné téma, ale to nevadí 😵 😵 😵

artep26
22. bře 2009

Sebrala jsem venku prádlo - vám řeknu, tu terásku co konečně dělňasové přikryli taškama, to je věc. Prádýlko hezky profoukané, moc si to pochvaluji. Žádné sušení doma, hezky ven ... Dala jsem prát další várku, tak s ní potom hurá taky ven.
Jdu upéct oříškovou bábovici, manža si poručil, pak to tu trošku pofackuji - má přijet mamka.
K obědu udělám jen rychlovku, vinné klobásy s bramborem a odpolko asi jedeme s mamkou do HK

Hezký den, budu načouhávat 🙂 🙂 🙂

artep26
22. bře 2009

Teda maminy, kdepak jste?? 😀 😀 😀

katy.m
22. bře 2009

Dobré ráno děvčátka 😉
...nestíhám dočítat,ale jedna zasádní věc mi neunikla:

ZANETÍKU GRATULUJI 😵 😵 A NELINKU S VERUNKOU VÍTÁM NA SVĚTĚ 🙂 😉 🙂

Jankatr: díky za info,pokud by vypadal takhle podobně,tak by byl supr.Já teda počkám... 😉

Pěknou neděli 😎

luzza
22. bře 2009

ahoj dvojmamky 🙂
přeju vám všem hezkou neděli 🙂
trochu poklízím...manža jel pro nové auto,tak jsem zvědavá,jak to dopadne...doufám,že přiveze pořádně velkou káru,kam se vejdem celá rodina plus kočár 😅 😅

luzza
22. bře 2009

hanul
asi jsem byla přetažená...únava byla šílená,ale usnout jsem nemohla 😢 no něco jako když přetáhne děťátko svůj čas 😅 unavený,protivný,ale zabrat nemůže ☹
dnes už je mi líp 😉 🙂 🙂

adrosek
22. bře 2009

-ahojík mamky,tak vás všechny dneska zdravím a přeji hezkou neděli
-my tady mělo rodiče od manžela na chvílu tak sme poseděli vklidu
-dopoledne sme poklízeli a vařila sem a ted už jen zalehneme k telce

tina30
22. bře 2009

ahoj dvojmamky

luzza přesně jak píšeš -já byla včera tak unavená. no to bylo šílený. po snídani sem si musela lehnout, tak na hodinku, po obědě sem si musela lehnout na dvě hodinky. hlava mě bolela. úplně bez nálady.
naštěstí dneska je to úplně o něčem jinym.

zítra jdu na kontrolu, tak si pro jistotu beru tašku s sebou. a tak y doufám že je dr. změří a zváží. abych věděla jestli dobře prospívaj.

lenulinka21
22. bře 2009

ahojík mamči 🙂
Tak jsem nakoukla při neděli a nikde nikdo.
Holky chcu se zeptat, používáte některá podpůrná pás?

jankatr
autor
22. bře 2009

Adrosku - nic si z toho nedělej - my už máme taky kočárek doma 😅 ale to je tak se vším člověk něco koupí a pak se objeví něco novýho lepšího. Ale to bys nemohla koupit nikdy nic... 😅

Jejda - Tinko - ty už si sebou bereš tašku? Že bych si ji měla vzít taky? Jdu na kontrolu v úterý... 😕

tina30
22. bře 2009

janka - pro jistotu si tašku beru. poslední dobou mě pobolívá v podbřišku a na minulý kontrole jsem měla čípek zkrácený. tak abych ještě nemusela jet dom a zpátky do nemocnice. máme to sice jen 15km ale už to řízení není co bývalo.
navíc mám taky strach z preeklampsie - mám zvýšený tl,ak a pořád mi otíkaj nohy. no pořád něco vymýšlím.

gabina26
22. bře 2009

Gratuluji Žanetce!!! super, super, super!!! jen ať holčičky pěkně rostou... 🙂

jinak na mimibazaru už je odkaz na kočárek boston duo
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21663276&tab=1

jo a taky jsem se optala na tento kočárek
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14793494&tab=6
řešili jsme tady, že je super, jen je tam vada, že nevidíte na děti (jen přes okýnko ve skříňce), nicméně jsem někde zaslechla, že má být nová kolekce, kde půjde přehodit rukojeť kočárku...
paní mi odepsala, že když chci vidět na děti, jen si prostě dám naopak vložnou tašku spolu s boudičkou a vidím na děti... moc nevím, jestli jí mám věřit, ale pokud je to tak, tak by byl tento kočár asi supr..

Asi o této možnosti (přehodění boudiček) nevíte, že?

luzza
22. bře 2009

holky
tak sme konečně pořídili auto,do kterýho se vejde celá naše rodina 😀 a dvojkočáry by se nám tam vešly klidně dva 😀 (to už nás holky vyšly teda draho)
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

luzza
23. bře 2009

dobré ránko dvojmamky 🙂
já už zase straším 😝 ve tři jsem šla čůrat a od té doby se jen převaluju 😖

sorbona13
23. bře 2009

luzza: pěkný auto, teď už si můžete pořídit klidně celou školku dětí 🙂

gabina: ten boston je pěkný, ale pro nás by nebyl, má přední kolečka dost malá, my budeme jezdit po vesnici a po lesních cestách.
Na ten druhý bumbleride jsem psala do Kolína, jestli tam je nějaká možnost, jak na prcky vidět, když budou v hlubokých korbách a napsali mi, že to nejde, že to je největší nevýhoda tohoto kočárku. Ale je fakt, že když si nedáš korby a budeš používat jenom tašky, tak by to jít mělo. Boudičky přehodit nejdou, ale tašky si asi můžeš položit přímo na sporťák opačně.

luzza
23. bře 2009

sorbi
myslím,že tři děti nám bohatě postačí 😝 😀 😀

katy.m
23. bře 2009

Dobré ráno 🙂

Luzzi,pěkné autíčko 😉 tam se určitě mačkat nebudete 🙂 .

Jinak jsem dneska taky od půl páté vzhůru,vzbudil mě neskutečný hlad a čůrání 😖

...jdu dočíst...

katy.m
23. bře 2009

lenulinko : taky nad tím pásem uvažuji,ale ještě to bříško nemám tak velké,tak uvidím později.Zase mám strach z toho,abych se z něj neosypala,přece jen za chvilku bude horko,tak abych se nezapařila 🙄

katy.m
23. bře 2009

gabino: u nás v Opavě je ten Boston ještě o 600,- levnější,je se stejnou výbavou 😉

katy.m
23. bře 2009

Jinak můj manžel se zamiloval do toho Herqulese a nechce ustoupit.Teď se ale kvůli finanční krizi přestal vyrábět,takže jedině z druhé ruky nebo snad ještě na polských stránkách,tam o krizi nepíšou.Jinak prý hodně podobný kočár je Teutonie,viděli jsme ho v Ostarvě v reálu a fakt vypadal moc pěkně.