Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

tina30
24. bře 2009

jo a když jsme u těch centimetrů a měr, tak jsem za těhotenství zatim přibrala 23kg. 😖 jen doufám že už to neporoste nahoru. docela mi to stačí. opravdu si někdy připadám jako hroch nebo slon.

ještě od zubaře sem se potřebovala stavit v drogerii a já nemohla skoro dojít, jak mě bolelo mezi nohama - v tříslech. no hrůza a děs. jako kdyby mě tam někdo "nakopal". jestli na mě někdo koukal jak jdu, tak se musel dobře pobavit. opravdu jako kachna.

sorbona13
24. bře 2009

tina: máš krásný bříško, přibírala jsi na váze postupně, nebo nejdřív nic a pak to šlo najednou?

adrosek
24. bře 2009

-tina máš krásný bříško,ani nejde na tobě vidět že jsi přibrala 23.kg jako
-já mám na hoře 14.kg a to jsem 25.týden,jsem zvědavá kolik ještě přiběru,ale počítám že ces 20.kg určitě
-taky si připadám jako hroch občas,funím jako slon a nemůžem už tolik jako předtím,hlavně když se dám do úklidu,taky sem min.týden když sem si chtěla něco oblíct tak sem zuřila pač jsem bola ve všem jako buchta nadmutá,tak som sa naštvala a nakupila som si nějaké trika

luzza
24. bře 2009

tinko
vůbec bych neřekla,že si nabrala tolik, bříško máš úplně krásný 😅 😵 😵

koukám,jak se z nás tady dělá zoologická 😀 je to tu samej hroch,slon,nebo kachny 😀 😀 😀 😀

adrosek
24. bře 2009

-jojo samej hroch a slon,teda mluvím aspon za sebe

gabina26
24. bře 2009

ahojte holky,
nějak sem nestíhám chodit... ještě tři dny jsem totiž svobodná těhule... takže mám plnou hlavu starostí se svatbou (ale jsou příjemné 😀
Chci se zeptat, jak to máte s pohyby... já totiž pořád intenzivnějši cítím to jedno mimčo, to druhé se moc neozvývá, mám pocit, že občas ''tukne, ale to je vše... může to být tím, že má jinou polohu, nebo by měli kopkat oba stejně? Pohyby cítím teprve asi týden, takže žádná sláva...

adrosek
24. bře 2009

-gabina tak se pěkně připravuj na svatbu a hlavně si to pak užijte
-já mám občas dojem,že taky cítím jen jedno,lebo jej cíím víc,myslím že záleží aj na tom,jakou má polohu

veruleg
24. bře 2009

gabina 26:Gabi uzij si pripravy na svatbu a kvuli nicemu se nestresuj 😉
Jaten kocarek Boston duo videla nazivo. Korbicky i se striskou jdou prehodit, takze se deti divaji bud dopredu nebo na Tebe. Docela se nam s tchynii libil, hlavne ta cena 🙂 jedina nevyhoda, ze mi pripadal uzoucky a prepazka mezi detmi docela tvrda....obalena trubka latkou. Jeste mame chvilku cas, treba se neco objevi 😕

holky od Zanetky jsou uplni nunici, hned bych je pomuchlovala 🙂

pohyby taky jen nekdy.... asi se jim moc nechce 🙄

tina30
24. bře 2009

sorbono s tim přibýráním to bylo takový zvláštní. nejdřív tak malinko a postupně, pak najednou za 8 týdnů 10kg, a ted je to tak různý. někdy kilčo, někdy tři.

sorbona13
24. bře 2009

gabina: já cítím většinou jenom jednoho prcka, ten druhý kope dovnitř do břicha, to je normální. Užij si svatbu!!!

Právě jsem dorazila od mudra a máme 2 kluky!!! takže motlitby nebyly vyslyšeny, asi jsou fakt jednovaječný, ale nevadí, hlavně že jsou zdravý 😵

myska77
24. bře 2009

Sorbi: tak ste zase na puvodni variante, kluci si s vami pekne hrajou, tak si tu holcicku date jeste pozdeji. Ja uz se taky smiruju s trema detma 😀

tina30
24. bře 2009

tak a venku z ase chumelí. my se toho sněhu snad nezbavíme. to je hrozný 😒

tina30
24. bře 2009

sorbi - hlavně aby byli kluci zdraví. a aspon nemusíš kupovat kklučičí a holčičí věci. 😉

katy.m
24. bře 2009

Ahojte holky,jsem zpět z Ostravy 🙂

Naši prckové jsou naprosto v pořádku,mají vše,co mají mít a překvápko 😵 ,čekáme páreček 😵 😵 😵

tina30
24. bře 2009

katy tak to gratuluji 🙂 🙂 🙂 🙂 . a máte i vybraná hezká jména. taky se mi moc líbí. ale u manži by mi to neprošlo.

luzza
24. bře 2009

katynko 😅 😅 😅 tak to je bomba 😅 GRATULUJU 😀 😀 😀 😀

holky
celý odpoledne jsem ležela...bolí mě žaludek 😝 nevím,čím to... možná mě jedna z holek tlačí 😕 zkouším se různě kroutit,dělám kočičí hřbety 😅 ale nezabírá nic...

luzza
24. bře 2009

sorbi 😀 😀 😀 taky moc gratuluju k chlapečkům 😀 😀 😀

katy.m
24. bře 2009

děkuji 🙂 😉 ,holky nevíte jak je to se jménem Sofie?Není v českém kalendáři,kdy by teda mohla slavit svátek?

tina30
24. bře 2009

katy zkoušela sem to najít na netu, ale nenašla sem. tak nevím nevím. ale asi by ti řekli na matrice.

katy.m
24. bře 2009

teda pro mě to není tak důležité,ale jen aby jí to později nebylo líto 😒

lenulinka21
24. bře 2009

holky tak jsem doma u gyn. kontrola dopadla dobře.Zatím je vše
OK 🙂
KATY: jejda to je super takže páreček to je ideální. 🙂 Gratuluji. 🙂
Já mám teda navíc už ted 14kg!!!! 😀 Mám se prý brzdit ale holky když mě táááák
chutná. 😀

jankatr
autor
24. bře 2009

Tinko - to je fakt - jsi asi tak o 4 dny napřed. No já jsem zatím celkem v pohodě - teda aspoň pokud jde o mimča - jinak mě teda dost berou záda, a už nevím jak si sednout nebo lehnout. A jsem děsně nevyspaná - napřed večer nemůžu spát, pak ztvrdnu tady a když už konečně usnu tak chodím minimálně co dvě hodiny na záchod a o sedmi vstáváme do školky 😝 😝 😝 a nejhorší je že tohle jen tak nedospím - jen co mě přestane budit čůrání tak budu vstávat na kojení.... 😝
Ale co naděláme že... 😅 😅 😅

jankatr
autor
24. bře 2009

Katy - koukala jsem se do knížky od paní Knappové - (jak se bude vaše dítě jmenovat) a tam se uvádí že je to vlastně cizí varianta ke jménu Žofie - tak asi na stejný datum. 😉

Tinko - Tys musela bejt pořádnej hubeňour - protože jinak teda fakt nechápu kde ty kila máš 😕 😲 😅 - máš pěkný bříško - tak akorát a moc ti to sluší. 😉
Já sice přibrala zatím jenom necelých 14kg ale mám pocit že ten pupík mám skoro stejnej 😅

Gabi - jestli jde takhle ta stříška otočit tak pak by to bylo fajn - byla by to dost rozumná náhradní varianta za ten Easy walker - ten je taky od sporťáku otočenej hned pryč.

Holky jestli vydržíte - psala jsem na ten obchod DaraBaby a pán mi odepsal že ten nový kočárek bude tak za tři týdny ale dva už prý mají na prodejně - prý mi zítra pošle fotky. Ne že bysme to ještě potřebovali - ale jsem děsně zvědavá 😅 😅 😅 tak to sem pak hodím 😉

Gabi - ty si užij poslední chvilky svobody a pak ti přeju krásný slunečný počasíčko na ten tvůj den "D" 🙂 🙂 🙂

jankatr
autor
24. bře 2009

Tak a teď ke mě - pan doktor prohlásil že jsem "držák" 😅 tudíž pořád beze změn, čípek krásně drží. Vysadil mi magnesko, a necháme tomu volný průběh - porod bude na 90 procent klasika - prý to mám všechno tak děsně v pořádku že kdybych trvala na císaři - tak by mi musel vymyslet nějakou diagnozu 😀 😀 😀 😅 aby to obhájil 😅 No a když se nebude během příštích dvou týdnů nic dít, tak se uvidíme 9.4. ráno na sále a zkusíme to vyvolat. Císaře jedině v případě nějakých náhlých komplikací.

luzza
25. bře 2009

dobré ránko dvojmamky 🙂 🙂

luzza
25. bře 2009

jani
už jsem ti psala na IVFky 😉 jsi prostě dobrá 😉 Jinak s tím spaním...večer blbě usínám,pak chodím co 2 hodiny čůrat a v pět mám většinou vyspáno,v 6,45 budím Domču do školy a většinou ho vozím,aby mu chudákovi neupadly nohy 😉 😀 No a po osmé hodině zapadám do pelechu a 2 až 3 hodiny spím 😅
lenulinko
mě o jídle nemluv ☹ já mám pořád hlad 😀 a pak se divím,že tloustnu jako balón 😅

katy.m
25. bře 2009

Dobré ráno 🙂

katy.m
25. bře 2009

jankatr : děkuji za ochotu 🙂 .Jak jsem to sdělila manželovi,tak se zděsil,že ji budou říkat uchcaná Žofka ☹ .Tak nevím,třeba nás do porodu ještě něco napadne

Já mám nahoře +5kg ,ale od mé normální váhy,v nemocnici na začátku těhu jsem shodila 7kg ,takže už jsem přibrala 12kg od ledna 😝

jankatr
autor
25. bře 2009

Katy - ale myslím že tohle skoro nikdo neví, zvlášť ne děti. Tak prostě vyberte nějaký datum kdy to budete slavit a je to.
Třeba ségra to má tak že má staršího kluka Davida a narodil se 30. prosince - takže narozky a svátek na stejnej den. Tak od té doby co mají ještě mladšího Honzíka - se prostě slaví na Honzu - a mají to dohromady - takovej klučičí svátek 🙂

luzza
25. bře 2009

jani
tak to ségra vymyslela dobře 😅 😉