Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

sorbona13
25. bře 2009

myska: já bych taky chtěla ještě jedno dítě, ale manža nechce ani slyšet 😔 Kolegyně z práce má jednovaječný holky a chtěli kluka a narodila se jim další holčička 🙂
katy: to je ale překvápko!!! Ale moc hezký 😅
jankatr: to je super, že můžeš rodit přirozeně, já se včera bavila s doktorem a prý se většinou dvojčata rodí císařem. Já chci taky rodit přirozeně, jestli budou kluci hlavou dolů, tak mě snad v Podolí nebudou hnát na císaře.

Dneska jsem se ráno vážila a už mám navíc 3kg! Ale co, hlavně, že se mají kluci dobře 😀

jankatr
autor
25. bře 2009

Sorbi - když jsou hlavičkama dolů tak ještě záleží na velikosti - prý když je to co je níž větší, nebo je mezi nimi rozdíl víc jak půl kila tak je to taky na CŘ

sorbona13
25. bře 2009

jankatr: to jsem nevěděla, já myslela, že když jsou hlavičkama dolů, tak se můžou rodit přirozeně 😕 Takže spíš počítám s tím císařem 🙂

adrosek
25. bře 2009

-ahojík mamky tak přeji všem hezký den,dneska tady svítí slunko tak jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží a né jak včera,svítilo a pak sněžilo či co snad
-jinak sorbona gratuluji ke klukům a katy gratulujem k párečku,hlavně že jste vpořádku
-jinak jankatr tak se teda pěkně držíš to je fajně,takže budeš rodit normálně tedy
-já jsem byla včera ve cvičení a jak sme leželi tak mě tak začala pálit žáha že až hrůza,nějak na to ted trpím ale včera to nechtělo ani za nic přestat,holky asi tlačí tak to musím vydržet

lenulinka21
25. bře 2009

přeji všem pěkný den holky,
tady se stal zázrak a svítí slunííííčko 🙂
jinač dneska kupodivu usály ty bolesti zé ledviny na pravé straně.No uvidíme
každopádně včera na kontrole vše OK pan doktor akorád hleděl a říká:
No Leni ty jsi přesně za 21dní přibrala 6,5kg!!!!
Málen jsem slítla ze židle 😀 Mám se prý brzdit

adrosek
25. bře 2009

-no tady svítí slunko,ale jsem zvědavá na jak dlouho hlavně,jestli jak včera tak nevím teda

lenulinka21
25. bře 2009

to máš recht Androsku mění se ho z mimuty na minutu.
A to víkend hlásí uctihodných 16C.

adrosek
25. bře 2009

-tak to jsem zvědavá tedy jak bude o víkendu,no už by se to mohlo jako zlepšit to počasí nebot je to už marné

lenulinka21
25. bře 2009

Jak je takhle tak já skoro ven nechodím jen tak
do obchodu a zpátky.
A ikdyž svítí slunko tak je zase studený vítr.Brrrr.

luzza
25. bře 2009

ahoj kočky 🙂
vyprala jsem potahy na autosedačky a na lehátka,ale teď mi to moc nejde navlíknout zpátky 😝 😅
no snad nebudu za blbce a nenechám to na jirku 😠
a přitom dolů to šlo tak pěkně 😅

lenulinka21
25. bře 2009

Luzz ty dolů a manžel nahoru 😀

adrosek
25. bře 2009

-dolů to jde vždy lépe no ne

lenulinka21
25. bře 2009

tak nic no začíná se opět zatahovat 😠 to počasí je fakt
zoufalééé 😠

adrosek
25. bře 2009

-tak tady se ještě drží sluníčko,ale teplo nějak extra není achjo ☹
-tak já si akorát dělám obídek-smažený květák a brambory a mrkvový salát,tak se už těším na to manm 🙂

tina30
25. bře 2009

ahoj dvojmamky čekatelky

teda adrosku tys mi udělala takovou chut na květák s bramborem a mrkvičkou. jéééé to bych si dala hnedka.

já mám teda poslední týden hlad (nebo snad chut) pořád. tak doufám že mimča rostou a obalujou se tukem. 🙂

lenulinka21
25. bře 2009

androsku tak tos mi udělala neskutečné chutě.
na květák mám zálusk už hodně dlouho. Měli ho v Globusu ale
takové prcky prtavé 😠

tina30
25. bře 2009

janka tak to je super že můžeš rodit přirozeně (pokud se teda nestane nic zásadního). je to přeci jen lepší než císař.
u nás to vypadá na císaře, protože Béčko mám napříč - hlavičkou mě tlačí na jedné straně do žeber a prdelkou mě tlačí do žeber na druhé straně.
taky mě díky tomu pálí žáha jako čert. ještě že existuje Rennie. bez toho ani ránu.

adrosek
25. bře 2009

-jojo holky bolo to super ten květák,tak sem si pochutnala že ani nevíte jak,taky sem dlouho na něj měla chut
-já ještě nevím jak budem rodit,ještě mám čas sice ale stále rzmýšlám stejně co je lepší

jankatr
autor
25. bře 2009

Tinko - pokud jde o tu žáhu tak je to asi jedno jak jsou tam srovnaný - já s tím taky dost bojuju - a někdy ani to Rennie nezabírá. Nejjistější je soda (půl kávový lžičky do sklinky vody a vypít) chuťově nic moc ale funguje vždycky.

Sorbi - teď jen přemýšlím jestli jsem to nepopletla s tím CŘ jestli je to když je dole to větší nebo to menší - čím víc nad tím přemýšlím tím míň jsem si jistá - no ale každopádně to prostě není jen o té poloze. Taky jsem tohle vůbec nevěděla.

sorbona13
25. bře 2009

jankatr: to máš jedno, ona šance na to, že to půjde přirozeně je stejně celkem malá, takže se pomalu smiřuju s císařem 🙂

artep26
25. bře 2009

Ahojda holky,
tak jsem zase na skok tady.
Výsledky plodovky i gen. UTZ dopadly výborně, tak jsem moc rádi. Chtěli nám říct i pohlaví, ale já se nedala, takže nakonec opravdu bude překvápko.
Takže teď hurá začnu prát věcičky (radši), seženeme kočárek (ještě počkáme na ten Dorjan jak psala Janka), začnu nakupovat drogerii ... no prostě začnu to dávat dokupy 😉
Jdu to prolistovat co jste tu nabrebentily ale snad jste všechny OK 😵 😵 😵

tina30
25. bře 2009

holky musim se vám pochlubit, mám hroznou radost - konečně ode dneška můžu jezdit novým autíčkem. kvůli mimčům jsme pořídili větší autíko - peugeot partner v krásný modrý barvě - a dlouho smne čekali než nám jej přihlásí na dopravce. doposavad sem jezdila jen krátkou fábií a to byl děs se vejít za volant. ale tohle bude naprosto jiné. už se na to těšim, na mazlíka.

artep26
25. bře 2009

Tinko taky chválím bříško 🙂 🙂 🙂
Partner je fajn, my když kupovali autí, tak vybírali mezi Partnerem a Berlingem, nakonec jsme sehnali Berlingo tak to prostě vyhrálo. Ale jezdí se v tom jedna báseň.
Katy gratulka k párečku 🙂
Sorbon a tobě ke zdravým kloučkům.
Janko pak se hoď link na ten kočár, jsem napnutá. 😉 Já bych ráda taky rodila přirozeně ikdyž se bojím bojím 😅 ale zase si myslím, že pak je vše dřív v normálu než po císaři .. 😉

artep26
25. bře 2009

Jo a ještě k té zoologické ... já si připadám jako vorvaň 😝 😀 😀 😀

jankatr
autor
25. bře 2009

Vzhledem k tomu že nevím kde za tři týdny budu a jak na tom budu - tak tady je obsah mailu co jsem dostala tak si to kdyžtak holky pohlídejte.

Dobrý den,
kočárek se začne vyrábět ve 4 barvách cca za 3 týdny. Na prodejně máme
2
kusy vystaveny.

e-mail: info@darababy.cz
web: www.darababy.cz

Jestli mi ten pán pošle slíbené fotky dřív tak vám je sem samozřejmě šupnu.

artep26
25. bře 2009

janko díky moc za odkaz, házím do záložek 😉

lenulinka21
25. bře 2009

takže mamky jsme doma a hážu info:

Jsou to KLUCI JAKO BUCI 😀 a ta další a lepší zpráva je že
máme všechno co máme mít, počítali jsme prstíčky na rukou a nohou,
ostatní orgány zcela v pořádku každý váží 355g a máme 21cm. 🙂
Manžel byl dojatý jak malý dítě.

artep26
25. bře 2009

Lenuli tak super že jsou kluci v pořádku, my máme 20 a 19 cm a ca 400 g 😉
Manža tam být nemohl, byli jsme na tom gen. UTZ tam pouští jen maminky, žádní tatínci ani sourozenci .. což nás mrzelo 😒 ale máme hezké fotečky, tak se taky pokochali 😉 😉 😉

artep26
25. bře 2009

Lenuli koukám že máme i nastejno TP 😀 😀 😀

lenulinka21
25. bře 2009

Artepku to je blbý že tam nemohl být s tebou ☹ to ten můj
byl naprosto unešený hl.jak vidět ty dva pindíky. 😀
Jo a posunul se termín porodu na 4.srpna tak to mám jako ty 🙂
Holky jak mě se ulevilo ještě měřil čípek pres UTZ a máme ho
46mm.
🙂