Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

artep26
1. dub 2009

Tak jsem zase tu 🙂
Sorbi teda ty jsi dneska utrácela, ale moc hezky, krásné úlovky.
Já kosmetiku taky budu kupovat asi v DM, mám tam ty slevy tak se tam chci brzy vydat a něco pokoupit.
Počkám až manža dodělá komodu a skříň pro prcky, abych si to mohla hned hezky uklidit.
Tino moje děti jsou dnes taky nějaké klidné, jen to jedno dole mě trošku okopávalo močák, ale celkem klid, ikdyž jsem si po o dáchla, tak jsem skoro nic necítila. Škytavku měla Anička taky hodně ... to znám 😉
janko tak jsem zvědavá, kam mě pošlou na ty pásy, myslím že u mého doktora je asi nemají, vídám tam maminky na pásech, ale pro dvojky tam asi mít nebudou. Nebo je natočí postupně ...
Luzzi krásná vizitka nemocnice ... já už se těším až budu alespoň ten 30tt a mimča budou větší, teď jsou to ani ne půlkilová prďata a tak mám ještě pořád strach aby se něco nestalo. Ale nemá cenu se stresovat, že jo ... 🤐 🤐

artep26
1. dub 2009

JInak u nás dnes počásko taky nic moc, celý den pod mrakem, doufám že zítra to bude lepší, jedu do Hořic trošku pokoukat po obchodech a nakoupit něco pro změnu zase něco Aničce 😉 😉 😉

adrosek
1. dub 2009

-já pohyby cítím taky jak kdy,někdy jsou více vklidu že mám taky strach co se děje,ale pak se občas mihnou tak snad to bude ok
-jinak mi docela tvrdne břicho,holky aj vám

artep26
1. dub 2009

Adri mně tak 1-2x denně, což si myslím je OK 😉

adrosek
1. dub 2009

-mě právě víckrát,víc jak 5X,včera jsem to říkala dr.aji tak mi navýšil magnesko na 3x2tbl.tak uvidíme

luzza
2. dub 2009

dobré ránko dvojmamky 🙂
nějak mi zlobí net 😖 je strašně zabržděnej,tak vás mám problém i dočíst...

adrosek
2. dub 2009

-ahojík mamky,tak přeji všem hezký den,konečně nám vysvitlo sluníčko že 🙂 tak hned je lepší co náladička
-já trošku poklidila,poskládala prádlo co jsem včera oprala a ted zase budem jen dáchat u telky a odpoledne jdem do plavání

lenulinka21
2. dub 2009

krásné sluneční dopoledne 🙂

Včera jsem klukům koupila ty letní deky do kočárku a dudlíky.
Taky jsem chtěla vzít dupajdy vel.50 ale v každém krámě
jak na potvoru měli jen jeden kus 😖

adrosek
2. dub 2009

-lenulinka tak dej do albíčka nějaké fotky
-já si udělala pořádek ve fotkách v pc.a ted budem kukat na telku a pak si půjdem ohřát obídek

tina30
2. dub 2009

ahoj holky, tak hlásím nádherně slunečno a úplně modrá obloha. no prostě náááádhera. odpo půjdu konečně něco dělat na zahrádku. už se mooooc těšim.

adrosek
2. dub 2009

-jojo tina konečně sme se dočkali hezkého počasíčka 🙂 hurááá
-já se vypravím odpoledne akorát do toho plavání tak se trocha vyvětrám

veruleg
2. dub 2009

ahoj holky 🙂
U nas taky krasne slunecno. Jsem po obede....jitrnice ze zabijacky, ne zrovna ukazkova strava, ale nedalo se odolat 😝 pujdu se natahnout se psem na terasu a pak prochazka.

Byli jsme na mensi nakup v Polsku. Mam dve zavinovacky, pani rikala, ze pak je pouziju jako perinku do kocaru, coz me predtim nenapadlo. Perinky a polstarky mi udelaji do pristiho tydne na zakazku....maji tam trosku vetsi rozmer. Taky uz mam jednu kosili nocni s propinanim vepredu a pyzamo s velkym "odklapecim" vystrihem 😀

Mejte se a uzivejte slunicka. Vcera jsem na par minut jen jako pokus vystavila brisko slunicku a gumidci hned zacli reagovat na ten jas a to teplo.... 😅

adrosek
2. dub 2009

-tak si pořídila veruleg tedy pěkně,tak si užij sluníčka taky

lenulinka21
2. dub 2009

Ahoj maminečky, 🙂

tak jsem přišla z venku no nádhera ani se mi nechtělo domů, lidí všude
ják máku děti na pískovištích tak to má být. 🙂

Jinak jsem trošku nakupovala sehnala jsem u nás v Opavě dupajdy vel.50
docela nadlidský výkon 😀 ale mám!

Kolik máte holky těch vel.50 pro své ratolesti?

sorbona13
2. dub 2009

lenulinka: já mám pár kousků ve velikosti 50/56, snad to bude stačit, přinejhorším dám větší a ohrnu rukávy 🙂

lenulinka21
2. dub 2009

sorbi: no taky si říkám ale přece jen pro úplný začátek jim dám tu 50
ono taky někdy ty rozdíly tam jsou záleží na výrobci.

lenulinka21
2. dub 2009

holky doufám, že jste využily dnešího počasí a ejhle o víkendu
má být i 20st C takže jsme si řekli, že zahajíme 1 opékání buřtů 🙂

Snad jsem Vás naladila na tento víkend.

veruleg
2. dub 2009

lenulinka : my budeme v sobotu taky opekat burtiky.... 😅

nahodou jsem na seznamu narazila na cviceni pro tehotne.......tak pro ty co muzou a chce se jim, tady je odkaz

http://www.stream.cz/video/273230-cviceni-pro-t...

tina30
2. dub 2009

holky já se ted venku tak slunila. no náádhera. vyvalila jsem pupík aby si to i mimča užila.

jinak velikost 50 mám. nějaký bodýčka a pár dupaček. víc toho mám spíš ve vel. 56

myska77
2. dub 2009

Ahoj holky,
burtiky planujem taky, my uz grilovali nekolikrat na chate, tak ted jsme si rekli, ze mame chut zase na burty. Venku bylo dneska nadherne a jeste hezci ma byt vikend, tedy spis jen sobota, ale uvidime.

Ja si dneska dala relaxacni den, byla jsem na masazi pro tehule a pak na nehtech, doma kaficko, obidek a objednala jsem si dalsi kousky pro kluky, miluju takovehle dny 😀

Jinak vel.50 mam taky neco malo, ale spis 56, z te 50 rychle vyrostou.

tina30
2. dub 2009

ted sem tak koukala a žanetík přidala do albíčka nějaký nový fotečky. holky jsou teda nááádherný. i žanet vypadá velice dobře.

veruleg
2. dub 2009

tina30 : dik za info 😉

holky od Zanetika vypadaji uplne dokonale....hlavne a fotka po kojeni doma 😵 fakt hezounke

adrosek
2. dub 2009

-ahojík mamky,tak my předchvílí dorazili z plavání,bolo super jako vždycky,ted sem se najedla a jen oddychujem u telky,teda venku bylo úplně parádně,fakt teploučko
-taky sem ted kukala do alba zanetika,holky jsou super a zanetik taky vypadá ok,fakt šikovný holky

jankatr
autor
2. dub 2009

Ahojky - tak koukám že dneska bylo krásně všude - je to paráda - člověk má hned lepší náladu 😵 😵 😵

jankatr
autor
2. dub 2009

Teď jsem koukala na fotečky od Žandy - holky jsou fakt boží - nejlepší je ta poslední - vegetící 😅 😵

hanulka3112
2. dub 2009

Ahojky Holky, tak konečně bylo dnes nádherně 😵 jsem zasadila cibulky hyacintů a narcisů, co mi odkvetly už v únoru a příští rok udělají službu na zahradě 🙂 jinak vidím, že se chystáte o víkendu grilovat či opékat, škoda, že můj má teď pracovní víkendy, jede chytat zakázky, jinak ho mám celkem doma podniká, ale jen ať jede penízky jsou potřeba a gor teď a to ještě dostal flast jako blázen z finančáku 😠 měl v tom nějaký binec ☹ tak to teď látujem vše jak se dá a to jsem si v klidu chtěla dokupovat výbavičku, no ještě, že už vše mám, hlavní ať je na hypotéku a že už je krásně a může dělat a je práce.Chudáci lidi ci přišli o práci a manželky jsou třeba těhotné ☹
Jo byla jsem dnes v poradně a vše O.K čípek 3.5cm 😵 tak mě pan Dr. uklidnil, prý že dřív chodily maminy s dvojčátkama do nemocnice už ve 28tt 😲 jsem fakt šťastná, že jsem doma, ikdyž se taky snažím hodně šetřit 😉 🙂

artep26
2. dub 2009

Aaaaaaaaaahojdáááááááá ,
dneska zase nestíhám, teď jsem teprve kloudně dorazila domů.
Ráno jsem byla na té prohlídce u praktické ... ani mě neposlechla, vůbec nic ... jen dala razítko, napsala že jsem po mandlích, napsala že jsem zdravá a už jsem mastila. Pak jsem mazala do květinky pro jarní výzdobu, za synovcem se prknout na plavčo, oběhla jsem pár sekáčů a k ségře na obídek. Pak volala mamka, že jí pustí z FN dnes, tak jsem na 14 hod. letěla tam a zárověň jsme sfoukly na nákup.
Naaranžovala jsem si na terásku kytičky a přišli známí, že budou kupovat pesana, tak oměřovali boudu a opékali jsme poprvé buřtíky .. no já ne, nebyla nějak chuť ...
Takže jsem KO, jdu Aničce zkontrolovat co vyplodila za dom. úkol, jdu se skácet do vany a pak hned do postele ...
Takže přeji hezký večer a doufám že jste všechny OK ... 🙂 🙂 🙂
Pa pa pa 😉

adrosek
2. dub 2009

-tak tady se opékalo ve velkém jako jak tak sleduji co mamky
-no já si taky dneska trocha naaranžovala kytky,ale né moc
-ted kuknem chvíli na růžovku a pak půjdem dáchat

hanulka3112
2. dub 2009

Artep, tak opékačku jste měli jo 😵 jinak to počasí je fakt super každého to žene ven 😵 zims byla teda už fakt moc dlouhá 😝

myska77
2. dub 2009

mala zandatka jsou uzasna, fakt sladousi, tesim se co bude vypravet Zanet 🙂