Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

lenulinka21
12. dub 2009

Janka: jsem strašně dojatá z tvých kluků 🙂 moc pěkné foto a taky
pyšný tatínek s kočárkem. Ukazovala jsem to manželovi-jak to má vypadat 😀

Všem bych chtěla popřát pěkné Velikonoce a hodně dobrotek.já se teda nacpu
váha neváha 😀

luzza
12. dub 2009

holky
tak jsme přijeli z města a já mám z toho tlak 150/117,takže si jdu na chvíli lehnout 😝
vejce obarvím až po odpočinku 😉
lenul
manža se taky díval na janky fotky a byl dojatej 😉 🙂 kdo by taky nebyl,že???? 😅

adrosek
12. dub 2009

-ahojík mamky,tak vás zdravím všechny,my boli dneska u našich na zahradě,tak sme pogrilovali pěkně a najedli se taky,ted sme doma už a trocha zase stíráme už tu dlažbu novou
-jinak jankatr pěkné fotky,kluci jsou pěkní,moc hezké fotky
-jinak hezké velikonoce a opatrujte se

sorbona13
12. dub 2009

ahoj holky, hlásím se stále 3v1, břicho tvrdne a kluci pěkně řádí, dneska už to bylo i vidět na břiše 🙂 Jenom v nemocnici mi to už leze na mozek, snad budu moc časem jezdit domů alespoň na víkendy, i když ležet budu muset až do konce ☹

adrosek
12. dub 2009

-ahojík sorbonka,tak hlavně že jste stále 3v1 to je nejdůležitější,tak odpočívej,nedá se nic dělat,hlavně to nějak vydrž v nemocnici,ikdyž je to asi otrava

luzza
12. dub 2009

sorbonko
dneska jsem šla ve špitále kolem dveří oddělení rizikového těhotenství...nejdřív se mi udělala husí kůže a pak jsem si vzpomněla na tebe,jak jsi tam zavřená (i když v jiným městě)...
fakt tě moc lituju...
ale mysli pořád na miminka 😉 TO VYDRŽÍŠ!!!!
počítej každej den k dobru,kdy máš kluky u sebe v bříšku 😉
já taky tvrdnu,i když dneska jen párkrát...
co ti teď na to dávají??? jen magnézko v tabletách??? a co čípek??? kdy ho změří??
moc na tebe myslím,držím vám všem 3 palce 🙂
a piš nám 🙂 ať víme,co je s tebou 🙂

adrosek
12. dub 2009

-jojo piš nám pokud můžeš

jankatr
autor
12. dub 2009

Tak já teda letos velikonoce kapku bojkotuju 😅 a nejspíš to dopadne tak že vezmem i kluky v kočárku a půjdem na koledu s "chlapama" - Taťka chce všechny kluky sebou a jelikož to nejspíš nerozkojí tak mu nezbývá než mě vzít sebou 😀 😀 😀

Sorbonko - vydrž... - hlavně ať tam prťata ještě chvilku vydrží, držíme všechny pěsti co jich tu máme 😉

luzza
12. dub 2009

a že jich janka a spol mají!!!!! 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

artep26
13. dub 2009

Ahojda holky,
přeji hezké Velikonoce a užijte si to 😀 😀 😀
Já měla včera fofr, beránka, placičku, obalit řízky, pizzašnečky, pak přišla švagrovka že mám hezkého beránka tak jestli bych jí ho taky neupekla ... no a tak já teda upekla ... pak tu byla švagrová s dětmi pro koledu ... no byla jsem ráda, že jsem byla ráda.
Chlebíčky a vše ostatní mám hotové, koledníci se trousí, tak to vidím dnešní dopoledne na MK nebo netu, páč Andulka fakt není doma 😔 no příští rok si to vynahradíme, ale to už budou doma i ty 2 žížaly co se mi kroutí v břichu, tak to asi bude mazec 🙂
Sorbi hlavně hezky lež, co bychom neudělaly pro prdelky, viď??
Janko hezky si užijte prochajdu, to si na ty vajíčka a dobrůtky vezměte mošnu, páč 4 chlapi toho musí vykoledovat pěknou hromadu 😀
Zddravím všechny ostatní, Luzz Domča už asi lítá po vesnici a koleduje, viď?? 🙂 🙂 🙂

artep26
13. dub 2009

JAnko jsem přelouskala porod, hlavně že to dopadlo všechno dobře, taky bych koukala hlavně na to, aby byli prckové v pořádku 😉 a fotečky jsou nádherný, kluci prostě slaďoučcí, no k zulíbání 🙂 🙂 🙂 a nádherně dopečení no prostě krása krás 😵 😵 😵

luzza
13. dub 2009

jo jo artíku,domča už je víc jak hodinu na koledě 😉
a ty to s tou aktivitou moc nepřeháněj,ať za chvíli nelehneš jako chudák sorbonka...!
přeju vám všem krásné velikonoční pondělí 😵 😵 😵

artep26
13. dub 2009

Luzz neboj, se mám a hlavně dětičky, mooooooc ráda 😀 😀 😀

luzza
13. dub 2009

artíku
to je určitě pravda,ale děláš toho nějak moc! ŠETŘI SE! 😉

artep26
13. dub 2009

Když mi není dobře, tak na to prdím, ale ty Velikonoce a nějaké věci za mě opravdu nikdo neudělá 😕
Manža včera pomáhal, posekal a uklidil kolem baráku, uklidil na terásce, vyluxoval, vytřel ... mi pomohl moc ... 😉

luzza
13. dub 2009

artí
tak to je zlatej 😉 🙂
mě s velikonočním úklidem pomohla mamka 🙂 jirka teď venku seká dříví a pak musí dodělat střechu na pergole 😉 abysme měli kde s prckama vegetit 😉

luzza
13. dub 2009

a co ty sorbonko?????????? 🙂 🙂 🙂 🙂
jak probíhají Velikonoce ve špitále?

artep26
13. dub 2009

Luzz já poprosila mamku aby mi umyla okna, leč zbytečně, neměla čas, ač je doma v inv. důchodě 😲 😝
A jinak jsem jen klasicky utřela prach, uklidila povrchu, umyla koupelku a umyla 3 okna, co máme do ulice 😀 😀 😀
My máme terásku zastřešenou, ještě to teda není komplet, ale vegetí se tam už krásně, prďatům tam bude božsky 🙂 🙂 🙂

luzza
13. dub 2009

jééé artíku,tak to ti závidím,že už vysedáváte 😵 😵 😵 😵
mamka mi teda okna umyla a že jich mám!! 😅 😅 jsem strašně ráda 😵 a ty s těma oknama do ulice si mě rozesmála 😀 😀 😀 to je krásný 😀 😀 😀
já půjdu věšet prádlo,je tam jak v červenci 😵 😵 a jirka zkládá postýlky 🙂 🙂

artep26
13. dub 2009

Luzz no jen tak naoko, aby se neřeklo, že se u nás okna nemyla 😀 😀 😀 na to musíš chytře 😝
A navíc druhý den jsem skoro necítíla pohyby prťat, tak jsem z toho byla špatná a nadávala jsem si a manža mně taky, tak jsem prostě ten zbytek zazdila.
Já mám vypráno, naštěstí mě zachánila švagrovka, pračka stále neždíme, ale snad po Velikonocích bude v provozu 😉
Jé postýlky, ty musíme zkusmo složit kvůli mantinelům, abych věděla rozměry, máme každou jinak velkou 😉

adrosek
13. dub 2009

-ahojík mamky,tak vás všechny zdravím a přeji hezký zbytek velikonoc
-já to s úklidem nepřeháněla pač stále bouráme takže by to bolo zbytečně,manžílek jen vytřel,teda každý den vytírá

adrosek
13. dub 2009

-jinak sorbonko se opatruj v nemocnici a nějak to tam zvládni hlavně a vydrž

sorbona13
13. dub 2009

ahoj holky, další den za námi a stále 3v1, dneska měl ráno vizitu doktor, co mě přijímal a je to i kamarád mého gynekologa, tak jsem se zeptala, jestli budou výhledově možné alespoň propustky na víkend a on mě pustil domů už dnes s tím, že do do sedmi hod. musím být zpět. Neskutečně jsem si to užila a břicho tvrdlo možná o něco míň, než když jsem v nemocnici. Proležela jsem celý den u pohádek, manža dojel pro pizzu. Odpoledne začali kluci řádit, až mi najednou zešišatělo břicho, to by mě zajímalo, co tam ti dva vyváděli 🙂
Beru 2x denně magnosolv a 3x denně utrogestan. Zítra je velká vizita, tak mi možná pak budou měřit i ten čípek.

díky všem, co mi drží palce, to by bylo, abysme to nedotáhli do konce!!!

luzza
13. dub 2009

sorbonko 😅 😅 😅
no tak ty jsi měla nejhezčí velikonoce z nás všech! 😅 😅
to jsem strašně ráda za tebe i za klučíky 😵 😵
takhle by to šlo,viď?? 😅
držím palce na zítřek a po vizitě nám hned napiš!!

adrosek
13. dub 2009

-sorbonka tak to si se měla hezky a aspon sis to užila pěkně doma,tak se opatr

adrosek
13. dub 2009

-musím ještě dopsat-tak se opatruj hlavně a držte se všeci tři

jankatr
autor
13. dub 2009

Artíku - nepřeháněj to s tím uklízením - ono to nikam neuteče... 😉

Sorbonko - drž se 😉

jankatr
autor
13. dub 2009

velikonoce u nás dopadly tak že nakonec šli chlapi sami, ono kdyby na nás měli čekat tak asi nevyjdou z domu páč hoši papkali kolem páté a pak chrněli skoro do devíti, no a než se zas najedli tak bylo pomalu deset
Nakonec se pro nás jenom stavili kolem poledne a šli jsme ke švagrové a k našim a pak odpolčo na procházku. Bylo fakt krásně...

Jinak kluci jsou zatím moc hodní - skoro pořád spinkají a na jídlo se budí převážně tak po čtyřech hodinách - takže pohodička - otázka je jak dlouho jim to vydrží

zanetik
13. dub 2009

Ahojda dvojmamky, jdu vás v letu pozdravit než půjdu zase kojit...my kojíme po 3h jak nám řekly v porodnici, takže holky takhle budím a pomalu si tak zvykly, že se jedna nebo druhá vzbudí a drouho musím vzbudit.
Doufám, že u všech je všechno v pořádku a bude i nadále.

luzza
14. dub 2009

dobré ránko dvojmamky 🙂
a ahoj žanetkoooo 😅 😅 😅 😅 - to je super,že jste s holkama v pořádku a už jste se pěkně sehrály 😵
ukaž nám taky nějaké fotky 😅 a co kojení?? Kojíš je zvlášť,nebo dohromady?? Zajímá nás všechno!!! 😀
tak piš,jak budeš mít chvilku 😉 🙂