Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
21. lis 2008

Jojo taky som na to kukala,tak hlavně že jedno se drží to je důležité.
No toho se taky bojím,ale ona u toho druhého neměla ještě potvrzené srdíčko,jen u toho jednoho

jankatr
autor
21. lis 2008

Jmiso - tak to je smutný ale hlavně aby aspoň ten jeden prcek byl v pořádku 😕

Tak jsem se dívala na tu reklamu - je fajn že v těch podrobnostech mají i možnost připomenutí - protože já bych na to jinak určitě zapomněla 😀 😀 😀

adrosek
21. lis 2008

jojo taky som si dala,aby mi napsali upomínku dopředu potom

jankatr
autor
21. lis 2008

Napsala jsem tam i dotaz jestli tam nebudou mít náhodou i ten Implast Donna - tak jsem zvědavá na odpověď 🙂

jankatr
autor
21. lis 2008

Tak tohle je ten náš první dvojčátkovej počinek https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 🙂 🙂

adrosek
21. lis 2008

jojo moc pěkné jankatr,jasně odměna musí být

jankatr
autor
21. lis 2008

Prostě jsem neodolala 😀

adrosek
21. lis 2008

no jasně to musí bejt

jankatr
autor
21. lis 2008

Tak jsme tu nějak osiřely co? 😕

adrosek
21. lis 2008

jojo to teda jo jako

luzza
21. lis 2008

zdravím dvojmamky 🙂
už jsem vás dočetla 😉

adrosek
21. lis 2008

ahojík luzza,já kukám na nemocnic a pak budu kukat na bohuša na markíze

jankatr
autor
21. lis 2008

tak my jsme si pustili pohádku 😵 - stáhli jsme si Nejkrásnější Hádanku - je to pěkný, zas po dlouhý době pěkně udělaná pohádka a žádnej horor 🙂

luzza
22. lis 2008

dobré ránko
severní čechy hlásí sněhovou pokrývku a -1*C

luzza
22. lis 2008

já včera byla úplná mrtvola 😝
zalehla jsem už v devět hodin...jak kdyby mě kousla moucha cece 😀
zato teď jsem už vyspalá 😅 a pohádku bych si nechala líbit... 🙂
Jirka odjel do práce a domčus je u mýho bráchy na víkend...takže já mám free 😉

adrosek
22. lis 2008

Ahojík holky tak vás zdravím a přeji hezký den všem,tak a tady začalo sněžit akorát,předchvílí svítilo slunko a už sněží no mazec jako.

jmisa
22. lis 2008

AHoj
Tady taky sněží, nádhera, teď docela hustě😀
Muž šel pro snídani, tak doufám, že tu neomdlím hlady než se přivalí, je to louda. 😝

luzza
22. lis 2008

jmis,já už snídám podruhé 😀 😀

luzza
22. lis 2008

u nás sněhu stále přibývá
bydlíme pár km pod Sněžníkem,mám ho v dohledu...

jmisa
22. lis 2008

Já teď snědla dva rohlíky se šunkou ažaludek se konečně uklidnil, ale bylo to o fous.

Já spala až do 9, mně se nejlíp spí ráno.

Dneska se mi skoro celou noc zdálo o kočárkách, z toho asi zblbnu 😀

luzza
22. lis 2008

musím si koupit pořádný boty,
já jsem totiž taková "padavka" a v zimě se furt někde válím 😀 jsem děsný střevo...
ale letos se bojím kvůli prťouskům...
tak si koupím nějaký,v kterých neuklouznu...(i když to možná není botama 🤐 😅 )

luzza
22. lis 2008

jmis
taky jsem myslela na ty kočárky 😀 ale jirku už to večer v posteli asi nebavilo a usnul jak špalek 😀 a to jsem to chtěla ještě probírat 😀

luzza
22. lis 2008

jmis
a to ještě netlačím ve sněhu kočárek 😀 😀 😀

luzza
22. lis 2008

když byl v kočárku dominik,tak jsme bydleli v paneláku a cesty byly vyčištěný,ale teď bydlíme v baráčku a všude kolem bílo 😕 asi budem s miminama přes zimu doma 😀 😀 nebo budou mít na kočíku lyže,jako matýsek ve S tebou mě baví svět 😀 😀 😀 😀

jmisa
22. lis 2008

Já mám trekový boty, v zimě je akorát nastříkám impregnací a fertig, odchodila jsem v nich i sníh 😀
Ale viděla jsem včera fááákt hustý boty, najdu odkaz.

adrosek
22. lis 2008

Tak tady zatím přestalo snežit tak uvidíme jestli zas začne

jmisa
22. lis 2008

Tedy maj i jiný barvy, ale tyhle jsou jedovatý 😀

jankatr
autor
22. lis 2008

Dobré ráno holky 🙂 🙂 🙂

Jmiso tak ty teda jsou - mě dostalo už jenom když jsem to viděla jako ty děravý pantofle s kožichem - že z toho udělají i kozačky by mě teda ani ve snu nenapadlo 😀 😀 😀

U nás napadl přes noc asi tak 1cm sněhu a od rána na to svítí sluníčko - takže už to postupně leze dolů...

S těma lyžema na kočárku jsem to slyšela i od mamky - oni bydleli v Podkrkonoší, a když byla malá tak se opravdu dělaly takový malý lyžičky - na každý kolo se přivpevnila tuším zvlášť jedna malá (ale to si nejsem teď jistá) Ale fakt to bylo. Tenkrát taky ale byly jiný zimy, a sníh byl odhrnutej jenom tam kde to odhrabali ručně... dneska to po městě projede multikára a je vymalováno 😅

adrosek
22. lis 2008

Ale jsou taky pěkný,já se za chvílu rozloučím,dojedou naši a budou tady do neděle tak asi na vás nakuknem až zítra.