Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
20. dub 2009

mysko,adrosku
já mám fakt to spaní šílený 😝 😝 už mě to unavuje...

janko
já mám teda dudlíky taky nachystaný (už i do porodky) abych se z nich nezcvokla 😅

artep26
20. dub 2009

No uvidím s těmi Nanny podle váhy a jak miminka budou prosperovat, přinejhorším vyšlu manžu a než dorazíme z porodky domů, tak je někde poshání.
Já doteď oddychovala a když Anudl ve 3 přijuchala ze školy, tak jsme spolu vyráběly koníka - hlavu ze čtvrtky, hřívu a ofču z vlny a jako tělo poslouží kus latě od manži z dílny. Fakt se nám to povedlo, tak s ním Anička mazala za holkama 😀 😀 😀 aby se pochlubila. Je to tady samý koňák, tak se holky vyblbnou 😉
No jdu asi chvíli žehlit ... páč ta komoda s přebalovákem a skříň pro děti je komplet a tak to chci hezky všechno připravit, ať mám nachystáno. Až budou plné skříňky, tak vyfotím a pochlubím se 😉

artep26
20. dub 2009

Luzz já se taky chystám s dudlanama do porodky 😀 ač vím, že to neradi vidí. Ale kašlu na sestry, Anička byla v noci nesnesitelná, tak jim je pokud bude třeba prostě nacpu 😀 😀 😀
Jsem matka, co??
Kačí já taky děkuji, nevíme co budeme mít, takže by mi třeba byly k ničemu 😖

blucka
20. dub 2009

Ahoj holky,
tak teraz som vas aspon zbezne docitala....
Dnes som bola na vylete v Caslave, myslim, ze bol posledny, rebra a chrbat ma dost bolia, takze uz bude lepsi asi len klud a pohodicka 😉 .
Ja monitory kupovat budem, ale oba mam od znamej, takze to nebude az taka palka.
Uz mam aj 4kojacie podprdy, ja som si tehotenstvom polepsila z AA(A) na B 😀 , esteze, inak by som ani podprdy nezohnala. Mam aj dudle, pre kazdeho 2, ale chcem im ich davat az ked bude naozaj nutne, tak uvidime ci mi to vyde 😉 . Jo a flasky mam od Chicca, ale ak by bolo treba prikrmovat radsej by som striekackou aby nebol problem, ze nebudu chciet prsnik.
Zanetik, holcicky krasne rastu, len tak dalej 🙂 .
OGTT som absolvovala uz v 26tt a nebolo to nic moc prijemne, ale de to.

adrosek
20. dub 2009

-no luzza věřím,že je to otrava,spíš si už unavená a spala by jsi,ale nejde to,to je jak já někdy vnoci,ani nevím jak si lehnout no hrůza
-navíc jak jsem nabrala takl mi občas bije rychleji srdíčko tak to cítím na sobě,no dává to pěkně zabrat to těhotenství,snad to pak poleví všechnoi

artep26
20. dub 2009

Blucko co já bych dala za B 😀 😀 😀
Záda mě sice zatím nebolí, ale myslím že až se mi to naplní, tak budou 😕
Zatím mě bolí jen ta žebra, to je fakt děsný, někdy mám pocit, že mi prasknou 😖 😲

blucka
20. dub 2009

Artep, to ma prekvapuje, znama rodila v Motole a maly uz mal od sestier nacpany dudel.

artep26
20. dub 2009

Já holky docela spím, až na to lítání na wécko a při každém otočení vzhůru jsem , to jo, ale za chvíli jsem zase tuhoň 🙂

artep26
20. dub 2009

Blucko já rodila před 9 lety, tak možná proto, ale vím že říkaly, že dudlíky nee 😠
Tentokrát si to budu dělat podle sebe 😉

blucka
20. dub 2009

Teraz mam konecne aspon cosi do vystrihu 😀 .
Mna niekedy tie rebra chytia tak, ze uz neviem ci si lahnut, sediet, proste des...a to este mimca porostu, tak to uz neviem.

blucka
20. dub 2009

ja ich mam tiez pre istotu zabalene, uvidime...

artep26
20. dub 2009

Nejhorší je sedět, to mám odskoušené 😠
Holky od kdy se chystáte mít připravené postýlky a tašky do porodky??
Já nevím kdy se do toho dát, no ještě nemám ani objednané peřinky a povlečení, ale to je otázka chvilky. 😉

blucka
20. dub 2009

Ja mam postielky uz asi 2 tyzdne(ale to hkavne pre to, ze uz chcem, mat pokoicek pripraveny a mam na to kopec casu) a tasku tiez, pre istotu az nestresujem.

luzza
20. dub 2009

artí
nervuješ se zbytečně...u nás v porodce dudlíky dávají i samy sestřičky,pokud nemáš sebou svoje 😅

artep26
20. dub 2009

No u nás je to trošku kovbojka, tak to asi nechám na poslední chvíli.
Jelikož rekonstruujeme baráček, tak podkroví není hotové, my spíme dá se říci v obýváku, kde tedy budou i prďata s námi, takže to vidím, že sestavíme postýlky, poměříme kvůli mantinelům, zase složíme, vše nakoupím, vyperu, vyžehlím, uklidím a až budeme mět jet domů z porodnice, tak to manža všechno přichystá 😀 😀 😀
Jsem to vymyslela, co?? Samozřejmě si to zkusmo všechno hezky povlíknu a připravím, abych se trošku pokochala 😉 😉 😉

luzza
20. dub 2009

artí
tašku do porodky už mám 4 týdny a postýlky nachystaný od tohoto víkendu 😉

artep26
20. dub 2009

Luzz uffffffffff tak to je dobře, jsem se bála že budu dětem dudlasy potajnu vytrhávat z pusinek jen co vrznou dveře 😀 😀 😀

artep26
20. dub 2009

Luzz takže času mám mooooooooooooře 😝

luzza
20. dub 2009

artí
my máme ty nachystaný postýlky zakrytý starýma prostěradlama 🙂 a krásně to v tý ložnici voní 😀 od tý lovely...

luzza
20. dub 2009

artí
já si taky nebyla jistá,jak je to s těma dudynkama teď 😀 při domčovi to byl taky problém,ale teď ti je fakt vyloženě nutěj 😅 😅 😅

blucka
20. dub 2009

Pekne ho zakolujes 😉 , ja som vcera zrovna nieco hovorila tomu mojmu,co musi urobit ked budem v porodnici a uz chce nech mu radsej napisem zoznam, ze az na nieco nezabudne. 🙂
To kochanie je tak krasne 😵 😵 😵 😵

luzza
20. dub 2009

začínám mít velký strach ze středy,jestli už mě nepošlou do špitálu...
nevadilo by mi už rodit,ale ležet tam ještě 2 týdny do porodu rozhodně nechci 😝

blucka
20. dub 2009

luzzoi, co asi neni tiez uplne ok, ze ich nutia.?

luzza
20. dub 2009

bluci
to psaní seznamu náhodou docela funguje 😀 😀
oni ti chlapi,jak si maj něco pamatovat,je to tragédie 😀

blucka
20. dub 2009

Luzzo a mas pocit, ze by si ta tam uz nechali ak sa citis ok a nebudes sa otvarat?

luzza
20. dub 2009

bluci
oni jim je všem nabízej,aby děti neplakaly... 😉

luzza
20. dub 2009

bluci
bojím se kvůli tlaku...mám doma tonometr,takže vím,že ten tlak mám pořád tak 140/100 😖
a mám opravdu velké otoky rukou i nohou a už i v obličeji...
jak bude vypadat čípek,to nevím...minule byl uzavřený...

artep26
20. dub 2009

Luzz tak budu držet palec aby jsi byla co nejdýl doma.
Blucko no to bude jediná jeho starost, vše bude mít nachystané, tak pak jen aby pro nás nezapomněl přijet 😀 😀 😀

artep26
20. dub 2009

Mě naštěstí tlak zatím nezlobí, ale nohy mi malinko natékají, ale myslím že je to v pohodě, nic mě nebolí, prstýnek pořád mám a sundám ho 😀 takže si myslím že zatím je to dobrý ... no ale tebe Luzz moc lituju, hlavně ať jsi v pořádku a jestli ne, tak ať už rodíííííííííííš 😵 😵 😵

luzza
20. dub 2009

artí
jestli tam budu muset jít,tak chci teda hned rodit 😠 😀 😀 a žádný vylehávání 😀