Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
26. dub 2009

sorbonko,já taky chodím co 2 hodiny čůrat ☹ a taky vždycky jen trošinku ☹

luzza
26. dub 2009

nevím,jestli se mi to nezdá,ale tak poslední 3 nebo 4 dny se mi zdá,že se holky hýbou nějak míň...

adrosek
26. dub 2009

-asi už tam nemají moc místa luzza ne,tak se nemůžou moc hýbat

luzza
26. dub 2009

adri
snad jo...
víš co...já plaším,jestli jim něco není 😉 😅

luzza
26. dub 2009

vždycky to byly děsný divošky...ve dne i v noci 😀
teď se sice hýbou,ale žádný velký souboje,jak dělaly dřív...
ale možná fakt zase o něco povyrostly... 🙂

blucka
26. dub 2009

Luzz, uz maju malo miesta, alebo su len unavene....
Pisala si, ze zajtra ides k dr., tak uvidis co ti povie.

luzza
26. dub 2009

bluc
asi je to tak 🙂

blucka
26. dub 2009

Luzz a nemas fonendoskop?, ja ked sa vzdy bojim, ze s nimi nieco je tak si ich popocuvam a vacsinou ich rozhybem...Ale ja myslim, ze asi pracuju nervy a prdata maju tazku pohodu 😀 .

luzza
26. dub 2009

bluci
fonendoskop samozřejmě doma mám 😀 co bych byla za sestru 😀 😀
ale nemusím je poslouchat 🙂 oni se hezky hýbou 🙂 ale prostě jinak...
buď zase ztloustly a maj málo místa,nebo jsou unavený 😵

blucka
26. dub 2009

len nech pekne priberaju 🙂, az su z nich riadne baby 😀

luzza
26. dub 2009

bluci
já mám pocit,že už budou mít ke třem kilům 😀 😀
minule měli 2415 a 2600 😉

jankatr
autor
26. dub 2009

Luzz aspoň tu ti naši kluci nebudou jediní obříci 😉

luzza
27. dub 2009

dobré ránko všem 🙂
jani - no snažím se,aby vaši chlapáci měli k sobě adekvátní protějšky 😀 😀

jankatr
autor
27. dub 2009

že bysme je pak daly dohromady 😅 😅 😅 😉

myska77
27. dub 2009

Dobre ranko mamky,
zdravim po vikendu. Zase jsme byli na Slapech a bylo tam nadherne, ale uz jsou pro me narocne i ty cesty autem. Postupne vas doctu. Pekny den.

luzza
27. dub 2009

ahoj kočky 🙂
no jasně jani 😅 😅 😅

luzza
27. dub 2009

tak
domča má dnes místo školy výlet s tetou a se strejdou...přijedou až večer...razili směr http://www.tropikal-islands.cz/

luzza
27. dub 2009

o víkendu je to tam moc přecpaný,tak jedou takhle ve všední den...
no já se jdu zkulturnit a razím ke své dr. na kontrolu...

mysko
já když sedím jako spolujezdec,dost mi tvrdne břicho 😝 takže už bych takhle nikam nemohla ☹ ,ale řídit zatím můžu 😉

tak pa

adrosek
27. dub 2009

-ahojík mamky,tak vás zdravím všechny a přeji hezký den všem 🙂
-tady zase fouká že až hrůza,ale možná o trošku méně než včera,ale nevím tedy
-jinak já včera nemohla vůbec zaspat,převalovala jsem se v posteli asi dvě hodky,až sem měla ztoho nerva,vnoci jsem byla jednou na záchodě a pak kupodivu usnula než vstával manžílek do práce,pak jsem ještě spala do půl deváté
-jojo luzza neboj,budou ok prdata
-já mám taky dojem,že se mi mín hýbou,asi jak kdy holky moje
-tak já posnídám a pak si ještě doskládám zbytek věcí do kuchyně

sorbona13
27. dub 2009

ahoj holky, dnešní noc celkem ušla, dala jsem si půlku plegomazinu, abych vůbec usnula...v noci odvezli jednu dvojmamku od nás z pokoje na císaře, protože jedno mimčo bylo o hodně menší než to druhé a doktorům se nelíbil monitor, tak na nic nečekali, byla už ve 32tt.

veruleg
27. dub 2009

ahoj holky

Dnes u nas fouka a je zatazeno, to se sna bude dobre zehlit 😠 Jinak nohy nastesti dnes jeste nenatekly, tak musim toho vyuzit. 🙂

Luzza, to jsou super vahy, aspon nebudu muset mc dohanet....ono kdyz vsichni jeste necco shodi....myslim na Tebe, 4.květen se blizi 😉 pak napis co u doktora.

sorbi : musime se drzet, prvni metu mam ten 30 tyden a pak budu rada za kazdy dalsi. Manzel uz prijede za 5 tydnu jupiiiiii....tak snad bude mit moznost zkusit jak me mimousci stouchaji v brisku. Moc se neprepracuj a odpocivej 😉 Jsou kluci oba stejne velci ? U me byli pred tydnem s asi tydennim rozdilem, ikdyz ta tolerance me pobavila +- 9 dni...... 🙂

adrosek
27. dub 2009

-ahojík sorbonka,takže vcelku to ušlo říkáš
-tak hlavně jestli jsou mimča vpořádku od té paní co rodila
-tak a já mamky dneska vařím konečně po třech týdnech v kuchyni,ale dneska už v nové tak si to vychunávám

sorbona13
27. dub 2009

veruleg: moje první meta byla 24+0, další je 28tt, ale pořád doufám, že se dočkám až 35tt 🙂 Kluci měli ve 23+0 477 a 487g a velikost jim neměřili, ale podle těch vah budou asi stejní.

adrosek
27. dub 2009

-jojo sorbonka jak bude 30.týdne tak to bude lepší,já si říkám že jak bude ces 30.týden tak budu kludnější,přeci jen kdyby se jim chtělo ven tak už by to mohli zvládnout

blucka
27. dub 2009

Ahojky,
prajem pekny den....
U nas sa pocasie umudrilo, ale v noci to vypadalo, ze mi vietor polame kyticky a pozhadzuje truhliky...
My sme v noci spali nic moc a dnes nam neni nejak dobre, boli ma podbrusko ako na MS, neviem ci je to tym, ze mrnousi tlacia, ale ak sa to nezlepsi asi zajdem zajtra k dr. a uvidime co sa deje.
Luzz, to maju naozaj velmi pekne vahy, len tak dalej. Do 4.5.este nieco naberu 🙂 .
Adrosek, super ze uz je kuchyn hotova, to sa bude varit 🙂 .
Holky ja mam tiez na mety tehotenstvo, hovorim si, ze ked sme preklenuli 30tt tak uz aj keby chceli von maju pekne vahy, len aby boli ok.

adrosek
27. dub 2009

-ahojík blucka,tak snad to nebude nic zlého stím blením toho břicha,snad se to umoudří
-jojo už se vaří taky v kuchynce a bude to určitě gud
-tady stále fouká a je tam taky zima,sice jsem byla jen na balkoně ale fučelo dost

blucka
27. dub 2009

No v to dufam aj ja, volala som so segrou a povedala, ze ak sa mi nieco nezda mam zajtra prist, radsej 2xzbytocne nez 1 neskoro.
Ja si pamatam ked som ja mala novu kuchyn, stale som sa na nu divala, lestila, taku radost som z nej mala 😵 ...

adrosek
27. dub 2009

-jojo taky to tak dělám blucka,chodím tam stále na něco nakukovat

myska77
27. dub 2009

Adri gratuluju ke kuchyni, je to parada vid, ja dostala novou pred rokem a stale ji jeste lestim a nesmi na ni byt ani smitko, ale uz me to zacina opoustet.
Bluci: taky bych to radeji zkontrolovala, clovek je aspon klidnejsi, no uvidis jak se to bude vyvijet.
Ahoj Sorbi: tak ty se ale nikam jeste nechystej na sal, sbirej zkusenosti od mamek z okolnich posteli, ale tot vse, my pujdem az vsichni najednou v cervenci 😀 I kdyz ja si vcera rekla, ze kluky pohlidam tak do konce 35.tt a pak uz budu premlouvat doktory ke konci, no uvidime, treba to kluci vyresi sami.

Luzzy: Tropical Islands znam, je to tam bozi, to si mladej uzije 😎 Jsem zvedava kolik budou holky vazit, ta 3 kila jsou vic nez realna a i mozna vic.

Ja se ted vratila z nehtu, musim si jit hned lehnout, ta cesta autem mi fakt dala. Musim chvili zase delat hodnou holku 😵

lenulinka21
27. dub 2009

Ahojík holky všechny zdravím 🙂

Musím zaklepat ale poslední 2dny spím v pohodě jen 1 za noc na záchod 🙂 🙂

Adrosku: júúú nová kuchyně to je vždy bájo to se vaří samo 😀 Mín se hýbou asi to je tím
že už nemají tolik místa.

Luzz: stále 3 v 1? Holky vypadají na obřice tipuji tak každá do 3kg.

Jinak kosmetiku už mám všechnu něco od BUBCHEN z lékarny a zbytek ASTRID batole.