Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
10. kvě 2009

no jsem zvědavá,jestli z toho mýho břicha nevyskočí taky karkulka s babičkou...myslím,že s holkama je tam ještě někdo 😀

sorbona13
11. kvě 2009

luzza: držím palce, ať to dnes všechno krásně vyjde a máš holčičky brzo u sebe 🙂
Já mám za sebou noc hrůzy, v noci přijali další pacientku, dobrýchn 30kg nadváhy a šíleně chrápe, navíc pokaždý, co se otočí, tak jí šíleně vrže postel 😠

luzza
11. kvě 2009

sorbi,ty máš teda kliku na spolubydlící 😀 😝

luzza
11. kvě 2009

holky moje
já se teda loučím (snad už naostro)
budu na vás moc myslet 😉 , Jirka vám sem napíše,jak bude něco nového 😉
tak zatím pa pa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

myska77
11. kvě 2009

Dobre ranko mamky,

Luzzy: tfuj tfuj.
Sorbi: Ty si to tedy vyziras, nechces preci jen vzit ten nadstandard? Musis taky mit dostatek sily, aby kluci pekne rostly a ne takhle probdit kazdou noc.

Ja se dnes zase po dlouhe dobre vyspala. O vikendu na chate to byl ale horor, do 4 jsem cumela v kresle do stropu a pak padla vysilenim. Kluci jsou ted nejak desne aktivni, mam pocit, ze se tam otacej i nekolikrat denne, protoze treba i vidim velikou boli jako hlavicku, jak se sune od zeber dolu a pak zase treba za pul hodky zpet. Nechapu jak na tohle vsechno tam muzou mit tolik mista.

sorbona13
11. kvě 2009

Luzza: jo jo, já jsem klikař, za těch 6 týdnů, co jsem tady, jsem měla snad je 3 dobré spolubydlící...
Myska: ptala jsem se, kolik tady stojí ten nadstandard a je to 900Kč na den (na internetu mají napsáno 600Kč), to je strašná pálka, za to by bylo ubytování v hotelu...
Od minulého týdne mi zase narostl pupek, přijde mi, že se to vždycky dlouho drží stejně a pak najednou přes noc vyroste 🙂 Jo a mám už 7kg nahoře 🙂, za týden 1,5kg...a pak že to nepůjde 😀

sorbona13
11. kvě 2009

Jo a v pátek ráno sem přijali Rusku, co čeká nechtěný dítě a vyprávěla mi, jak lituje, že nešla na potrat, že už má jeden potrat za sebou a je to v pohodě...trošku mě to psychicky rozložilo 🙄

adrosek
11. kvě 2009

-ahojík holky,tak vás zdravím a přeji hezký den všem
-luzza ty sa drž a snad už tedy budeš mít holky u sebe dneska,myslíme na tebe a opatrujte sa
-já si chtěla pospat,ale bolí mě kyčel a čelist na pravé straně tak bud som to přeležela nebo nevím,takže som musela vstát

myska77
11. kvě 2009

Sorbi: no ja myslela, ze by Ti to zaplatila ta prace, jak Ti to nabizeli, jinak samo palka to je, to je jasny. Ja uvazuju o nadstandardu pri porodu, tedy po nem. Protoze chrapani me privadi uplne k vrazednym sklonum a nedokazu si predstavit byt utahana po porodu a jeste tam poslouchat nejake chrapani od spolubydlicek. V Motole stoji nadst.1000/den, a kdyz tam prespi manzel, tak 2400/den, coz mi prijde uz uplne ujety.

No vidis jak pekne pribiras, potrebujes to jak sul 😵 me taky bricho chvili stagnuje a pak pres noc se najednou zvetsi o par centaku.

Z te rusky si nic nedelej, je to jeji problem, ona se bude divit az jednou to dite fakt chtit bude a ono to nepujde prave kvuli tem potratum. A s cim ji prijali, ze hrozi predcasny porod?

adrosek
11. kvě 2009

-to jsou teda pálky za nadstandarty jako,já ani nevím kolik to stojí unás,ale vím že jako zaměstnanec bych neměla platit nic,tak uvidíme,taky bych chtěla ale být sama raději,zvlášt se dvěma miminama že
-no ta ruska je mazec tedy,ale nic si sní sorbonka nedělej,vyprdni se na ni

sorbona13
11. kvě 2009

myska: nemůžu po zaměstnavateli chtít, aby za mě platil takový prachy, za měsíc by to bylo víc, než kolik vydělám...tu stokilovou maminu snad pustí dneska domů, doufám 😒
Rusce trochu tvrdlo břicho, tak dostala kapačku a jela domů...je to na palici, pořád se tady někdo střídá, jsem zvědavá, koho mi sem zase šoupnou...

myska77
11. kvě 2009

Sorbi: no ja myslela, ze si psala, ze Ti to zamestnavatel nabizel tehdy. Je fakt, ze sama od sebe to po nich chtit nemuzes 😵

Jsem zvedava, jestli pak uz to ma Luzza za sebou. Ale pokud ji vyvolavaji normalni porod (jako ze rikala, ze to zkusej), tak to ma program i na cely den.

adrosek
11. kvě 2009

-taky som myslela na luzzu jestli už to má za sebou,aby bli ok hlavně
-já si trocha poklidila koupelny,nabalila tašku a chvílu spočnem zase

sorbona13
11. kvě 2009

myska: to jo, nabízel mi to, ale to jsem byla ráda, že mám společnost, zrovna byly na pokoji fajn hoĺky , takže jsem to odmítla. Teď se mi tady střídaj samý pohromy, snad se to časem zlepší. Jo a taky jsem myslela, že ten pokoj stojí 600Kč a né 900Kč, to by dalo za měsíc větší částku, než kterou vydělám 🙂

zanetik
11. kvě 2009

Ahojky dvojmamky, tak co novýho? Co Luzza víte něco?
U nás je bouřka, tak dnes odpoledne asi budeme doma, takže musím něco dělat, jako vyžehlit, vytřít, něco zašít a ták...
No jinak mě teda zásadně odmítly porod vyvolávat, prý se to u dvojčat nedělá,ale zase záleží na nemocnici asi..

adrosek
11. kvě 2009

-to je divný žanetik,mě zase řekli že by mi jej vyvolali kdybych neporodila sama do toho 36.týdne tak nevím,asi záleží na nemocnici a aj na dr.zřejmě nebo nevím
-tak unás svítí sluníčko krásně,je dusno ale snad to nepřinese žádnou pohromu no uvidíme
-jinak jak se máte zanetik co,co holky

zanetik
11. kvě 2009

proč už do 36tt? jsem myslela a i my jsme čekaly do 38tt..
jinak se máme fajn, holky jsou hodňoučký každý se nad něma rozplívá, dnes jsme se byly ukázat v práci, ale už i dva večery tak od 20-22h zlobily, asi byly vyspalý za celý den a nemohly zabrat, ale po dalším kojení a celou noc pohoda..jinak máme tak 3,3 a 3,5kg zpaomínám je zvážit nahý po koupání, jak spěcháme s oblíkáním,aby jim nebyla zima 😅

adrosek
11. kvě 2009

-nevím proč do 36.týdne možná jej nechají déle uvidíme,ale vždy říkal kolem to 36.týdne tak se necháme překvapit
-tak hlavně jestli jsou jinak hodný holky,to je fajně

veruleg
11. kvě 2009

ahoj holky...hlasim ze poctive lezim 🙂 Doufam ze Luzza uz to ma za sebou a vse slo v pohode,uz to pro ni bylo narocne

sorbi : snad uz budou jen normal spolubydlici 😉 Ja nad tim taky premyslela, kdyz jsem jela do nemocnice pred tydnem. To je nejhorsi travit s nekym kdo leze na nervy, cele dny. Doufam ze doma odlezim co nejdele abych ten pobyt v nemocnici minimalizovala...ikdyz se mi to stejne nevyhne. Drz se 😉

Adri : mi rikali, ze dvojvajecne muzou vydrzet temer az do konce. Ono pry i u jednoho je 38tt da se rict termin.Ja mam tu metu max 36 tt.Doktrorka mi rikala, ze pak uz ta jedna placenta nestiha ty dve dei vyzivovat a starne pak rapidne...tak proto, ale vse je individalni. Od holky co jsem koupila kocar vim, ze vydrzela do 39tt s jednovajec. a jeste den pred porodem jela na postu na kole..... 😨

Zanet : to je super jak holky pribiraji....ted musis taky trosku nabrat, at Te uplne nevysajou.Tesim se na dalsi fotky.

adrosek
11. kvě 2009

-tak uvidíme veruleg,nechám to na dr.tak snad budou vědět co dělají
-no ale na kole ještě jet,tak to bych nezvládla tedy

artep26
11. kvě 2009

Ahoj holky,
jdu vás jen pozdravit, zase mě bacil nějaký bacil ☹
Od rána jsem nevylezla z pelechu, strašně kašlu a je mi tak celkově divně.
Taky mě začal bolet ten spravený zub, takže ráno frčím směr Hořice aby se mi na to podíval.
No prostě otrava.
Mám zprávičku od Hanulky a Luzzy 🙂 🙂 🙂
Luzza jde v 18:30 na císaře, tak jí držte palčáky, jo??
Hanulku pustí na víkend domů, dětičky rostou - mají 1,7 a 1,9 kg. Všichni 3 jsou v pořádku.
Tak já jdu zase zalehnout až něco budu vědět od Luzz tak napíšu.
Mějte se a pa pa pa 🙂 🙂 🙂

sorbona13
11. kvě 2009

ahoj holky, tak na ultrazvuku je to stejné, čípek 1cm, otevřený zevnitř, snad takhle ještě nějakou dobu vydržíme.
artep: Luzza to bude mít za chvíli, moc na ní myslím. Hanulka se taky pěkně drží, krásný váhy mají prckové

adrosek
11. kvě 2009

-sorbonka tak se držte hlavně tedy
-já ani nevěděla že hanulka už má prcky na světě,nějak sem to přeskočila tedy,rodila dřív nebo jak co
-no a luzza už jej taky bude mít u sebe za chvílu

veruleg
11. kvě 2009

artep: dik za zpravicky.....tak to uz Luzzka bude mit zasebou....super 🙂
hlavne se vylez, caj, perina a bude lip

adrosek : ja pochopila zeHanulku pustili na vikend domu a pak si jde s prckama v brisku zase lehnout......a nebo jsem taky neco prehlidla

kacatko000
11. kvě 2009

Ahoj holky
já jsem dnes úplně mrtvá, je mi blbě od žaludku, a skoro nemůžu vyjít schody z kuchyně do ložnice. už mi to dává nějak zabrat 😝 tak jsem tu jen na skok a zase do hajan.

Luzz to už má za sebou to je moc dobře, koukám tu hlavně k vůli ní.
Artep tak hlavně lež a odpočívej, přeju ti at at se cítíš brzo líp.

tak se opatrujte všechny, já jdu ležet

adrosek
11. kvě 2009

-jojo veruleg,je to docela mžné jak píšeš,asi sem to přehlídla nějak taky
-já vylezla ze sprchy a mám dost,sem dneska nějaká otrávená,tlačí mě břicho a nevím jak si lehnout ani sednout,chce se mi spát,ale přitom nemůžu,no na nic
-tak se opatrujte a hezký večer 🙂

jankatr
autor
11. kvě 2009

Verul - já myslím že ty jsi to pochopila dobře - Artep psala že se Hanulka dobře drží -takže to budou odhadní váhy z ultrazvuku 😉 😉 😉

Luzz už to má za sebou (teda aspoň doufám že se zas něco nepo...) Tak už se jí určitě ulevilo 🙂

dckami
11. kvě 2009

ahoj holčiny,
přišla mi sms od LUZZ:
oznamujeme celému světu, že dne 11.5.09 ve 20.04 se narodily Jirkovi a Lucce dvě princezny - Eliška 2970kg a 48cm, Nela 3200g a 50cm. Mrňata a maminka jsou v pořádku, táta snad taky bude.... 😵

lenulinka21
11. kvě 2009

Holky zdravím od rána jsem jak na drátkách a myslím na LUZZ
pak že prý jdou na to ve 18:30 no ted už to má sicher za sebou tak
zbývá jen čekat co, a jak dopadlo 🙂

Sorbi: koukám, že se stále držíte spolubydlící si hold nikdo
nevybere snad jí tam nebudeš mít dlouho 😀

Androsku: pokud budeš OK tak proč by ti to ukončovali ve 36tt?
To se mi nezdá jsou holky co rodili i normálně a taky čím déle u tebe
budou tím snad lépe né?

lenulinka21
11. kvě 2009

Je to tadýýýýýý 😀 LUZZ jsi skvělá 🙂 🙂 prý jste všechny 3 v pořádku
no to je super. Holkám přeji do života hl.zdraví a ty si je užívej a dej jim za nás
pusinku jsem tak dojatá že se mi chce plakat....