Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

zanetik
11. kvě 2009

Jééé Luzz moc moc gratuluju, holky jsou teda krásný kusanci, tak ať jsou moc a moc zdravoučký hlavně a mamku nezloběj jako ty naše princezny 🙂 🙂 🙂

artep26
11. kvě 2009

Luzzy ještě jednou moc gratulujeme 🙂 🙂 🙂
Jdu zase zalehnout, holky pa zítra se zase ukážu, snad mě u zubáka nebudou moc trápit ☹
Dobrou 🙂

artep26
11. kvě 2009

A Hanulku pustí jen na propustku, mrňouskové jsou stále u ní v bříšku holky 😉
Sorbi drž se 🙂 🙂 🙂

jankatr
autor
11. kvě 2009

Luzziku - psala jsem ti už na IVFky ale klidně to zopakuju i tady - moc a moc gratulujem 😵 😵 😵

myska77
12. kvě 2009

Luzzy: moc Ti s klukama gratulujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak ses konecne dockala. Holcicky maji nadherne vahy, ale to si vedela. Tesim se az nam napises Ty nebo manzel jak to vsechno probihalo. At ste co nejdriv doma. 😉

sorbona13
12. kvě 2009

ahoj holky, jak se dnes máte?
Kacatko: neměla by ses o tom žaludku poradit s doktorem? Už je ti špatně dost dlouho, abys nakonec neskončila v nemocnici ☹
dckami: díky za zprávu o Luzze a holčičkách, moc gratuluju!!!! Pozdravuj jí a těšíme se na fotky a popis, jak to všechno probíhalo 🙂

veruleg
12. kvě 2009

Luzzi to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😅 😅 😅 😅 😅 ukapli mi slzicky dojeti.....tesim se na fotky holek.

holky jakou jste meli noc? Ja nekdy skoro o brichu nevim,ale dnes v noci se to zase napinalo k prasknuti.

Mam jeden dotaz,nikde se o tom nejak nepise. Jak je to s ocistkama po cisari...je to stejne jako po normalnim porodu? Oni to bricho vlastne vycisti....ale co pak.To me jen tak napadlo.

adrosek
12. kvě 2009

-ahojík holky,tak přeji všem hezký den
-luzza super,moc a moc gratulujem,to se ti ulevilo že konečně,hlavně že jste všeci vpořádku jen tak dál
-no stím vyvoláním toho potodu,on mi dr.říkal že jak mají ces dve kila ty mrnata,tak že to stačí,že je to pak velký záhul už pro tu mamku,kdyby to nechali až do konce,no uvidíme,necháme to na dr.snad vědí co dělají
-tak já akorát snídám a pak asi půjdem poskládat prádlo
-sorbonka a ty se máš jak ne

dckami
12. kvě 2009

ahojky,
holky, psal mi Jirka (manžel Lucky - LUZZ), že dal do albíčka fotečky dvojčátek. 🙂 Jsou úžasný 😵 😵 😵 Jukněte...

myska77
12. kvě 2009

Jezis holky jsou sladky 😵 😵 😵 To jsou krasny housenky, ja chci uz takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

veruleg
12. kvě 2009

je super......holky vypadaji krasne..... 🙂 🙂

lenulinka21
12. kvě 2009

Jéééééééé ty jsou nádherný 🙂 🙂 úplně se nad nima rozplývám.
Luzz máte krásné holčičky a co manžel mohl tam být s tebou u porodu?

Holky chcu se zeptat vy co máte po IVF nebo ICSI jak vám doktor vypočítal
TP? Mě to vůbec nějak nesedí pak byl UTZ ve 20TT a tam mi to doktor posunul
o 10dní špíš.

kacatko000
12. kvě 2009

Jéééééééé luzzi to je úžasnýýýý, moc moc moc gratulujeme dvojmamčo, jsem ráda, že jste v pořádku a holky maj super váhy a jsou úžasnoučkýýýýýý, taky jsem byla dojatá, když jsem to poprvé četla. Tak moc velká gratulace a holčičkám přejeme do života jen a jen štěstí, zdravíčko a at pioslouchaj maminku.Těším se na podrobnosti 🙂 🙂 🙂

veruleg
12. kvě 2009

Leni :ja myslim ze tam s Luzzkou byl, neb ty fotky jsou asi hned po vytazeni z briska...
jak se jinak mas? Ja nevim co s tou kojici podprdou...asi mi nezbyva nez ji objednat pres internet 😔

doufam ze zitra kontrola dopadne dobre a poslou me zase domu. Holky uz jste byli na tom tretim velkem ultrazvuku ve 30 tydnu? Zitra se na to asi zeptam.

kacatko000
12. kvě 2009

Ahojky
veru já mám spíše hodně špatné večery, než usnu tak to je děs a pak už odpadnu vyčerpáním.
Já ještě na tom 3D ultrazvuku nebyla, přemýšlím o něm, ale prej u dvojčátek je to takhle pozdě už blbě vidět, tak nevím.

Jinak muj žaludek opět na vodě, naštěstí zatím můžu jíst ale po každém jídle mám co dělat, abych to udržela.

lenulinka21
12. kvě 2009

Jé Veru já jsem trdlo vlastně jo když to fotil- těhu demence no 😀

S tou podprdou já jí ještě taky pořád nemám budu muset zajít už
konečně do toho města.
Jinak já byla n aUTZ v tom 20TT jak se chodí to bylo to 3D a ve 30TT
jdu taky na ten velký UTZ.Tam mi kluky změří adt.

Holky jak to teda máte s tím TP po IVF? Jak vám to dr. vypočítal?

adrosek
12. kvě 2009

-já jsem byla veruleg na tom UTZ už,kontrolují tam zase velikost,váhu,orgány,placentu a průtok placentou,pak mi brali ještě odběry,jen ted nevím na co přesně
-no jdem se kuknout na holky od luzzy

adrosek
12. kvě 2009

-tak už jsem kukla,ty jsou ale sladký,tak už je má u sebe mamina naša

veruleg
12. kvě 2009

kacatko : to je mi lito, ze Ti je porad tak spatne. To se pak clovek nedivi ze moc nenabiras 😔
ja nemyslela 3D, ale v prukazce mam kolonku na treti UTZ ve 30-32 tt ....to by mel byt asi dalsi screening organu a ulozeni deti a placenty, pripadne ty prutoky pupecnikem.....zitra se na to zeptam

myska77
12. kvě 2009

Lenul: me po IVF nijak zvlast TP neprepocitavali. Pry pokud se PT nelisi podle UTZ a podle MS vic jak o 2-3 tydny, tak berou TP podle MS. Takhle mi to rekli. Mezi nami u nas je to uplne jedno, takze to fakt neresim. Pro nastup na materskou je dulezity ten termin podle MS.

Co se tyce velkeho UTZ v 30.tt, tak jdu pristi tyden. Od 22.tt stejne chodim uz do porodnice a takto komplexni UTZ mi delaji kazde 2 tydny. Takze u me se to nijak nebude lisit od jinych.

Ma se tam merit tohle:  Vyšetření ve 30. – 32. týdnu těhotenství. V tomto období je základem vyšetření biometrie – proměření plodu s určitým omezením vzhledem k velikosti plodu. Hodnotí se opět velikost, tvar a uložení vnitřních orgánů, stav a uložení placenty a množství plodové vody. Je možno také stanovit tzv. biofyzikální profil, což je odhad aktivity plodu a podmínek, které v děloze má.

U dvojcat bysme meli byt takto hlidane uz davno, takze pro nas by to nemelo byt nic noveho.

adrosek
12. kvě 2009

-je to další screening orgánů a vše kolem toho jak jsem psala

kacatko000
12. kvě 2009

Holky prosím vás jakej máte názor na ten 3D ultrazvuk|?? byly jste tam některá??? Já mám možnost se tam objednat na tuto sobotu, ale stojí to 1200 a manža není z toho moc nadšenej, že je to dost peněz a jestli to není zbytečné. Jakej je váš názor|???

kacatko000
12. kvě 2009

Leni mě po IVF udělali fiktivní datum poslední menstruace a podle toho mi počítali TP. Měla jsem poslední menstruace na ke konci října ale už od 23.10 jsem začala se stimulací a fiktivní datum mi stanovili na 4.11.

adrosek
12. kvě 2009

-já jsem byla na 3D UTZ,ale neplatila jsem nic jako zaměstnanec nem.tak po mě nic nechtěl,ale aj tak bychom to zaplatili a šli na to,nevím to je spíš ze zvědavosti jak to mimčo vypadá a jak to natočí na to dvd spíš na památku,ale zase si říkám že aj můžou zjistit jestli nemá nějaký rozštěp atd.no nevím,spíš bych řekla že jako ze zvědavosti a na památku abychom něco měli

myska77
12. kvě 2009

Kacatko my byli na tom 4D (to je i s pohybem), 3D Ti myslim nahraji jen ty fotky a byli jsme z toho uplne nadseni. Videli jsme kluky tak jak budou vypadat po porodu. Taky jsme platili 1200, mame 15 min.DVD a 2 fotky kazdeho. Krasne se nam ukazali.

Tady jsem udelala par fotek z monitoru jak jsem si doma pustila to DVD: http://picasaweb.google.cz/misule77/ChristianAM...
Nahral nam tam i 2D UTZ, jak delal ty vyrezy a i pohlavi nam ukazal ve 3D.

adrosek
12. kvě 2009

-jojo my jej aky máme s ohybem a je to super

adrosek
12. kvě 2009

-holky můžete mi shrnout nějak co je vše vyřídit po porodu,myslím jako porodné,rodičovská atd.

kacatko000
12. kvě 2009

tak holky jdu zítra na 4D ultrazvuk k nějakému panu doktorovi starému, co jsem na něho našla kontak na koníkovi, má soukromou ordinaci a dělá to za 800, tak se těším

adrosek
12. kvě 2009

-kacatko tak pak musíš podát zprávičky jak a co ju

sorbona13
12. kvě 2009

kacko: tak to jsem zvědavá, budeš to mít natočené na DVD?