Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

blucka
25. kvě 2009

...to su nejake fofry...kocicko neboj, bude teda pre nich lepsie ked uz budu von a su to bojovnici, tak sa neboj....vsetko dobre dopadne, krasne vas tam vypiplaju....

adrosek
25. kvě 2009

-sorbonka neboj,bude všechno vpořádku,držíme moc a moc pěsti

hanulka3112
25. kvě 2009

Jejda Sorbonko moc na tebe myslím a neboj jsi pod dohledem, vše dobře dopdne držíme palečky všichni 3 😉
Byla jsem na utz a malí mají 2.1 a 2.4kg a vše je v pořádku ještě mě dnes čeká ktg, jinak teda za 14dnů dohromady přibrali 900g a já ani deko takže papkají ze mě 😅 😀 jo a jsou hlavičkama dolů, tak to vypadá na klasický porod, ale já mám z něho pořád strach 😔

adrosek
25. kvě 2009

-hanulka tak taky máš pěkné váhy už,tak hlavně že se držíte taky
-já mám holky jednu hlavičkou dolů a druhá je nohama ces ní,takže zatím to je na císaře tak uvidíme

veruleg
25. kvě 2009

Sorbi : moc moc na Tebe myslim a drzim pesti 😉 neboj holka, vsechno to dobre dopadne. Chvilku si polezi v inkubosu, a ty se mezitim zotavis a vsechno bude super....fakt neboj, dnes uz doktori dokazou divy. Vim ze ted je kazda rada marna, ale neboj bude lip. Kluci jsou bojovnici 😵

adrosek
25. kvě 2009

-jojo přesně jak píše veruleg bude to ok uvidíš

myska77
25. kvě 2009

Sorbi: taky drzim palce a jak pise Veru, budes mit cas da se dohromady a pak to vsechno budes zvladat dobre. Znama co ma kluky z 25+4tt ma holky uplne zdrave, takze ty s tema injekcema na plice ses uplne v pohode!!! Mysli pozitivne, tes se na kluky a nic spatneho si nepripoustej. Das pak vedet Kacatku mobilem at mame zpravy?

myska77
25. kvě 2009

Androsku, Hanul: dobre, ze kontroly jsou v poradku a mate krasne vahy. Mely bychom si tady pomalu sestavit poradnik jak asi ktera pujdem na vec at mame prehled a muzem to sledovat. Za chvili se nas sejde docela dost. Zatim to vypada na Hanul, Blucku, Androska, Veru, pak mozna ja, Lenul, dalsi me z hlavy nenapadaji, nechci na nekoho zapomenout. No a Sorbonka to ted asi zacne. Tak tfuj tfuj.

lenulinka21
25. kvě 2009

Sorbi: moc na tebe a kluky myslíme. Veříme že vše dopadne dobře
a držíme vám palec 🙂 A ničeho se neboj jste pod dohledem a oni vědí, co dělají.
Tak tfuj tfuj tfuj... 🙂

Hani: jééjda ty už jsi teda vysoko.A koukám, že mát epřes 2kg tak to je super člověk je
hnedka klidnější.žanetka měla taky holky hlavičkama dolů a rodila císařem. takže třeba to tak
taky budeš mít.

Mysko: mě nechte nakonec s tím rozením 😀 😀 at mi můžete psát rady a pod.

luzza
25. kvě 2009

sorbonko
holka naše statečná 🙂
neboj se 😉 kluci mají plíce připravené 😉 a to je to nejdůležitější,co potřebujou 😉
všichni jsou na ně nachystaní 😉 a určitě dobře 😉
všichni budem sledovat,jak to ti chlapíci zvládnou 😉 🙂
a ty taky!!! 🙂 věř jim 😉

blucka
25. kvě 2009

Mysko, to je dobry napad s tym poradnikom, zachvilu sa to tu rotrhne s rodenim a nebudeme mat prehlad, vsetky nejak tak na seba navazujeme... 😉
Hanulka a mas na vyber ako chces rodit? Moji kluci su tiez hlavickami dole a neviem co si vybrat ak bude taka moznost....

sorbona13
25. kvě 2009

moc díky všem, kluci to určitě zvládnou, už jsem otevřená na 4cm a v osm hodin se rozhodne, jestli půjdou kluci ven dnes, nebo jestli ještě počkají. Stejně by museli ven nejpozdějí ve 30+0tt, což je příští středa, ale tak dlouho asi nevydržíme.

adrosek
25. kvě 2009

¨-sorbonka tak se opatrujte moc a moc

myska77
25. kvě 2009

Hele Sorbi, 4 cm je docela dost, asi bych je premluvila at je vyndaji radsi hned. Tech historek o prodluzovani a pak dalsich komplikacich jsem uz slysela tolik. Budes se akorat nervovat a stejne jestli to bude dnes nebo zitra uz takovy rozdil neni. Stejne bys v noci nespala a jeste se trapila hlady. No kazdopadne preju pevne nervy.

blucka
25. kvě 2009

Sorbonka, daj nam vediet ako to s vami vypada, vsetci drzime palce a myslime na vas....

septim
25. kvě 2009

sorbonka moc vam s holkama drzime palecky a urcite bude vse dobre, jste prece vsichni tri bojovnici.

sorbona13
25. kvě 2009

tak zatím nerodíme, může to prý přijít v noci, ale klidně i můžeme pár dní vydržet, teď už je to jen na klucích, jak se rozhodnou jít ven, tak už je nic nezastaví. Zítra v 10hod. se sejde konzilium s pediatrama a všechno nám vysvětlí, snad budeme ještě 3v1.

anny84
25. kvě 2009

Sorbona, my se taky s klukama pripojujeme a drzime palecky, at vse dopadne dobre. Kluci to zmaknou, a ty s nima 🙂

jankatr
autor
25. kvě 2009

Sorbonka - drž se - budem držet všechny pěstičky co tu doma máme aby vám to dobře dopadlo.

S tím polštářem - některé holky mají normální terabag a jsou s ním spokojené - já se s ním teda nějak nemůžu poprat - mnohem víc mi vyhovoval ten spešl dvojčatovej co měli v nemocnici.http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zb...

jankatr
autor
25. kvě 2009

Luzzi - já je teda většinou beru na kojení zároveň (teda když jsme doma protože jinde se to prostě nedá 😀 😀 😀 ) a ono to díky tomu jde i rychleji - to jsou tak cca do 15 min po jídle - když je beru po jednom tak to trvá tak kolem 20 min. někdy i dýl 😉

luzza
26. kvě 2009

jani
já bych ten polštář taky chtěla...
ale nechce se mi za něj utrácet,když už mám jeden za 699 😒

jinak mi papáme tak 10 min a hotovo,tak se bojím,jestli jedí dost... 😕

sorbonko-myslím na tebe 😉 😉 😉

hanulka3112
26. kvě 2009

Ahojky, holky tak jsme po snídani a ted si dáváme druhou v podobě kapačky 😀
Sorbonko, moc na tebe a kluky myslím 😉 🙂
Tak teda nevím jak s tím potštářem, jestli ten terabag nebo ten dvojčatový 😅
A k tomu porodu, teda nic o tom, že bych měla na výběr nevím, ale doktoři budou sami vědět co bude pro mě nejlepší, a výhoda přirozeného je, že se mnou může být přítel, ale bojim bojim 😅

luzza
26. kvě 2009

holky
doplnte nám prosím pár bodíků do hlasování 😉 🙂
at máme trochu náskok 😀 😀 😀
dá se to snad každou hodinu 😉
http://decinsky.denik.cz/miminka/fotoanketa-pra...

luzza
26. kvě 2009

tak holky nám po kojení usnuly,tak to jdem zakápnout s nima 😉 🙂 🙂

myska77
26. kvě 2009

Dobre ranko holky,

Luzzy: ukol splnen 😀
Sorbi: jak dneska?

veruleg
26. kvě 2009

Luzzi : zes nerekla driv.....budu postupne hlasovat 😉
Sorbi: jak jste na tom....v noci jsem nespala, tak jsem na Tebe myslela, ze Ty asi taky nespis 😔Drzim pesti 🙂

Hanulka : no o om terabagu pisou ze je taky vhodny pro kojeni dvojcat....tak snad ho vyuziju 😕

u nas to dnes vypada na strasne vedro....asi zustanu lezet v chladku doma. Noc docela na h... pripadam si jak po nejakem flamu 😝

adrosek
26. kvě 2009

-ahojík holky,tak přeji hezký den všem,unás to taky vypadá na pěkný pařák tak uvidíme,já budem taky doma,stejně už nikam ani nechodím sama
-sorbonka tak se držte a pak podej zprávičky jak a co tedy
-já vnoci bola 3Xna záchodě a tak jsem si pospala až do půl desáte dneska,ale s buzením,vkuse nespím nikdy

veruleg
26. kvě 2009

jojo Adrosku, o spani v kuse si muzem na pekne dlohou dobu nechat jen zdat 😵

adrosek
26. kvě 2009

-jojo to ano,nyní se člověk nevyspí a pak taky už ne až to nastane že

luzza
26. kvě 2009

holky
díky za hlasy 😵 😵 hezky se to pohlo 😅

no já se s holkama vyspím líp jak v těhu 😝 😝 takže to ještě chvíli vydržte...pak bude líp 😉