Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

sorbona13
26. kvě 2009

ahoj holky, tak jsem stále ještě 3v1, porod se podařilo zastavit, dneska jsem měla ráno už jen jednu malou kontrakci. Zatím mi budou dělat 3x týdně ultrazvuk a každý den monitory a když se to nebude horšit, tak zatím kluci můžou zůstat u mě. Měli jsme schůzku s neonatology a šance u dvojčat v tomto týdnu na to, že budou zdravá, jsou 85%, s každým dalším dnes se zvyšujou. Moc všem děkuju, že na mě myslíte. V noci jsem se celkem vyspala, jenom mě dvakrát vzbudili na výměnu kapačky a na poslech miminek, ale jinak dobrý. Nějak jsem se přestala i nervovat a snažím si užít každý další den těhotenství.

adrosek
26. kvě 2009

-sorbonka tak to jsou dobré zprávy tedy,tak se držte pěkně dál a podávej zprávy

veruleg
26. kvě 2009

Sorbi : dobry pristup....nenervuj se a uvidis ze bude lip...tolik mracen se nad Tebe stahovalo a vidis, zase tomu podarilo utect. 😉

myska77
26. kvě 2009

Ahoj Sorbi: tak to jsou super zpravy, takze uz se dal neotviras a zustala si na 4cm nebo se to take da nejak zavrit lekama? Je dobre, ze to beres takhle sportovne, klukum to jedine prospeje a snad vydrzite co nejdele takhle. Rekli Ti nejake aktualni vahy ci prognozy vyzralosti co se tyce treba plic a dalsich organu? Drzim palce a uzivej si dne 😵

lenulinka21
26. kvě 2009

Tak už jsem tady i já ospalec největší 😀 😀
Sorbi: tak ještě se držíte to je super modlím s ekaždý den pro tebe a kluky 🙂

Jinak venku to teda pěkně peče a my v tom 7patře máme tady slušnou
líhen 😠 no jo hold panelák nejraději bych zalezla někde pod zem.

Sorbonko: budem čekat na zprávy od tebe.

veruleg
26. kvě 2009

Leni : tak supni aspon nohy do lavoru se studenou vodou 😉 My mame v baraku dost chladno, tak ted lezim i pod tenkou dekou 😕

lenulinka21
26. kvě 2009

jééé Veru ty se máš 🙂 ze mě už tedkom leje no já vylézt
z baráku tak to semnou sekne.

Jo jinak zase jsem o rok starší (bléé) toto letí nedávno 18 ted 28. 😀

veruleg
26. kvě 2009

Leni : tak to vse nej..... 🙂 a neboj nebudes v tom sama...ja mam taky 28 ale jen do soboty, v nedeli uz budu starsi. Tak vidim ze jsme obe blizenci 😀

lenulinka21
26. kvě 2009

jéééjda tak ty taky. 🙂 V so chystám malou ospavu ovšem jestli
nám to počasí dovolí. Dneska sluníčko, zítra kroupy a bůh ví, co bude v sobotu 😒

veruleg
26. kvě 2009

no my budem v sobotu taky grilovat atak....teda jestli pocasi dovoli 😎

lenulinka21
26. kvě 2009

Veru: a co večičky pro tvoje miminka už máš tak všechno nebo ti
něco ještě chybí? My musíme koupit ještě matrace do postýlek, a prostěradla.
Ale nevím jestli ty froté nebo bavlněné.

Jo nedávno jsme byli v ostravě v Lasu a koupili tam 2 stejné autosedajdy a jedna stála
900kč. No hleděli jsem jak blázni. V opavě nejlevnější nová 1450kč za jednu.

luzza
26. kvě 2009

lenul
900???? 😨 😨 😨 😅 😅 😅 no nekecej 😅

luzza
26. kvě 2009

sorbonko
no takhle se mi líbíš!!! 😀 😀 😀
kluci ucítí,že jsi v pohodě a ještě se rozhodnou u tebe zůstat 😉 😀
tak se držte!!! 😵 😵 😵

luzza
26. kvě 2009

jirka chystá oběd a já čumím do kompu... 😝 😀
dělba práce 😀
(pusiny nám spinkají)

lenulinka21
26. kvě 2009

Luzz: no a mají všechno to co normál. drahé autosedajdy.
Tak jsme neváhali. Než 2 starší co mi nabízeli v bazaru 1 za 600kc
tak to radši nové 1 za 900kc. Jsou modro-šedé a mají i stříšku. Váha 2,8kg.

Jo Luzz: právě jsme klukama hlasovali 😉

veruleg
26. kvě 2009

Luzzi : ak to ma byt....ta delba prace 😀

Leni : chybi mi par drobnosti..jako podlozky pod matraci, lehke deky apod. To ale dokoupi Dominik az dojede. Vcera mi dorazil jeden balik latkovek (plinek) tak si je furt prohlizim a zkousim zapinat apod. Dnes by mely dorazit fusaky a dalsi drobnosti jako hrebinek a dudliky.Takze nejnutnejsi mam.....zbytek az za pochodu 🙂

sorbona13
26. kvě 2009

holky, moc vám všem děkuju, určitě to dobře dopadne. Už mi vysadili gynipral a teď mám jen kapačku hořčíku.
myska: aktuální váhy nevím, prý nemá cenu je měřit dřív jak za 10 dní, co se týče prognoz, tak 85% dětí, narozených v tomto týdnu jsou bez zdravotních komplikací, víc nevím.

adrosek
26. kvě 2009

-lenul tak to jsou super ceny za sedajdy teda
-já se nyní najedla a spočnem chvílu

lenulinka21
26. kvě 2009

Holky tak jsem nacpala břucho at tam ti 2 raraši netrpí
hlady. 😀 Zapila jsem to mlékem a ted čekám kdy prasknu.

Ha a jinak ted mi volal manžel a říká:
máme postýlku od jeho známého jako nová a s novou matrací jupíííííí 🙂 🙂
Jednu už totiž doma máme a ted už i druhou. Takže koupíme jen 1 matraci. 😉

hanulka3112
26. kvě 2009

Sorbonko, to je Super 🙂 jen tak dál at se kluci dopečou co nejvíc 😉

adrosek
26. kvě 2009

-lenul tak to je super tedy,tak už máte postýlky
-tak já si spočla,ted si dávám ledovou kávu a trocha oplatků ktomu,tak budu zase nacpaná k prasknutí

lenulinka21
26. kvě 2009

jj androsku tad si dát ještě můžeme 😀 pak po porodu
už se tolik cpát nebudem. Nechci aby se ze mě stal pro manžela malý,tlustý kamarád 😀 😀

adrosek
26. kvě 2009

no to já taky ne,pak už tolik jíst nebudem,myslím že ani nebude tolik času že,no pak bude trocha dieta,samo až po kojení bude větší jako

luzza
26. kvě 2009

ahoj babuchy 🙂
právě jsme se vrátili z prochajdy a dost jsme pospíchali 😝 venku se zatáhlo jak před vichřicí 😝 😝
tak mám elí na cicku a nelča ještě dospává v kočárku 😉
udělali jsme venku nějaký fotky,dali si zmrzku a ledový čaj 🙂
potkali plno známých,takže samý gratulacion 😀

adrosek
26. kvě 2009

-jé luzza tak hlavně že jste to stihli tedy a nezmokli ste
-no tady zatím nic,stále svítí ale občas fouká vítr tak uvidíme kdy to přijde

blucka
26. kvě 2009

Ahoj kocky,
same dobre spravy... 😀 😀 😀 .
Sorbonko, to je parada, ja nad tebou cely vecer rozmyslala ako si na tom, hlavne ze to este vydrzite...
Lenu, vsetko naj, naj... 😀
Kocky, ja bola dnes niekolko hodin v poradne, prisla som uplne grogy, ze som si musela dat slofika.
Dr.ma uz dnes poslal na monitor a stale im jeden prcek utekal, tak mi ho robili este 3krat, ale vsio ok, bola som este na nejake odbery a brali mi aj toho streptokoka. Segra mi hovorila o prirodzenom porode, tak ak to pojde, idem asi do toho, uvidime ci ma odvaha neprejde.....za tyzden dalsia ko.
Luzz, uz hlasujem.....

adrosek
26. kvě 2009

-blucka tak super že kontrola dopadla dobře,tak si se rozhodla por normální porod tedy zatím,máš prcky dobře natočené tedy že by jsi mohla rodit normálně?

hanulka3112
26. kvě 2009

Tak já mam po večeři a za chvíli bude druhá v podobě kapačky 😉 nemůžu se dívat ven jak je tam krásně nebo zblázním, ale jsem zvědavá na tu bouřku 😕
Po obědě jsem byla na KTG a zabylo mi teda hrozně a sestra nikde, musela jsem jít úplně do sedu, dělají mi to vždy na porodním sále, tak se tam už zabydluju 😀

adrosek
26. kvě 2009

-jé hanulka tak si nechej chutnat při druhém chodu 😉
-já taky pojedla,ale stále něco zobu no hrůza

hanulka3112
26. kvě 2009

já si předtím dopřála na ochlazení nanuk a pak mě honila mlsná 😀