Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
26. kvě 2009

-já si dala ledový čaj a do toho ještě čtyři kostky ledu

blucka
26. kvě 2009

Adrosek, su stale dole hlavickami, tak ak sa to nezmeni tak by som to skusila 😉 normalne...
Hanulka, nemas co lutovat, vonku je uplne nedychatelno, snad ak pride burka tak sa to zlepsi...

adrosek
26. kvě 2009

-tak to pak ano blucka tedy,tak uvidí sa

luzza
26. kvě 2009
luzza
26. kvě 2009

a opět moc děkujem za hlasy 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

blucka
26. kvě 2009

...Akurat som sa na ne pozerala 😀 , krasne fotecky, slusi ti to a malicke su princezny 🙂 ...

blucka
26. kvě 2009

Luzz, mozno blba otazka 😒 😒 , ale videla som, ze ich mavas v zavinovackach, ako ich obliekas von?Ja sa trosku bojim az ich moc neprehrejem,alebo az im neni zima, hlavne doma...

adrosek
26. kvě 2009

-vozíš je luzza aj v zavinovačkách ven

veruleg
26. kvě 2009

ahoj holky u nas porad krasne. Mela jsem na navsteve tehu kamosku a precpaly jsme se melounem...tak furt litam curat... 😅 Vecer jeste budem grilovat. No po porodu se taky zacnu drzet. 🙂

Leni : neboj ty tlusty kamarad nikdy nebudes 😉 a super s tou postylkou.

Luzzi : jdu dat hlas...dnes uz po nekolikate 😎

luzza
26. kvě 2009

veru
ty jsi zlato 😀 😀 😀

bluci,adri
měli jen dupačky a bodyčko s dlouhým rukávem a byly v rychlozavinovačkách...
když jsme se vrátili,byly dost zpocený...
dnes bylo fakt vedro 😝
i čepičky jsme sundali 😉

adrosek
26. kvě 2009

-tak uvidíme podle akt.počasí taky že jak bude

hanulka3112
26. kvě 2009

Bluc vidím, že je máč taky hlavičkama dolů, já to taky asi zkusím ten přirozený aspon tam bude moct být přítel, no nakonec to stejně bude na doktorech podle situace nechám to na nich 😉

blucka
26. kvě 2009

Hanulka, mas pravdu, vsetko rozhodnu doktrory podla situacie, ale ak to pojde tak do toho normlneho by som sla 😉 .Hlavne nech su mimca ok. 🙂

luzza
27. kvě 2009

holky
tady byla děsná bouřka 😝
v noci vypadl i internet 😝

sorbona13
27. kvě 2009

ahoj holky, hlásím se stále 3v1, jsem stále na gynipralu, dnes už ho možná vysadí. Pokusili se ho tedy vysadit už včera, ale břicho tvrdlo, tak ho museli zase nasadit. Aspoň se trochu venku ochladilo, v tom vedru to tady bylo nesnesitelný. Teď čekám na ultrazvuk a modlím se, aby byly průtoky v pořádku. Přidala jsem do alba fotku pupku 🙂

sorbona13
27. kvě 2009

luzza: krásný fotky, holky jsou fakt úúúžasný a ty taky 🙂

luzza
27. kvě 2009

sorbi
děkuju 🙂 🙂
držím palce na ultrazvuk 🙂
pupíček roztomilej 🙂

luzza
27. kvě 2009

holky
zdraví vás artep 🙂
zítra jí vyšetří a rozhodnou se,co bude dál... zda zůstane v nemocnici,nebo půjde dom...
taky jí chtěj ještě dělat test na cukrovku,pro jistotu...
zdraví hlavně SORBONKU!!! 😵 a drží palce 😉
prý se tam narodili dvojičky 800 A 900 gramů 😉

veruleg
27. kvě 2009

ahoj holky..... tak u nas lije jako z konve....ideal na peleseni se v posteli 😎

Sorbi: tak at to dobre dopadne 😉

Luzzi : rano jsem tu mrkla a hned me napadlo dat hlas...jsem poctivka 🙂 prece nenechame vyhrat nejakeho Adama 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Jinak me dnes vzbudilo B...nebyla jsem si jista co to je, ale vypada to na skytavku. Pocitala jsem jestli je to jeho puls ale bylo to dost pomalejsi, zato to trvalo par minut a vcera taky 😕

hanulka3112
27. kvě 2009

Ahojky holky, tam mam zas kapacku, u nas teda žádná bouřka, jan v noci pršelo a teď je pod mrakem.
Sorbi držím palečky na průtoky 😉 já jak dokapu, tak jdu zas na KTG doufám, že se mi tam neudela zase zle 😅

adrosek
27. kvě 2009

-ahojík holky,tak vás všechny zdravím opět,tak unás nepršelo nic moc,vnoci jen sprchlo ale jinak nic,celkem se to tady zase vyčasuje tak uvidíme jak bude
-sorbonka tak super že ste stále pohromadě tak držíme pěsti aby průtoky boli ok,potom dej vědět a pupík hezkej
-luzza děkujeme za zprávy od artep tak snad ji pustí domů

luzza
27. kvě 2009

veru
ty jsi poctivec 😀 😀 ty myslíš na naše hlasování a miminko ti z toho škytá 😀
hanul
až přijdeš z CTG,tak se nám nahlaš 😉
adri
u nás už je zase krásně 🙂

luzza
27. kvě 2009

tak my jsme nakojený,holky usínaj a my s jirkou si půjdeme dát něco k snídani 😉 jestli se tu ovšem něco najde 😅 jsme nějaký vyžraný 😝 😀

blucka
27. kvě 2009

Ahoj holky,
tak ja som mala "paradnu"noc ☹ , vcera asi jak mi rozblaznili mimca tak mi skripli nejaky nerv a strasne ma bolel pravy klb az to strielalo do nohy, nepomahalo ani vypodlozenie ani chodenie po byte...u nas bola teda pekna burka, nas pes bol tak vystraseny, ze chodil po byte so mnou a v posteli som ho mala na hlave:o)). Teraz len tak poprcha, ale ako spomina Veru, ideal na pelesenie 😉 .
Sorbonka, vyborne, ze ste stale 3v1, drzim palce na prutoky...
Snad uz Artep pusti dom...
Hanulka, jak dlho ti chcu udrzat tehu? Mne prave vcera dr.povedal, ze ak sa po 36tt rozbehne porod, ze by to uz nezastavovali....

blucka
27. kvě 2009

Sorbonka, hezkej pupicek...:o))

adrosek
27. kvě 2009

-mě říkali že do konce 36.týdne zkusit vydržet pak že už můžeme začít

hanulka3112
27. kvě 2009

Bluc, no mě bude začínat 36tt v pátek, tak proto mi dali i tu propustku, že už se nic nestane, když začnu rodit, ale ideální, že by byl ten 37tt 😉

adrosek
27. kvě 2009

-tak uvidíme tedy jak a co

blucka
27. kvě 2009

...aha, ja som sa orientovala podla toho pocitadla tu, ze si uz v 37tt....
Tak vydrzime do 36tt a potom nech sa rozhodnu mimca 😀 ci chcu von...

adrosek
27. kvě 2009

-jojo přesně tak,mimča se sna pak už ohlásí,že chtějí jít ven pač tam nebudou mít místo už