Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
3. čer 2009

-sorbonka kukla jsem moc hezké,jsou takoví droběčci ale bojovníčci velcí,tak se opatrujte a držte se

artep26
4. čer 2009

Jééééééééééé zdar holky, dneska první?? 😀
Hlásím se po 14 dnech, konečně mě pustili ale to vy asi víte od Luzzi, že jo??
Doma si to užívám, je to fakt super, ale ležím ležím, chtěla bych vydržet do konce června, aby se prckové hezky zakulatily a měly krásný váhy.
A nějaké novinky tady?? Asi nemá cenu vás dočítat a stejně bych tu tak dlouho nevydržela sedět 😉
Sorbi moc gratuluji k mimískům, jdu juknout na fotečky. 🙂 🙂 🙂

artep26
4. čer 2009

Sorbi kluci jsou krásní a jsou to bojovníčci jako blázen, podle toho co jsem si přečetla 🙂 🙂 🙂
Moc vám držím palce ať jste brzy velcí a šupajdíte domů 😉 😉 😉

luzza
4. čer 2009

ahoj artííííku 🙂 🙂 🙂 moc tě zdravím 😉

večer mě tak bolela hlava,že jsem se nemohla skoro pohnout ☹ jirka holky vykoupal,takže já jen kojila...
přešlo mě to až po půlnoci 😝
dneska jsme papali v půl druhý,v půl pátý a teď 😉 holky usínaj,takže mám chvilku času🙂
jestli nezačne lejt,tak bysme vyrazili na prochajdu...

luzza
4. čer 2009

sorbonko
kluci jsou nádherní 🙂 🙂 🙂 a vypadají mnohem větší,než kilový miminka 😅 😅 😅 😅 😅
jste šikulinky 😵 😵 😵

jankatr
autor
4. čer 2009

Sorbi - kluci jsou moc šikovní a krásní - je to super že se jim tak dobře daří 🙂 🙂 🙂

luzza
4. čer 2009

adrosku
ta hlava byla vážně z toho,že jsem málo pila 😝 ,uvědomila jsem si to až pozdě...pak jsem vylemtala litr naráz 😀
kacátko
nejlepší jsou porodnický vložky,protože v nich se člověk nepaří a taky držej tvar,jak jsou pevný 😉 používám je i doma 😉 a taky si určitě pořid ty jednorázový síťený kalhotky!!! jsou k nezaplacení!!! držej pěkně i dvě vložky naráz a navíc v nich super větrá jizva po císaři a nic na ní netlačí!!!! balíček po 3 kusech stojí kolem 70 korun

luzza
4. čer 2009

jani
včera jsem se ptala šváry na tu brzdu... 😉
tak mi prosím pošli email. adresu 😉

lea77
4. čer 2009

ahoj holky, taky Vás moc zdravím, moc Vás nestačím dočítat. Tak dobré Artep, ze jsi doma. Já jedu dneska na kontrolu do Brna tak doufám, že si mě tam zase nenechají. Byla jsem měsíc v nemocnici a je to docela stresující.

Můžu se Vás holky zeptat, jsem teďka ve 34tt, 33+6 dneska myslím, mám docela výtok, vždycky hlavně dopoledne, takový nažloutlý. Jestli to tam máte taky. Nebo jak se pozná kdyby mi tekla nějak pomalu plodová voda??? Poznala bych to určitě??

adrosek
4. čer 2009

-ahojík mamky,tak vás zdravím a přeji hezký den všem
-ahojík artepko tak tě vítáme tady mezi námi,tak honem odpočívat a ležet a ležet poctivě
-luzza jojo musíš hodně popíjet,hlavně když kojíš,aby tě nebolívala hlava,tak myslet na to
-janka ahojík taky tě zdravím
-no já se chystám posnídat a pak klasika nic,ležet a kukat na telku

blucka
4. čer 2009

Ahoj kocky, tiez vas vsetky zdravim...
...no ja dnes budem tiez lenosit a kukat telku, manzel siel na sluzobku do Blavy a mne neni stale nejak ok tak radsej ...som z toho nejak nervozna 😠 ..
...Artiku, to je super, ze si uz doma, hlavne odpocivaj az vydrzis co najdlhsie...
...Lea, ja mam tiez niekedy celkom silny vytok, stery boli vzdy neg., myslim, ze by si plodovu vodu spoznala..
...Kacatko, Luzz mi napomenula aj tie jednorazove kalhotky, tie beriem tiez.

adrosek
4. čer 2009

-já na ten vátok trpím celé těhu a taky myslím že nědy je to silnější a někdy slabší tak nevím

blucka
4. čer 2009

Adrosek, presne aj ja cele tehu a dr.mi povedal, ze je to normalne..ale zo zaciatku ma to dost stvalo 😠 .

adrosek
4. čer 2009

-no mě to taky říkal dr. a taky mě to štve ještě stále,pořád nosit nějakou slipovku no je to otrava a tak som si říkala,že se počas těhotenství toho zbavím ☹

veruleg
4. čer 2009

Ahoj holky, pekne dopoledne preju vsem

Artep vitej zpatky, bud poctiva a pekne lez 😉

holky ja bez slipovky ani ranu....nekdy je toho docela dost, ale pry toje fakt normal.

Leo : plodovku bys asi poznala....teda doufam

Bluci : no jen aby to nebyl klid pred bouri...vzpominam ze Luzz to mela pred odchodem do porodnice taky tak. Hlavne uz jsi dost daleko, tak to nebude problem. Budem drzet pesti 😉

blucka
4. čer 2009

...Adrosek, ja uz som si zvykla, bez slipovky ani na krok 😠 ...
...Veru, taky ma to napadlo...
U plodovky hovoria, ze vlozka je naozaj mokra, tak to by bolo asi jasne...

adrosek
4. čer 2009

-jojo bez slipovky ani rána jako ☹
-no já som zvědavá jak se domluvíme nyní v pondělí s dr.snad už na termínu konečně

blucka
4. čer 2009

...to uz budes 36tt, to ti uz aspon povie co s tebou mieni aby si mala aspon predstavu...

adrosek
4. čer 2009

-jojo to už tak bude,tak doufám že už to naplánujem,pač mi to už stačí a už je to čím dál víc náročnější,ale to víte sami ne

blucka
4. čer 2009

...to mas pravdu 😀 a ja som este furt"srotovala", ze kedy a ako, teraz mam pocit, ze som sa trosku skludnila 😉

adrosek
4. čer 2009

-tak uvidíme tedy 🙂
-já se nacpala melounu zase a pak si půjdu za chvílu dělat obídek,jen rychlovku nějakou

myska77
4. čer 2009

Ahoj holky,
zdravim, venku je krasne vetrno a dobre se dycha. Jeste, ze nejsou nejaka vedra, to bychom vsechny umrely 😵

Artepko, super, ze si zpet, tak odpocivat poctive.

Sorbi: klucici jsou bozskym jen tak dal.
Lea: ten vytok mam taky a jak pisi holky, mame to asi vsechny.

Jen se fakt bojim, aby se s tim nemichala i ta plodovka, protoze vcera mi rekli, ze Acko ji ma malo, a ze by mohlo hur prospivat, tak se taky bojim jestli ji poznam.

veruleg
4. čer 2009

Mysko : neboj, to bys fakt myslim poznala. Ja teda nevim jestli to nemuze odkapavat, ale teoreticky to je proti logice......stejne jako s prehradou, kdyz t zacne kapat tak se to pak protrhne a je o proud. Teda aspon takhle laicky si to ja predstavuju 😕

adrosek
4. čer 2009

-já si taky myslím že by se to dalo poznat,ale nejsem si jistá,ale když by jsi to řekla dr.tak oni to nějak můžou odzkoušet kapkami na vložku nebo něco takového jsem slyšela
-já si chvílu spočla a zase budu za chvílu vymýšlet co by se dalo zakousnout 😀

veruleg
4. čer 2009

adrosku : to ja znam 😀 ja se dnes precpala kvetakem smazenym a zbytkem franc. brambor ze vcerejska...no a uz zase taky premyslim. Nejbliz se na me smeje fidorka 😎

adrosek
4. čer 2009

-já bych si taky dala něco sladkého,ale moc toho doma nemám,tak musím něco najít

myska77
4. čer 2009

No asi plodovka jeste neodteka, ale kam se tedy vytraci, kdyz je ji najednou malo? Pry muze odtekat pomalu i tydny treba ve sprse a clovek vubec nic nepozna. VZdy jsem ji mela vic nez dost a najednou hrozi prckovi nedostatek, tak je mi to divne. No ale uvidime za 2 tydny na kontrole. Uz bych je tady fakt chtela mit, v noci jsem myslela, ze mi uz lezou spodem co tam zase vyvadeli, fakt jsou desne aktivni a to porad, kde se to v nich bere 😎
JInak bych taky neco zakousla, vcera ste me naladily tema palacinkama, tak jsem si je taky udelala a mam tu jeste zbytek, tak se do nich asi pustim. S jahudkama a tvaruzkem, nam nam. 😵

blucka
4. čer 2009

Mysko, ja si myslim, ze ak dr.videla, ze jej mas menej tak musela skontrolovat aj placentu a to by musela videt ci nie je niekde narusena a plodovka odteka.Neboj, urcite je vsio ok.
Vy tu teda mlsate, tak sa idem poobzerat aj ja po niecom dobrom... 😉

veruleg
4. čer 2009

Mysko : no treba se to i trosku vstrebava, jak se to postupne obmenuje....a nebo kluci moc pijou 😉
Neboj to bude v pohode, kdyby bylproblem moc velky tak by Ti rekla. Ja se pred dvema tydny zeptala jeslti maji dost vody....a doktor mi jen ukazal, ty cerne fleky a ze to je voda a ve zprave pak stoji euhydramniom.....ale jestli je to moc nebo malo, no musime jim trosku duverovaat, jinak by se clovek zblaznil. Jak ja s tema pohybama....sestrenka rikala, ze se sem tam taky tak vyplasila, to k tomu asi patri ten strach 😖

myska77
4. čer 2009

Euhydramnion znamená přiměřené množství plodové vody - čili plodová voda je v pořádku. To jsem vypsala z clanku, takze ses v pohode🙂)) Jojo, vzdyt ja neplasim zatim, pokud je citim se hybat jsem v klidu.