Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
15. čer 2009

naše naušničky plus nové foto holek 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

luzza
16. čer 2009

bré ranko 🙂
vstávám s domínkem do školy 😝 😉
nelinka ještě spí a eliška-keliška je se mnou v obýváku,bo je prej vyspalá 😀 😀 😀

kacatko000
16. čer 2009

ahoj holky
jen v rychlosti, strašně moc gratuluju androškovi , váhy mají nádherné a taky artíkovi.
Mysko ty se drž
Já jedu do nemocnice, v noci jsem měla šílený bolesti, křeče dole v podbřišku, tak 5 do hoduny, byl to mazec, ted to sice polevilo ale pro jistotu mě doktorka zkontroluje, prý jsou to poslýčci ale já to mám noc od noci horší a ted to byla síla, tak uvidíme

luzza
16. čer 2009

kacátko
tak držíme palce 😉 🙂 určitě to bude ok 🙂

lea77
16. čer 2009

ahoj holky, taky moc gratuluji, Artikovi a Androskovi🙂 krásné váhy, super,že jste všichni v pořádku.
Já jsem byla na kontrole dneska, jsem otevřená stále na prst, tak jak se bude něco dít, mám přijet, snad to stihnem do porodnice kdyby něco, máme to 50 km, tak hodinu cesta minimálně.

Jinak mě to spodní mimčo pěkně tlačí dole, tak doufám, že to bude dobré, že ho nějak neutlačuji.

kacatko000
16. čer 2009

ahoj
tak jsem doma, udělali mi monitory a vyšetřili mě, je to dobrý, jen jsem dostala silnější magnezko a větší dávky, má ležet a pokud to nezabere a bude se to opakovat tak mám přijet na kapačky. Prý jsou to poslíčci a mudr si myslí, že už to dlouho nebude. Ale moc mě nepotěšila, řekla mi že pokud začnu rodit v červnu, tak mě nevemou, maj plno a musela bych na bulovku a nebo do krče, což jsem slyšela že nejsou nic moc porodnice, tak snad to vydržíme.

Jinak Blucka jde na to zítra ráno v 8 ho tak ji držte palečky, bude mít manžela u porodu. Psala mi,že tam včera bylo 10 mamin s dvojčátky a to je tam jen 10 pokojů, takže dvojmamky se nějak rozrodily.
Moc gratuluje artíkovi.

Leo to máš docela daleko do porodnice, tak snad to bude v pořádku. Ale ty hezky držíš, tak to dobře dopadne.

Luzzi můžu ti napsat moje číslo kdyby něco náhodou, má ho sice sorbonka a ted i blucka ale renča má ted hodně starostí a blucka nemá možnost na net, tak kdyby náhodou...

veruleg
16. čer 2009

ahoj holky

po tom vcerejsim soku opozdena gratulace Artikovi. Moc moc gratuluju a ke gratulaci se pridava i Lenulinka. Hlavne at jste vsichni tri v poradku a at Ti parecek dela jenom radost. 🙂 🙂 🙂

Lenka je porad v nemocnici, ale uz ji snizuji davky leku. Citi se dobre, tak snad to bude dobry.

Kacatko : doufam ze budes v pohode. Vcera nas to docela vydesilo jak se vsichni vydaly do porodnic. Uz nas tady moc nezbyva. S Lenkou jsme pocitaly ze uz jen my a Ty a Lea na vic jsme si nezvpomeli.

Luzzi : Ty nakonec budes pracovat jako telefonni ustredna 😀 😀 Muzu Ti pak taky pro sichr poslat cislo?

lea77
16. čer 2009

ahoj kacatko a veruleg, tak to nas tu teda fakt uz moc nezbyva, jeste ze se mame a piseme si dojmy a tak.
Ja jsem zvedava taky kdy to prijde ... rikam si jak maji holky co rodi super vahy miminek, to me rikali dneska ze maji kolem 2 kg. Tak snad aspon tak.
Kacatko tak hodne odpocivej. A kolik beres toho magnezka ? Ja mam 6 tablet denne 2-2-2.
A Blucka jde na normalni porod nebo na cisare?

Veruleg, a Lenka je teda v pohode? Tak ji pozdravuj.

kacatko000
16. čer 2009

ahoj veru

moc lenku pozdravuj a že na ni taky myslím.

Jojo už je nás tu malinko, jsem zvědavá jak dlouho ydržíme ale podle týdnů bych já a lenča měla vydžet co nejdéle, tak snad...

Luzzi nemáš to snáma jednoduché co 😀

Holky co už máte miminka, jak to děláte s převlíkáním. Dáváte jiné oblečení na noc a jiné na den i když je isté??

veruleg
16. čer 2009

Ahoj Kacatko a Leo : no vcera jsme si s Lenkou zrovna rikaly, ze to tady nejde podle pravidel a predbiha se. 😵

Leo : kde budes v Brne rodit? V Bohunicich nebo na Obilnaku? Ja jinak beru jen magnosolv, pul sacku rano a pul vecer, ale kdyz citim ze mi je hur tak cely a cely 😕

Blucce drzim moc moc pesticky....ja uz ji pocitam vlastne jako odrozenou... 🤐

ted jsem si vzpomela, ze jsem zapomela na Mysku. Doufam ze se Mysi drzis. 😉

luzza
16. čer 2009
kacatko000
16. čer 2009

ježiši ti jsou krásní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adrosek
16. čer 2009

Ahojik holky,tak vas zdravim z nem.tak holky jsou super,jen u Adelky stale bojujeme sprisatim,nechce papkat vubec,tak sem ztoho smutna.Jinak vse ok,zitra je uz dostanu ksobe.Taky gratulace artikovi.

sorbona13
16. čer 2009

ahoj holky, chvilku tady člověk není a hned všechny rodíte 🙂
Artep: krásné váhy, mooooc gratuluju!!!!!!!!
Adrosek: páne jo, to jsou ale mackové, to je krááásné 😵
Myska: to je mi líto, že tě drží v nemocnici, ale kluci už jsou velký a i kdyby se teď narodili, tak je to v pohodě. Drž se holka, vím, jaká je to v nemocnici otrava, ale všechno se dá přežít.
Luzza: krásné fotečky, se normálně kochám, jak vypadají velká miminka 🙂 Já si nějak zvykla vídat jen ty nedonošence, tak už si ani nepamatuju, jak vypadá "normální" miminko 🙂
Kacatko: když mi písneš, tak na koníka info dám, můžu tam i přes telefon, takže pohoda 🙂 Každopádně držím palce, aby u tebe kluci ještě chvilku zůstali. My si spíš napíšeme asi SMS, než přes koníka 🙂

sorbona13
16. čer 2009

Jinak info o našich chlapácích, včera v noci je převezli na intermedián, Kubík má 1015g a Honzík 1140g.

luzza
16. čer 2009

sorbonko
tak gratuluju,že jste opustili JIP 😵 😵 😵 a že kluci tak pěkně přibíraj 😵 😵 😵
a děkuju za pochvalu holek 😉 většina našich známých nevěří,že měly holky celkem 6,170 kg a tvářej se na to docela divně 😠 ,místo aby je pochválili,jaký jsou to samičky 😀 😀 no jo,lidi jsou fakt divný...

luzza
16. čer 2009

adrosku
nebuď vůbec smutná!!!!!! to samé jsem měla s eliškou!!! museli jí sondovat,aby něco přibrala... a pak se všechno naučila 😉 🙂 jen to trochu dýl trvalo... a teď se nás podívej! 😅 😅 😅 😅 😅 dominik říká elišce kozocuc 😀 😀 ,protože by byla přisátá nejradši pořád 😀 😀 😀

kacatko
já holky převlíkám ráno po spinkání a podruhé večer po koupání... 🙂

veru,kacatko
klidně mi pošlete do IP číslo,mám pořád přístup k netu a když mi pak pošlete mms,ukážu tady hned holkám fotky miminek 😅 😅 😅 a nejen veruleg a kacatko😅 udělám to pro kohokoli tady 😅 😅 😅 😅 😅

luzza
16. čer 2009

jinak artep psala,že tam prcci budou asi 3 nebo 4 týdny... a že jsou moc šikovný 🙂 mám vás všechny pozdravovat!!! 😵 😵 😵

veruleg
17. čer 2009

ahoj holky, zdravim vsechny po ranu 🙂

Jeeeeeeee super fotky od Artep. Miminka jsou nadherne, krasne papulky a tech vlasku 😵 Luzzi moc moc Artika pozdravuj, ze na ni myslime s Lenulkou.

Adrosku : neboj, Adelka se urco prisaje 😉

Sorbi : no to je super, vzdyt Ti porad rikame jaci to jsou chlapaci a bojovnici. A co Ty jak se jinak citis?

Jak to holky mate s jizvama po tom cisari, za jak dlouho to prestane bolet?

veruleg
17. čer 2009

jo jinak vcera manza koupil meloun a ten vazil skoro 4.5 kg...docela vaha. Pak jsem si uvedomila, ze tohle uz taham v brise...docela sila 😲 😲 😲

lea77
17. čer 2009

ahoj Veruleg, chtěla bych rodit v Brně na Obilňáku, jezdím tam celé těhotenství, tak už to tam docela znám🙂 měsíc jsem si tam i poležela, tak snad to stihneme tam přijet.

veruleg
17. čer 2009

Ahoj Leo, myslim ze na Obilnaku jsou super. Kamoska tam rodila nedavno. Rikala sice ze prostredi nic moc ale jinak perfektni. Ja jsem ted totiz taky oficialne Brnak, ale pobyvame u rodicu na Severni Morave tak tady budu i rodit. Taky bych zvazovala mezi Obilnakem a Bohunicema, ale pry to je jedno, ze ti doktori stejne pendlujou mezi obema nemocnicema. Odkud vlastne jsi?
Drzim jinak pesti, doufam ze to neprijde uz ted nekdy brzy 😉

Ja ted zacla mit docela strach, jestli to budu s tema miminkama umet. Vzdycky jsem se bala tak male mimi drzte v rukach, ale to pry prijde samo.

Kacatko : vidis s tim oblikanim a tak nad tim jsem ted vubec neuvazovala...to je veci co clovek nevi, ale snad na to nejak prijdem...doufam 😕

lea77
17. čer 2009

ano, veruleg, to prostředí tam není nic moc, pokoje a sprchy a tak. Ale jinak co se týká doktorů a sester jsou tam převážně příjemní. Pokud to nepůjde, zaplatím si nadstandart, vzala jsem si ho na pár dnů i když jsem tam ležela ten měsíc, abych si trochu užila soukromí. A je pravda, že doktoři jsou na Obilňáku i v Bohunicích, spadá to vlastně pod jedno.
Jsem od Hodonína. A ty nemusíš ležet? Všechno zatím v pohodě?
Taky mám strach jak to budu zvládat, až teď poslední dobou jak se to blíží, takové bejbinka koupat a držet. ale to zvlládnem🙂

veruleg
17. čer 2009

Leo : no ja mela absolutni klidovy rezim od zacatku kvetna, kdyz me moje mudr poslala lezet do Poruby. Oni si me tam ale nenechali, neb cipek byl 3cm. Pak byla kontrola po tydnu a stejny nalez. Pak uz mi dal doktor v rizikovce kontrolu az po trech tydnech a s tim, ze nemam jen lezet, aby mi neochably svaly a ja to pak zvladla. Tak jsem zacala prokladat lezeni a sem tam neco doma udelam 🙂 Cipek mi min. tyden kontroloval jen pohmatem a pry se nic nezmenilo. Dalsi kontrolu mam az 25.6. napsal tam ze bude delat biometrii coz chapu jako mereni velikosti mimin ultrazvukem a pak jeste GBS coz netusim co znamena. Tak uvidim snad vydrzim 😕

jinak se mi obcas blbe spi, brisko sem tam ztvrdne a tak podobne 😠

veruleg
17. čer 2009

uz jsem prisla na to co to je to GBS...to jsou ty kontrolni stery na vyskyt streptokoka v pochve. No ja jen doufam, ze me fakt nenechaji rodit normalne 😔

lea77
17. čer 2009

ahoj Veruleg, jsem u pc až teď. Mě ten stěr dělala doktorka posledně, v 35tt, vyšel negativní, tak jsem ráda.
3 cm čípek je teda fakt dobrý, to gratuluji!
Biometrie je měření mimin, máš pravdu.
Já mám teda naplánovaný normální porod, tak doufám, že to bude rychlovka 🙂

kacatko000
17. čer 2009

Ahojky holky

Androšku nebud smutná, já sice nemám žádné zkušenosti ale věřím, luzze že se to malá naučí, chce to jen trpělivost, hlavně že jsou holčičky zdravé a ten zbytek určitě přijde.

Luzzi moc moc moc pozdrav artíka, myslím na ni, dětičky má nádherné
Ty máš holky jedna báseň, na lidi se vykašli, někteří jsou fakt divní.
Děkuju za ochotu, číslo ti pošlu a kdyby něco budu posílat info.

Reni to je úžasné, že ti kluky už přendali z jipky, krásně rostou, to je moc moc dobře, škoda jen, že už za tebou nemůžu. Ale pokud ti to v to pondělí vyjde budu ráda. Pohlad bobánky za mě i za kluky.

Veru taky jsem vždy měla strach držet cizí miminka, přišli mi takové křehoučké., ale snad u nás ten mateřský pud bude účinkovat a nějak to zvládnem, nejsme žádná B 😉 my dvojmamky jsme přeci silné ženské a poperem se stím. Taky mě npřepadaj obavy a někdy panikařím, hlavně v noci ale už je to daný a co se má stát stane se. Člověk se to určitě naučí, hlavně nám asi nesmí chybět trpělivost a nadhled

Leo ti jsi odvážná, já se normálního porodu bojím ale jelikož mám kluky jednoho hlavičkou dole a druhej je příčně tak mi asi ani nehrozí

Holky blucka to má snad taky za sebou, čekám na info od ní, ale asi toho má dost

kacatko000
17. čer 2009

jo veru moc pozdravuj lenču, at se drží holka

a co myška, jak je na tom ona???

kacatko000
17. čer 2009

holky zpráva od blucky, přesně to přetlumočím

Ahojte, tak už sme tu. Narodili sme sa dnes 17.6. 2009. Ja Adam som bol prvý 12:24 hodin, 49 cm a 3160g a za mnou v těsném zavese braska Sebastian 12:25 hod, 51 cm a 3020g. Maminka a očino boli s nami od prvého nadychu a su moc STASTNI že nás maju a pozdravuju vás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Takže obrovská gratulace Blucce a jejím klukům, má neskutečné váhy.

veruleg
17. čer 2009

Bluci : no to je nadhera 😉 😉 😉 Kluci maji super vahy. Tak nas odhad, ze to budou adepti na trikilaky vysel. Moc moc gratulu 😵 😵 😵 Mej se krasne a opatrujte se