Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

myska77
21. čer 2009

Ahoj Veru, dekujem za info a take ji pozdravuj, kez by ji pustili, ono se doma lezi preci jen prijemneji.

A co Ty, jak si na tom a jak to jde doma s manzelem? Uziva si kopancu od mimisku, nechci tu psat pohlavi at Te neprozradim 😀 Co rika na Tve brisko?

veruleg
21. čer 2009

ahoj Mysko : no z briska je nadseny. Zacal mi rikat demizon 😀 😀 😀 😀 Jinak kopance moc nemam, spis vubec...sem tam citim skytavku B a A se dost bouli. Ve ctvrtek jdem na kontrolu tak se uvidi...to uz budu pomalu koncit 36 tt.

myska77
21. čer 2009

Veru: musi to byt pro nej sok videt to brsko konecne nazivo, ne jen po kamere nebo fotkach. Ja zapomnela, ze mas ty spici deticky, asi Ti poslu nase kluky na prevychovu, at se nauci jak se chovat slusne v brisku 😀 , protoze do me tedy sijou neskutecne. Tak to jsme skoro o tyden, ve ctvrtek budu 35+0 a taky mam kontrolu s UTZ a poradnou, tak Ti budu drzet palce at uz se dozvis, kdy Ti je vyndaji. 😵

luzza
21. čer 2009

holky
dneska si nelča u přebalování kýchla a posrajdila mi pyžamo 😠
ta holka je snad atentátnice 😅

luzza
21. čer 2009

přijeli jsme z prochajdy a holky ještě dospávaj na zahradě...chrněj od půl druhý 😅 😅 co jsme vyrazili ven 😅

kacatko000
21. čer 2009

ahoj holky
moc vás všechny zdravím, já jsem měla včerejšek spací.

tetes ahoj zdravím tě, holka nemáš to taky jednoduchý, 10 týdnů v nemocnici...fuj ale co člověk nadělá, když musí tak musí, hlavně že jsi pod dohledem a už to máš za chvilku za sebou.

jani, žanetíku, koukala jsem na fotečky a musím říct, že se mi draly slzy do očí, dětičky máte překrásné, holčičky jsou sladoučké a kluci taky.

mysko ahojky, no ty to už asi dlouho nevydržíš v celku, pokud ti odešla ta zátka a vůbec. strašně se ti uleví co až budou kluci na světě. máš nějaké aktuální fotečky??? jinak to máme stejný, ti moji kluci snad nikdy nespí, neskutečně se tam melou a pořád se boulí a nejraději oba najednou, at je den nebo noc furt tam pořádaj závody, kdo rychleji kopne mámu a kdo udělá větší bouli 😀

hanulinko moc tě zdravím na moravu, věřím, že toho máš hodně ale miminka máš krásnoučké.
artep ty to samé, máš nádherná stvořeníčka a snad nebude dlouho trvat a budete všichni spolu.

veru koukala jsem na bříško, taky ti pěkně roste, budeš si fotit nějakou výbavičku??? co manža, stará se aspon o tebe aby si to vynahradil???

luzzi ty máš teda akční holky 😀

luzza
21. čer 2009

kacatko
jen si užij spánku,dokud to jde 😀 😉

kacatko000
21. čer 2009

no jo luzzi kdyby to tak šlo, dnes v noci jsem napřed usínala na posteli, pak jsem byla v křesle a nakonec jsem skončila v dětským pokoji na zemi, už nevím jak ležet

luzza
21. čer 2009

kacatko
vím,o čem píšeš 😉 😀 😀
po porodu se ti bude spát líp,neboj 😉

myska77
21. čer 2009

Kacatko: jojo, uz aby byli venku,klkuci tam maji diskosku snad nepretrzite. Fotky mam na picassu, sem bych je musela zmensovat a to se mi nechce pri tom kvantu, v albu mam jen odkaz na tento link: http://picasaweb.google.cz/misule77 tady mam ted i nove bricho z dneska, je to fakt ohromny 😲 , taky kocar a pokojicek, tak se podivej, jestli chces.

Luzzy: Nelca je fakt terorista, uplne to vidim zive, musi to byt komicke, ale je mi jasne, ze Ty ses moc nesmala 😅

luzza
21. čer 2009

mysi
smáli jsme se s jirkou oba 😀 😀 😀 už se jí pomalu bojíme rozlepit plínu 😅 😅 😅

luzza
21. čer 2009

mysi
mě nejdou ty tvoje fotky otevřít ☹
nevím v čem mám problém 😒

zanetik
21. čer 2009

Holky díky za pochvalu, původně to jsou šatičky na svatbu a měly jsme jít v růžových dopkách se srdíčkama, jenže jsme dostaly vel. 50 a 56 a Verunka jak byla o půl kila menší,tak to dohnala a ta 50 ji je malá...no ještě že, holka co byla nalevo ode mě v tom holčinu měla, byly by jsme jak trojčata 😀

myska77
21. čer 2009

Luzzy: to je divne, ze to nejde otevrit. Pamatuji si, ze si to psala i minule, ale ostatnim holkam to slo. Tak tady je link primo na fotky, ne do alba: http://picasaweb.google.cz/misule77/BrichanecJa...

nebo primo na posledni fotku: http://picasaweb.google.cz/misule77/BrichanecJa...

Zanet, tak to si mela stesti, ze Verca tak rychle dorostla, mohli ste si zalozit skolku 😀

luzza
21. čer 2009

žanetko
fakt jo?? 😅 😅 no to je dobrá náhoda 😀
tvoje holky by byly stejně nejkrásnější 🙂 🙂

luzza
21. čer 2009

mysi
asi bude nějaká zrada u nás na PC ☹ , řeknu zítra manžovi... snad to pak nějak otevře 😉

veruleg
22. čer 2009

ahoj holky, tak vas zdravim po ranu. Dnesni noc byla des a hruza ☹ Jsem prejeta jak parnim valcem. Jak ti mimousi cele dny prospi tak si to dnes vnoci asi chteli nahradit. Tolik bouleni a pokusu dostat se mi pod zebra jsem jeste nezazila...hold jde do tuheho 😖

Mysko : manza vcera uplne cucel na Tvoje brisko. Rikal, ze to ani neni mozne, jak tak neco muze narust. Pak jsem si zmerila obvod a jsem jen slabcka 110 cm 😨 Tak mozna je to tim ze jsem dost vysoka, nebo mi nekam zmizely zaludek, streva apod 😅

Luzzi : me odkaz od Mysky funguje

luzza
22. čer 2009

veru
měla jsem mnohem větší kamion 😀 😀 😀 😀 😀 mrkni ke mě do alba 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankatr
autor
22. čer 2009

Verul to bude tou výškou - já taky neměla "skoro žádný bříško " a dotkorka v nemocnici právě říkala že je to tím, kluci byli vlastně tak nějak nad sebou a nepotřebovali se roztahovat do šířky 🙂

lea77
22. čer 2009

ahoj holky, já jsem měla dneska noc taky hroznou, chodím čůrat snad každou hodinu a už nevím jak ležet, snad tam prcky nějak moc neutlačuji.
Jinak mám kontrolu zítra, tak uvidím jestli to do rána vydržím nebo co se bude dít. Zatím teda nemám pocity na rodění, ale asi to přijde z ničeho nic, co?

veruleg
22. čer 2009

jojo ja si taky rikam, ze je to vyskou prece jenom mam 1.8 a taky me napadlo, ze i kus mista zabiraji dve placenty, kdezto ja mam jen jednu tak jsem usetrila misto 😀 😀
No ale musim rict, ze dnes se nejak necitim ve sve kuzi 😖 boli me lehce v krizi a trochu i podbrisek...tak uvidime

veruleg
22. čer 2009

ahoj Leo : no taky si rikam jak to prijde...ale Myska psala ze kontrakce jdou urco poznat. Divala jsem se a Ty mas stejny termin jako Adrosek a ta uz to ma tyden za sebou, ale ta to mela planovane asi kvuli tomu ze jedna holcicka byla napric

myska77
22. čer 2009

Veru: je to obrovsky, vid 😀 No ja mam jen 1,7 m. tak to jsem prcek oproti Tobe. Ze by se kluci konecne probudili a dali Ti vedet, ze si odted budou s Tebou hrat? Mozna se uz taky chystaji ven, me to otvirani minuly tyden zacalo tim, ze me bolel podbrisek jako pred MS a zacal me desive bolet kriz, kazde otoceni v noci byla smrt. To trvalo cely vikend a v nedeli vecer krvaceni a otevreni na 1,5 cm. Tak si to hlavne hlidej at jedes kdyztak vcas.

Lea neboj, deticky se nenechaji utlacovat, oni si svuj prostor vzdy vytvori. Zitra dej urcite vedet jak dopadnes.

veruleg
22. čer 2009

ahoj Mysko : no prave ten lehky pocit v podbrisku je trochu jako pred MS.....aspon co si clovek po tech mesicich pamatuje 😔 a navic me sem tam pichne tusim tam kde je ten cipek. No uvidime, snad do ctvrtka vydrzim.....muj cil na zacatku tehu byl 28.6. to by se mimina narodili na vyroci svatby 😕

veruleg
22. čer 2009

Mysko : a jak Ty to ted mas? Uklidnilo se to? Ty jdes na kontrolu taky ve ctvrtek, ze .

myska77
22. čer 2009

Veru: presne taky se mi hned vybavil ten pocit na MS po tech mesicich 😀 Ja mam taky kontrolu ve ctvrtek. Vzdycky behem dne i v noci mam par kontrakci, uz to neni takove klasicke tvrdnuti bricha, ale fakt bolestive stahy. Kdyz se mi zda, ze jdou nejak casto za sebou, tak si to zacnu psat nebo jdu hned do vany jestli to rozezenu teplou vodou. A ono to vetsinou prejde, takze to jeste nejsou prave kontrakce, ale poslicci. Vzdy me pri nich boli v krizi, boli v podbrisku a nekdy i tlaky jako kdyz se Ti chce na velkou. Ve spitale mi potvrdili, ze presne takto se projevuji kontrakce. Kazdy to sice muze vnimat jinak, ale tohle citim ja. Zatim se mi nic neuklidnilo, otevrena jsem porad na 1,5 cm, tedy byla jsem v patek pri propusteni, mam vaginalni antibiotikovy krem na zavadeni na noc kvuli infekci a rekli, ze az to zasne zase priste, tak pujdu rovnou rodit, ze uz to zastavovat nebudou. Dnes jsem 34+4tt, tak to je snad uz v pohode.

myska77
22. čer 2009

Veru: jak dopadla Lenka na te vizite, pusti ji domu, nevis?

veruleg
22. čer 2009

Myska : no je to sila, ze uz jsme takovy kousek od finise...trosku mam z toho vseho strach, 😕 ale jak si vzpomenu na Luzz tak to uz bude i vysvobozeni 😵

od Lenul zatim zadne zpravy....ale rikala, ze mi da vedet az bude po vizite

kacatko000
22. čer 2009

Ahojky holky

mysko koukala jsem na ty tvé fotečky, no paráda jak výbavička, tak ti pěkně vyrostlo bříško, už to musí být strašný.

Veru tak se ti mimisci konečně probudili co??? No dokážou pěkně potrápit, to já znám 🙂

Já měla taky kontrakce, pak mi to nějak ustoupilo, ted mám tak 10 za noc, ale dost často mě bolí podbřišek jako při menstruaci, přesně jak píšete a někdy je to dost nepříjemný, jinak se kluci strašně boulej, mám břicho jak krabici skoro v jednom kuse.

Dnes jsem byla na KO, jsem přesně 32+6 a A má 1950 a B 1750g, myslíte že je to dobrý?? Doktor říkal že je to v normě, ale mě přijde že jste všechny měli už větší miminka. Jinak mě nevyšetřoval, dalsí Ko až 7.7. ale jen monitory a poradna, na ultrazvuk mě objednal až 22.7. což mi přijde za strašně dlouhou dobu.

Jinak prý pokud nezačnu rodit sama, tak to budeme ukončovat císařem až 38+0 což mě asi do té doby to břicho praskne

kacatko000
22. čer 2009

http://kacatko000.rajce.idnes.cz/

vkládám odkaz na rajče, mám tam dnešní dvě fotečky bříška