Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
27. čer 2009

-ahojík mamky,taky vás dneska zdravím všechny moc,tady se taky nějak zatáhlo tak bude asi pršet,nám to nějak nevadí pač stejně zatím ven nejdeme,asi až po neděli to vyzkoušíme
-jinak káčátko děkuji za pochvalu,jojo holky jsou vlasáči a jací 🙂
-tak u nás bola vcelku noc ok,jen nad ránem trocha pomrčovaly a nevím proč,asi se chtěly chovat ale to ne zase
-já už jen plně kojím,holky si už dost vypijí skoro 60 každá tak sem ráda,na váze přibírají tak sme kludní

kacatko000
27. čer 2009

nemáš zač androšku, jsou fakt překrásné 🙂

adrosek
27. čer 2009

-tak my sme najezení a snad už budou chrupkat,sice jedna se tam vrtí a trvá ji než usne tak uvidíme tedy 🙂

luzza
27. čer 2009

ahoj holky
dnes jsme měli rodinou grilovačku...
teprve teď všichni odjeli...
jsem úplně zničená ☹ ☹ 😝 😝
nejraději bych sebou flákla...

adrosek
27. čer 2009

-tak to muselo být náročné co a ted dát dokupi ještě holky co 😉

adrosek
28. čer 2009

-ahojík mamky,tak vás jdem jen na skok pozdravit,přeji všem hezký den pokud možno,sice se nějak zatahuje tak se uvidí jaké bude počasí jestli bude sluníčko nebo ne

lea77
28. čer 2009

ahoj Androsek, dneska se nějak nikdo neozývá, asi si užívají všichni neděli.
To je super, že už plně kojíš. Tak se mějte hezky.

adrosek
28. čer 2009

-ahojík lea,asi ano všichni si užívají ještě víkendu zřejmě 🙂
-tak se opatrujte všeci

jankatr
autor
28. čer 2009

Holky - mě už to počasí fakt nebaví... 🙄 🙄 🙄 to je hrozný... - člověk ani nemůže pořádně s těma prckama ven a oni už jsou doma taky otrávení... už aby bylo konečně nějaký rozumný počásko... 😔

adrosek
28. čer 2009

-no to věřím janka že je to otrava být stále doma co?
-no my zatím ještě ven nechodíme takže my to na nějak extra nevadí
-holky za jak dlouho ste šli ven s prckama hned jak ste dorazili domů z porodnice

kacatko000
28. čer 2009

ahoj holky
zdravím vás po víkendu, já ho prolenošila, necítím se zrovna nejlíp 😝

holky co už máte dětičky u sebe, používáte monitory dechu a jaké??
Dá se nějak použít monitory do společné postýlky, jako že by každy ležel na jiném konci??

jankatr
autor
28. čer 2009

Adrosku - my šli ven hnedka - ale kluci byli vlastně v podstatě donošení - byly jsme první den 38.tt a navíc byli i velcí. A taky bylo podstatně líp než teď ...

Kacatko - my je nemáme takže neporadím...

tetes1
28. čer 2009

Kacatko:monitory máme, půjčili jsme si je v půjčovně, stojí to 800 Kč na půl roku, takže si myslím, že to je naprosto v pohodě a já budu víc v klidu. A do jedné postele se dát nedají! Kdyby jedno mimčo přestalo dýchat,tak to snímá to druhé a nehoukalo by to.Jedině jsou monitory (teď si nevzpomenu na název),které se dávají na plenku mimča, ale nesmíš zapomenout ho pokaždé sundat a nandat na čistou plenu.

luzza
28. čer 2009

ahoj holky
my měly dneska zase návštěvní den,ale bylo to fajn 🙂 , byla u nás moje nej kamarádka s manželem a synkem...bylo hezky,takže jsme byly s holkama venku na zahradě a grilovali jsme 🙂
no a dnes večer jsem doháněla všechnu práci za víkend praní,žehlení,úklid 😝 😝 😝
jdem teprve zalést do pelechu... 🙄
doufejme,že holky ještě vydrží chrnět...včera měly hlad už o půlnoci 😠

luzza
29. čer 2009

dobré ránko
tak my kojily poprvé až ve 3!!! 😨 😨 😨 😨 😅 ale prsa už my mohly prasknout 😝 😝
pak nemohly holky zabrat,tak asi 3/4 hodiny střídavě békaly nebo nahlas funěly a kroutily se...
teď čekám,kdy se vzbuděj 😅 😅 ale už tam vydávaj nějaký zvuky...jakoby tlačily 😀 😀
takže za dnešek mají pochvalu,včera tak zlatý nebyly...
🙂

blucka
29. čer 2009

Dobre ranko kocky....
Luzz, tak to su sikulky, ze tak krasne vydrzali...
Kacatko, ja mam Nanny aj Babysense, za ten tyzden pouzivania nevidim ziadny rozdiel. Deti mam v jednej postielke, da sa to, len ich musis dat co najviac od seba, mrnata musia mat kazde svoju prikryvku a funguje to, skusali sme to a mam to poradene aj od inych holek. Su na nezaplatenie....v noci mozem v klude spat a nebat sa.
S tym pocasim je to naozaj od drzku, nemozem chodit daleko od baraku, ked to stale vypada na dazd. 😠

myska77
29. čer 2009

Ahoj holky,
taky vas zdravim. Uz jsem zase dve noci nespala, tak pak se plouzim jak matoha. O vikendu jsem zacala akci ,,pomoz si sama od mimin" 😀 a zacala hledat na netu jine porodnice mino Prahu, kde by mi udelali cisare. Dneska mi odpovedel jeden primar, ze bychom se mohli domluvit at zitra prijedu a po vysetreni se domluvime. Jsem desne stastna, protoze dnesni noc vypadala asi tak, ze jsem sla v 9 spat a v 6 rano jsem kluky jeste premlouvala at uz konecne prestanou kopat. Celou noc jsem prochodila po byte, na mici atd. proste sileny. Tak mam takovou radost a tesim se. Kez by to vyslo a do konce tydne byli kluci venku.

adrosek
29. čer 2009

-ahojík holky,tak vás taky zdravím dneska a přeji hezký den všem 🙂
-tak my ještě asi pár dní počkáme než vyrazíme s holkama ven,sem si říkala že je dám dneska aspon na balkon na chvílu at se trochu vyvětrají
-jinak holky chrupkají,pojedly kolem deváté a tak do dvanácti mám klid než se zase začnou budit

blucka
29. čer 2009

Mysko, tak to som zvedava, daj mi vediet ako si dopadla, si v 36tt takze by problem nemal byt a je fakt ci to ma zmysel predlzovat ked tak trpis, tak drzim palce a som strasne zvedava co ti povedia. 🙂
Adrosku, ked sa ti nahodou nezobudia po troch hodinach, budis je cez den? Ja teda ano, ale niekedy tak sladko spia, ze mi ich je az luto 😵 .

adrosek
29. čer 2009

-ahojík blucka,já je ces den taky budím pokud chrupkají,ale ony se většinou vzbudí po těch třech hodinách a někdy aj po dvou a půl,hlavně ta jedna takže ji nakrmim a pak vzbudím aj tu druhou,zatím kojím každou zvlášt,zatím mi to tak líp vyhovuje,jedna mám dojem že toho vce vypijí pokud jedí každá zvlášt,asi jak jsou malinké ještě tak se stále vrtí a ještě neumějí pořádně jíst,občas je kojím společně ale to sní zase méně

jankatr
autor
29. čer 2009

ahoj Tetes - koukala jsem ti na fotečky - to máš dobrej výhled na ty helikoptéry... - to by se líbilo Daníkovi - ale ty z toho asi moc nadšená nejsi co? 😅

kacatko000
29. čer 2009

Ahoj holky
přeju vám všem hezký den, i když to počasí je fakt strašné, tak snad se blíží už nějaké léto.
Dnes mám sraz ze sorbonkou, tak se těším, že uvidím nějaké nové fotečky kluků a taky že si konečně z někým popovídám, jak je člověk pořád zavřenej doma, tak už blbne.
Já měla teda dnes taky děsnou noc, do 4 do rána, jsem seděla v obýváku, tvrdlo mi břicho a kluci se děsně boulili, to už docela dost bolí. Taky jsem měla zase ty ostré bolesti v podbřišku, jako při silné menstruaci, občas to vypadalo na kontrakce a pak zase to bolelo mín ale třeba i 20 min v kuse, no jako při menstruaci. Taky mě začaly strašně bolet nohy, kosti a kotníky. Já měla kdysi úraz a dlouho jsem si léčila kotníky a ted mě to bolelo úplně stejně jako kdysi po operaci 😝

mysko úplně s tebou soucítím. Já usla trochu po 4 hod a v 7 ráno už u nás bouchali dělníci takže nic, a stejně mě zase bolelo břicho, tak to ani nešlo. Moc bych ti přála aby ti to vyšlo a už jsi měla kluky venku, taky si myslím, že ted už budou v pohodě.Tak dej vědět jak si dopadla

Bluci děkuju za rady, taky si asi pořídím babysense a dám je do jedné postýlky daleko od sebe, jen ted nevím, zda si je půjčit a nebo koupit, našla jsem obchod, kde je maj v akci za nějakých 2200.

Holky já mám pocit, že mi to břicho ted vůbec neroste, přijde mi pořád stejný, jen je nějaké trvdší a mám pocit, že mi zase hodně spadlo dolů

lenulinka21
29. čer 2009

AHOJ holkýýýýý tak jsem doma 🙂 🙂 🙂 🙂
Pustili mě s dobrým nálezem, jsem zavřená a máme zpátky čípek který
tam před 19dni už skoro žádný nebyl. 😉

Tak a co naši kluciakže POZOR A váží 2580gr a B 2360gr. 🙂 🙂 Prý máme cvalíky.
Na KO jdu 3.7. s tím že zatím to vypadá na císaře. Mám jen dodržovat klid.režim a polehávat.

Adroskovi, Blucce, Artíkovi jsem GRATULOVALA přes Veruleg holky jste skvělé a hl. máte to za sebou. 🙂
Moc jsem toho nedočetla ale pokusím se.

Jsem ráda že jsem zpátky doma a mezi vámi. 🙂

kacatko000
29. čer 2009

Ahooojjkky Leni
vítám tě konečně doma, to jsou dobrá zprávičky, jsem ráda, že jste zase ok a ty váhy jsou super. Jak to máš s termínem porodu, už něco víš???

adrosek
29. čer 2009

-ahojík leni,tak tě vítám doma tedy,tak jen hodně odpočívej tedy a opatruj se
-kacatko tebe taky zdravím moc
-tak my jdeme zase papkat,tak zatím papa

blucka
29. čer 2009

Adrosek, ja ich tiez krmim vacsinou po jednom, mam pocit, ze ich mam lepsie pod kontrolou a viac vypiju, aj ked casovo je to o "drzku"...
Leni, parada, ze si doma a teda to ste cvalici 😵 , no krasa...
Kacatko, je dobre keby bol este v zaruke, keby cosi, ja mam jeden pozicany z ara a je preskusany.

lenulinka21
29. čer 2009

Holky s porodem se zatím neví ted toho 3.7. máme KO tak s esnad dozvíme
více infa. 🙂

Bluci: teda ty váhy kluků u tebe mě mile překvapili 🙂 🙂 Ale nevím jak si rodila???

Adrosku: děkuji za přivítání i Kacatkovi. Jsem ráda zase mezi vámi. 😉

myska77
29. čer 2009

Leni: vitej doma, je to parada po tak dlouhe dobe, vid? Kluci uz jsou velci a se super vahama.

Bluci: jojo, dam hned vedet, zitra si me tam asi jeste nenechaji, podle me budo cekat do ctvrtka na ukonceny 36.tt, ale co ja vim, treba ne.

Kacatko: to bouleni pekne boli, co, taky se vzdy nemuzu dockat az prestanou, ale kolikrat se v noci fakt nedockam. Kdyz uz to nemuzu vydrzet, tak jdu do teple sprchy. Vcera jsem se odhodlala po 2 letech napistit si vanu s penou, no holky to byla labuz. Nesmela jsem se koupat kvuli IVF atd., jen sprchovat, vcera uz mi bylo tak zle, ze jsem si rekla, ze na to prdim a tak mi to udelalo dobre jako nic predtim. Ode dneska jen vana 😀 😀

Taky si budu pujcovat BabysenseII, uz je mam zamluveny a za tyden je manzel vyzvedne. Kluky ale radsi budu davat kazdeho do jedne postylky, nechci riskovat, ze to selze.

lea77
29. čer 2009

ahoj lenulinka, já tě taky zdravím, zítra jedu na kontrolu tak uvidím co nějaký ten termín porodu, vidíš jak už jsi parádně daleko, já už jsem 37tt +3, nechápu, po tom všem co jsem si zažila za stresy v nemocnici a bobci se pořád drží.
Myska, to jsem taky zvědavá jak se zítra domluvíte, tak dej vědět.
Kacatko, ty se taky opatruj ať vydržíš ještě nějakou chvilku.

lenulinka21
29. čer 2009

mysko AHOJ 🙂 A co ty koukám, že se stále držíte 😀 😀 ale asi už
to je mazec co???
Já už bych je měla nejraději venku 🙂

Jo holky ještě NOVINKA pamatujete jak jsem psal že máme malý byteček 2+1
tak šok stěhujeme se jen o 100metrů vedle do velkého 3+1 HURÁÁÁÁÁ. Za super
doplatek. Ale ještě měsíc a půl můžem být v tom starém než ten nový manžel dá trochu dohromady. 🙂