Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

jankatr
autor
1. pro 2008

ahojky holky - tak jen rychle jedním očičkem nakukuju (páč na druhý nevidím 😅 😅 😅 ) a půjdu zas zalízt do tym do postýlky. Daník mi včera chtěl něco pošeptat a jak se ke mě hrnul tak se trefil prstíkem přímo do oka. Už včera večer jsem tu na to mžourala jen jendím okem, ale říkala jsem si že to do rána přejde. Ale nepřešlo 🙄 takže jsem nakonec ráno skončila na očním páč to bolelo a řezalo jak blázen, pořád mi brečí oko a díky tomu mi teče i z nosu, takže už si na něj nemůžu kapseníkem málem ani sáhnout. Výsledek - mám poškrábanou rohovku (takže už se ničemu nedivým) chodím tu se zalepeným okem jak Jan Žižka - doktroka mi to něčím rozkapala a ještě mi mamka měla koupit kapky tak snad se jí to povedlo - protože ve městě na ni koukali trošku jak na blázna cože po nich chce, tak snad se jí to povedlo odpoledne ve špitále.
A to je další sranda - nikdy by mě nenapadlo že kapky do oka můžou být v těhu takovej problém. Sestra mi tam přidržovala kanálek když mi to kapala aby mi to nesteklo do krku a nepolkla jsem to. a A když dr hledala co mi napsat na doma - tak z těch co pojištovna hradí nemůžu žádný - nakonec že bych teda mohla nějaký OPTIVE - a ta maličká lahvička stojí cca 200,-!!! - to máme za trest že jsme těhotný nebo co??? 😠 😠 😠 Fkat mi to přijde uhozený - nevím proč ty pojištovny nepřihodí do těch placenejch léků i nějaký varianty pro těhule. Vždyť je nemusej dávat komukoli - klidně by to mohli vázat na potvrzení těhu od doktora jestli mají strach že by to lidi zneužívali. No je to fakt bordel. Tak zatím páček.

Joo Luzzi ta kost mě bolívá taky - jen si pořád nemůžu vybavit jestli jsem to měla i u Daníka nebo ne 😕

andra76
1. pro 2008

tak už jsem poslala info zanetikovi
bioparox beru a dneska zkouším pastylky Muller-šalvěj.

downhamka
1. pro 2008

Jeee Zanetiku, Easy walker je take muj favorit!!! 😉 Vejde se nam krasne do dveri a dneska jsem ho videla na ulici v cernem. A pak od brezna jdou na nej pricvaknout autosedacky! 🙂

downhamka
1. pro 2008

Luzza neboj mas vetsi pravdepodobnost se dvema ze tam ta holcicka vyjde 😀 😀 Prala bych ti ji, ctyri chlapy to by bylo prespriliz!!!! 😀 😀 Jinak ja mela dneska vybornou spenatovou polivku, mnamy....

downhamka
1. pro 2008

jo andro na ten firstwheels city jsme se tady koukali, ale nejdou k nemu autosedacky, ale ma vyndavaci korbicku, coz je taky dobry. No my budeme hodne pouzivat auto, takze potrebujeme autosedacky, easy walker je snad jediny kam jdou. Jinak ty predni otaceci kolecka je fakt super napad. Sice ten kocar stoji majlant se vsim vsudy, ale kdyz penizky prida i babicka, tak to celkem jde 😉 😉

luzza
1. pro 2008

dvojmamky
hodila jsem nové foto mého špeku 😠
mám doma manžu,tak vás dočtu zítra 😉

jankatr
autor
1. pro 2008

Down - ten firstwheels se mi taky líbil ale vadí mi u něj že ty sportovní sedačky se dají jen naklonit ale ne narovnat - to dítko má vlastně pořád stejnou polohu s pokrčenejma nožičkama 😒

luzza
2. pro 2008

dobré ránko 🙂 🙂

luzza
2. pro 2008

jani - k žižkovi jsem se už vyjádřila na IVFkách 😉 doufám,že ti je dnes líp... S tou bolavou kostí si to u domči pamatuju přesně! Měla jsem z toho totiž obavy,tak jsem to vykládala doktorce 😀 😀 Ta řekla,že to nic není
andri - tak nám rozšíříš tabulku 🙂 to je dobře 🙂
dow - taky doufám,že tam aspoň jedna je 😕

jankatr
autor
2. pro 2008

Luzziku - pořád to stojí za prd 🙄 🙄 🙄

luzza
2. pro 2008

jani
tak to mě mrzí ☹ to musí být hnus 😖 úplně se mi z toho rozslzely oči 😝 blééé

majerovi
2. pro 2008

Ahoj holky, tak se taky hlásím do stavu a děkuji za pozvání.. 😉

downhamka
2. pro 2008

dobre ranko, a vitam nove prirustky do nasi rodinky! Tak pi Majerova at jses rychle v tabulce! Je ty jses od Kolina, ja chodila do Podebrad do skoly, to snad neni tak daleko!
Janka diky za ten koment o firstwheels, ja jsem si toho vubec nevsimla, je dobre ze to vim, to by mne pak mrzelo, kdyby mrnouskove nemeli pohodli. 🙂
Luzzo peknej pupek, ja ho snad zitra zvadnu vyfotit u kamosky! 😉 Jinak me uz kopou, jeden v podbrisku a druhy na strane! Mame malyho fotbalistu, doufam, ze druhy bude klucina 😀 Ale co hlavne, aby byli v naprostem poradku!
😉

downhamka
2. pro 2008

jinak Luzzo neznas Lucku Daskovou z Decina? 😉 Je ji 28let a ted je momentalne ve Spanelsku!

luzza
2. pro 2008

jééé ahoj majerovi (nemáš něco kratšího? 😕 ) 🙂
vítáme tě tady 🙂
holky,ulovila jsem další dvojmamku 🙂
no nejsem dobrá?? 😀

luzza
2. pro 2008

dow
no není to těhu pupek,je to spíš špekóza 😖
já bych brala i dvě holky 😵 😵
dow a ona mě zná??? (můj brácha pobýval ve Španělsku dlouho)

majerovi
2. pro 2008

Dowi- jak to tu máte s tou tabulkou? Je potřeba někomu hodit info do IP?

Jani- co to tu čtu s tím tvým okem? 😕 ..To máš tedy radosti..Tak ať si brzy O.K.

luzza
2. pro 2008

majer
mrkni se k zanetikovi do alba,tam najdeš tu tabulku 🙂
a pak zanetikovi pošli do IP svoje iniciály 😉

luzza
2. pro 2008

majer
koukám,že jdeš zítra na kontrolu,tak se těšíš viď?? 🙂 🙂
a předpokládám,že bys taky ráda aspoň jednu holčindu,když už máš doma Kubíka 😉

majerovi
2. pro 2008

Luzzi- Jj, zítra mě čeká snad poslední kontrola v CARu a pak už bych se měla nahlásit ke svému MUDrovi..Doufám, že bude vše O.K... 😵 ..Pojede se mnou i manžel, tak jsem zvědavá na jeho reakce na UTZ 😉 (Kubíka mám z prvního manželství...
A s tou holčinou- ne, že bych se chtěla rouhat, ale mohla by tam být aspoň jedna, jinak to bude u nás doma těžká chlapská přesilovka.. 😀

majerovi
2. pro 2008

Dowi- Poděbrady znám, původně pocházím z Libice nad Cidlinou, takže jsem to tam měla opravdu coby kamenem 😉

luzza
2. pro 2008

majer
taky mám Domíse z 1.manželství 😉
ale holku si přejem DĚSNĚ 😀 😀

luzza
2. pro 2008

holky
už nám otevřeli elektroworld...takže vezem noťas na reklamaci... ☹
budu se vám hlásit méňě často,ale budu 😉
doufám,že nám ho brzy vrátí... ☹
zatím budu používat domčův pc,ale to nebude tak lehký 😀
tak zatím pa,holky moje 🙂

adrosek
2. pro 2008

Ahojík holky,já se tady taky chvílu neukázala,nebylo mi zrovna ok,obzvlášt tedy včery.Jinak jsem dneska bola u dr.je vše ok,jsme všeci tři v pořádku,mimča rostou jeden má 1.6cm a druhý má 1.8.cm oba dva odpovídají začátku 9.týdne.Srdíčka jim zase tloukla pěkně,máme aj fotku tak pak ji sem dodám.Jdem na další kontrolu za tři týdny.No a jak vy co jak se máte?

hanulka3112
2. pro 2008

ahojky holčiny, tak jsem si konečně udělala čas, teda spíš je mi už dobrě a celodenní nevolnosti jsou jak se zdá na ústupu 😉 🙂 a co se tady probírá ani vás totiž nebudu dočítat, to bych nedala 😀

adrosek
2. pro 2008

Ahojík hanulka tak tě zdravím,já se tady taky dostala po pauze,taky mi není ok zrovna.

jankatr
autor
2. pro 2008

Jé ahojky Evi - tak ty taky dvojčátka 🙂 🙂 🙂 no to je super. No s tím okem mi ani nemluv - jsem ráda že jsem nakonec šla na oční páč sama bych se s tím asi trápila mnohem dýl a kdoví jestli by se to nějak nezkomplikovalo. I tak ještě pořád chodím se zalepeným okem a světlo nemůžu ani vidět. Navíc mě bolí i to druhý tím jak se nepřirozeně namáhá a mám kapku problém s prostorovou orientací - člověk by neřekl jak moc mu může jedno oko chybět. Teď tu sedím se slunečníma brýlema 😎 😎 😎 takže monitor je asi tak jediný co v tý tmě vidím. A jen na skok - protože mi to fakt nedělá dobře - ale když já už jsem asi tak trošku závislák 😝 😝 😝

Koukám že jdeš zítra taky na kontrolu - 🙂 tak ať je všechno OK 😉

downhamka
3. pro 2008

Tak dobre ranko!
Holciny, kdo jdete do tehotenske ci na kontrolu hodne stesti!!! 🙂 At se vratite jen s dobrou zpravickou! Uz se tesim, nakouknu zase odpoledne. Dneska je venku pekne, tak jeste nakoupim par darku a pak uz se mezi to lidstvo nehnu! 😉
Nekdo tady psal, ze je boli v trislech, tak to se deje i u mne od vcerejska, to asi deloha pracuje, ze jo? Dneska me mali kopali uz od 4 hodin, tak to je poprve co tak vyvadeli! Tak nevim, nevim co me nasledujici mesice ceka?
janka, zanetik uz taky kopou? Tak zatim....

majerovi
3. pro 2008

Ahoj holky. 🙂 ..Tak dnes jdu na tu kontrolu..Jsem ale objednaná až na 16tou hodinu, takže novinky hodím až v podečer 😉

zanetik
3. pro 2008

Ahojky trošku nestíhám taky nakouknu až navečer, tak aspoň budu vědět aktuální info, ale tabulka už je u mě nová 😉