Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

myska77
23. pro 2009

Ahoj holky,

pripojuju se k prani klidnych a pohodovych vanoc, doufam, ze mate vsichni deticky dolecene, a ze si tady po Vanocich ukazeme krasne fotky se stromeckama. pa Misa, Matysek a Christousek

kacatko000
24. pro 2009

VESELÉ VÁNOCE A ŠTASTNÝ NOVÝ ROK VŠEM DVOJMAMINKÁM, DĚTIČKÁM A CELÝM VAŠIM RODINKÁM!!!!!!!!!­!!!!!!
myslím na vás 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

luzza
24. pro 2009

I my se připojujeme k přání krásných Vánoc 😵 😵 😵 😵
sice máme hotový salát,rybí polívku,stromeček a zabalený dárky,ale s tím úklidem to letos moc nevyšlo 😅 😅
ale co 😀 hlavně že jsou holky zdravý a šťastný 😉 🙂
Nelinka si nám už sedá přímo z lehu na zádech 😀 takže pěkně posiluje břišáky 😀 😀
takže ještě jednou KRÁSNÉ VÁNOCE mojí "koníkovský" rodince 🙂

zuzka.o
25. pro 2009

Ahoj DVOJMAMINKY.... potřebovala bych od vás radu. Čekám dvojčátka v půlce května 2010 a začala jsem se porozhlížet po vhodném kočárku. Vůbed nemám představu, jaké by měl mít funkce.....vy jako zkušené, poraďte prosím. Děkuju 🙂

Užijte si krásné Vánoce, hodně pohody a hlavně zdravíčko pro vaše miminka. 😵

jankatr
autor
25. pro 2009

ahojky - nakukuju jak se máte - doufám že si užíváte vánočních svátků a že se máte fajn 🙂
a přidávám i naše PF 🙂
http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile...

Zuzi - záleží na tom co od toho čekáš. Holky si strašně chválí ten Easy Walker ale třeba mě se moc nelíbil - už jen proto, že po korbičkách, které máš tak na půl roku, otočíš děti hned od sebe a pořádně na ně nevidíš a nemůžeš s nima ani moc komunikovat. Navíc ten sporťák je dost hodně otevřenej a nechráněnej.
My máme patrona a jsem s ním spokojená - měla jsem trošku strach co udělají ty menší kolečka na sněhu - ale v pohodě. Výhoda je že tu sedačku můžu mít na oba směry. Ale zas je pravda že je těžší než ten easy walker. Každopádně ať už si vybereš cokoli - rozhodně si najdi nějaký obchod kde si to pořádně můžeš osahat. Nespoléhej na fotky z internetu. Nevím odkud jsi ale velký výběr kočárků přímo na prodejně mají v Kolíně http://www.kocarky.cz/kocarky-pro-dvojcata.php
Čas od času mají i výstavu v Brně. A fakt se vyplatí tam zajet i když to máte dál. Vemte to jako výlet 😵
Rozhodně ale můžu doporučit otočná kola - to je k nezaplacení 🙂 😉

myska77
26. pro 2009

Ahoj mamky,

doufam, ze ste meli krasne vanoce a ted jeste odpocivate a uzivate si rodinneho krbu.

Zuzi - presne jak pise Janka, vse podepisuju. My mame Easy WAlkera, jsem z Prahy a jezdim autem, do Octavky se krasne vejde, unesu podvozek a korbicky se nechaji splacnout na uplnou placicku. V 7 tydnech kluku jsme jeli do Chorvatska a vse bylo v kufru vcetne kocaru a vsech veci pro ne i pro nas. Jezdim s nim dost terenem, lesem, pres koreny a ma super nafukovaci kola a hlavne otocna. Nam bude 7.ledna 6 mewsicu a zatim se tam vejdem i s fusakem, ale je fakt, ze nekterym holkam uz ve 4 mesicich byl maly a musely do sportaku. O sportaku Ti zatim nic nereknu, jeste jsme ho nevytahli. Jinak na podvozek pasuji jako snad na vsechny podvozky autosedacky Maxi Cosi. A mame z Kolina jak pise Janka. Tak si dobre vyber.

zuzka.o
26. pro 2009

Díky moc za tipy. Otočná kolečka jsem si už vyzkoušela a už nechci nic jiného. EW jsem viděla, ale nadšená jsem z něj nebyla. Přišlo mi, že je hrozně malý... myslím korbičky. Oba s manžou jsme vyšší postavy, tak i naše dětičky budou po nás..... co říkáte ne Bumbelride? Slyšela jsem na něj chválu.

myska77
26. pro 2009

Zuzi: ten druhy kocar neznam, takze neporadim.

Holky dala jsem na web nejake nase fotky z vanoc, tak posilam ukazku: http://picasaweb.google.cz/misule77/2009_12_Van...

jankatr
autor
26. pro 2009

Zuzi - s tím bubleridem zkušenost nemám ale docela se mi líbil, jen když já jsem hledala kočár tak neměl možnost otočení k mamince ani pro tu vložnou tašku - a to bych teda nezkousla - i kdybych byla ochotná oželet že budou ode mě otočení ve sporťáku tak u těch uplných miminek by mi to vadilo. Ale to teď už vymakali. Jinak vypadá moc pěkně - aspoň na fotkách - a je lehoučkej.

luzza
27. pro 2009

ahoj dvojmamky 🙂
na net nemám moc času,ale posílám malou ochutnávku od nás 😉 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

myska77
28. pro 2009

Ahoj holky,

Luzzi: nadherne holky, pekne sedi 😵 Taky chci klukum koupit ta sedatka hlavne do vany az budou sedet, aby se neprevazili a neutopili se mi. Jak ste to vsichni prezili ty Vanoce? My v pohode, vsichni jsme zdravi a pekne jsme peliskovali doma i chodili po vyletech i navstevach. Konecne jsme se s manzelem trochu uzili. Ted je zase v praci tak je to nezvyk byt doma sama s klukama.

luzza
28. pro 2009

mysi
to je dobře,že ste si to užili 😵 😵 koukala jsem na fotky 😉 🙂
tak se bojím,že to bude nezvyk,až půjde jirka zase do práce ☹ jde teda až 4.ledna... když jsme doma všichni,je to parááda 😀

zuzka.o
28. pro 2009

Moc vám děkuju za názory na kočáry 😵

adrosek
28. pro 2009

-ahojík holky,tak Vás konečně zdravím po svátkách,už jsme konečně doma,dneska sme dojeli od našich a tak bude klid chvílu,holky padly jako za vlast,ten víkend byl pro ně náročný,tolik návštěv atd.no znáte to ne?
-tak vidím že ste to zvládli všechny pěkně ty svátky

adrosek
28. pro 2009

-luzza hezké foto z vánoc

adrosek
29. pro 2009

-ahojík holky,přejem Vám pěkný den 🙂
-tak my jsme doma s holkama zatím,ale po obědě půjdeme ven na procházku a taky něco málo nakoupit

luzza
29. pro 2009

tak tě vítáme zpět adri 🙂 🙂
jinak foto ze včerejška 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

adrosek
29. pro 2009

-jé luzza to je supr fotka,to už je jiné koupání co 🙂

luzza
29. pro 2009

adri
no holky jsou z toho úplně hotový 😀 😀 pořád se chechtaly,plácala do vody,chytala juedna druhý nožičky,honily hračky,no byla to sranda 😀 😀

adrosek
29. pro 2009

-no to věřím luzza,taky se těším jak budou holky už sedět,to bude zase o něčem jiném 🙂

sorbona13
29. pro 2009

Ahoj dvojmamky, koukám, jak jste si užili první Vánoce s dvojčátkama, všechny fotky moc krásný 😵 😵 My jsme vánoce prožili v kruhu rodinném, o štědrém dnu jsme byli na procházce s tchánovcema, druhý a třetí den jsme objeli příbuzenstvo a teď si užíváme klidu doma. Na štědrý den večer jsme nechali kluky rozbalit dárky, trhali balicí papír a z toho měli snad větší radost, než z dárků 🙂 Dostali toho strašně moc, takže některý hračky schovám a vytáhnu je za 14 dní, aby nebyli moc přehlcený. Poslední dobou je stejně nejvíc baví, když před nima poskakuju na hudbu, nejradši mají dětský písničky a nejvíc řádí na Maxim turbulenc, takže mám každý den pěknou rozcvičku 🙂 Tchán nám stahuje spoustu písniček a dokonce sehnal i veršovaný pohádky, takže se kluci opravdu nemají šanci nudit 🙂
Včera jsme byli na RHB, oba dopadli na výbornou, Honzík dokonce dostal 1*, takže vojtovka nás zase minula. Jenom máme cvičit otáčení, ukázali nám cviky zábavnou formou, ale kluci i tak u toho hekají, asi je to pěkná námaha. Každopádně Honzík se už dotočí na bříško, jak na to přišel, tak je tam skoro pořád, zepředu ho pomalu nevidím 🙂 Kubík to umí taky, ale nějak nemá potřebu se pořád otáčet.

Luzzi: holky jsou sladký, ta fotka ve vaně je super. Co to máš za sedátka? To jsem ještě nikde neviděla 😕

adrosek
29. pro 2009

-ahojík sorbonka,tak ste si to taky užili tedy všeci,já dodám foto posléze až to manžel zpracuje,je toho hodně,šak to znáte
-tak holky chrní tak je klid zase chvilku,přeji hezký večer všem

adrosek
30. pro 2009

-ahojík mamky,přejem hezký den 🙂
-unás sice zataženo a napadnul sníh,ale stejně asi půjdem s holkama odpoledne na chvilku ven je vyvětrat

luzza
30. pro 2009

sorbonko
sedátka si určitě pořiď 🙂 u dvojčátek je to super 🙂 nemusíš je furt držet a děti si v nich pěkně zařádí aniž by se převrátily 🙂
http://www.mojemimi.cz/?519,sedatko-do-vany-aqu...

luzza
30. pro 2009

jen vepiš do toho hledače SEDÁTKO DO VANY...

adrosek
30. pro 2009

-ty sedátka jsou vážně super,asi je taky pak pořídíme
-luzza kdy ti začaly holky sedat pomalu

sorbona13
30. pro 2009

luzzi: moc díky, až budou kluci sedět, tak je hned objednám 😵

Honzík se nám pár dnů už obrací ze zad na bříško a jak ho dám na záda, tak se okamžitě přetočí na břicho 🙂 A Kuba se zase začal píďalit, vypadá to, jako kdyby si chtěl kleknout, ale dá si nohy pod bříško, vystrčí zadek a opře se o kolena a tím se posune dopředu (někdy i dozadu) 🙂

adrosek
30. pro 2009

-holky naše vánoce,posléze dám další foto
http://milanandrea.rajce.idnes.cz/2009-12-24_Pr...