Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

zanetik
1. led 2009

Ahojky dvojmamky, tak chci taky popřát do Nového roku, hlavně nám i mimískům zdravíčko, pohodový příchod na svět a vůbec vše nej nej...
Včera mi přišel kočárek, jsme z něj úplně nadšená...ještě je rozloženej v obýváku než si ho naši prohlídnou a odvezou ☹ 😅 , ještě musím dokoupit tašku a fusaky, jelikož originály jsou předražený...
Jinak chůvičky chci taky ať už někam pojedeme nebo na doma, na zahradu...byly mi od kamarádky doporučeny od Philipse, že jich zkusila asi 5 než narazila na tyhle...tak si je necháme koupit k narození holkek...a ještě mám vyhlídnutý lehátka, který jsou až do 18kg a dají se později použít jako křesílka, tak je budou mít tak do 3let...

andra76
1. led 2009

Všem štastný a veselý nový rok a hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka.
žanetik nešlo by kočárek fotnou?jakou máte barvičku?

adrosek
1. led 2009

Ahojík holky,
taky řeji hezký nový rok všem,snad ste to všchny včera zvládli dobře.
Já ještě nemám žádnou výbavičku,ale ted začneme pomalu něco nakupovat.

andra76
1. led 2009

androšek já taky ještě nic celkem nic nemám jen nějaké oblečení,ale už jsem trochu vybírala, ty už máš tak trochu něco vybráno?
mě dneska zase bolí pravá strana ,přitom včera mi bylo celkem o.k. ani bolest skoro nebyla a byli jsme se před půl nocí skoro na hodku projít a v pohodě,dneska se mi ale šíleně motá hlava mám nízký tlak a bolest je taky dost nepříjemná.

adrosek
1. led 2009

andra tak jako obhlídnuté to jo to mám,ale ještě sme nic nekupovali ale už začneme pomalu a moc se těším.
Já jsem od včera jen nějak nachlazená,mám rýmu jako trám a bolí mě vkrku tak snad to přejde brzo.

zanetik
1. led 2009

Děvčata v klidu já taky začala teprve po 20tt koukat po věcech a kočár objednala teď jen byly rychlý 😅
Jinak ho mám v albu přesně ty barvy máme...dobrou noc

jankatr
autor
1. led 2009

Ahojky - jdu vás jen v rychlosti pozdravit a popřát všechno nejlepší v novém roce - hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka. Hodný dětičky a snažilkám co nejdřív pořádný kolejnice.
My jsme byli od vánoc bez PC tak jsem se sem celou dobu nedostala - manža ho přivezl od kamoše asi tak před hodinkou. 😅 kapinku nám před štědrým dnem zkolaboval a musel se celý přeinstalovat.

jankatr
autor
1. led 2009

Jinak - na poslední kontrole jsme byli 29.12. a všechno OK- pan doktor je z nás nadšenej - naprosto ukázkové a bezproblémové těhu 😵 😵 😵 - poprvé měřil i čípek - minimum je tuším 25mm a my máme 41mm 😵 a krásně uzavřenej.
Takže zas za měsíc. Jo a taky už jsem konečně zjistila kde mám ty placenty - obě na přední stěně. Jinak to bolení břicha z toho natahování a povolování všeho si "užívám taky" - a ze všeho nejhorší je to když jsem unavená a nevyspaná. 😝 😝 😝

Jo a k těm pohybům - taky jsem měla ze začátku pocit že snad cítím jen jedno - ale teď už je to v pohodě 😉

adrosek
2. led 2009

Ahojík holky moje,tak vás taky zdravím dneska všechny moc.Jak se máte co,já jsem nějaká nachlazená,mám rýmu jako trám a bolí mě v krku taky,takže se kurýruji čajíkem s medem a citronem,snad to rychle přejde a mimča se moc nenakazí.
Jinak zanetik,tak řesně tenhle kočárek chceme taky,je super a lábí se mi ty kombinace a hlavně že se na něj dají dát aji autosedačky,takže jej taky budeme posléze objednávat.

zanetik
2. led 2009

Ahojky, Adrosku je fakt super, na to skládání, většina částí je sundávací a pratelný v pračce, prostě se těším až s ním vyjedu ven...jen mi připadá hrozně velký a pak jsem čuměla, když jsem projela z obýváků do chodby a ještě mi překážely kytky...mám z něj ale takový pocit, jak když jsem si koupila něco o dvě čísla větší, nebo si půjčím kolo někoho o 20cm většího 😀
Jankatr, tak super, že jste takhle v pořádku...mě taky řekl, že čípek se statečně drží, ale jak je velký nevím...jen já chodím na kontroly po 3týdnech, po měsíci chodí s jedním mimčem...a s pc jsme takhle dopadly před dvěma roky 😉

adrosek
2. led 2009

Ale je super,to je asi nejlepší varianta na kterou jsem natrefila,hlavně že se tam dají dát ty autosedačku to chcem hlavně,pač když budem jezdit autem hlavně tak tahat celej kočár a ještě ktomu autosedačky tak to bych se natahal.

artep26
2. led 2009

Ahoj holky,
všechny vás moc zdravím a do roku 2009 přeji jen to nej nej. 🙂 🙂 🙂
Já zatím chodím na kontroly po 14 dnech, průkajdu zatím nemám, tak nevím kdy mi jí dají. Možná 14.1. až půjdu na další kontrolu.
Já si taky říkala že začnu s pokukování a nakupováním po 20tt, to snad bude stačit 😉
My dneska byli venku, Anička a manža bruslili, já smutně pokukovala a hlídala pesana. Ale hezky jsme si to užili, sněžilo ... no prostě rodinná idylká 🙂

andra76
2. led 2009

dneska jsme byli v olympii a koupili jsme tam spací vaky jsou nádherné a za super cenu,pozdějc je dám do alba ,jinak budu všechno nakupovat přes net.
vaky byli ve slevě za 280kč ,ale paní pokladní kasa nechtěla vzít kot a tak psala čísla ručně a vylezlo s toho že jsme za jeden vak dali jen 190 kč,tak nevím,všimla jsem si toho až ted.Kdyby to byl obchůdek tak tam ai pak někdy zajedu ale bylo to vevnitř v hypernově atam teda znova nejdedu.

andra76
2. led 2009

jinak asi budeme mít všichni stejnej kočárek jak na to tak koukám 😉 ,ale snad to nevadí. 😀

adrosek
2. led 2009

to nevadí že budeme mít stejný kočárek,však sme každá jinde a ten je suprovej že?Já už taky začnem pomalu nakupovat maličkost alespon

jankatr
autor
2. led 2009

no já jsem si taky myslela že s těma dvojčátkama budu chodit častěji - ale asi je to tím že jsme fakt bez jakýchkoli komplikací, i včetně toho že jsou dvojvaječná takže každé má svou placentu i svůj plodový vak což je ta nejlepší a varianta.

tina30
2. led 2009

no já si taky myslela že budu chodit častěji na kontroly, ale chodím po 4 týdnech. a to zrovna nemám bezproblémový těhu.

na kočárek se jedeme podívat zítra do kolína. tak sem zvvvědavá jak pochodíme. ale jednoznačně je nejlepší.

a oblečky už taky začínám nakupovat. něco už doma mám. tak dávám dohromady co mi ještě chybí. ono se to nezdá, ale těch věcí co si člověk musí koupit je vážně dost. takže postupně postupně.

luzza
2. led 2009

Ahoj miláčkové 🙂
přeji vše nej do Nového roku 😵
hlásím,že jsme si DNES VYZVEDLI NOTEBOOK Z REKLAMACE!!!! 😅 😅 😅
zatím se o něj pereme,ale manžovi brzy skončí vánoční volno a NTB bude můj 😀
tak se těšte!

adrosek
3. led 2009

Ahojík holky taky přeji hezký den vem.
Já taky chodím po 4.týdnech na kontroly asi to stačí nebo nevím.
Luzza tak to je super zase budeš tady snámi.

luzza
3. led 2009

adri
já chodím po 3 týdnech...

luzza
3. led 2009

holky
a spinkací vaky mají teď v Tescu...jsou nádherný a ze 420 jsou zlevněný na 200 😅
maj růžový,modrý a světlounce béžový...

adrosek
3. led 2009

luzza tak to se na to kuknem na ty vaky,to bych mohla už nějaký koupit.

luzza
3. led 2009

adri
ty béžový jsou univerzální 😵

luzza
3. led 2009

holky
mě se zdá,že cítím jen jedno mimi 😕 😕
je to pořád napravo od pupku 😕
snad to není nic špatnýho...

adrosek
3. led 2009

já myslím že se nic neděje luzza neboj,asi je živější to jedno než to druhé.Od kolikátého týdne ste začali cítit ty pohyby,mě se zase zdá jak se tak kukám na ty vaše fotky do alba,že na to že čekám dvě tak nemám tak velké břicho a ted končím 13.týden,sice jako jde to už vidět z boku,ale zdá se mi že některé měli větší.

luzza
3. led 2009

adri
každá má jiný bříško 😉
řekla bych,že nejvíc mi vyrostlo od toho 16.týdne 😅
a pohyby cítím teprve asi 4-5 dní... a to fakt jemně...žádný žďuchance 😀

zanetik
3. led 2009

Ahojky dvojmamky, Luzzo neboj, já tu napravo taky cítím jen někdy, teda tak jednou za den a je se otočí, za to ta cácorka nalevo, tu tak 6x denně min. ta tam dělá salta, občas kopne až se leknu 😅
Pohyby jsem začala cítit koncem 18tt takovýho něco zvláštního v břiše a od necelýho 20tt jsem si byla jistá 😉
Holky v pase máte týdny podle UZ (oplodnění) nebo podle datumu do porodu (od poslední MS)?

adrosek
3. led 2009

tak to jo je to pravda že každá máme jiné břicho

luzza
3. led 2009

jéé žanetko 😅 😅 fakt?? 😅 tak to budu v klidu 🙂
jinak v pase mám týdny podle UTZ...(od poslední mens. bych byla o pět dní méně 🙂 )

luzza
3. led 2009

adri
musíme být přeci každá jiná 😉
já mám teda buben pořádnej 😀 ale možná je to taky tím,že už je to moje druhé těhu...a taky tím,že už jsem ho měla vyžraný předem 😀 😀