Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
16. kvě 2010

HERNA:

luzza
16. kvě 2010

NAŠE ERÁRNÍ DVOJČECÍ KÁRA:

jankatr
autor
16. kvě 2010

Pěkný - holky vypadají spokojeně 😅 a neměli jste strach že vám z toho vyskočí?? 😨 😨 😨 Já bych tam ty naše dva rarachy asi neudržela 😅 😀 A co jinak - jak to zvládla beruška malá??? 😕

tetes1
16. kvě 2010

Omlouvám se za narušení. 😉 Luzza,posílala jsem ti IP. 🙂

jankatr
autor
16. kvě 2010

Tetes - proč narušení - však si s náma taky začínala 🙂 klidně se stav častěji 😉

sorbona13
17. kvě 2010

Ahoj holky, dnešní noc byla prapodivná, Kuba pořád cestoval v postýlce, Honzík se taky pořád budil, ale ráno mi to pěkně vynahradili, Kuba vypil 150ml banánovýho Sunaru z lahvičky!!! A hned šli zase oba spinkat, takže já po dlouhé době snídám v poklidu 😵

luzza: v nemocnici jste měli moc hezký pokoj, nebýt těch železných postýlek, tak bych ani neřekla,že jsou to fotky z nemocnice, je to tam takový hezky barevný 🙂 A dvojčecí kára dobrý, jenom bych se asi taky bála nechat je tam samotný, po tom, co jsem jednou našla Honzíka stát v kočárku 🙂

adrosek
17. kvě 2010

-ahojda mamky,přeji hezký den všem,sice opět upršený až hrůza jako
-no asi budeme zase doma teda jak to tak sleduji 😠
-luzza hezké fotky,je to tam moc pěkně zařízené,ještě že tak hlavně že,no ale jinak jak ste to zvládli
-sorbonka tak hlavně že si se dobře a vklidu najedla
-no mě už holky odmítají ráno kojení po té 6 hod plus minus jak se vzbudí takže jim dávám po 7.hod aspon Nutrilon,naštěstí jej vypijí,takže začínáme kojit už jen jednou denně a to večer na noc

luzza
17. kvě 2010

tetes
už vidííím 😅 😅 promiň 😀 já jdu na net vždycky jen na chvilku 😀 😀 jdu odepsat 😀

luzza
17. kvě 2010

holky
my jezdili s tím kočárem jen po oddělení...a holky jsou naštěstí takový, že když řeknu HAČÍ! tak oni zůstanou sedět, jsou fakt na tohle dobrý, i když přijdu do ložnice a řeknu, ať udělaj hají, hned si lehnou 🙂
v tom kočárku se jim děsně líbilo 🙂 pozorovali dění kolem, taky všude visely různý hračky a obrázky, takže už ráno ukazovaly na kočár 😅 😅

luzza
17. kvě 2010

taky jsme měli k dispozici jídelní židličky, takže to bylo fakt dobrý...
dneska odpoledne jedeme na kontrolu...

adrosek
17. kvě 2010

-tak to je super luzza,hlavně že to bylo ok všechno

luzza
17. kvě 2010

malá ukázka narozenin... až bude čas, hodím další 😉

luzza
17. kvě 2010

už bude ten dort??????????

luzza
17. kvě 2010

tak jsme byli dnes s elí na kontrole, tak jí to přelepili průhlednou folií a má ji mít do konce týdne a stále se ještě nesmí koupat 😖 😖 jsem z toho na palici... eliška brečí, že chce za nelčou do vany a já šílím, páč už je týden nevykoupaná a to otírání žínkou je teda ubohý ☹

adrosek
18. kvě 2010

-jé luzza tak to je blbý teda,to věřím že je ji to líto že nemůže do vody a taky to potírání jen tak není nic moc že

luzza
18. kvě 2010

adrosku, volala jsem známé sestřičce z jip a ona mi řekla, že pokud nemá to okolí zarudlé, že ji mám klidně osprchovat 🙂
tak aspoň tak 😉

luzza
18. kvě 2010

ještě pár fotek z narozenin 🙂

adrosek
18. kvě 2010

-luzza moc hezké fotky,ste si to užili určitě že ano 🙂

sorbona13
18. kvě 2010

Ahoj holky, u nás je všechno super, Kuba pije UM z flašky, dneska jsem jim dala v 6 Sunar v postýlce a zase usnuli a spali do 7 hod., zázrak 🙂 Potom spí přes den od 10-11.30 (12) a odpoledne pak ještě hodinku.

Honzík mě včera hrozně překvapil, začal skládat kostky do sebe a pořád dělá paci paci.
Kuba zase dělá pápá a oba hledají psa, když se zeptám, "kde je hafík". Honzík si pak ještě zatleská, když ho najde 🙂 Honzík už papá celý banán, odpoledne sněl půlku celýho banánu, říkáme mu "naše malá popelnice", nemůžeme před ním nic jíst, okamžitě stojí u nás a háže smutný oči, abysme mu dali ochutnat, když nedáme, tak se začne vztekat Kubík se hodně chodí mazlit, chytne se mě kolem krku jak opička a prdí mi pusou na krk 🙂 ¨

luzza: krásný fotky, měli jste moc pěkný dort 🙂 A holky vypadají spokojeně, krásná rodinka. Kde jste koupili ten tunel?

luzza
18. kvě 2010

sorbonko
to jsou kluci šikulové... 🙂 🙂 🙂 zní to všechno moc dojemně a zázračně, když si vzpomenu jak těžký měli ten svůj start do života 😉 🙂 a teď jsou z nich KRÁSNÍ A ŠIKOVNÍ KLUCI 😵 😵 😵 😵 😵 prostě paráda 🙂 moc vám to přeju 😵 😉 🙂

na myšlenku toho stanu s tunelem mě přivedla myska 😉 🙂 a byl to super nápad 😉 holky jsou v něm furt 😀
je koupený z internetového obchodu, přišel třetí den od objednávky 😉 když budeš chtít kontakt, písni 😉

adrosek
18. kvě 2010

-luzza můžeš poslat prosím odkaz na ten stan?děkuji

adrosek
18. kvě 2010

-luzza to je jen jedna kopule nebo jak,já bych chtěla dvě totiž

luzza
18. kvě 2010

adrosku, je to jen jedna kopule...
tu se dvěma sem dávala myska... určitě má někde odkaz, nebo jí písni 🙂

adrosek
18. kvě 2010

-děkuji luzza si hodná
- 🙂 ale ta jedna by vlastně taky mohla stačit že

luzza
18. kvě 2010

adrosku
no i ta jedna s tím tunelem je docela veliká 😅 😅 😅 😅

sorbona13
18. kvě 2010

luzzi: moc díky, já tomu taky nemůžu vůbec uvěřit, pomalu ale jistě dohánějí kalendářní věk, takže brzy už nebude potřeba ani korigovat. A díky za tip na ten stan, mě se právě taky líbí ten, co má myska, ale je dost drahej, ještě mám 14 dní, abych se rozhodla, který jim koupím 🙂 A je tam stan stabilní? Dneska jsem v Kice viděla taky jeden, ale ten by mi za chvíli asi zbořili 😀

sorbona13
18. kvě 2010

myska: jak stabilní je ten váš stan s tunelem? Nezboří ho kluci, když v něm řádí?

adrosek
18. kvě 2010

-tak sme jej taky objednaly ten stans těma dvěma tunelama,tak se těším jak to dorazí

adrosek
18. kvě 2010